Σελίδες:
  • #26 από GermanRock στις 10 Oct 2007
  • Χμμμ.... Ψηθήκατε ατιμούτσικα ε? Ωραία είμαστε αρκετά χαρούμενα παιδάκια.
    Υπνοβάτης
    Tony G.
    Joevaicci
    salinas
    Gear
    EPALLE
    Troop3r
    Ikaros
    TasosK
    drikoudis (α ρε φανταράκια τι τραβάτε....! ;D)
    mikaki1990 (εσύ μην αφήσεις τους γάμους να πας για πουρνάρια!Θα τα ξαναπούμε σίγουρα!)

    Παλι ξεχασατε να με βαλετε στη λιστα! >:( Θα σας δειρω! Θελετε ντε κ καλα να μην ερθω? ΚΑΛΑΑΑ... ::) :'(
  • #27 από King Lui στις 10 Oct 2007
  • Πιθανόν να είμαι και εγώ.
  • #28 από Argykid στις 10 Oct 2007
  • Μμ, νομίζω ότι ήρθε η στιγμή να σας γνωρίσω επιτέλους και από κοντά... Μετά από 2 περίπου χρόνια, πιστεύω ότι θα καταφέρω να είμαι εκει!!!   :D Ελπίζω να κρατάτε και καμιά κιθάρα, μην πάω και κολλήσω σε άγνωστους μια και δεν ξέρω κανενός τη φάτσα...  ;D
  • #29 από Ikaros στις 11 Oct 2007
  •    Εχω να σας πρηξω για λυχνιες.... ;D  ;D  ;D
  • #30 από GreekDudeCovers στις 11 Oct 2007
  •    Εχω να σας πρηξω για λυχνιες.... ;D  ;D  ;D

    Αν μας φέρεις και καμιά δεκαριά θα'ταν ακόμα καλύτερα!!!  ;D   ;D   ;D
  • #31 από Salinas στις 11 Oct 2007
  • Ελπίζω να κρατάτε και καμιά κιθάρα, μην πάω και κολλήσω σε άγνωστους μια και δεν ξέρω κανενός τη φάτσα... ;D

    Μάλλον εγώ θα έχω τη δική μου, αφού (καλώς εχόντων των πραγμάτων) κατα τις 8 θα πρέπει να σας χαιρετίσω και να πάω για δουλειά.
  • #32 από Υπνοβάτης... στις 11 Oct 2007
  • Υπνοβάτης
    Tony G.
    Joevaicci
    salinas
    Gear
    EPALLE
    Troop3r
    Ikaros
    TasosK
    drikoudis
    mikaki1990
    GermanRock
    King Lui
    AnrgyKid
    Αυτο γιατι καποιος είπε οτι δεν ανανεώνω τις λίστες!!!!!! Ντροπή σας!!! ;D ;D ;D
    Εντωμετακτελ μην ανησυχατε για το πως θα μας βρείτε...
    Ούτε κι εγώ ξέρω! Θα πουμε μάλλον τπτ εκείνη τη μέρα... Π.χ. Θα φοράω ταδε μπλούζα...
    Κανεις δε χάνεται.... ;D :P
  • #33 από GreekDudeCovers στις 11 Oct 2007
  • Το κόβω να κουβαλάει ο καθένας την κιθάρα του... Η επέλαση των βαρβάρων λέμε!  ;D
  • #34 από Arg0 στις 11 Oct 2007
  • Ας φορέσει κάποιος μια μπλούζα του Kithara για ξεχωρίζει...

    Άμα δεν έχετε ας βάλει ο Gear εκείνη την πορτοκαλί μπλούζα των Ψευδοπροφητών που φορούσε στο Φεστιβάλ. Αυτή ξεχωρίζει από χιλιόμετρα.  ;D

    Αααα... το άλλο σας το είπα? Μαλλόν θα 'μαι κι εγώ εκει!  ;)

    Για να δούμε τώρα πως θα αρχίζουν να αποσύρονται οι συμμετοχές...  :P
  • #35 από GreekDudeCovers στις 11 Oct 2007
  • Αααα... το άλλο σας το είπα? Μαλλόν θα 'μαι κι εγώ εκει!  ;)

    Για να δούμε τώρα πως θα αρχίζουν να αποσύρονται οι συμμετοχές...  :P

    Άκυρο παιδιά, θα'ναι κι ο Argo, διαλύστε το!  ;D   ;D   ;D  ;D  ;D  ;D

    Πραγματικά πιστεύω πάντως πως θα'χει απίστευτη πλάκα να σκάσουμε όλοι με τις κιθάρες.  8)
  • #36 από Zeppelin στις 11 Oct 2007
  • Υπνοβάτης
    Tony G.
    Joevaicci
    salinas
    Gear
    EPALLE
    Troop3r
    Ikaros
    TasosK
    drikoudis
    mikaki1990
    GermanRock
    King Lui
    AnrgyKid
    Αυτο γιατι καποιος είπε οτι δεν ανανεώνω τις λίστες!!!!!! Ντροπή σας!!! ;D ;D ;D
    Εντωμετακτελ μην ανησυχατε για το πως θα μας βρείτε...
    Ούτε κι εγώ ξέρω! Θα πουμε μάλλον τπτ εκείνη τη μέρα... Π.χ. Θα φοράω ταδε μπλούζα...
    Κανεις δε χάνεται.... ;D :P

    Μα καλά τόσο απαρατήρητο πέρασε το post μου στην προηγούμενη σελίδα, κ με αφήσατε έξω από τη λίστα;
  • #37 από NIKOSB1972 στις 11 Oct 2007
  • Kαρντάσι κι εγώ μέσα είμαι αλλά ας το κάνουμε λίγο πιο συγκεκριμένο...... Πως θα βρεθούμε κ.λ.π.
  • #38 από EPALLE στις 11 Oct 2007
  • Ας φορέσει κάποιος μια μπλούζα του Kithara για ξεχωρίζει...

    Άμα δεν έχετε ας βάλει ο Gear εκείνη την πορτοκαλί μπλούζα των Ψευδοπροφητών που φορούσε στο Φεστιβάλ. Αυτή ξεχωρίζει από χιλιόμετρα.  ;D

    Αααα... το άλλο σας το είπα? Μαλλόν θα 'μαι κι εγώ εκει!  ;)

    Για να δούμε τώρα πως θα αρχίζουν να αποσύρονται οι συμμετοχές...  :P

    να συζητησουμε και το ενδεχομενο ενος φεστιβαλ συγκροτηματων του κιθαρα στην θεσσαλονικη?

    Ψηνεσται?
  • #39 από Δημήτρης (Gear) στις 11 Oct 2007
  • Ας φορέσει κάποιος μια μπλούζα του Kithara για ξεχωρίζει...

    Άμα δεν έχετε ας βάλει ο Gear εκείνη την πορτοκαλί μπλούζα των Ψευδοπροφητών που φορούσε στο Φεστιβάλ. Αυτή ξεχωρίζει από χιλιόμετρα.  ;D

    Αααα... το άλλο σας το είπα? Μαλλόν θα 'μαι κι εγώ εκει!  ;)

    Για να δούμε τώρα πως θα αρχίζουν να αποσύρονται οι συμμετοχές...  :P

    να συζητησουμε και το ενδεχομενο ενος φεστιβαλ συγκροτηματων του κιθαρα στην θεσσαλονικη?

    Ψηνεσται?

    Λίγα λόγια για την μπλούζα μου! Θα την λανσάρω και σε όλους τους υπαλλήλους του δήμου σε λίγο  :P

    Για φεστιβάλ μπορούμε να κάνουμε κάτι στην Υδρόγειο αν ψήνεται κανείς να το διοργανώσει μπορώ να βοηθήσω (απλά δεν είμαι για να το αναλάβω)
  • #40 από Arg0 στις 11 Oct 2007
  • να συζητησουμε και το ενδεχομενο ενος φεστιβαλ συγκροτηματων του κιθαρα στην θεσσαλονικη?

    Για φεστιβάλ μπορούμε να κάνουμε κάτι στην Υδρόγειο αν ψήνεται κανείς να το διοργανώσει μπορώ να βοηθήσω (απλά δεν είμαι για να το αναλάβω)

    Ωραία, βρήκαμε και θέμα για κουβέντα... Μόνο παίδες, ετοιμαστείτε για παντόφλα από τα θυληκά του forum...  ;D
  • #41 από GreekDudeCovers στις 12 Oct 2007
  • Βασικά με την όλη φάση μερικών από μας που ακόμα δεν έχουν full συγκρότημα, ίσως ήταν καλύτερα μια big jam βραδιά. Απ'ότι θυμάμαι είχε ξαναγίνει λίγο παλιότερα κάτι παρόμοιο με μεγάλη επιτυχία.

    Και Argo, προς τί η παντόφλα?  ???
  • #42 από Υπνοβάτης... στις 12 Oct 2007
  • Παιδια ένας ένας...!  :o
    Λοιπόν καταρχας συγγνώμη στον Ζεπελιν!!!!! :-[Δεν περασε απαρατήρητο αλλά νομισα ότι ήταν το ίδιο με της ΓερμανΡοκ και είμαι χαζος τελικά ναι! :-\ ;D ;D
    Υπνοβάτης
    Tony G.
    Joevaicci
    salinas
    Gear
    EPALLE
    Troop3r
    Ikaros
    TasosK
    drikoudis
    mikaki1990
    GermanRock
    King Lui
    AnrgyKid
    Zeppelin ;D ;D ;D
    Argo (AMHN και πότε!!!!) ;)
    NIKOSB1972 (Θα τα ορίσουμε... Μάλλον καμάρα όπως πάντα... Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας...)
    Εγώ πάλι λέω να πάμε απλως για φραπέ-και-προς-το-τέλος-της-βόλτας-μπύρα...... ;D

    Ξέχασα την Apudo.... :P :-X :-\ ;D
  • #43 από Joevaicci στις 12 Oct 2007
  • Κατάρα!! Θα είμαι Αθήνα κατά πάσα πιθανότητα. Και χάρηκα ρε γ**ώτο.
  • #44 από Salinas στις 12 Oct 2007

  • να συζητησουμε και το ενδεχομενο ενος φεστιβαλ συγκροτηματων του κιθαρα στην θεσσαλονικη?

    Ψηνεσται?

    Πες τα χρυσόστομε...

    Όχι μόνο ψηνόμαστε, έχουμε αρπάξει κι απ'τις άκρες!
  • #45 από Ikaros στις 12 Oct 2007
  •   Και μαλιστα θα εχουμε τον πρωτεργατη μαζι μας,καποιον που ξερει παρα πολυ καλα τι σημαινει διοργανωση φεστιβαλ,τον Ιασωνα.Πιστεψτε με,κανει απιστευτες διοργανωσεις!
  • #46 από Arg0 στις 12 Oct 2007
  •   Και μαλιστα θα εχουμε τον πρωτεργατη μαζι μας,καποιον που ξερει παρα πολυ καλα τι σημαινει διοργανωση φεστιβαλ,τον Ιασωνα.Πιστεψτε με,κανει απιστευτες διοργανωσεις!




    Και Argo, προς τί η παντόφλα?  ???


    Kάτσε σε τραπέζι με γυναικεία συντροφιά και πιάσε κουβέντα με το δίπλα τραπέζι για ενισχυτές και θα δείς τι εστι παντόφλα...  ;D
  • #47 από powell στις 13 Oct 2007

  • ... 8)καλησπερα παιδια

    ..χαθηκα λιγο αλλα επανερχομαι ταχυτατα.Θα ειμαι νοερα μαζι σας στην συναντηση,σας ευχομαι καλα να περασε
    ..σε οσους γνωριστηκαμε στελνω ιδιαιτερους χαιρετισμους ,ελπιζω στην νεα συναντηση που θα οργανωσουμε(λαιβ ροκ κατασταση) με το που θα σφιξει καπως ο καιρος να γνωρισω κι αλλους.
     Θα επανερθω με λεπτομερη ενημερωση...εως τοτε φιλια και καλα να περνατε

                         :o...powell
  • #48 από GreekDudeCovers στις 13 Oct 2007
  • Argo εμείς θα είμαστε στο ίδιο τραπέζι με τον Ίκαρο. Δεν παίζει, ως ιδεορίχτης (αδόκιμο?) σας καβατζώνω!  ;D
  • #49 από eleos* (Βάλια πια....) στις 13 Oct 2007

  • Αααα... το άλλο σας το είπα? Μαλλόν θα 'μαι κι εγώ εκει!  ;)


    ωπααα!!!


    ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥ!!!  8)
  • #50 από Salinas στις 13 Oct 2007
  • Να ρωτήσω κάτι: μια που ο Ιάσωνας θα μας κάνει την τιμή να έρθει από Αθήνα, μήπως να κανονίζαμε και καμια ταβερνοκατάσταση αφ'ενός για να τιμήσουμε με σπονδές και οινοποσία τον εκλεκτό φιλοξενούμενο (Ιάσωνα, σου το'χω ξαναπεί μου φαίνεται, είσαι απ'τα άτομα που πολύ θα ήθελα να γνωρίσω) αι αφ'ετέρου για να κερδίσουμε λίγο χρόνο κι εμέίς που στις 8 δουλεύουμε;
Σελίδες: