Σελίδες:
  • #26 από atav (φλουτσ) στις 30 Nov 2015
  • http://www.weehbo.com/products/jmp-drive/
    Αν θυμάμαι καλά..



    Για απών μια χαρα θυμάσαι  ;D

    Πού να ήμουν κι εκεί φίλε! Μέχρι και τον τύπο του βέλκρο θα έλεγα! :roll
  • #27 από kkmspm (φλουτσ) στις 02 Dec 2015
  • χαχαχαχαχαχα.
    απο οτι δεν παιζει το πεταλι πουθενα...αλλα νομιζω οτι θα ψαξω για το jcm/jtm drive της ιδιας εταιρειας που καθεται καλυτερα (μαλλον μιας και βλακοδως δεν το δοκιμασα) με humbackers!!! βεβαια περα απο την τιμη με προβληματιζει και το οτι θελει 18v για να αποδωσει αυτο που θελω...
    ! No longer available
  • #28 από kkmspm (φλουτσ) στις 02 Dec 2015
  • Επισης να πω οτι η καμπινα που ειχα βαλει το κεφαλι ηταν εντελως σαπια....σημερα που κουμπωσα σε σοβαρη καμπινα ακουσα τον ενισχυτη που ξερω. Κριμα που δεν το εβαλα στη marshall διπλα....
  • #29 από Kosthrash στις 02 Dec 2015
  • Για μας που δεν μπορεσαμε να ερθουμε, θα μας πειτε τα εργαλεια που παιξατε για να ζηλεψουμε κι'αλλο?  :D :-P
  • #30 από zeoy στις 02 Dec 2015
  • χαχαχαχαχαχα.
    απο οτι δεν παιζει το πεταλι πουθενα...αλλα νομιζω οτι θα ψαξω για το jcm/jtm drive της ιδιας εταιρειας που καθεται καλυτερα (μαλλον μιας και βλακοδως δεν το δοκιμασα) με humbackers!!! βεβαια περα απο την τιμη με προβληματιζει και το οτι θελει 18v για να αποδωσει αυτο που θελω...
    ! No longer available



    Πάντως το δικό μου στα 9V το άκουσες και δε νομίζω ότι ακουγόταν άσχημα. Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ στα 18V αν και όντως είμαι περίεργος να δω τι παραπάνω θα έδινε.
    Γενικά η εταιρεία βγάζει τρομερά μαρσαλοπέταλα.
  • #31 από zeoy στις 02 Dec 2015
  • Για μας που δεν μπορεσαμε να ερθουμε, θα μας πειτε τα εργαλεια που παιξατε για να ζηλεψουμε κι'αλλο?  :D :-P


    Έχει ο Βασίλης πλούσιο φωτορεπορτάζ. Πιστεύω σύντομα να τις ανεβάσει.
  • #32 από zeoy στις 02 Dec 2015
  • Ο καυτόσαλτσος ήταν που έλεγε/είχε ένα velcro deluxe (από τα Macro αν θυμάμαι καλά); More info please.
  • #33 από hot_sauce (φλουτσ) στις 02 Dec 2015
  • Ο καυτόσαλτσος ήταν που έλεγε/είχε ένα velcro deluxe (από τα Macro αν θυμάμαι καλά); More info please.
    Δεν λέω τίποτα...θα αφήσω να δούμε αν θυμάται ο ελέφας!!!!
  • #34 από atav (φλουτσ) στις 02 Dec 2015
  • Velcro tesa extra strong (στο praktiker βρίσκεις σίγουρα)... Είναι λιγάκι τσουχτερό όμως, κοντά στα 12€ το μέτρο..
  • #35 από zeoy στις 02 Dec 2015
  • Velcro tesa extra strong (στο praktiker βρίσκεις σίγουρα)... Είναι λιγάκι τσουχτερό όμως, κοντά στα 12€ το μέτρο..


    tesa? όπως λέμε "και τέζα η δικιά σου ρε παιδάκι μου" (α λα Χαρυ Κλυν)
    Thanx ρε παίδες.
  • #36 από Βραζίλης στις 04 Dec 2015
  • Η συνάντηση ήταν ωραία. Μου άρεσε που είδα και άκουσα και έμαθα κάτι παραπάνω. Πάντως, έχω μείνει πολύ πίσω σε ότι αφορά τον εξοπλισμό, γι'αυτό δεν ήξερα τι να δείξω ή τι να δοκιμάσω.

    Ευχαριστούμε τον hot_sauce για τις "χειροποίητες" φρέσκιες μπύρες του!  :beer

    Συγγνώμη για την αργοπορία στο ανέβασμα φωτογραφιών. Υπάρχει ένα πρόβλημα με ένα νέο λογισμικό για φωτοάλμπουμ που δοκιμάζω αυτόν τον καιρό. Λίγη υπομονή ακόμα...  :-[
  • #37 από Βραζίλης στις 08 Dec 2015
  • Δείτε τις φωτογραφίες εδώ  :up

    (Σημείωση: μόνο τα συνδεδεμένα μέλη μπορούν να δουν τις φωτογραφίες σε μεγάλη διάσταση)

  • #38 από Καθόδιος (φλουτσ) στις 08 Dec 2015
  • Άξιος ο Βραζίλιος, μία σέλφι δεν τράβηξες τώρα που είναι και της μοδός!
  • #39 από hot_sauce (φλουτσ) στις 08 Dec 2015
  • Ωραίος Βραζ! Ευχαριστούμε!
  • #40 από sfanfan στις 08 Dec 2015
  • Μπράβο σας ωραία πράγματα!!
Σελίδες: