Σελίδες:
  • #26 από kostas vretos στις 08 Jun 2008
  • Ευχαριστω και παλι παρα πολυ παιδια.
    Οι μαγνητες ειναι o evolution του Vai και ο αλλος DiMarzio pafpro
  • #27 από mehiko στις 19 Jun 2008
  • #28 από kostas vretos στις 23 Jun 2008
  • Βασικα σοβαρα μιλουσα :P

    Να ΄σαι καλα φιλε.Θα τα πουμε στην Αθηνα την παρασκευη κι απο κοντα...
  • #29 από Sbiblerubleb στις 27 Jun 2008
  • Mπραβο τ'αγοριμ
    και πολυ ωραια κιθαρα
  • #30 από kostas vretos στις 01 Jul 2008
  • Χιλια ευχαριστω :)
  • #31 από Mike Moss στις 01 Jul 2008
  • Aρκετα greg howe! Μπραβο κωστα εισαι καλος παιχτης πραγματι! Η fingerpicking προσεγγιση ειναι πράγματη πρωτοτυπη και αποδοτική!

    ΕΥΓΕ

    MIKE
  • #32 από kostas vretos στις 29 Aug 2008
  • Χιλια ευχαριστω Mike. :)
  • #33 από Stergios Kourou στις 29 Aug 2008
  • Αυτο το  :guitar: είναι κανονικά  :kick:

    Μπορω να πω με βεβαιότητα ότι είναι  :up: και αξίζει τα :shake: μου!!!

     :beer: :beer: :beer:
  • #34 από Nimphelos στις 31 Aug 2008
  • Εμενα Κωστα με χαλασε ενα δευτερολεπτο στην αρχη (δεν λεω πιο) και μισο δευτερολεπτο στο τελος περιπου.



    ps: o Greg Howe paizei με την Madonna και οποιος κερδισει στον διαγωνισμο θα παιξει στο παιδικο παρτυ της κορης της.



  • #35 από Joevaicci στις 31 Aug 2008
  • Πότε μαθαίνουμε το νικητή?
  • #36 από kostas vretos στις 02 Sep 2008
  • qrusticks + Nimphelos lol

    Γιωργο ο νικητης ειναι ο Andy James.
  • #37 από Joevaicci στις 03 Sep 2008
  • Εσύ κέρδισες τίποτα? Επικοινώνησε κάποιος υπεύθυνος μαζί σου?  Θα τον τσεκάρω και τον Ανδρέα να δω τι διάολο παραπάνω έκανε και κέρδισε...
  • #38 από Spell@lchemist! στις 03 Sep 2008
  • qrusticks + Nimphelos lol

    Γιωργο ο νικητης ειναι ο Andy James.
    ο Andy James σε διαγωνισμο του Howe?
    χμ..παραξενο...
  • #39 από kostas vretos στις 03 Sep 2008
  • Joevaicci εγω κερδισα ενα μαντζουνι με γευση αγριοπεριστερο, το οποιο το εφτιαξε ο ιδιος ο Howe. Αργοτερα βεβαια με πηρε και ο ιδιος τηλεφωνο για να με ρωτησει εαν μου αρεσε, γιατι σκεφτεται να το δινει πλεον με καθε cd που θα αγοραζει καποιος. ;D Κοινως πηρα τα @@ μου :)


    Spell@lchemist! :-X :-X
  • #40 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 03 Sep 2008
  • qrusticks + Nimphelos lol

    Γιωργο ο νικητης ειναι ο Andy James.
    ο Andy James σε διαγωνισμο του Howe?
    χμ..παραξενο...

    Δεδν θέλω να κάνω το δύσκολο, αλλα πού είναι το βίντεο του?
  • #41 από Spell@lchemist! στις 03 Sep 2008



  • Spell@lchemist! :-X :-X
    δεν ξερω αν εννοεις οτι αξιζε και ας μην μιλαμε,η αν συμφωνεις μαζι μου..αλλα σαν παιχτης,επειδη εχω ακουσει και δει τα απαντα του,ΚΑΜΜΙΑ σχεση με το τι θα γουσταρε ο Howe(αν και δεν εχω ακουσει οντως τι επαιξε)..ξεροντας ομως δεν ειναι τετοιου στυλ παιχτης ο Andy...τι να πω...ελεος...
    στον πρωτο,επελεξε τον Huesca,που μπορει να μην ηταν ο καλυτερος,αλλα προσεγγιζε το στυλ του Howe καλυτερα...
    οτι να ναι? >:(
    δεν σε ειχε ουτε σε τιμητικη αναφορα? >:(
  • #42 από m@ster k@frer στις 04 Sep 2008
  • qrusticks + Nimphelos lol

    Γιωργο ο νικητης ειναι ο Andy James.

    ο Andy James σε διαγωνισμο του Howe?
    χμ..παραξενο...


    Δεδν θέλω να κάνω το δύσκολο, αλλα πού είναι το βίντεο του?


    Αν και προτιμω τον αλλο διαγωνιζομενο απο τους 2 αναμεσα στους οποιους ηταν ο Howe πριν την τελικη του επιλογη
    (Δηλαδη τον Tom Quayle εδω :
    )

    Το βιντεο του Andy ειναι αυτο :http://www.youtube.com/watch?v=4PIiuQp_Fgc
  • #43 από Joevaicci στις 04 Sep 2008
  • Πλάκα κάνεις :o Με αυτό το βίντεο κέρδισε? Δεν ήθελε να προσεγγίσεις το στυλ του Howe?
  • #44 από m@ster k@frer στις 04 Sep 2008
  • Πλάκα κάνεις :o Με αυτό το βίντεο κέρδισε? Δεν ήθελε να προσεγγίσεις το στυλ του Howe?
    Τωρα αυτο ειναι αλλο θεμα...
  • #45 από kostas vretos στις 04 Sep 2008
  • Παιδια ο Andy James ειναι καταπληκτικος κιθαριστας, το ιδιο επισης και ο Qyalye.Τα κριτηρια τωρα του Howe δε μπορω να τα γνωριζω αν και βεβαια εκανε καποια σχολια για τον τροπο που επελεξε σε ενα thread στο φορουμ του.Ανεφερε επισης εκει πως θα ανεβαζε καποια σχολια για μερικους αλλους παιχτες που του αρεσαν, αλλα εδω και κανα 2μηνο το thread εχει εξαφανιστει απο το φορουμ...

    Ουφ...πολλα εγραψα ;D
  • #46 από Joevaicci στις 05 Sep 2008
  • Ναι σίγουρα και οι δύο είναι πολύ αξιόλογοι απλά ο James μου φαίνεται απ' ό,τι έχω ακούσει πως είναι ένας μοντέρνος μέταλ κιθαρίστας (σαν τον Sfogli με λιγότερο καλό vibrato ας πούμε) και όχι τόσο jazzofusionrockας. Aπλά νόμιζα πως ήθελε μόνο τέτοιου στυλ συμμετοχές.
  • #47 από Spell@lchemist! στις 05 Sep 2008
  • Ναι σίγουρα και οι δύο είναι πολύ αξιόλογοι απλά ο James μου φαίνεται απ' ό,τι έχω ακούσει πως είναι ένας μοντέρνος μέταλ κιθαρίστας (σαν τον Sfogli με λιγότερο καλό vibrato ας πούμε) και όχι τόσο jazzofusionrockας. Aπλά νόμιζα πως ήθελε μόνο τέτοιου στυλ συμμετοχές.
    οχι...ο Marco παιζει περισσοτερα ειδη μουσικης απ τον Andy...
    o Andy ειδικευεται στο καθαροτατο pure shredding...
    εχει πολυ ωραιο και δυνατο vibrato κατ εμε...
    ο Marco ειναι αλλη φαση ομως..ειναι πολυ μπροστα.... ;)
  • #48 από Υπνοβάτης... στις 05 Sep 2008
  • Εμένα του βρετου το κομμάτι με κράτησε εκει. Ούτε χασμουρήθηκα, ούτε είπα ποτε θα τελειώσει αλλλαχ μου ούτε τίποτα. Είχε ένα κάτι. Στου τουτουνου του Αντυ, και σαν να σφιγγεται τον βλέπω και σαν πολύ μέταλ και οκ δε λεω 357246824682468 φορές καλύτερος από εμένα αλλά αν ο Howe κρίνει με βάση την επωνυμία τότε...
  • #49 από armagedon στις 27 Sep 2008
  • Μου αρεσει που ελπιζεις...Να μασ αρεσει...τωρα παω για να παιξω 25 ωρες κιθαρα σερι..
  • #50 από kostas vretos στις 01 Oct 2008
  • fenderakis χαχαχα Να΄σαι καλα μαν.
Σελίδες: