Σελίδες:
  • #1 από BASSKILLER στις 15 Sep 2010
  • προτεινετε αν θελετε ενα καλο chorus για μπασο
  • #2 από flea στις 15 Sep 2010
  • Boss CEB-3 bass chorus!Και δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο!Αλλοι προτιμουν το boss Chorus Ensemble το κιθαριστικο γιατι θεωρουν οτι ηχος ειναι πιο thick αλλα στα δικα μου αυτια το CEB-3 καθεται καλυτερα!
  • #3 από EPALLE στις 16 Sep 2010
  • Boss CEB-3 bass chorus!Και δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο!Αλλοι προτιμουν το boss Chorus Ensemble το κιθαριστικο γιατι θεωρουν οτι ηχος ειναι πιο thick αλλα στα δικα μου αυτια το CEB-3 καθεται καλυτερα!


    συμφωνω απολυτα το boss ειναι ενα κλικ πανω απ ολα
  • #4 από Eagle Of Kamelot στις 17 Sep 2010
  • Εχω διαβασει πολυ καλα λογια και για το Bass Chorus της Carl Martin, αλλα ειναι αρκετα ακριβο...
  • #5 από andy I στις 06 Oct 2010
  • αν εχεις να δωσεις και 200ευρω καλο ειναι και της EBS το unichorus
    για το chorus της Ashdown εχουμε καποια γνωμη?
  • #6 από Eagle Of Kamelot στις 06 Oct 2010
  • Kι εμενα μου εχουν κινησει το ενδιαφερον τα πεταλια της Ashdown...βασικα, ξερουμε καποιο μαγαζι που τα προμηθευει στην Αθηνα?
  • #7 από Jezus στις 07 Oct 2010
  • Aν θες φθηνη λυση με καλο ηχο χωρις πολλες ρυθμισεις, ειχα παρει και εχω δωσει σε εναν φιλο ενα Electro-Harmonix Small Clone, το οποιο ειναι κιθαριστικο, αλλα εχει πολυ καλο ηχο και στο μπασο.
    Εγω χρησιμοποιω το Taurus Vechoor, το οποιο ειναι πληρες απο ρυθμισεις και απο ηχο ειναι high-end, αλλα πιο ακριβο.
    Το πρωτο μπορεις να το βρεις σε παρα πολλα κιθαρομαγαζα να το δοκιμασεις, το δευτερο μπορεις να πας Εξαρχεια (αν εισαι Αθηνα) στο Guitar Store ή στο Guitar Syndicate και να το δοκιμασεις.
  • #8 από detroit στις 14 Oct 2010
  • εκτος των προαναφερθεντων, το   mxr m134 stereo chorus.
  • #9 από ibanezbass στις 28 Jan 2011
  • πηρες chorus?
  • #10 από BASSKILLER στις 12 Apr 2011
  • Εντελει πηρα ενα μεταχειρισμενο BOSS CEB-3 bass chorus κ κανω την δουλεια μου αρκετα καλο θαλεγα ;)
  • #11 από ibanezbass στις 13 Apr 2011
  • Εντελει πηρα ενα μεταχειρισμενο BOSS CEB-3 bass chorus κ κανω την δουλεια μου αρκετα καλο θαλεγα ;)
    καλοπαιχτο! ;)
Σελίδες: