Αποστολέας Θέμα: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA  (Αναγνώστηκε 5914 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος slick

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« στις: 02/05/07, 17:52 »
THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA

Μετά από 15+ χρόνια διαρκούς μουσικής αναζήτησης και καλλιτεχνικής προσφοράς τόσο με το σχήμα των Στέρεο Νόβα όσο και διαγράφοντας τη δική του προσωπική επιτυχημένη διαδρομή και έχοντας πλέον κατακτήσει καθολική αποδοχή και εκτίμηση και από το σύνολο της κοινής γνώμης με τη μουσική για το «2» του Δημήτρη Παπαιωάννου, ο Κωνσταντίνος Βήτα αποκτάει το δικό του tribute album.

Αγαπημένα κομμάτια από το σύνολο της μέχρι τώρα δισκογραφίας του
(Η δύναμη της αγάπης, Δως μου αυτή τη γεύση, Χαζό παιδί)
μαζί με rarities και ακυκλοφόρητες συνθέσεις (Το σκυλί, Train) που ακούγονται ευρέως για πρώτη φορά εδώ, διασκευάζονται και αποδομούνται στη μοναδική ίσως φόρα που αφιέρωμα σε Έλληνα καλλιτέχνη τον βρίσκει στο peak της δημιουργικής του πορείας.
Experimental electronica, ακουστικές εκτελέσεις και post grunge κιθαριστικές εξάρσεις συνθέτουν το ηχητικό παζλ–πρόταση που καταθέτουν 12 νέοι δημιουργοί ως ένδειξη σεβασμού και αγάπης στο έργο του ανθρώπου που από τις αρχές της δεκαετίας του ’90 ηγήθηκε και θεμελίωσε την εντός των τειχών electronica και έδωσε υπόσταση στον όρο «εναλλακτική σκηνή» όσο λίγοι.
Και εκείνος ανταποδίδει αυτή την αγάπη και κλείνει αυτό το πολύχρωμο ταξίδι με το ονειρικό instrumental «Like a rainbow» που ακούγεται αποκλειστικά εδώ.

Για τον Κωνσταντίνο Βήτα με αγάπη λοιπόν, και για όλους εκείνους που συνεχίζουν να ονειρεύονται και να βρίσκουν ελπίδα στην άγρια χλόη που ξεπροβάλει από το γκρίζο των αστικών μας τοπίων, το MOVEMENT SESSIONS έρχεται σαν δώρο να συντροφεύσει τις πιο όμορφες, ανοιξιάτικες βόλτες μας.

Σε λίγες μέρες στα δισκοπωλεία από τη Sony Bmg.





Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #1 στις: 02/05/07, 20:51 »
φίλε το ταξίδι συνεχίζεται...
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #2 στις: 03/05/07, 10:48 »
Ελπιζω να ειναι καλυερο απο το "2". Αναμενουμε με αγωνια!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος slick

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #3 στις: 03/05/07, 14:09 »
Να είστε καλά παιδιά, το "2" ήταν για κάτι πολύ συγκεκριμένο και παρόλο που ήταν πολύ όμορφη δουλειά και με πολύ καλή παραγωγή, πιστεύω πως είναι τόσο μέγαλο (ποσοτικά και κυρίως ποιοτικά) το έργο του Κ.Βήτα όλα αυτά τα χρόνια που σε κάνει να αναρωτίεσαι τι έκανε τόσο καιρό όλος αυτός ο κόσμος που τον ανακάλυψε τώρα...
Το "Movement sessions" έχει γίνει απο ανθρώπους που πραγματικά αγαπάνε τη μουσική του Κωνσταντίνου Βήτα και αυτό νομίζω γίνεται αντιληπτό στην ακρόαση.
Για την ώρα μπορείτε να ακούσετε κάποια samples στη σελίδα του Movement sessions στο Myspace για να πάρετε μια ιδέα. Περιμένω feedback.   ;)

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=182613070

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #4 στις: 03/05/07, 17:32 »
Freemind εξακολουθείς και βασανίζεσαι βλέπω... :-\

Εντάξει φίλε μας το '2' δεν σου άρεσε.
Πρέπει να μας το υπενθυμίζεις συνέχεια  ??? ??? ???
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #5 στις: 03/05/07, 17:46 »
Λυπαμαι που οι αποψεις μας δεν συμφωνουν, ομως αν προσεξες αναφερω πως αναμενω με αγωνια το movement sessions. Δεν γινεται να συμφωνουμε σε ολα, οπως δεν γινεται να αλλαξω την αποψη μου μεσα σε 1 post! Εξαλλου, δεν πληττω τη δουλεια σου αναφεροντας την αποψη μου!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #6 στις: 03/05/07, 17:57 »
Ο φίλος slick άνοιξε ένα θέμα με τίτλο THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA

Νομίζω σχόλια σαν το δικό σου(που κάνουν,περιττή κατά την ταπεινή μου γνώμη,αναφορά στο '2')θα έπρεπε να υπάρχουν ίσως σε άλλο thread με τίτλο ...Δεν μου άρεσε το '2'....

Φιλικά
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #7 στις: 03/05/07, 17:59 »
Γι'αυτο ειπα πως αναμενω με αγωνια τον δισκο!  :-\ Δεν βρισκω κατι παραξενο ή κακο!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #8 στις: 03/05/07, 18:05 »
Οκ,όταν τελειώσεις δάνεισε σε παρακαλώ και σε εμάς τον χάρακα σου για να μετρήσουμε και εμείς πόσο καλύτερο θα είναι το TRIBUTE από το '2'.

Φιλικά
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος slick

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #9 στις: 03/05/07, 18:45 »
Guys, peace!
Ακούμε μουσική για να περνάμε όμορφα.  ;)
Ακούσατε τα samples;

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #10 στις: 03/05/07, 18:49 »
Τα ακουσα τα samples. Θα προτιμησω τον δισκο ομως, γιατι η συμπιεση "σκοτωνε" το αποτελεσμα του ηχου ;)

Kyklotron, λυπαμαι που δεν γινεται να εχουμε την ιδια αποψη για ενα δισκο. Η επιμονη σου να αποδειξεις πως μονο μια αποψη μπορει να υπαρχει για εναν δισκο ( δηλαδη η καλη ) ειναι αρκετα υποπτη, μιας και σε καμια αλλη δισκοκριτικη δεν εχεις εμφανισει τετοια απαιτηση. Σημασια εχει πως τωρα μιλαμε για εναν τελειως διαφορετικο δισκο και νομιζω πως μεσα στη δημοκρατικοτητα των ιδεων, μπορω να πω πως τον αναμενω με μεγαλυτερη ορεξη, αφου το "2" δεν ηταν κατι το εκπληκτικο!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #11 στις: 03/05/07, 19:01 »
Ρε συ kyklotron ποιο είναι το πρόβλημα να διαφωνεί κάποιος με τον Κωνσταντίνο Β? Ούτε εμένα μου αρέσει ο Β αλλά δεν θα έλεγα όχι να ακούσω και αυτή τη δουλειά. Τουλάχιστον μάθετε να ξεχωρίζετε λίγο τα άτομα που ΑΚΟΥΝΕ μουσική, που ΞΕΡΟΥΝ από μουσική και που δεν κρίνουν αλόγιστα ίσα ίσα για να εκφράσουν διαφωνία!
« Τελευταία τροποποίηση: 03/05/07, 19:03 από parlats »

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #12 στις: 03/05/07, 19:35 »
Ρε συ Parlats αν εσύ κατάλαβες κάτι τέτοιο τι να πω....δικό σου το πρόβλημα!!!!!

Freemind άνοιξε ένα thread που να λέει:ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ '2' μπας και ησυχάσουμε
Απλό δεν είναι αυτό που λέω?Να μπουν εκεί και άλλοι και να ανταλλάξετε τις απόψεις σας και να τα πείτε γενικώς.

Εκφράζεις όμως την δυσαρέσκεια σου για to '2',και καλά κάνεις..δικαίωμα σου,σε λάθος thread.


Μάλλον ύποπτη είναι η δική σου αρνητική προδιάθεση προς τον καλλιτέχνη (σου υπενθυμίζω ότι σε πρόσφατο θέμα ξεκινώντας από το '2' κατέληξες να κριτικάρεις χωρίς να συντρέχει κανένας λόγος μέχρι και το Transformations).

Φιλικά






I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #13 στις: 03/05/07, 21:14 »
Αυτή η κίνηση του καλλιτέχνη,που ομολογουμένως σπάνια συναντάται από άλλους σήμερα,φανερώνει την αμοιβαία αγνή αγάπη και το σεβασμό που
υπάρχει ανάμεσα στον Κωνσταντίνο και στο κοινό του.
Φίλε slick συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Αυτό που εντυπωσιάζει είναι επίσης το γεγονός ότι ευτυχώς υπάρχουν εκφραστές της τέχνης,σαν τον Κωνσταντίνο,που την τέχνη δεν την αναζητούν στα ταμεία ανάμεσα στις εισπράξεις.
Το Tribute σαφώς και δεν θα κάνει τις μεγάλες πωλήσεις.Αλλά ποιος νοιάζετε άραγε?
Έχει γίνει ήδη χρυσός σε αυτούς που δημιούργησαν τα κομμάτια αυτά αλλά και για όλους αυτούς που αγαπούν την δουλειά του Κωνσταντίνου.
Ο καλλιτέχνης επιστρέφει όντως την αγάπη που τον συντροφεύει όλα αυτά τα χρόνια κυκλοφορώντας αυτά τα remix.

Όλοι εμείς που μεγαλώσαμε με τον Εξώστη και το Κλεμένο Ποδήλατο δεν έχουμε παρά να στείλουμε στον Κωνσταντίνο ένα μεγάλο ευχαριστώ.

kyklotron
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #14 στις: 03/05/07, 21:56 »
Φίλε Kyklotron, αν και συμμερίζομαι την συμπάθεια κι εκτίμησή σου προς τον αγαπητό Κωνσταντίνο και το ταλέντο του, νομίζω πως δε χάνεις τίποτα αν αφήσεις και κάτι να πέσει χάμω. Ο Freemind προέβη σε μια ευχετική δήλωση που εμπεριείχε σύγκριση, προκειμένου να εκφράσει την επιθυμία του να του αρέσει περισσότερο το συγκεκριμένο tribute...ουδέν μεμπτό επ' αυτού, για να γίνει και τόσος ντόρος για το αν είναι ή δεν είναι εμπαθής. Ακόμα κι αν ήταν, το σχόλιό του δεν αξίζει να τύχει τέτοιας απαξίωσης...κι εγώ κάλλιστα θα μπορούσα να καταλήξω στην προτίμησή μου να είναι εξίσου αξιόλογο με το 2 κι είμαι σίγουρος πως ουδείς θα είχε φροντίσει να διαμαρτυρηθεί ή να αξιώσει να είμαι περισσότερο ή λιγότερο αντικειμενικός. Δεν τρέχει και τίποτα...όλα καλά για να χαλάμε τις καρδιές μας για τόσο επουσιώδη σχόλια.

Ελπίζω πραγματικά να αξίζει το εν λόω tribute, αν και συνηθίζω να προτιμώ την original δημιουργία. Μπράβο πάντως στους συντελεστές για το μεράκι και τη διάθεσή τους.

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #15 στις: 03/05/07, 22:43 »
Aπαξίωση δεν υπάρχει για καμμία άποψη εκ μέρους μου.
Απορώ φίλε που την διέκρινες. ??? ??? ???

Ας μην χαλάσουμε το thread του slick (όπως έγραψα έχει προηγηθεί προηγούμενο thread στο οποίο ''τα είπα'' με τον freemind).
Aπλά ζήτησα να μην συνεχιστεί εδώ.

O ίδιος το γνώριζε αυτό όμως πόσταρε για κάτι που έχει να κάνει με το '2' ακριβώς μετά από εμένα...Κακώς γι αυτό....όχι κακώς γιατί πιστευεί αυτά που πιστεύει...
 
Η απαξίωση μάλλον κρύβετε στα λόγια του parlats(''.......Τουλάχιστον μάθετε να ξεχωρίζετε λίγο τα άτομα που ΑΚΟΥΝΕ μουσική, που ΞΕΡΟΥΝ από μουσική και που δεν κρίνουν αλόγιστα ίσα ίσα για να εκφράσουν διαφωνία!.......) που όπως είδες φίλε τα ''άφησα να πέσουν κάτω''.

Αυτά
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #16 στις: 03/05/07, 22:53 »
Να επαναλάβω πως ως τρίτος παρατηρητής που ουδόλως ενδιαφέρεται τι έχει προηγηθεί σε άλλα thread, θεωρώ πως το πρόβλημα δεν ξεκίνησε από τη συγκριτική γνωμοδότηση με το 2, αλλά με την έγκληση γι' αυτήν την τελευταία, λες κι ο πρεσβευτής της δεν δικαιούται να την εκφέρει. Μήπως κακώς θεώρησες πως υπήρχε σκοπιμότητα στο σχόλιο του freemind; Νοιώθω πως έχεις καταλήξει απόλυτα πως σχολίασε μόνο και μόνο για να σε πικάρει προσωπικά. Δεν το νομίζω...αλλά κι έτσι να έγινε, δύσκολα μπορεί ο οποιοσδήποτε να φτάσει σε αυτό το συμπέρασμα. Ούτε καν ειρωνικό δε μου φάνηκε...

Δε με πολυνοιάζει κι όλας για να είμαι ειλικρινής. Αποχωρώ από το παρόν thread με αυτά τα τελευταία λόγια, νομίζοντας πως μπορούμε να ασχοληθούμε και με σοβαρότερα ζητήματα από τη γνώμη κάποιου για το 2.

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #17 στις: 03/05/07, 23:16 »
Freemind εξακολουθείς και βασανίζεσαι βλέπω... :-\

Εντάξει φίλε μας το '2' δεν σου άρεσε.
Πρέπει να μας το υπενθυμίζεις συνέχεια  ??? ??? ???


Δείτε μετά από το παραπάνω post σε τι συμπεράσματα έχετε προβεί  ::) ::) ::)

Πάλι διαβάσαμε για δημοκρατίες,ελευθερίες λόγου,απαξίωση,για ανθρώπους που ξέρουν μουσική,για ανθρώπους που ακούνε μουσική(τη σωστή φαντάζομαι έτσι  ;)) κλπ κλπ.



Χμ....βασικά....καληνύχτα σας!!!



I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #18 στις: 04/05/07, 01:38 »
Kyklotron, δεν ειχα κανενα σκοπο να επαναφερω θεμα για το "2". Δεν προσεβαλλα το προσωπο σου, ουτε μιλησα για χαρακες. Μπορει να εκανα το λαθος να απαντησω στο θεμα αυτο, ακριβως μετα απο σενα, ομως δεν ειχα κανεναν σκοπο να δημιουργησω μια συζητηση ( ξανα ) για το "2"
Topic για το 2 υπαρχει και εγινε συζητηση επι αυτου. Απλα, βλεποντας αλλο ενα θεμα για τον Κωσταντινο, εσπευσα να δειξω πως δεν απαξιωνω καμια προσπαθεια, και περιμενω με αγωνια τις διασκευες αυτες.

Οσο για την υποκειμενικοτητα μου, μπορεις να δεις αυτες τις συζητησεις στις δισκοκριτικες:

Dream theater-Dark Side of the moon
Jean Michel Jarre-2007-Teo and Tea
George Winston-Forest ( Solo Piano Album )
New times-Mike Oldfield
Mike Oldfield-Light and Shade
Ζουγανελης-Χορδες Ψυχης
Fly Single-Blind Guardian
Sonata Arctica - Ecliptica
Sonata Arctica - Silence
Sonata Arctica - Winterheart's Guild

Προκειται για 10 θεματα μεσα στις δισκοκριτικες. Συν αλλα 4-5 στα οποια εχω απαντησει και εχω εκφρασει την αποψη μου σαν ακροατης! Αντιθετως, με μια συντομη ματια, μπορω να πω πως εχεις μηδενικα θεματα στο συγκεκριμενο μερος. Οποτε ποιος ειναι εμπαθης προς καποιον καλλιτεχνη?

Προς Θεου, δεν λεω πως ειμαι ο τελειος κριτης! Ενας απλος ακροατης ειμαι και νομιζω πως εχω το δικαιωμα να εκφραζω την αποψη μου. Μπορει να μην ειναι συμφωνη με τη δικη σου, ομως δεν υπαρχει λογος να δημιουργησεις ολοκληρο θεμα απο το τιποτα. Ελευθερο forum εχουμε.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος zephyrous

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: THE MOVEMENT SESSIONS – TRIBUTE TO K.BHTA
« Απάντηση #19 στις: 25/05/07, 19:19 »
to cd kykloforhse kai theloume na sas anakoinwsoume kai kati poly shmantiko akoma.
apofasisame ola ta esoda ths paragwghs kai twn kallitexnwn tou THEMOVEMENT SESSIONS-TRIBUTE TO K.BHTA na diatethoun gia filanthrwpikous skopous.
an loipon exete na mas proteinete kapoio idryma-organismo pou mporoume na voithisoume tha einai xara mas.

geo grigorakos

Αν ήμουν εγω κάποιος άλλος κι εσύ σαν εμένα θα είχα μιαν άλλη εικόνα τελείως για 'σένα...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
22 Απαντήσεις
7954 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/07/06, 19:30
από Kiratzoharris
2 Απαντήσεις
1913 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/08/06, 21:45
από mr.bassman
19 Απαντήσεις
6650 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/07/07, 02:05
από freemind
15 Απαντήσεις
6251 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/09, 14:16
από riffraff
0 Απαντήσεις
1555 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/10, 08:08
από tatanka
5 Απαντήσεις
3175 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/08/13, 15:14
από Stel Andre
2 Απαντήσεις
2713 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/09/13, 15:24
από Stel Andre
21 Απαντήσεις
7401 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/13, 11:04
από Μπιφτέκι
0 Απαντήσεις
2275 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/13, 20:05
από Stel Andre
0 Απαντήσεις
2716 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/15, 22:15
από AnimaPura