Αποστολέας Θέμα: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!  (Αναγνώστηκε 66118 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Τράβα πάρε κανά 12Χ γιατί προβλέψεις χωρίς μιζέρια στο forum λίγο δύσκολο... :P

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Αντε καλη μας τυχη!!! Ελπιζω το τελος να με βρει σε καμια πλατεια να πανηγυριζω...εστω και μονος μου (σαν τον Σαββα)!!! :P ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Eτσι αν συνεχισει η ελλαδα να χαζευει τους αντιπαλους απο το μισο γηπεδο δεν προκειται να κανει τιποτα.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
άντε και καλή μας χώνεψη! ;D
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Πολύ αργή, στην ανάπτυξη, ρε παιδιί μου. Νομίζω ότι ένας Νίνης θα έκανε διαφορά..
Νομίζω πολύ καλοί ο Σαμαράς, ο Καραγκούνης(αν και έπρεπε να αντικατασταθεί), αλλά και ο Αμανατίδης..

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Ενταξει δεν παει πουθενα ετσι και το ξερει..Κυνηγαγε τυχαιο γκολ και μετα ολοι στο μισο γηπεδο?..Σορυ αλλα αυτο εγω και πολλοι Σουηδοι οπως φανηκε δεν το λεμε ποδοσφαιρο..Και να τα αποτελεσματα :P..

ΥΓ Ολλανδια ρεεε..εδιεξε στην Ιταλια που προσπαθει να μας μοιασει :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξυπνατεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

Παιζει η Εθνικη σε 3 ωρες και κατι ψηλα!!!! Ακουω προβλεψεις εδω και τωρα!!!

ΥΓ: Δε θελω μιζερια....


Εγώ είχα κάνει έγκαιρα προβλέψεις. Πρόκριση στο euro με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!!!

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Πολύ κρίμα.. Δίκαια έχασε όμως με βάση απόδοσης.. Κάποια στοιχεία που διέκρινα:

1) Φάνηκε ότι ήταν εξαιρετικά αγχωμένοι και με το βάρος των νυν Πρωταθλητών Ευρώπης στις φανέλες τους δεν μπόρεσαν να απελευθερωθούν..
2) Παρά την χαμηλή ομαδική απόδοση, υπήρχε και χαμηλή ατομική απόδοση.. Κανένας απολύτως δεν τράβηξε παρά μόνο ο Χαριστέας ελαφρώς (ο οποίος πριν τον αγώνα θα στοιχηματιζότανε άνετα ότι θα ήταν ο υστερήσασας)..
3) Η Εθνική ποτέ δεν είχε παιχταράδες.. Σήμερα όμως φάνηκε ότι κάποιοι όχι μόνο δεν είναι παίχτες, αλλά μόνο με παίχτες του Subuteo μπορούν να συγκριθούν.. Μιλάω φυσικά για τον Σαμαρά, ο οποίος έμπλεκε το δεξί με το αριστερό του και τον Αμανατίδη που απλά δεν είναι ολοκληρωμένος ποδοσφαιριστής.. Υπάρχουν πολύ καλύτεροι Έλληνες στις θέσεις τους..
4) Η Σουηδία φάνηκε ότι ήταν πολύ μέτρια ομάδα.. Μέχρι και το goal, έκαναν και εκείνοι γιόμες, μπας και βρούν τον Ibrahimovitz.. Έχασε χρυσή ευκαιρία να πάρει 3 πόντους, αν έπαιζε λίγο μπάλα.. Όχι πολύ, λίγη ήταν αρκετή..
5) Το κλίμα βάρυνε πολύ.. Δεδομένο ότι και η Ρωσία έπαιξε καλά σήμερα (δεν το είδα έτσι έμαθα), τα πράγματα δυσκολεύουν απίστευτα.. Μοναδική σωτηρία να πάρουμε κάποιο καλό αποτέλεσμα το Σάββατο και η Ισπανία να πετύχει το τρίποντο με Σουηδία και να μας αντιμετωπίσει αδιάφορα στο μεταξύ μας παιχνίδι.. Πιθανότητες: αρκετά λίγες..
6) Δεν θέλω να κρίνω τον Rehangel.. Τον συγκεκριμένο προπονητή δεν θα τον κακίσω ποτέ, αλλά πιστεύω ότι το φοβήθηκε πολύ το παιχνίδι..

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Καταστάσεις όπως του 2004 ,δεν ξαναγίνονται.Και άμα αναλογιστούμε ότι εκτός από τη φοβερή μας τύχη (θυμηθείτε την Τσεχία,ή το 1-2 με τη Ρωσία),λείπουν από αυτή την ομάδα και ορισμένοι παίκτες που τότε κάνανε απίστευτα παιχνίδια,τότε τα πράγματα είναι πολύ πολύ δύσκολα.Τουλάχιστον ας παίξουνε λίγο επιθετικά.Πάλι θα χάσουμε ,αλλά θα δούμε και λίγο μπάλλα.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πολύ αργή, στην ανάπτυξη, ρε παιδιί μου. Νομίζω ότι ένας Νίνης θα έκανε διαφορά..
Νομίζω πολύ καλοί ο Σαμαράς, ο Καραγκούνης(αν και έπρεπε να αντικατασταθεί), αλλά και ο Αμανατίδης..

ο Αμανατίδης το πάλεψε...για τους άλλους δύο... ο Σαμαράς δεν έκανε ούτε μια σωστή κίνηση...ο δε Καραγκούνης τρελή ατομιστία, αν έσπαγε την μπάλα στο 0-0 αντι να σουτάρει 2 φορές έξω απο την περιοχή στην ίδια φάση είχαμε ελπίδα ακόμα και για νίκη. Γενικά για ακόμα μια φορά κακή εμφάνιση, δε ξέρω αλλά στα μάτια μου μοιάζει τρελά ψωνισμένος.
Νομίζω ότι όλη η ομάδα ήταν για τα μπάζα και αν πρέπει να ξεχωρίσουμε κάποιον αυτός ήταν ο Κυργιάκος και δευτερευόντως ο Σειταρίδης, ο Χαριστέας και ο Κατσουράνης. Οι άλλοι για κλάμματα...
Μάλλον θα τελειώσει το euro με 3 ήττες για μας...ίσως να μας αξίζει, μπας και βάλουμε μυαλό και παίξουμε λίγο μπάλα.

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
πολυ χαλια ρε παιδια ..
Τι ηταν αυτα?? :(

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
O Σαμαρας δεν επαιξε απολυτως τιποτα. Απο οταν μπηκε το μονο καλο που εκανε ηταν οτι ετρεχε και πιεζε. Οταν επιανε μπαλα ηταν .... ας μην σχολιασω ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Iced Jacob

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ρε παιδια χωρις να θελω να γινομαι κακος...Ο μπασινας που ποδοσφαιρο δεν παιζει πως γινεται να ξεκιναει βασικος?  Ο Στολτιδης μενει εκτος ομαδας ενω μπορει να καλυψει πολυ καλα αυτο το ρολο...Καλος ο Οτο αλλα οι εμμονες του ειναι πολυ παρατραβηγμενες...
The road to hell is full of good intentions...

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Και δε με ενοχλησε που χασαμε ...
Ενταξει καποια στιγμη θα χαναμε, δεν ειμαστε και η καλυτερη ομαδα της Ευρωπης ...
Με ενοχλησε πολυ όμως το οτι δε παιξαμε ...
Ενα ολοκληρο γηπεδο απο το 40' μας γιουχαριζε ... (και δεν ειχε και αδικο ...)

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
ατοπημα του Καραγκουνη να μη μοιραστει τη φαση και να χαρουμε ενα ανετο γκολ και να ανοιξουμε εμεις το σκορ..φανερο αγχος σε ολο το φασμα του αγωνα..μετα το σκορ απο τη Σουηδια χαθηκε το κουραγιο και σφραγιστηκε με το δευτερο γκολ-ντομινο-κολοφαρδια των Σουηδων..

κριμα στον κοσμο που ταξιδεψε να στηριξει...τι? πιο πολυ για ποζερια μου φανηκε παρα συνειδητοποιηση της ''θεσης'' των παικτων...θαρρεις πως κατεβηκαν για προπονηση... :(

ξενερωσα πολυ ασχημα αποψε

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Και στο προηγούμοενο πρωτάθλημα δεν παίξαμε μπαλάρα, αλλά αυτό ήταν το κάτι άλλο. Βασίστηκε η ομάδα καθαρά και μόνο στην τύχη. Στο προηγούμενο βασίζονταν στην αμυντική λειτουργία όλης της ομάδας ενώ τώρα αμύνονταν όλη η ομαδα μέσα στην περιοχή. Ο φουνταριστός (Γκέκας) κατέβηκε πίσω απ' το κέντρο ένα κάρο φορές για να πάρει μπάλα. Έλεος...
Δεν ήταν εικόνα ομάδας αυτή. Και δεν είμαι απ' αυτούς που ψάχνουν ευκαιρία να τα χλωσουν στον Ρεχάγκελ, αλλά έφταιγε πολύ κι ο ίδιος με το σχήμα που κατέβασε και πολύ περισσότερο με τις άνευ ιδιαίτερης τακτικής σημασίας αλλαγές που έκανε.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Ημουν σιγουρος οτι αυτα θα εβλεπα μολις γυρνουσα απο την καφετερια που πηγα να δω το ματς!!!

Κλασικα ολοι ειμαστε προπονητες...Μονο που ο Rehhagel πηρε το EURO...σιγουρα υπηρχαν λαθη, αλλα αμα γινταν η στραβη και κερδιζαμε 1-0 τι θα λεγαμε??? Θεος ο Οττο κλπ...

Νικη με Ρωσια λεω εγω...αλλιως γυρναμε σπιτια μας και so f**kin what...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Μα ρε φιλε η ελληνικη ομαδα δεν επαιξε μπαλα, τι να πουμε οτι επαιξε? Και να κερδιζαμε ετσι παλι τιποτα δεν θα χαμε παιξει. Απλα θα τυχαινε να κερδιζαμε (γιατι μονο απο τυχη κερδιζοταν το παιχνιδι)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Προσωπικά δε θεώρησα ποτέ θεό τον Όττο, αλλά απλά έναν διορατικό πρπονητή με μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ δόση κωλοφαρδίας (τουλάχιστον στη θητεία του στην εθνική.)

 
Παράθεση
σιγουρα υπηρχαν λαθη, αλλα αμα γινταν η στραβη και κερδιζαμε 1-0 τι θα λεγαμε??? Θεος ο Οττο κλπ...

Σιγά να μην είχε κανείς τα μούτρα μετά από αυτό το πραγματικό αντιποδόσφαιρό (του προηγούμενου Euro δεν ήτανε και τόσο...) να καμάρωνε για την εθνική και να αποθέωνε τον Όττο άμα από καθαρή κωλοφαρδία και μόνο (μιας που δε μπορουσαμε αλλιώς) κερδίζαμε το ματς.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
ατοπημα του Καραγκουνη να μη μοιραστει τη φαση και να χαρουμε ενα ανετο γκολ και να ανοιξουμε εμεις το σκορ..φανερο αγχος σε ολο το φασμα του αγωνα..μετα το σκορ απο τη Σουηδια χαθηκε το κουραγιο και σφραγιστηκε με το δευτερο γκολ-ντομινο-κολοφαρδια των Σουηδων..

κριμα στον κοσμο που ταξιδεψε να στηριξει...τι? πιο πολυ για ποζερια μου φανηκε παρα συνειδητοποιηση της ''θεσης'' των παικτων...θαρρεις πως κατεβηκαν για προπονηση... :(

ξενερωσα πολυ ασχημα αποψε



 Πρέπει να μάθουμε όταν στηρίζουμε μία ομάδα, μία χώρα ή έστω και ένα άλογο στον ιππόδρομο να είμαστε μαζί και στα καλά και στα άσχημα.
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Και οι Σουηδοι με ενα σουτ που γινεται μια φορα στα 5 χρονια μπηκαν μπροστα...οχι οτι δε μπορουσαν να το ειχαν βαλει σε αλλη φαση...αλλα αυτα περι κωλοφαρδια δε τα δεχομαι...η τυχη παει κι ερχεται...

Τεσπα, εγω συμφωνω με το Rehhagel, καλα κανει και στηριζει τους παικτες που τον εκανα μαγκα...κι αυτοι παιζουν για παρτη του...εδω ο Χαριστεας επαιξε σχετικα καλα σημερα...3 αμυνες εβγαλε ενω στο Α' ημιχρονο κατι προσπαθησε και μπροστα...

Για Καραγκουνη που προαναφερθηκε διαφωνω καθετα...αν δεν ηταν κι αυτος θα ειχαμε καταρευσει απο πολυ νωρις...τον Κατσουρανη δεν τον ειδε γι' αυτο δε του εδωσε τη μπαλα...

Σειταριδης, Αντζας ηταν χωμα σημερα...ο Κυργιακος τον εσβησε τον Ιμπραιμοβιτς...σε μια φαση τον εχασε κ εβλε γκολ (κ τι γκολ...ημαρτον!)

Οπως κ να χει, τωρα αναγκαστικα παμε για νικη, οποτε θα αλλαξουν κ τα πλανα του Rehhagel...ειδομεν!

Μπαλα οντως δεν παιξαμε, αλλα νομιζω οτι το τελευταιο που μετραει ειναι αυτο...για μενα, ο σκοπος αγιαζει τα μεσα...αν γινοταν να παιξουμε ταβλι κ να παρουμε το EURO καθολου δε θα με ενοιαζε...

Edit: Πεστα ρε Μενια!!! Ποσο μαλλον οταν μια ομαδα μας εχει κανει τοσο υπερηφανους...
« Τελευταία τροποποίηση: 11/06/08, 01:48 από KAMELOT (...σκέτο!) »

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Οτι εγινε εγινε παιδια..πιστευω οτι θα ηταν υπερβολικα αγχωμενα τα παιδια,γιατι πολυς κοσμος,περιμενε τελεια αποδοση απ αυτους..
δεν πειραζει,καλυτερο ειναι αυτο,για να χαλαρωσουν λιγο τα παιδια,να σκεφτουν πιο ηρεμα και να περασουν πανω απ ολα καλα,γιατι δεν ειναι ουτε δουλοι μας ουτε τιποτα...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ


Μπαλα οντως δεν παιξαμε, αλλα νομιζω οτι το τελευταιο που μετραει ειναι αυτο...για μενα, ο σκοπος αγιαζει τα μεσα...αν γινοταν να παιξουμε ταβλι κ να παρουμε το EURO καθολου δε θα με ενοιαζε...

Eλεος με τον φανατισμο ομως ετσι...
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ


Μπαλα οντως δεν παιξαμε, αλλα νομιζω οτι το τελευταιο που μετραει ειναι αυτο...για μενα, ο σκοπος αγιαζει τα μεσα...αν γινοταν να παιξουμε ταβλι κ να παρουμε το EURO καθολου δε θα με ενοιαζε...

Eλεος με τον φανατισμο ομως ετσι...

Οχι φανατισμος...εθνικισμος!!!

Πλακα μου κανεις ρε Roufus??? Εννοειται πως προτιμω να παρουμε το κυπελλο απο το να παιξουμε μπαλα...μη σου πω και στους 8 να παμε το προτιμω...

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Εντάξει ρε παιδιά στα τόσα παιχνίδια ένα μπορεί να μη σου βγει για τον α,β λόγο. Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Το άγχος, η πίεση, 1-2 λάθη φτάνουν για να γίνει ζημιά. Βέβαια στη παρούσα φάση δεν επιτρέπονται μέτριες επιδόσεις αλλά εντάξει. Όλα μέσα στο παιχνίδι είναι. Εγώ βασικά έχω την εντύπωση ότι γενικά φοβηθήκαμε το παιχνίδι απόψε. Γιατί αν δε χτυπάς από την αρχή το θεωρητικά ευκολότερο παιχνίδι του ομίλου τι περιμένεις να χτυπήσεις; Τη Ρωσσία το Σάββατο που θα μπει μέσα σαν σκυλί να μας φάει ζωντανούς; Anyway, δεν τελείωσε τίποτα, αυτό έχει σημασία. Μην ξεχνάμε άλλωστε ότι είμαστε από τις ομάδες που περάσαμε στα τελικά με έναν από τους καλύτερους δυνατούς τρόπους. Πιστεύω ότι η εθνική έχει να δείξει ένα πολύ καλύτερο πρόσωπο και ελπίζω να το δω το Σάββατο.
Όσο για της ενέργειες του προπονητή και για το αν πρέπει να στηρίζεις τους παίχτες που σε κάνανε μάγκα όπως προαναφέρθηκε, το βρίσκω πολύ λάθος. Δεν μπορείς να κερδίσεις μια διοργάνωση τόσο μεγάλη το 2004 με μια Α τακτική και το 2008 να πας να ξαναπαίξεις την ίδια τακτική. Σε ξέρουν, σε έχουν μελετήσει, είμαστε ανοιχτό βιβλίο σε ολόκληρη τη διοργάνωση πλέον. Έτσι την πατήσαμε και στα προκριματικά του μουντιάλ. Και ούτε επιτρέπεται να υποστηρίζεις τους παίχτες που σου πήραν το κύπελο πριν 4 χρόνια και να αφήνεις στον πάγκο παίχτες που μπορούν να προσφέρουν περισσότερα και όλα αυτά εις βάρος της ομάδας. Anyway, προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει η ομάδα να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα και να αλλάξει τρόπο παιχνιδιού. Το ποδόσφαιρο αλλάζει, οι τεχνικές εξελίσονται δεν υπάρχει διαχρονικότητα σε αυτά τα πράγματα. Ή ακολουθείς την εποχή σου ή καταντάς απολήθωμα.
Και ΟΧΙ, να μην πάρουμε το κύπελο αν δεν παίξουμε μπάλα. Να κερδίσει ο καλύτερος.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
17 Απαντήσεις
6909 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/06, 16:06
από analogia
22 Απαντήσεις
12352 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/11, 03:27
από FAIRY-The return!
1 Απαντήσεις
7255 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/08, 12:36
από Μαργαρίτα Π.
17 Απαντήσεις
32254 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/12, 10:03
από Archangel
0 Απαντήσεις
1594 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/06/11, 21:47
από Γιάννης Σ.
0 Απαντήσεις
24229 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/15, 12:47
από ΚΕΠΕΜ
1 Απαντήσεις
2581 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/16, 11:24
από Πέτροc
5 Απαντήσεις
5201 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/19, 12:29
από Dagoth
0 Απαντήσεις
1007 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/20, 01:16
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1124 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/20, 21:20
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ