Σελίδες:
  • #1 από Balleader στις 23 Aug 2005
  • Σας αρεσε ρε παιδια το σιντακι?Δεν ξερω αν τους εχετε σε υποληψη τους Oasis αλλα εμενα μου αρεσουν.Το τελευταιο τους ομως ψιλοαπογοητευση μου φανηκε.Τι λετε?
  • #2 από gon στις 31 Aug 2005
  • Εμενα τα singακια που ακουσα οπως το importance of being idle και το lyla  μ'αρεσαν πολυ.
  • #3 από vasssos στις 31 Aug 2005
  • Οι Oasis ειναι απ τα αγαπημενα μου αγγλικά συγκροτηματα και ειχα την ευκαιρια να τους δω στις 2 Ιουλιου στο Μanchester στην μια απ τις 2 συναυλιες που εδωσαν εκει για την προωθηση του καινουργιου τους αλμπουμ το οποιο δεν με πολυενθουσιασε μπορω να πω, εκτως απ τα τραγουδια που προαναφερθηκαν πιο πανω..Τα παλια τους τραγουδια οπως ηταν αναμενομενο ξεσηκωσαν τον κοσμο..τωρα για τα καινουργια..σιγα σιγα θα τα συνηθισουμε κι αυτα οπως γινεται παντα..
  • #4 από jagmaster στις 31 Aug 2005
  • Gia mena oi Oasis exoun teleiwsei pro pollou ws ipologisimi monada tou vretanikou rock. Ksekinisan kala, prosferan arketa ston enallaktiko ixo, alla kapou arxisan na to kourazoun to thema kai me tis dilwseis tous ( epihkws aparadektes) kai me tin epanalipsi stin mousiki tous. To proteleutaio tous m' arese, alla mou akougontai pleon poly kseperasmenoi ws ixos.
  • #5 από Ο Γενίτσαρος cmaj7 στις 31 Aug 2005
  • Gia mena oi Oasis exoun teleiwsei pro pollou ws ipologisimi monada tou vretanikou rock.


    +1
  • #6 από loudness στις 06 Feb 2006
  • Gia mena oi Oasis exoun teleiwsei pro pollou ws ipologisimi monada tou vretanikou rock.


    +1

    +1 i totally agree  ;D
  • #7 από Tempus στις 12 Feb 2006
  • Το αγόρασα για το Importance of being idle το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ.Δυστυχώς ο υπόλοιπος δίσκος με απογοήτευσε... :(
  • #8 από ερεβος στις 13 Feb 2006
  • Εχω χρονια να ασχοληθω με αυτη τη μπαντα...Αλλα προψθες πηρα τη βιογραφια τους (Τη βρηκα σε προσφορα :P) και τωρα ψιλοβγαζω απ την αφανεια τα σιντια τους... Απο το τελευταιο εχω ακουσει 1-2 κομματια στο ραδιοφωνο, δε μπορω να πω οτι τρελλαθηκα...Αλλα ειναι οκ κομματακια...
Σελίδες: