Σελίδες:
  • #26 από Evangelos 123 στις 30 Jan 2008
  • μετά από 5-6 χρόνια κιθάρας πιστεύω ότι μπορείς ποια να εμπιστευθείς το αυτί, τα μάτια και τα χέρια σου...

    Με 1200euro αγοράζεις κιθάρα πολυτελείας!
    Κοίτα και στις αγγελίες!υπάρχουν κομμάτια πολύ καλά...
    Για μένα δοκίμασε κάποιες από αυτές και μετά πήγαινε σε μαγαζιά να δοκιμάσεις!
    Πρώτα θα τους λες ότι δίνεις μέχρι 1200Ε και μετά θα χαίρεσαι την εξυπηρέτηση τους!

    άκουσε τις γνώμες των παιδιών από το κιθάρα και ταυτόχρονα ψάξε!να μην βιαστείς!!! και το καλύτερο, που το υποστηρίζω...βρες την κιθάρα από Ελλάδα(αν μιλάμε για καινούργια) και μετά κάνε παραγγελία από θωμά!!!

    υ.γ. δεν σου προτείνω κιθάρα!εγώ παίζω λιγότερα χρόνια από σένα και οι προτιμήσεις μου είναι αποκλειστικά οι stratocaster και οι superstrat τύπου vigier, soloist.
    Τώρα αν έδινες και 20.000 ευρώ παραπάνω θα σου πρότεινα μια original gibson les paul κατάμαυρη 4 κιλών του 1969  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
  • #27 από JeffLoomis στις 30 Jan 2008
  • Τωρα που το λες δεν παω να βρω 18800Ε?  ;D
    Ευχαριστω φιλε μου, τα λεφτα θα τα εχω τελος φεβρουαριου ετσι κι αλλιως αρα αρχιζω ψαξειμο(πρωι δουλεια, απογευμα δοκιμη). ;D
  • #28 από Evangelos 123 στις 30 Jan 2008
  • Παράθεση
    τώρα που το λες δεν πάω να βρω 18800Ε?

    και όμως μακάρι να είχαμε τα 22000$ που ζητούσε ο τύπος στο ebay!
    απλά ενημερώνω οτι ήταν μια μαύρη les paul του 1969 με χρυσό hardware σε βαλίτσα με χαρτιά σε stock!είχε πάνω τις ταμπελίτσες!

    την χτύπησαν με την μια σε buy it now! αν είμουν γνώστης θα την έλεγα στους γονείς μου να την χτυπήσουμε γιατί μπήκα στο ebay και μια ίδια αλλά τις κακιάς ώρας μεταχειρισμένη είναι τώρα στα 23000$

    οπότε αυτή που ήταν καινούργια άνετα θα πήγαινε στα 30000$ οπότε και θα την πουλούσα και θα έβγαζα μπαμ μπαμ 10000$... και μετά ξύπνησα.... :o :o :o
    τελικά θέλει να παραμονεύει κανείς τα istings στο ebay!!!

    Αρκετά βγήκα off topic.   :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

    y.g. ευτυχώς κράτησα τις φώτο!!! δεν είναι και λίγο να έχεις φώτο από μια les paul του 1969 - καινούργια!!! - είχε και χορδές gibson σε συσκευασία ποιο παλιές από 1969...φαντάσου!!!
  • #29 από JeffLoomis στις 31 Jan 2008
  • Παράθεση
    τώρα που το λες δεν πάω να βρω 18800Ε?

    και όμως μακάρι να είχαμε τα 22000$ που ζητούσε ο τύπος στο ebay!
    απλά ενημερώνω οτι ήταν μια μαύρη les paul του 1969 με χρυσό hardware σε βαλίτσα με χαρτιά σε stock!είχε πάνω τις ταμπελίτσες!

    την χτύπησαν με την μια σε buy it now! αν είμουν γνώστης θα την έλεγα στους γονείς μου να την χτυπήσουμε γιατί μπήκα στο ebay και μια ίδια αλλά τις κακιάς ώρας μεταχειρισμένη είναι τώρα στα 23000$

    οπότε αυτή που ήταν καινούργια άνετα θα πήγαινε στα 30000$ οπότε και θα την πουλούσα και θα έβγαζα μπαμ μπαμ 10000$... και μετά ξύπνησα.... :o :o :o
    τελικά θέλει να παραμονεύει κανείς τα istings στο ebay!!!

    Αρκετά βγήκα off topic.   :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

    y.g. ευτυχώς κράτησα τις φώτο!!! δεν είναι και λίγο να έχεις φώτο από μια les paul του 1969 - καινούργια!!! - είχε και χορδές gibson σε συσκευασία ποιο παλιές από 1969...φαντάσου!!!
    συλλεκτικο κομματι, πραγματι..
Σελίδες: