Αποστολέας Θέμα: Μικρος λαμπατος για σπιτι με ποιοτικο ηχο?  (Αναγνώστηκε 64946 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Kalispera paidia,

Meta apo sxetiko psa3imo, kateli3a stin idea na parw enan enisxuti tis prokopis. Skeftomai gia mikro labato (mexri 15-20W) mias kai tha paizw mono se spiti.

Exw tis e3is epiloges

Fender Blues Jr (12" hxeio,den exei fx loop, oute e3odo gia cabina) 520eu
Laney LC15R   (10" hxeio, exei Fx loop, Exei e3odo gia kabina, den 3erw kata poso einai toso poiotikos oso o Fender kai a3iopistos) 350eu

Oi alles epiloges einai o Peavy Classic 30 (me tin proipothesi oti isxuei to an vgaleis 2 power valves ton kaneis 15ari).

Lew na min paw panw apo 15W se valve mias kai enas 30ris kai panw... de tha apodidei opws thelw stin xamili entasi poy thelw se ena spiti (moy eipan oti de tha odigw tis lampes oso prepei).

Toys ashdown toys apekleisa distixws , mias kai oloi edw stin Agglia moy lene "kaka" sxolia gia tin a3iopistia toys...krima...

Episis mia apopsi poy akousa einai na parw ton kalitero dinato clean enisxiti me kalo hxeio, kai na parw to distortion moy apo kana DS1 petali .

Telos... o enisxutis tha paizei tora me mia G-400 kai mia squier fat strat, kai se mikro vathos xronoy me mia Strat Ash HSS, se hardrock,rock, kai kapoia kathara genikis fisews ( Nirvana, Sabbath, Purple, Zeppelin, Kravitz, GnR....)

eyxaristw ek twn proterwn gia tis apantiseis sas.
Yannis
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος Costa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • AMIGOS PARA SIEMPRE
    • Προφίλ
Για να υπεροδηγησεις ενα λαμπατο,κοιτα το SD-1 της Boss.Εμενα σε λαμπα μου κανει τρομερη δουλεια στο υπαρχον distortion.

Τωρα,απο τους ενισχυτες που αναφερεις,ειχα παιξει με εναν Ashdown(fallen angel) και μαλλον και εγω δε θα στον προτεινα. Αν και ειχε καλα καθαρα, τα βρωμικα ήταν... :-\

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
pou einai o Arg0 na mas pei gia toys laney...  ???
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
polu kales kai oi 3 epiloges.....de tha metaniwseis me kammia ..........

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
polu kales kai oi 3 epiloges.....de tha metaniwseis me kammia ..........

Ayto poy me provlimatizei einai giati o Fender einai 15kg enw o Laney 10kg, kai giati o Fender einai 150eu akrivoteros apo ton Laney, enw o Laney exei kai fx loop kai e3odo gia allo hxeio...., mipws o laney usterei se poiotita kataskevis? (diavasa se kapoia forum oti merikoi laney uperthermenontousan... oi LC15R).

O peavy moy arese poli optika... alla distixws einai 30W....

paidia ta fwta sas...
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος Tzeleberfidon

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Άντρας
  • L-153 Team
    • Προφίλ
Εχω τον Laney τον 15w και θεωρώ ότι ο ήχος του είναι πολύ καλός. Ακούγεται η λάμπα πολύ ωραία. Το πρόβλημα που θα έχεις έιναι ότι επειδή δεν έχει κανάλια Drive, Super Drive κτλ, αν θες πολύ βρώμικό ήχο θα πρέπει να βάλεις ένα πεταλάκι distortion ακόμα ώστε να ενισχύεις το βρώμικό το οποίο από τη μαμά του δεν είναι τόσο δυνατό. Αν όμως παίζεις blues τότε είσαι μια χαρά. Για τα λεφτά του είναι άπαιχτος. Βέβαια δεν ξέρω τι παραπάνω θα έχει ο fender. Πρωτείνω να τον ακούσεις και να αποφασίσεις. Πάντως όταν εγώ πήρα τον δικό μου δεν ήμουν διατεθειμένος να δώσω παραπάνω για fender μιας και ο ήχος του Laney με ικανοποιούσε. Χρησιμοποιώ επιπλέον για distostion το Boss Mega Distorstion (λιγάκι όμωε για να το μπουστάω όπως είπα) και για εφε Alesis Midiverb 4 (Rack).

Ελπίζω να βοήθησα.
L-153 Navy Team

Αποσυνδεδεμένος Boogieman (του Kithara.gr!!!)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • Αυτός στο Noiz.gr είναι άλλος!!!
    • Προφίλ
Καλησπέρα και από εμένα. :)

Οι Fender γενικότερα φημίζονται για τα καθαρά τους.
Τώρα για τον Laney, τον έχω ακούσει και δεν τρελάθηκα κιόλας... ::)

Σε Laney ίσως βρείς κάτι καλύτερο, αν και ο Arg0 είναι ο πλέον ειδικός να σου απαντήσει για τον LC 15R ;D. Πάντως το Fx loop είναι χρήσιμο και μελλοντικά θα σου χρειαστεί σε πειραματισμούς στον ήχο μαζί με π.χ πεταλιέρα.
Παράθεση
Lew na min paw panw apo 15W se valve mias kai enas 30ris kai panw... de tha apodidei opws thelw stin xamili entasi poy thelw se ena spiti (moy eipan oti de tha odigw tis lampes oso prepei).
Αυτό είναι σωστό. Για να ΄΄ανοίξει΄΄ ο λαμπάτος πρέπει να τον τσιτώσεις (μετά το 7 στο volume ανάβουν για τα καλά οι λάμπες). Οπότε με πολλά Watt ενισχυτή αυτό είναι αδύνατο εάν μένεις σε διαμέρισμα, γιατί θα ακούγεται δυο τετράγωνα πιό κάτω.
Παράθεση
Episis mia apopsi poy akousa einai na parw ton kalitero dinato clean enisxiti me kalo hxeio, kai na parw to distortion moy apo kana DS1 petali .
Το distortion που δίνει η λάμπα όταν ΄΄καίγεται΄΄δεν θα το βρείς εύκολα σε πετάλι...
Και το πιό βασικό:
Τους έχεις ακούσει αυτούς τους δύο με την κιθάρα σου?








Υπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν όσα βλέπουν και άνθρωποι που βλέπουν όσα καταλαβαίνουν.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ


Σε Laney ίσως βρείς κάτι καλύτερο, αν και ο Arg0 είναι ο πλέον ειδικός να σου απαντήσει για τον LC 15R ;D.


pou einai o Arg0 na mas pei gia toys laney... ???


Με πηρανε χαμπαρι!  ;D

Fender Blues Jr (12" hxeio,den exei fx loop, oute e3odo gia cabina) 520eu
Laney LC15R   (10" hxeio, exei Fx loop, Exei e3odo gia kabina, den 3erw kata poso einai toso poiotikos oso o Fender kai a3iopistos) 350eu
Oi alles epiloges einai o Peavy Classic 30 (me tin proipothesi oti isxuei to an vgaleis 2 power valves ton kaneis 15ari).

Kαι οι 2 ειναι καλες επιλογες...

Οι Laney ειναι αρκετα καλοι κατασκευαστικα, ο δικος μου αντεξε 3 χρονια μετακινησεων απο Αγγλια - Ελλαδα και μετα απο κανα χρονο επαθε την πρωτη του βλαβη (δεν παιζει το distortion)...

Σε εναν ενισχυτη της ταξης των 15W, το ηχειο δεν παιζει τεραστιο ρολο, οποτε για μενα το 12" ηχειο του Fender δεν ειναι καταπληκτικο προτερημα...

Τα περι εξοδων σε καμπινα δεν ξερω αν σου χρησιμευουν ιδιαιτερα διοτι ακομη κι αν φτασεις στο σημειο να θελεις να συνδεσεις τον Laney σε καμπινα δεν νομιζω να σου δινει το κατι παραπανω απο μια 50W κεφαλη... Μπορει και να κανω λαθος, ομως, μιας και δεν το εχω δοκιμασει...  ;)

Η διαφορα του LC15R απο τον LC15 (που δεν εχει reverb,FX Loop και External Speaker socket) σε τιμη ποια ειναι?

Επισης μπορεις να δεις και τον Marshall DSL201... Για τιμη δεν ξερω αλλα ο 401 κανει περιπου 400GBP, oποτε ο 201 μαλλον θα παιζει στα λεφτα που θελεις...


Που εφτασα? Να προτεινω Marshall αντι για Laney...  :-\ :-X


If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
File Jason,

distixws o DSL201 den uparxei poia....

opote exw meinei me ton Laney kai ton Fender mono... sta 15W....

Ton Fender ton exw akousei, alla me kithara yoohoo... kai petali gia distortion (kai moy arese). Ton Laney perimenw akoma....

Apla kapoia paidia moy eipan oti o fender exei kaliteri poiotita kataskevis kai ilikwn (e3ou kai h akrivoteri timi) kai to 12" tha dwsei arketa megalitero vathos...

na doume tora... egw ton thelw kai gia hard katastaseis (estw me petali)

Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Meta apo epipleon thewritiko psa3imo...

mpike stin istoria kai o Classic 30 tis Peavey,  o DSL401 opws mpike vgike, logo ipsilis timis (kai xamilis e-a3iopistias ...diladi paizei thapsimo mega sto net).

To oti o Classic 30 exei 2 channels , pre/post pre-amp volume kai master (3 volume knobs) exei kati na leei? (gia tsitarisma se low vol)
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος andre

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Φιλε σαν κατοχος του peavey classic 30 και με πολλες ωρες ψαξιμο πριν την αγορα του μπορω να σου πω τα εξης....

α)Τον fender τον εχω ακουσει και νομιζω πως εχει  πολυ ωραια και γλυκα καθαρα αλλα λιγο στο overdrive χανει (προσωπικη αποψη παντα)

β)τον laney δεν τον εχω ακουσει αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα,γενικα λενε πως υπαρχουν αρκετα προβληματα αξιοπιστιας στο συγκεκριμενο μοντελο

γ)ο classic με εκανε να αγαπησω το λαμπατο καθαρο...Με ''καταντησε'' να παιζω metallica και αλλα με καθαρο ηχο...
γ2)ΑΛΛΑ ειναι πολυ δυνατος ο ατιμος....Δεν συζηταμε για εντασεις πανω απο 2/12 σε πολυκατοικια...Τωρα νομιζω πως αν βγαλεις 2 λαμπες απο τις 4 σιγουρα θα βελτιωθει καπως η κατασταση αλλα δεν το εχω δοκιμασει.Παρολαυτα και εγω σε κποια τετοια λυση θα καταφυγω...

Οσον αφορα το overdrive του ειναι το κλασσικο λαμπατο overdrive με τον πολυ γλυκο και ζεστο ηχο....Α εχει και
reverb.

Τα 3 volume knobs  που λες εχουν ως εξης.Τα 2 βοηθανε στην παραμετροποιηση του overdrive δλδ ενα ρυθμιζει την ενταση και το αλλο στην ''ποσοτητα'' της βρωμαςΚαι το 3 ειναι για το καθαρο καναλι...

Συμβουλη: δεν ξερω αν αυτο ισχυει σε ολους τους λαμπατους αλλα αν τελικα καταληξεις στον classic μην χρησιμοποιησεις πεταλιερα(εξαιρειται η tonelab).Toν καταρακωνει τον ηχο..(μιλαω απο προσωπικη εμπειρια)Καλυτερα λιγα ξεχωριστα πεταλακια...Με 2-3 πεταλακια σιγουρα θα βγαλεις τον ηχο που θες.

Αυτα....Sorry για το μακροσκελες ποστ.Ελπιζω να βοηθησε..

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Andre sigoura voithises...

to mono moy provlima me ton classic 30, einai oti oi perisoteroi sto harmony central kai se agglika magazia moy eipan oti einai POLY dinatos kai akatallilos gia spiti.

Eilikrina, exw mperdeytei asxima me tin "lampati" idea poy moy kolise, kai skeftomai mipws tin paratisw kai parw kana DS-1 kai meinw me ton frontman... poli mperdema...

Krima gia ton LC15, giati genika gia toys Laney exw akousei poli kala logia, alla gia ton LC15 anamiktes entipwseis (se reviews panta).
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος andre

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Φιλε σιγουρα ειναι δυνατος  αλλα για ολα υπαρχει μια λυση ;) Εγω τον βαζω κοντα στο 1,5 και το volume της κιθαρας στο 10 για αρκετο distortion και ειμαι μια χαρα...Παντως ακουσε τον και με μια κιθαρα παρομοια με την δικια σου για να εισαι σιγουρος πως θε σε καλυψει...Το γεγονος οτι ειναι δυνατος θα σε βοηθησει και σε μελλοντικα live  τζαμαρισματα με ντραμερ κλπ οπου  ισχυς του θα καλυψει τις αναγκες τετοιων καταστασεων....Σιγουρα δεν συγκρινεται ο ηχος που θα παρεις απο τον frontman αμα τον συνδεσεις με καποιο πεταλι με την ζεστη της λαμπας....Καλα για καθαρα δεν το συζηταμε καν...Αυτα και καλη τυχη στην επιλογη σου!

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
sto 1.5/10 gia spiti me ton C30? kai vgazeis oraio labato overdrive etsi?
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυκλοφορώ και οπλοφορώ...
    • Προφίλ
Να πω και γω την άποψη μου... Έχω ένα Peavey Bravo 112, full λάμπα 25 W, (έχει 3 x 12AΧ7 στην προενίσχυση και 2 x EL84 στον τελικό)... Μ αρέσουν πολύ τα καθαρά του, καθώς και το πρώτο βρώμικο κανάλι που έχει (το 2ο βρώμικο το χρησιμοποιώ σπάνια). Αλλά όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω, άμα δεν τσιτώσεις το volume, δεν ακούς το "άναμμα" της λάμπας ! Εγώ τον δουλέυω συνήθως μέχρι 1,5 στο lead κανάλι. γιατί είναι πολύ μα πολύ δυνατός. Φαντάσου ότι το max που τον έχω πάει είναι κοντά στο 4, και ακουγόταν πραγματικά δυνατά...

Πάντως ψάξε για κάτι μεταχειρισμένο, υπάρχουν πολλές ευκαιρίες σε τιμή χάρισμα ;) Αν είχα αγοράσει κάθε λαμπάτο που έχω δει σε τιμή ευκαιρίας, θα ήθελα μια αποθήκη να τους βάζω μέσα !

Καλή συνέχεια στην αναζήτησή σου, και προσπάθησε να τους ακούσεις και να τους δοκιμάσεις όσο γίνεται (αν μπορείς με τη δική σου κιθάρα)...
Ibanez RG 270 DX - Digitech RP7 - Peavey Bravo 112

Ζητείται δάσκαλος κιθάρας, πληροφορίες εντός...!

Αποσυνδεδεμένος andre

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
sto 1.5/10 gia spiti me ton C30? kai vgazeis oraio labato overdrive etsi?

Στο 1,5-2/12 και τσιτωνω το volume της κιθαρας και ναι βγαινει καλο overdrive ετσι....Σου ειπα ομως δοκιμασε τον και εσυ να δεις.....Και αν με το καλο τον αγορασεις θα βρεις τα δικα σου κολπα για να λυσεις το προβλημα της εντασης.....Γιατι οσο μειονεκτημα και αν αποτελει η ενταση νομιζω πως ειναι κριμα  να αποτελεσει παραγοντας για να μην τελικα τον αγορασεις....

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Γιατι οσο μειονεκτημα και αν αποτελει η ενταση νομιζω πως ειναι κριμα  να αποτελεσει παραγοντας για να μην τελικα τον αγορασεις....

Θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλτατο andre... Εξαλλου ως φοιτητης ακομα ειναι πιο πιθανο να αλλαξεις σπιτι παρα ενισχυτη...  ;)

Οσο για το αν εισαι μεταξυ Laney και Peavey, επειδη τον LC15R δεν τον εχω ακουσει θα σου λεγα να πας προς Peavey, ειδικα αν μιλαμε για τον Classic 30 που ειναι πολυ καλος.

If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Arg0 na se rotisw kati,

O LC30 exei master volume? O cornolio poy eipe oti xwris master volume ston enisxiti tha prepei na ton tsitwnw gia na parw gazia, enw ama exei master volume tha eimai set kai xamila...

Apo oti katalava, oute o LC15R oute o Fender oute o Peavey exoun master volume....

o DSL401 apo oti eida exei master volume...

Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Perisotera nea apo to kinigi enisxuti...

Molis akousa enan DSL401, o enisxutis ESPERNE asxima se overdrive... me afise afwno.... akoma kai se xamili entasi... de 3erw alla emena moy fanike apsogo to loudness se mikro studio room poy ton dokimasa, to mono kako einai h timi.... to magazi ekeino moy ton dinei 450lires... menei na akousw ton peavey kai ton laney...

alla de 3erw re paidia o marshall eskave,
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυκλοφορώ και οπλοφορώ...
    • Προφίλ
Και πάλι, 450 λίρες είναι μια πολύ καλή τιμή, αν δεν κάνω λάθος κοντά στα 700 €, ενώ το Thomann, τον έχει 869 €... Οπότε πιστεύω ότι πρέπει να κάνεις την κίνηση !
Ibanez RG 270 DX - Digitech RP7 - Peavey Bravo 112

Ζητείται δάσκαλος κιθάρας, πληροφορίες εντός...!

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Και πάλι, 450 λίρες είναι μια πολύ καλή τιμή, αν δεν κάνω λάθος κοντά στα 700 €, ενώ το Thomann, τον έχει 869 €... Οπότε πιστεύω ότι πρέπει να κάνεις την κίνηση !

distixws omws gia ton 401 , akouw mono kaka logia gia tin a3iopistia toy....

makari na mporousa na dokimasw ton Laney LC30II, kai toys Ashdown... alla distixws kanenas edw den toys exei se stock...

ton FA40 ton vrika mexri kai 450eu.... kai ton LC30II gurw sta 550eu...
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυκλοφορώ και οπλοφορώ...
    • Προφίλ
Εμένα πάλι δεν μου πολυαρέσουν οι Laney...  Από που άκουσες κακά λόγια για την αξιοπιστία του ? Harmony Central ? Ψάξε και κάτι σε Peavey αν βρεις... H αλλιώς κάνε την κίνηση και χτύπα ένα Ashdown, αξίζουν τα λεφτά τους για μένα !
Ibanez RG 270 DX - Digitech RP7 - Peavey Bravo 112

Ζητείται δάσκαλος κιθάρας, πληροφορίες εντός...!

Αποσυνδεδεμένος math2014

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
koita gia ton dsl401 sto forum toy harmony central, kai sta reviews toy....eida ta xeirotera....

apo Peavey vlepw ton Classic 30, an vgazei ton ixo toy marshall stis idies entaseis me ton DSL poy akousa,...tha ton xtipisw (afou ton akousw).

oi ashdown... oraioi alla de me vlepw na mporw na akousw kanenan... :(...
Downhill mountain biking :)

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυκλοφορώ και οπλοφορώ...
    • Προφίλ
apo Peavey vlepw ton Classic 30, an vgazei ton ixo toy marshall stis idies entaseis me ton DSL poy akousa,...tha ton xtipisw (afou ton akousw).

Όχι σαν και μένα, που πρώτα τον αγόρασα και μετά τον άκουσα !
Ibanez RG 270 DX - Digitech RP7 - Peavey Bravo 112

Ζητείται δάσκαλος κιθάρας, πληροφορίες εντός...!

Αποσυνδεδεμένος Sandman1_1

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 463
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Να πω και γω την άποψη μου... Έχω ένα Peavey Bravo 112, full λάμπα 25 W,


Πόσο περίπου πάει ο  Peavey Bravo 112, full λάμπα 25 W.
Από που καταλαβαίνω αν είναι λαμπάτος?


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
25 Απαντήσεις
22453 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/08, 16:47
από dunkan
27 Απαντήσεις
12603 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/07, 14:57
από hammer
24 Απαντήσεις
9867 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/06/08, 11:09
από Johnie Darko
47 Απαντήσεις
15172 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/01/11, 23:51
από Jezus
79 Απαντήσεις
30911 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/01/10, 22:39
από Jezus
20 Απαντήσεις
7824 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/05/10, 07:54
από Kosthrash
51 Απαντήσεις
15351 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/12, 13:18
από adr1anos
11 Απαντήσεις
4582 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/03/12, 15:04
από Απόλλων
81 Απαντήσεις
21250 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/13, 15:57
από Jezus
11 Απαντήσεις
7198 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/17, 18:15
από ntinosblues