Σελίδες:
  • #1 από GermanRock στις 05 Dec 2007
  • Λοιπον παιδες... Επειδη η επετιακη μας συναντηση στεφθηκε με τοσο μεγαλη επιτυχια (βλεπε σχετικο θεμα) λεω να το επαναλαβουμε! Ισως αυτη τη φορα μαζευτουμε ακομα λιγοτεροι! (3, 2, 1... ;D ).

    Τελικα βρηκαμε τον μοναδικο τροπο να φαμε λαχανο τους Αθηναιους: εχουμε το ρεκορ των πιο ολιγομελων συγκεντρωσεων!

    Και τωρα τερμα η πλακα: κανονιστε την πορεια σας να βρουμε μερα να συναντηθουμε χωρις να σημειωθουν τοσες απουσιες, αλλιως σας πηρε & σας σηκωσε! Ο Σαλινας ως Σαμανος του Κιθαρα (η ως Πασχαλιδης, αν προτιματε... α ρε Βαλια! ;D ) κ εγω (ως γνωστη γκαντεμω) θα σας καταραστουμε να μην μπορειτε να ξαναπαιξεται νοτα σωστη στη ζωη σας!

    Κ τωρα που ξερετε τι σας περιμενει... να αρχισω να βλεπω συμμετοχες, μερος, μερα & ωρα! Ακομα καθεστε?

     ;D ;D ;D
  • #2 από Σταυροφόρος στις 05 Dec 2007
  • Τελικα βρηκαμε τον μοναδικο τροπο να φαμε λαχανο τους Αθηναιους: εχουμε το ρεκορ των πιο ολιγομελων συγκεντρωσεων!

    Μικρή διόρθωση...
    Η πιο ολιγομελής συνάντηση έγινε στην Αθήνα με 1 άτομο (εμένα   ::) ) όμως είχε οργανωθεί από Σαλονικιό.    :P

    ΥΓ. EPALLE ακόμα το θυμάμαι, δεν τη γλιτώνεις. :P
  • #3 από GreekDudeCovers στις 05 Dec 2007
  • Δεν βλέπω τίποτα για ημερομηνία όμως? Όποτε θέλει πάει ο καθένας? Ρε παιδιά αυτά τα πράγματα αν δεν είναι στάνταρ απ'την αρχή πως να έχει επιτυχία? Τέλος πάντων...  ::)
  • #4 από GermanRock στις 05 Dec 2007
  • Οσες φορες εχω προτεινει ημερομηνια, δεν μπορουσαν! Τεσπα, ας πουμε Παρασκευη απογευμα! Μπορειτε? αν δε βολευτει, κανονιζουμε αλλη ημερομηνια, αλλα ας κανουμε μια αρχη & βλεπουμε ;)
  • #5 από Δημήτρης (Gear) στις 05 Dec 2007
  • Οσες φορες εχω προτεινει ημερομηνια, δεν μπορουσαν! Τεσπα, ας πουμε Παρασκευη απογευμα! Μπορειτε? αν δε βολευτει, κανονιζουμε αλλη ημερομηνια, αλλα ας κανουμε μια αρχη & βλεπουμε ;)

    Χμ.. Παρασκευή. Καλά θα ήταν αλλά ψιλοπαίζουμε το βράδυ οπότε soundcheck κλπ μέσα στο απόγευμα θα μας φάνε όλη την ώρα. Αν μιλάς για την άλλη Παρασκευή, μέσα είμαι.
  • #6 από GreekDudeCovers στις 05 Dec 2007
  • Ναί, βασικά αυτή την Παρασκεύη κι εγώ Ψευδοπροφήτες θα πάω...  :-\
  • #7 από Δημήτρης (Gear) στις 05 Dec 2007
  • Έλα κουρδιστό σήμερα, κατά τις 11 μάλλον εκεί θα είμαστε  ;)

    Την κάνω για πρόβα οπότε δεν παίζει cyber στο msn  :P τα λέμε εκεί
  • #8 από Joevaicci στις 05 Dec 2007
  • Κι εγ'ω για άλλη Παρασκευή μέσα...
  • #9 από Salinas στις 05 Dec 2007
  • Τελικα βρηκαμε τον μοναδικο τροπο να φαμε λαχανο τους Αθηναιους: εχουμε το ρεκορ των πιο ολιγομελων συγκεντρωσεων!

    Μικρή διόρθωση...
    Η πιο ολιγομελής συνάντηση έγινε στην Αθήνα με 1 άτομο (εμένα ::) ) όμως είχε οργανωθεί από Σαλονικιό. :P

    ΥΓ. EPALLE ακόμα το θυμάμαι, δεν τη γλιτώνεις. :P

     Α, ρε Αντρέα... Τι Σαμάνοι και μπούρδες, άμα πάρει μπρος ο αρχιγκαντέμης τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα.
    Εγώ προτείνω κανα ταβερνείο, Σάββατο ή Κυριακή μεσημέρι σε κανα δυο βδομάδες από τώρα ώστε κι εγώ (εγωίσταρος) να μην έιμαι και πάλι με την ψυχή στο στόμα.
  • #10 από GreekDudeCovers στις 05 Dec 2007
  • Βασικά λέει το Σάββατο μεσημέρι στον Κήπο, στο Τσινάρι...  ;)
  • #11 από Salinas στις 05 Dec 2007
  • Βασικά λέει το Σάββατο μεσημέρι στον Κήπο, στο Τσινάρι... ;)

    Πες τα χρυσόστομε...
  • #12 από ερεβος στις 05 Dec 2007
  • Βασικά λέει το Σάββατο μεσημέρι στον Κήπο, στο Τσινάρι...  ;)

    Ετσι λεει...Κι εγω μεσα....Μετα συζυγου και τεκνου... 8) 8)
  • #13 από Joevaicci στις 05 Dec 2007
  • εεεεεεεε,.................. που? ???
  • #14 από GreekDudeCovers στις 05 Dec 2007
  • Στον Κήπο. Ταβερνοκατάσταση είναι, απλά πολύ ανώτερο σαν... περιβάλλον!  ;D  Στο Τσινάρι είναι, μια περιοχή κοντά στις Συκιές, στους στενούς πλακόστρωτους δρόμους (εδώ σκάει κι ο Κωστάλας στην αφήγηση  ;D ) με τα διάφορα ταβερνάκια γύρω.
  • #15 από GermanRock στις 06 Dec 2007
  • Μπραβο, βλεπω πιασαμε το σωστο πνευμα! Κηπος ρουλζ!!!!!!!!! Ωραια, απο βδομαδα αμα ειναι. κανονιστε λεπτομερειες κ λετ μι νοου. ;)

     :-*
  • #16 από EPALLE στις 09 Dec 2007
  • μεσα και γω, κλασσικα
  • #17 από Ikaros στις 09 Dec 2007
  •   Κρασοκαταστασηηηηη...γουσταρω!! ;D
  • #18 από parlats στις 09 Dec 2007
  • Υπάρχει μια περιπτωσούλα το επόμενο σκ να είμαι Σαλόνικα οπότε....  ;D
  • #19 από eleos* (Βάλια πια....) στις 09 Dec 2007
  • για Σαββατο μεσημερι ειμαι και γω μεσα!!

    Θα ναι ο γκοθομπεμπουλης και θα λειπω;;!!  :P
    το λατρεψα ρε το παιδι σας!.. μου ξυπνησε τα μητρικα μου ενστικτα! (οχι οτι ηθελα πολυ..  ;D)

    μονο αν μπορει κανεις να βρεθουμε κ να παμε μαζι γτ δεν εχω ιδεα που ειναι...  :-\ :-\

    (εδώ σκάει κι ο Κωστάλας στην αφήγηση  ;D )

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ;D
  • #20 από GermanRock στις 10 Dec 2007
  •   Κρασοκαταστασηηηηη...γουσταρω!! ;D

    Eσυ προσεχε μοναχα μην μας χαθεις στο δρομο, η κανεις κανενα αλλον ταλαιπωρο να τον χασει, με τις οδηγιες που θα του δωσεις! :P

    Παρουλη, αν ερθεις, κλασικα Ντιζυ το βραδακι για μπυρονια, ετσι? ;)

    Ωρα κ μερος συναντησης δε βλεπω ακομα ομως κ ανυσυχω... :-\

    ΚΟΥΝΗΘΕΙΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!

     ;D :-*
  • #21 από Salinas στις 10 Dec 2007
  • Σαββατο στις 12:30 στον Κήπο είναι καλά;

     Θα ήθελα να δω και qrusticks, Βρεττό, Zeppelin, Joevaicci, Winnie, Υπνοβάτη...
  • #22 από Δημήτρης (Gear) στις 10 Dec 2007
  • Εγώ μέσα είμαι
  • #23 από GreekDudeCovers στις 10 Dec 2007
  • Μήπως λίγο αργότερα θα'ταν καλύτερα? Κατά τις 2 ας πούμε?
  • #24 από Joevaicci στις 10 Dec 2007
  • Μια χαρά. Έχω πρόβα 12-2 και μάλλον θα πάρω ταξί αμέσως. Αν γίνεται να πούμε ένα συγκεκριμένο μέρος να βρεθούμε γιατί δεν την ξερω την περιοχή κι απ ότι κατάλαβα δεν είμαι ο μόνος.
  • #25 από Iroukos στις 10 Dec 2007
  • η συναντιση ειναι για την Παρασκευή στις 14/12 (αυτη μεθαυριο δλδ) ή στις 21?

    δεν λεω πως θα ερθω... όμως με εχει πιασει παλι η ταση φυγης μου & επιδει βλεπω πως η λατρια μου (parlats ) μπορει να ανεβει... δεν αργω να παρω αποφαση!!!  ;D

    οποτε αν εχεται τη καλοσινη ας μου παντησει καποιος...



    Παρη... θερμη παρακληση... αν ειναι  στειλε μου sms γιατι παιζει να μην το παρω πρεφα!!!
    Ξες τωρα το προγραμμα μου!  ;)

    θα περιμενω ε??
    φιλακια πολλα!!!
Σελίδες: