Σελίδες:
  • #1 από GreekDudeCovers στις 07 Oct 2007
  • Ο τίτλος τα λέει όλα! Μια που ανανεώθηκαν και τα μέλη και οι καταστάσεις ήρθε πιστεύω η ώρα για μια νέα συνάντηση εδώ πάνω! Η συνάντηση θα γίνει το Σάββατο, 20/10, 18.00 στην Καμάρα, κι από εκεί όπου βγεί! Όσοι (όλοι καλύτερα) πιστοί προσέλθετε!


  • #2 από Joevaicci στις 07 Oct 2007
  • Γιατί όχι?
  • #3 από GreekDudeCovers στις 07 Oct 2007
  • That's the spirit!  :P
  • #4 από Salinas στις 07 Oct 2007
  • Γιούπιιιιιιιιιιιιι!
  • #5 από Υπνοβάτης... στις 08 Oct 2007
  • Έλα να βλέπω τον κόσμο να μαζεύεται...! Που είναι ο Επαλλε? ??? Μα τι γίνεται επιτέλους εδω μέσα! όλοι λείπετε? ???  ;D Count me in babe..... :P
  • #6 από Δημήτρης (Gear) στις 08 Oct 2007
  • Θα προσπαθήσω να έρθω άν και είναι λίγο νωρίς για να πω με σιγουριά
  • #7 από Υπνοβάτης... στις 08 Oct 2007
  • E,εσένα σκεφτήκαμε και το βάλαμε νωρίς για να έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να αποφασίσεις....! Αντε ρε παιδία να μαζευόμαστε!
  • #8 από Δημήτρης (Gear) στις 08 Oct 2007
  • E,εσένα σκεφτήκαμε και το βάλαμε νωρίς για να έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να αποφασίσεις....!

    Τουλάχιστον θα έχω ξυπνήσει  :P
  • #9 από EPALLE στις 08 Oct 2007
  • και γω μεσα ειμαι. αν και ειναι πολυ νωρις για  να ξερω. αν προκυψει θεμα θα ενημερωσω αλλα οσο θυμαμαι δεν εχω κατι προγραμματισμενο. αντε τα λεμε στις 20!!
  • #10 από Υπνοβάτης... στις 08 Oct 2007
  • Αντε λέω και γώ...! Συγχαρητήρια για το πτυχίο! ;)
  • #11 από GermanRock στις 08 Oct 2007
  • Κατα πασα πιθανοτητα μπορειτε να υπολογησετε κ εμενα!  (εκτος κ αν γκρεμιστει φουρνος/πεθανω/αρωστησω βαρια/κερδισω λοτο/παντρευτω)

     ;D ;D ;D
  • #12 από GreekDudeCovers στις 09 Oct 2007
  • Έλα, ανταπόκριση να βλέπω! Αφήστε τους φραπέδες και μαζευτείτε!!!  ;D
  • #13 από TheVrachnoprofiter στις 09 Oct 2007
  • Θα το 'χω στα υπόψιν. Είναι νωρίς για να πω στα σίγουρα.
  • #14 από Ikaros στις 09 Oct 2007
  •     Εαν δεν βρισκομαι Γιαννενα θα ερθω κι εγω :)   Huber ειναι η ατιμη,να την αφησω???Κριμα ειναι  ;D
  • #15 από TassosK στις 09 Oct 2007
  • θα προσπαθησω να ειμαι εκει...
  • #16 από drikoudis στις 09 Oct 2007
  • Αν και λόγο του γ@μW στρατού δεν παρακολουθούσα το forum, τώρα που ξανά έγινα άνθρωπος ;) θα προσπαθήσω να έρθω!!!
  • #17 από Ikaros στις 09 Oct 2007
  • Αν και λόγο του γ@μW στρατού δεν παρακολουθούσα το forum, τώρα που ξανά έγινα άνθρωπος ;) θα προσπαθήσω να έρθω!!!
      Εννοειται οτι θα ερθεις,χρωσταω καφε ;)
  • #18 από drikoudis στις 09 Oct 2007
  • Αν και λόγο του γ@μW στρατού δεν παρακολουθούσα το forum, τώρα που ξανά έγινα άνθρωπος ;) θα προσπαθήσω να έρθω!!!
      Εννοειται οτι θα ερθεις,χρωσταω καφε ;)

    Άντε αυτά είναι!!!! έγινα άνθρωπος, κολλημένα άτομα με μουσική και  ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΦΕΔΙΑ!! 
  • #19 από Mίκα στις 09 Oct 2007
  • Παιδια αν δεν γράφω διαγώνισμα στο φροντηστήριο θα προσπαθήσω να ρθω και γώ!!!!!!!!Θα απαντήσω τελικά όταν θα είμαι πλήρως σίγιυρη για την έλευση μου για να μην με κατηγορέιτε μερικοί μερικοί ότι σας έστησα (Σαλινας εσένα λέω,χαχα  ::) ::) :P :P;D ;D ;D !!!) !!!!
  • #20 από Υπνοβάτης... στις 09 Oct 2007
  •  Χμμμ.... Ψηθήκατε ατιμούτσικα ε? Ωραία είμαστε αρκετά χαρούμενα παιδάκια.
    Υπνοβάτης
    Tony G.
    Joevaicci
    salinas
    Gear
    EPALLE
    Troop3r
    Ikaros
    TasosK
    drikoudis (α ρε φανταράκια τι τραβάτε....! ;D)
    mikaki1990 (εσύ μην αφήσεις τους γάμους να πας για πουρνάρια!Θα τα ξαναπούμε σίγουρα!)
  • #21 από Zeppelin στις 09 Oct 2007
  • Βάλτε κ εμένα στη "black list" ;D
  • #22 από GreekDudeCovers στις 09 Oct 2007
  • Παιδιά μήπως να κλείναμε κανένα μαγαζί ολόκληρο για μετά?!?  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
  • #23 από Mίκα στις 09 Oct 2007
  • Παιδιά μήπως να κλείναμε κανένα μαγαζί ολόκληρο για μετά?!?  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
    Όπως...???? ;D ;D
  • #24 από GreekDudeCovers στις 09 Oct 2007
  • Ξέρω γω, ανάλογα. Δεν είναι όλοι ροκάδες και μεταλλάδες εδώ μέσα. Και ήταν βασικά πλάκα. Εκτός αν όντως ψήνονται όλοι, αν και χλωμό το κόβω για κάτι τέτοιο. Και παλιότερα αν θυμάμαι πήγε να γίνει κάτι τέτοιο αλλά ναυάγησε...  :-\
  • #25 από apudo στις 10 Oct 2007
  • αν δε δουλεύω μάλλον θα περάσω μια βόλτα.... :-*
Σελίδες: