Σελίδες:
  • #1 από armagedon στις 23 Dec 2008
  • Nομιζω οτι απο πλευρας ηχου εχω βρει κατι πολυ καλο και μου αρεσει πολυ..Εκθετω λοιπον ενα απο τα blues που με παρακινησαν να ξεκινησω την κιθαρα..Τα φωνητικα μην τα παρετε σοβαρα,μπηκαν απλως γιατι καπως επρεπε ναγεμισει το κομματι(δεν ηθελα να τοαλλαξω βαζοντας καποιο δικο μου σολο)Εκτων προτερων ευχαριστω οποιον το ακουσει και μου πει γνωμη.. :) :) :)http://www.box.net/shared/dlnu9ceyqu
  • #2 από armagedon στις 23 Dec 2008
  • A!και κατι ακομα που δεν θα μπορουσα να μην το μοιραστω μαζι σας..ειναι το πρωτο κομματι που γραφω με την πληρως σεταρισμενη και ανανεωμενη ibanez pf 350 κιθαρα μου.Τωρα πια ειναι ΚΟΥΚΛΑ!!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!
  • #3 από MechMech στις 23 Dec 2008
  • Λοιπον, καθοτι δεν εχω πολλη εμπειρια σε τεχνικα θεματα, δεν προκειται να εκφερω πολυ εμπεριστατωμενη αποψη:

    Ο ηχος που εχεις ειναι πραγματι υπεροχος. Πολυ καλο ευρημα!

    Επιπλεον, μ' αρεσε παρα πολυ το παιξιμο σου, και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το γεγονος οτι καποιος σκεφτηκε να παιξει Σαντανα εδω μεσα επιτελους! :)
  • #4 από armagedon στις 23 Dec 2008
  • Λοιπον, καθοτι δεν εχω πολλη εμπειρια σε τεχνικα θεματα, δεν προκειται να εκφερω πολυ εμπεριστατωμενη αποψη:

    Ο ηχος που εχεις ειναι πραγματι υπεροχος. Πολυ καλο ευρημα!

    Επιπλεον, μ' αρεσε παρα πολυ το παιξιμο σου, και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το γεγονος οτι καποιος σκεφτηκε να παιξει Σαντανα εδω μεσα επιτελους! :)
    Ευχαριστω πολυ mechmech,νασαι καλα..
  • #5 από gkou στις 23 Dec 2008
  • Μπράβο, μπράβο, μπράβο, για την επιλογή και για την άψογη εκτέλεση! :-*
  • #6 από armagedon στις 25 Dec 2008
  • Gkou,ευχαριστω πολυ,που το ακουσες,καλες γιορτες.. :) :) :)
Σελίδες: