Αποστολέας Θέμα: Τεστ μόνο με μία απάντηση...  (Αναγνώστηκε 10516 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« στις: 26/08/07, 19:02 »
Το τεστ έχει μόνο 1 ερώτηση, αλλά είναι πολύ σημαντική! Δίνοντας μια ειλικρινή απάντηση θα καθορίσει το φιλότιμο σου! Το τεστ περιέχει μια τυχαία, εντελώς φανταστική περίσταση όπου ΕΣΥ καλείσαι να πάρεις μια απόφαση! Θυμήσου ότι η απάντηση σου πρέπει να είναι.............ειλικρινής.

Διαβάστε τα παρακάτω και δώστε ιδιαίτερη σημασία σε κάθε γραμμή!

Η ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ .......

Είσαι στη Νέα Ορλεάνη. Γύρω σου κυριεύει το χάος που προκάλεσε ένας τυφώνας και πολλαπλές πλημμύρες. Είναι μια πλημμύρα βιβλικών διαστάσεων.

Είσαι ένας δημοσιογράφος - φωτογράφος που δουλεύει για μία πολύ μεγάλη εφημερίδα, και είσαι παγιδευμένος μέσα στη μέση αυτής της καταστροφής!!

Η κατάσταση είναι φοβερή! Προσπαθείς να τραβήξεις φωτογραφίες που θα καθορίσουν την καριέρα σου. Σπίτια καταστρέφονται, άνθρωποι ουρλιάζουν, άλλοι εξαφανίζονται κάτω από τα νερά!

Η φύση τα καταστρέφει όλα!

ΤΟ ΤΕΣΤ.....

Ξαφνικά βλέπεις έναν άνθρωπο μέσα στο νερό! Παλεύει για τη ζωή του προσπαθώντας να μη τον καταπιούν τα κύματα! Πλησιάζεις... και σου μοιάζει οικείος! Ξαφνικά καταλαβαίνεις ποιος είναι!

Είναι ο George Bush!!!

Την ίδια στιγμή βλέπεις τεράστια κύματα να κατευθύνονται καταπάνω του έτοιμα να τον πνίξουν!
Έχεις 2 επιλογές:
1) Μπορείς να σώσεις την ζωή του George Bush ή
2) Να τραβήξεις μια δραματική φωτογραφία που αναπαριστά τον θάνατο ενός από τους πιο δυνατούς και σημαντικούς ανθρώπους στον πλανήτη!

Η ΕΡΩΤΗΣΗ:

Εδώ είναι η ερώτηση και παρακαλώ απάντησε ειλικρινά:

1) Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση, ή
2) θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου;
« Τελευταία τροποποίηση: 25/10/13, 20:40 από Απόλλων »

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #1 στις: 26/08/07, 19:22 »
αν επιλέξω το πρώτο?
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #2 στις: 26/08/07, 22:02 »
 ;D ;D ;D Ωραίο τεστ... :P

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #3 στις: 26/08/07, 22:11 »
αυτα ειναι τεστ..θα τραβηξω μια κανονικη που αμα θελω μετα την κανω και ασπρομαυρη...(αυτο εχει γινει αληθεια?) :o ::) :D :D :D ;D ;D ;D :) :)γιουουουουουπιιιιι :P :P :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #4 στις: 26/08/07, 22:15 »
αυτα ειναι τεστ..θα τραβηξω μια κανονικη που αμα θελω μετα την κανω και ασπρομαυρη...(αυτο εχει γινει αληθεια?) :o ::) :D :D :D ;D ;D ;D :) :)γιουουουουουπιιιιι :P :P :P
χαχαχαχα χαχα ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Σωστήηηηηηηηηηη ;D ;D ;D ;D

Κατα βάσιν επειδή έπιασα το νόημα του τεστ, δεν θα χρησιμοποιήω ούτε ασπρόμαυρο ούτε έγχρωμο.. ::) ::) ::) :P :P :P :P
Λέμε τώρα........

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #5 στις: 26/08/07, 22:23 »
 :P :P lool

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #6 στις: 27/08/07, 00:56 »
H ερωτηση ουσιαστικα ακυρωνει την πρωτη επιλογη, οποτε μας αναγκαζει να πουμε οτι θα τραβηξουμε την φωτογραφια.

Επισης ενας φωτογραφος σιγουρα θα επελεγε την εγχρωμη φωτογραφια γιατι πλεον με το φωτοσοπ κανεις την εγχρωμη οχι μονο ασπρομαυρη, αλλα την κανεις και 4διαστατη αμα λαχει.

Οποτε το βρισκω λιγο ψιλοακυρο.

Μου αρεσει να σας χαλαω 8)

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #7 στις: 27/08/07, 01:01 »
Μάλλον εσύ από  αυτά που λές, είσαι ψιλοάκυρος... ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #8 στις: 27/08/07, 01:07 »
Επισης ενας φωτογραφος σιγουρα θα επελεγε την εγχρωμη φωτογραφια γιατι πλεον με το φωτοσοπ κανεις την εγχρωμη οχι μονο ασπρομαυρη, αλλα την κανεις και 4διαστατη αμα λαχει.

Οποτε το βρισκω λιγο ψιλοακυρο.

Μου αρεσει να σας χαλαω 8)
Λοιπόν, επειδή τώρα νομίζεις πως μας χάλασες και επειδή οι γνώσεις σου σχετικά με φωτογραφήσεις φαίνονται περιορισμένες, μάθε πως κάθε καλός φωτογράφος που σέβεται τον εαυτό του, δε χρησιμοποιεί ψηφιακή φωτογραφική μηχανή αλλά φωτογραφική με φιλμ!! Οπότε αυτό περί φώτοσοπ ήταν ψιλοάκυρο!!

Μ αρέσει να σε χαλάω όταν νομίζεις πως μας τη χαλάς 8)






 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #9 στις: 27/08/07, 01:11 »
Επισης ενας φωτογραφος σιγουρα θα επελεγε την εγχρωμη φωτογραφια γιατι πλεον με το φωτοσοπ κανεις την εγχρωμη οχι μονο ασπρομαυρη, αλλα την κανεις και 4διαστατη αμα λαχει.

Οποτε το βρισκω λιγο ψιλοακυρο.

Μου αρεσει να σας χαλαω 8)
Λοιπόν, επειδή τώρα νομίζεις πως μας χάλασες και επειδή οι γνώσεις σου σχετικά με φωτογραφήσεις φαίνονται περιορισμένες, μάθε πως κάθε καλός φωτογράφος που σέβεται τον εαυτό του, δε χρησιμοποιεί ψηφιακή φωτογραφική μηχανή αλλά φωτογραφική με φιλμ!! Οπότε αυτό περί φώτοσοπ ήταν ψιλοάκυρο!!

Μ αρέσει να σε χαλάω όταν νομίζεις πως μας τη χαλάς 8)

Πέστα πέστα!!! Οι σωστοί οι φωτογράφοι, μισούν τις ψηφιακές!!!!!!!!! ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #10 στις: 27/08/07, 01:17 »
Οι σωστοί φωτογράφοι δε μισούν τις ψηφιακές. Ίσα ίσα, τις έχουν σε εκτίμηση γιατί είναι εύκολες στη χρήση και γιατί συνεργάζονται με τα PC. Όμως, τι καλύτερο έχουν οι φωτογραφικές με Φιλμ; Πολύ απλά έχουν άπειρη ευκρίνεια και άπειρη ανάλυση (και όταν λέμε άπειρη εννοούμε άπειρη). Βασικός λόγος που ένας φωτογράφος νομίζω ότι θα προτιμούσε την του φιλμ φωτογραφική.
Α και Enema, δεν είμαστε μαγνήτες κιθάρας για να μας χαλάς :P
(Enema, Εντάξει πλακίτσα ;))

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #11 στις: 27/08/07, 01:19 »
Όμως, τι καλύτερο έχουν οι φωτογραφικές με Φιλμ; Πολύ απλά έχουν άπειρη ευκρίνεια και άπειρη ανάλυση (και όταν λέμε άπειρη εννοούμε άπειρη).
Ακριβώς! Όσα pixels κι αν έχει μια ψηφιακή, η ανάλυσή της ποτέ δε θα φτάσει αυτήν της φωτογραφικής με φιλμ! ;)

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #12 στις: 27/08/07, 01:22 »
Όμως, τι καλύτερο έχουν οι φωτογραφικές με Φιλμ; Πολύ απλά έχουν άπειρη ευκρίνεια και άπειρη ανάλυση (και όταν λέμε άπειρη εννοούμε άπειρη).
Ακριβώς! Όσα pixels κι αν έχει μια ψηφιακή, η ανάλυσή της ποτέ δε θα φτάσει αυτήν της φωτογραφικής με φιλμ! ;)
Ναι...!!
Άσε που συν όλα τα άλλα οι ψηφιακες έχουν και το ''ας στηθούμε να βγούμε φωτογραφεία'' και αν δεν έιναι καλή , διαγραφή και ξανά φωτογραφία....!!
Χάνεται η μαγεία της στιγμής! Η στιγμή πού τυχαία μπορεί να πιαστεί και να είναι η καλύτερη...!

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #13 στις: 27/08/07, 09:14 »
Ακριβώς! Όσα pixels κι αν έχει μια ψηφιακή, η ανάλυσή της ποτέ δε θα φτάσει αυτήν της φωτογραφικής με φιλμ! ;)

Μη προτρέχεις. Αυτή η νέα εποχή έρχεται, δεν είναι μακριά.

Ήδη, με μια καλή ΨΦΜ βγάζεις πολύ καλύτερες φωτό από ότι σε φτηνό "τουριστικό" φιλμ (που'χει χοντρό κόκκο). Αν θες την απόλυτη ποιότητα σε slide ή αρνητικό φιλμ πρέπει να τα σκάσεις χοντρά...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #14 στις: 27/08/07, 14:08 »
Ακριβώς! Όσα pixels κι αν έχει μια ψηφιακή, η ανάλυσή της ποτέ δε θα φτάσει αυτήν της φωτογραφικής με φιλμ! ;)

Μη προτρέχεις. Αυτή η νέα εποχή έρχεται, δεν είναι μακριά.

Ήδη, με μια καλή ΨΦΜ βγάζεις πολύ καλύτερες φωτό από ότι σε φτηνό "τουριστικό" φιλμ (που'χει χοντρό κόκκο). Αν θες την απόλυτη ποιότητα σε slide ή αρνητικό φιλμ πρέπει να τα σκάσεις χοντρά...
Μα δε διαφωνώ! :)

Αλλά η τέλεια φωτογραφία από άποψη ποιότητας θα βγεί από φωτογραφική με φιλμ κι όχι από ψηφιακή! Δε μιλάμε φυσικά για φθηνό φιλμ αλλά για επαγγελματικό! ;)

Δεν είναι τυχαίο ότι οι μεγάλοι φωτογράφοι χρησιμοποιούν φιλμ και όχι ψηφιακές, ούτε ότι τα γυρίσματα των ταινιών γίνονται από βιντεοκάμερες με φιλμ (και δε συμφέρει καθόλου οικονομικά μια και χρειάζονται πολλά χιλιόμετρα φιλμ, ακόμα και για μια ταινία μικρού μήκους :P)!

Φυσικά, τα πλεονεκτήματα μιας ψηφιακής είναι πολλά και σημαντικά! Εμένα π.χ. μια φωτογραφική με φιλμ θα μου είναι άχρηστη! :P
Ωστόσω, αυτό δε σημαίνει πως υπό κανονικές συνθήκες και καλό εξοπλισμό, μια ψηφιακή υπερτερεί της φωτογραφικής με φιλμ στο θέμα ποιότητας!

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #15 στις: 27/08/07, 14:18 »
Λοιπόν, επειδή τώρα νομίζεις πως μας χάλασες και επειδή οι γνώσεις σου σχετικά με φωτογραφήσεις φαίνονται περιορισμένες, μάθε πως κάθε καλός φωτογράφος που σέβεται τον εαυτό του, δε χρησιμοποιεί ψηφιακή φωτογραφική μηχανή αλλά φωτογραφική με φιλμ!! Οπότε αυτό περί φώτοσοπ ήταν ψιλοάκυρο!!

Μ αρέσει να σε χαλάω όταν νομίζεις πως μας τη χαλάς 8)
;D ;D ;D

Εχμ, οι επαγγελματικες dslr ειναι.
Επισης, υπαρχουν σκανερς που παιρνουν κατευθειαν απο αρνητικο φιλμ.
Παραλληλα, οι φωτογραφιες απο την στιγμη που θα εκτυπωθουν σε ενα περιοδικο, παει να πει οτι θα υποστουν ψηφιακη επεξεργασια, ειτε ειναι τραβηγμενες με ψηφιακη ειτε με αναλογικη. Οποτε εισαι παλι ακυρος. Σε καθε περιπτωση η φωτο περναει απο υπολογιστη, αρα και αμα θελουμε απο φωτοσοπ.  8)

Επισης οσοι λετε περι αναλυσεων, οκ, μπορει μια αναλογικη να τραβαει με 'απειρη' αναλυση (εντελως ακυρη εκφραση, γιατι οι αναλογικες δεν ειναι με πιξελς για να μετραμε αναλυση αλλα τεσπα), αλλα τα μεσα εμφανισης της φωτογραφιας τοσο σε χαρτι, οσο και για να περαστουν σε υπολογιστη ποσο καλα ειναι?

Ψηφιακη all the way. Χωρια που τραβανε και βιντεο  8)
Ναι...!!
Άσε που συν όλα τα άλλα οι ψηφιακες έχουν και το ''ας στηθούμε να βγούμε φωτογραφεία'' και αν δεν έιναι καλή , διαγραφή και ξανά φωτογραφία....!!
Χάνεται η μαγεία της στιγμής! Η στιγμή πού τυχαία μπορεί να πιαστεί και να είναι η καλύτερη...!

Γιατι, αμα θελει καποιος δεν μπορει να κρατησει την ακυρη φωτογραφια?
Ισα ισα, που αμα μερικοι ειναι ψυρες στο θεμα, δεν θα εχουν ορεξη να σπαταλουν φιλμ για ακυρες ποζες.
Χωρια που η ψηφιακη εχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα.

Παραδεχτειτε το, οι ψηφιακες ειναι το μελλον, δεν υστερουν σε κανεναν τομεα περα απο αυτον της... αναλυσης.... αν και ετσι οπως παμε δεν θα υστερουν ουτε σε αυτο.
Για να μην αναφερθουμε στα εφφε, και τις επιλογες, και, και, και, και.....

Α και Enema, δεν είμαστε μαγνήτες κιθάρας για να μας χαλάς :P
(Enema, Εντάξει πλακίτσα ;))

Τωρα με χαλασες  :(  :P

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #16 στις: 27/08/07, 14:24 »
Ναι...!!
Άσε που συν όλα τα άλλα οι ψηφιακες έχουν και το ''ας στηθούμε να βγούμε φωτογραφεία'' και αν δεν έιναι καλή , διαγραφή και ξανά φωτογραφία....!!
Χάνεται η μαγεία της στιγμής! Η στιγμή πού τυχαία μπορεί να πιαστεί και να είναι η καλύτερη...!

Γιατι, αμα θελει καποιος δεν μπορει να κρατησει την ακυρη φωτογραφια?
Ισα ισα, που αμα μερικοι ειναι ψυρες στο θεμα, δεν θα εχουν ορεξη να σπαταλουν φιλμ για ακυρες ποζες.
Χωρια που η ψηφιακη εχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα.

Παραδεχτειτε το, οι ψηφιακες ειναι το μελλον, δεν υστερουν σε κανεναν τομεα περα απο αυτον της... αναλυσης.... αν και ετσι οπως παμε δεν θα υστερουν ουτε σε αυτο.
Για να μην αναφερθουμε στα εφφε, και τις επιλογες, και, και, και, και.....
Έκαστος με τις προτιμήσεις του.... :P :P :P
Εγώ πάλι προτιμώ τις μηχανές με φιλμ... Και ας είμαι παρωχημένη..

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #17 στις: 27/08/07, 14:29 »
Γιατι, αμα θελει καποιος δεν μπορει να κρατησει την ακυρη φωτογραφια?
Ισα ισα, που αμα μερικοι ειναι ψυρες στο θεμα, δεν θα εχουν ορεξη να σπαταλουν φιλμ για ακυρες ποζες.
Χωρια που η ψηφιακη εχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα.

Παραδεχτειτε το, οι ψηφιακες ειναι το μελλον, δεν υστερουν σε κανεναν τομεα περα απο αυτον της... αναλυσης.... αν και ετσι οπως παμε δεν θα υστερουν ουτε σε αυτο.
Για να μην αναφερθουμε στα εφφε, και τις επιλογες, και, και, και, και.....

Τα λες πολύ ωραία όμως σίγουρα θα υπάρχουν φωτογράφοι που είτε σωστό είτε λάθος θα είναι κολλημένοι στις με φιλμ φωτογραφικές κι έτσι δε θα αφήσουν τις ψηφιακές να κατακτήσουν τον κόσμο.

Για να επιστρέψουμε στο αρχικό ερώτημα: Θα προτιμούσα ασπρόμαυρο. Δίνει πιστεύω πιο πολύ συναίσθημα στην εικόνα.

Αποσυνδεδεμένος Jimi Pap

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 429
  • Make music,not priests!!
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #18 στις: 27/08/07, 14:34 »
Θα πετουσα κατω τη φωτογραφικη και θα ετρεχα,θα επιανα το Τζωρτζ και θα...
...
τον τραβουσα στον πατο κι ας πνιγομουν,για να ημουν σιγουρος οτι ψοφησε!!
Μετα θα εμενα στην ιστορια οχι ως σπουδαιος φωτογραφος αλλα ως ο μεγιστος ευεργετης των λαων.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #19 στις: 27/08/07, 14:51 »
Εχμ, οι επαγγελματικες dslr ειναι.
Ανάλογα ποιόν εννοείς επαγγελματία! :P
Οι dslr είναι ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές που φτιάχτηκαν για επαγγελματική χρήση, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι καλύτερες απ τις επαγγελματικές με φιλμ ή ότι οι δεύτερες καταργήθηκαν!


Παραλληλα, οι φωτογραφιες απο την στιγμη που θα εκτυπωθουν σε ενα περιοδικο, παει να πει οτι θα υποστουν ψηφιακη επεξεργασια, ειτε ειναι τραβηγμενες με ψηφιακη ειτε με αναλογικη. Οποτε εισαι παλι ακυρος. Σε καθε περιπτωση η φωτο περναει απο υπολογιστη, αρα και αμα θελουμε απο φωτοσοπ.  8)
Φωτογραφίες, πίνακες ζωγραφικής, κτλ, χάνουν πολύ σε ποιότητα αν τις δεις σε περιοδικό! ;) Την ομορφιά της φωτογραφίας θα την καταλάβεις αν τη δεις π.χ. σε μια έκθεση και όχι εκτυπωμένη σε κάποιο φυλλάδιο! :P

Ψηφιακη all the way. Χωρια που τραβανε και βιντεο  8)
Τώρα το χαλάς τελείως! ;D Τι σε νοιάζει το βίντεο?
Αν είναι έτσι τότε κινητό all the way! Χώρια που παίρνει και τηλέφωνο! :P ;D

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #20 στις: 27/08/07, 16:02 »
Φωτογραφίες, πίνακες ζωγραφικής, κτλ, χάνουν πολύ σε ποιότητα αν τις δεις σε περιοδικό! ;) Την ομορφιά της φωτογραφίας θα την καταλάβεις αν τη δεις π.χ. σε μια έκθεση και όχι εκτυπωμένη σε κάποιο φυλλάδιο! :P

Συμφωνοι, αλλα υποτιθεται οτι εισαι δημοσιογραφος, οποτε η φωτογραφια σου θα περασει απο την ψαροφυλλαδα που θα δουλευεις (σιγα μην βρεις δουλεια σε κανα σοβαρο φυλλο :P)

Οποτε ψηφιακη. ;D

Αποσυνδεδεμένος myrto!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
  • we're the kids who feel like dead ends..
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #21 στις: 29/08/07, 20:16 »
δεν θα τον έβγαζα φωτογραφία.. αφού πριν τον πνίξει το νερό θα είχε φάει την κάμερα κατακούτελα..!  αφού θα πήγαινε που θα πήγαινε ποια η διαφορά!??!!?
--τα καλά παιδιά ξέρουν!!!

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #22 στις: 30/08/07, 09:52 »
Οσοι την ειδατε ραμπο :P, και θα τον σκοτωνατε/βαρουσατε πριν προλαβει να πνιχτει, ξεχνατε οτι κινδυνευετε να πνιχτειτε και οι ιδιοι?

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #23 στις: 30/08/07, 10:30 »
Μου αρεσει να σας χαλαω 8)
σφου και ο ιδιος χαλασμενος εισαι....
 ;D ;D ;D









παντως αυτο εχει ξαναμπει ΠΟΛΥ παλιοτερα  ;)

Αποσυνδεδεμένος Minotaur

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τεστ μόνο με μία απάντηση...
« Απάντηση #24 στις: 30/08/07, 11:33 »
Ελλειπές τεστ.

Θα τον έβγαζα έξω να νομίζει ότι σώθηκε και μετά θα του σπαγα την κάμερα στο κεφάλι.
Οταν θα συνερχόταν θα βρισκε τα πόδια του τσιμεντωμένα(τύπου μαφίας) και
μετά θα τον έκανα μπάνιο πάλι.Ετσι για να μαστε σίγουροι ότι θα πάει πάτο. >:(

 ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
42 Απαντήσεις
12836 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/08, 20:31
από Μαργαρίτα Π.
3 Απαντήσεις
7653 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/07, 22:31
από ΡΕΑ
Ψυχολογικό τεστ

Ξεκίνησε από Αγγέλα « 1 2 » Διασκέδαση

30 Απαντήσεις
11798 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/07/08, 21:33
από Spell@lchemist!
2 Απαντήσεις
3100 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/04/08, 15:21
από Moonchild_
100 Απαντήσεις
133409 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/03/16, 09:55
από Kosthrash
4 Απαντήσεις
3047 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/11/09, 13:28
από tech21man
10 Απαντήσεις
4679 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/11/09, 18:28
από Nikoubis
10 Απαντήσεις
5565 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/09/10, 00:54
από Βραζίλης
21 Απαντήσεις
7353 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/07/13, 11:40
από Vaiking
10 Απαντήσεις
11427 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/05/20, 13:04
από mad_nassos