Αποστολέας Θέμα: Υπαρχουν πουθενα γραμμένοι οι Κανόνες Λειτουργίας αυτου του φορουμ???  (Αναγνώστηκε 3869 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Freedom (modeerf)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • Φύλο: Άντρας
  • Sssouoouounnnd....
    • Προφίλ
    • Freedom of Music<=>Music of Freedom
Υπαρχουν πουθενα γραμμένοι οι Κανόνες Λειτουργίας αυτου του φορουμ???

Αν ναι που?

Ευχαριστώ προκαταβολικά...
Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, λυτρώθηκα από το νου κι από την καρδιά, ανέβηκα πιο πάνω, είμαι λεύτερος.

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Όταν έκανες εγγραφή τους αποδέχτηκες κιόλας. Πάτα αποσύνδεση και μετά εγγραφή και θα τους δεις.
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Παράθεση
Χρησιμοποιώντας αυτό το forum, συμφωνείτε ότι δεν θα στείλετε υλικό ή πληροφορίες που είναι λανθασμένες, συκοφαντικές, ενοχλητικές, υβριστικές, απειλητικές, πρόστυχες, ή παραβιάζουν τον νόμο με οποιοδήποτε τρόπο. Σε αντίθετη περίπτωση, τα θιγόμενα πρόσωπα μπορεί να κινηθούν νομικά εναντίον σας. Επίσης συμφωνείτε ότι δεν θα στείλετε υλικό του οποίου δεν έχετε το copyright, ή δεν έχετε την άδεια να δημοσιεύσετε. Spam, μαζικές αποστολές, διαφημίσεις, γράμματα αλυσίδες, γράμματα πυραμίδες και γράμματα επαιτείας είναι επίσης ανεπιθύμητα σε αυτό το forum.

Λάβετε υπ' όψη σας, ότι δεν μας είναι δυνατό να ελέγχουμε την ορθότητα του υλικού που εμφανίζεται στο forum. Δεν ελέγχουμε σε συνεχή βάση τα μηνύματα και δεν είμαστε υπεύθυνοι για το περιεχόμενό τους, και γι αυτό τον λόγο δεν μπορούμε να εγγυηθούμε για την ακρίβεια, πληρότητα ή χρησιμότητα των πληροφοριών που εμφανίζονται. Τα μηνύματα εκφράζουν τις απόψεις του εκάστοτε αποστολέα και όχι απαραίτητα ολόκληρου του forum. Όποιος έχει αντιρρήσεις για την εμφάνιση κάποιου μηνύματος, μπορεί να ειδοποιήσει τον διαχειριστή του forum. Διατηρούμε το δικαίωμα να αφαιρέσουμε κάθε αμφισβητούμενο υλικό, μέσα σε λογικά χρονικά πλαίσια, αν κρίνουμε ότι αυτό είναι απαραίτητο. Επειδή αυτή η διαδικασία δεν είναι αυτόματη, η αφαίρεση ή μετατροπή των συγκεκριμένων μηνυμάτων δεν μπορεί να γίνει αμέσως. Το ίδιο ισχύει και για τις πληροφορίες στα προφίλ των επισκεπτών.

Είστε ο μόνος υπεύθυνος για το περιεχόμενο των μηνυμάτων που στέλνετε, και συμφωνείτε ότι το forum και οι ιστοσελίδες που σχετίζονται με αυτό δεν φέρουν καμία ευθύνη. Διατηρούμε κάθε δικαίωμα να φανερώσουμε κάθε πληροφορία που έχουμε για σας, σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο παράπονο ή νομικό πρόβλημα προερχόμενο από πληροφορίες που αποστείλατε.

Κατά την εγγραφή σας έχετε τη δυνατότητα να επιλέξετε το όνομα χρήστη σας. Συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε ένα κατάλληλο όνομα. Συμφωνείτε ότι δεν θα δώσετε τον κωδικό πρόσβασης σε κάποιο άλλο άτομο, και για την δική σας προστασία, και για λόγους ορθότητας. Επίσης συμφωνείτε ότι δεν θα χρησιμοποιήσετε ποτέ το όνομα κάποιου άλλου μέλους για να αποστείλετε μηνύματα ή για να επισκεφθείτε το forum.

Μετά από την εγγραφή και σύνδεση με το forum, μπορείτε να συμπληρώσετε το λεπτομερές προφίλ σας. Είναι δική σας ευθύνη να παρουσιάσετε πληροφορίες που είναι ακριβείς και παρουσιάσιμες. Πληροφορίες που είναι εμφανώς λανθασμένες ή προσβλητικές θα αφαιρούνται χωρίς προειδοποίηση.

Παρακαλούμε, λάβετε υπ' όψη σας, ότι με κάθε αποστολή μηνύματος κρατείται πρωτόκολλο, στο οποίο περιλαμβάνεται και η διευθυνση IP σας, με την οποία μπορούμε να έλθουμε σε επαφή με τον παροχέα υπηρεσιών Internet (ISP) που χρησιμοποιείτε. Σε περίπτωση μαζικής παράβασης των κανόνων αυτής της συμφωνίας, μπορεί να αποκλειστείτε από την πρόσβαση στο forum.

Να σημειώσω εδώ οτι τα παραπάνω βρίσκονται υπό αναθεώρηση. Μερικά πράγματα πρέπει να αλλάξουν και άλλα να προστεθούν (για να είμαστε καλυμμένοι απέναντι σε αυτούς που κάνουν κατάχρηση της φιλοξενίας του φόρουμ και δεν σέβονται τα υπόλοιπα μέλη)
« Τελευταία τροποποίηση: 27/05/06, 12:45 από Βραζίλης »

Αποσυνδεδεμένος Freedom (modeerf)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • Φύλο: Άντρας
  • Sssouoouounnnd....
    • Προφίλ
    • Freedom of Music<=>Music of Freedom
Να σημειώσω εδώ οτι τα παραπάνω βρίσκονται υπό αναθεώρηση. Μερικά πράγματα πρέπει να αλλάξουν και άλλα να προστεθούν (για να είμαστε καλυμμένοι απέναντι σε αυτούς που κάνουν κατάχρηση της φιλοξενίας του φόρουμ και δεν σέβονται τα υπόλοιπα μέλη)

Απόλυτα κατανοητό...

Να τολμησω να προτείνω οι εν'λογω κανονες να υπαρχουν ειτε σε καποιο ξεχωριστό μεμονωμενο topic ή σε ένα ευδιάκριτο λινκ που θα μπορουν ανα πασα στιγμή να μπορουν να το βλέπουν όσοι θέλουν??? (όπως γινεται σχεδόν παντου, ακριβώς για να μην υπαρχουν παιδαριώδεις δικαιολογίες απο καποιους χρήστες και χωρίς την διαδικασία "πάτα αποσύνδεση και μετά εγγραφή")

Επίσης ίσως να ήταν καλή ιδέα να υπαρχει και μία επιλογη "Report Post" ή κατι ανάλογο...

Και παλι ευχαριστώ...
Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, λυτρώθηκα από το νου κι από την καρδιά, ανέβηκα πιο πάνω, είμαι λεύτερος.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Να τολμησω να προτείνω οι εν'λογω κανονες να υπαρχουν ειτε σε καποιο ξεχωριστό μεμονωμενο topic ή σε ένα ευδιάκριτο λινκ που θα μπορουν ανα πασα στιγμή να μπορουν να το βλέπουν όσοι θέλουν???

Σωστή παρατήρηση... Θα γίνει.

Επίσης ίσως να ήταν καλή ιδέα να υπαρχει και μία επιλογη "Report Post" ή κατι ανάλογο...

Υπάρχει link "Αναφορά στον συντονιστή" σε κάθε μήνυμα, αλλά είναι δεν ενεργοποιημένο για την ομάδα μελών "Περαστικός" (<50 μηνύματα), για να μη γίνεται κατάχρηση. Ευτυχώς, έχουμε καλούς συντονιστές και παλιά μέλη που βοηθάνε για να είμαστε εν  τάξει...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Επίσης ίσως να ήταν καλή ιδέα να υπαρχει και μία επιλογη "Report Post" ή κατι ανάλογο...


Αυτό το σκοπό δεν εξυπηρετεί το link "Αναφορά στο συντονιστή" που υπάρχει στο κάτω δεξιό μέρος κάθε μηνύματος...;

Όσο για τους κανόνες λειτουργίας του site, υπάρχουν εδώ.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Freedom (modeerf)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • Φύλο: Άντρας
  • Sssouoouounnnd....
    • Προφίλ
    • Freedom of Music<=>Music of Freedom
ΟΚ, ευχαριστώ για τον χρόνο σας παιδες...

Οντως δεν έχω πανω απο 50 posts οπότε δεν εχω δεί ποτε την επιλογή "Αναφορά στο συντονιστή"...

Να είστε καλα...

Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, λυτρώθηκα από το νου κι από την καρδιά, ανέβηκα πιο πάνω, είμαι λεύτερος.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
13782 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/04/02, 15:56
από organopextis
23 Απαντήσεις
9589 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/03/03, 03:36
από NikosTs
47 Απαντήσεις
15147 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/06/08, 20:28
από ερεβος
16 Απαντήσεις
5874 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/08, 01:19
από freemind
9 Απαντήσεις
3158 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/04/09, 10:48
από pinelopi
3 Απαντήσεις
3379 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/08/09, 12:03
από tasos__
19 Απαντήσεις
22030 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/07/11, 21:48
από kyriakos_t
9 Απαντήσεις
50488 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/11, 22:45
από YmiRLinG
0 Απαντήσεις
1841 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/12, 00:52
από nimp_music
0 Απαντήσεις
4140 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/09/13, 21:20
από ΚΕΠΕΜ