Αποστολέας Θέμα: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *  (Αναγνώστηκε 156046 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #125 στις: 02/09/07, 13:39 »
Όπως έχουμε ξαναπεί πολλάκις πέρα από το κιθάρα έχουμε και ζωή όλοι μας....ελπίζω...
Όποιος θεωρεί πως έχει να αναφέρει κάτι ή να προτείνει υπάρχει αυτό το έρμο κουμπάκι "αναφορά στο συντονιστή"...
Πάντα κάτι ξεφεύγει οπότε βοηθήστε και σεις....

Πέρα από αυτό στην αρχή το επίμαχο θέμα ασχολήθηκε με αυτό που τιτλοφορείται μετά ξέφυγε όμως και πλέον απλά μπαίνουν συγκεκριμένα μέλη και μιλάνε μεταξύ τους....το θέμα αυτό έχει ανακοινωθεί προ πολλού ότι θα σβηστεί όπως είχε γίνει με παρόμοιο θέμα παλιότερα.
Χαβαλές γίνεται παντού αλλά εντός ορίων.
Για το μόνο που μπορείτε να στε σίγουροι είναι πάντα βρίσκεται ένα θέμα να ξεχυλωθεί απ όσους έχουν τέτοια -και συνήθως μόνο τέτοια- διάθεση.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #126 στις: 02/09/07, 18:26 »
τουλάχιστον μην το σβήσετε.... :-[ :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #127 στις: 02/09/07, 18:37 »
Καλα βασικα χαλαρωστε.Εγω θυμαμαι φασαρια πιο παλια και ο
Βραζιλης μας ειχε κανει χαρη στην ουσια που το ειχε αφησει.
Εγω αυτο που ζηταω ειναι απλα να μην σβηστει.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #128 στις: 02/09/07, 18:39 »
Έστω... :-\

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #129 στις: 02/09/07, 18:40 »
Δηλαδη να το κανουμε εκθεμα;
Συγνωμη παιδια, αλλα μουσειο μοντερνας τεχνης και συγχρονης ομιλιας δεν νομιζω πως ειναι το kithara. :D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #130 στις: 02/09/07, 23:19 »
Ενταξει δεν ειπα κατι τετοιο αλλα απλα να μεινει στον καδο..Και ναι ειναι ενα αρχειακο θεμα για το κιθαρα..εχουν γραψει τοσα διαφορετικα μελη εκει απο το 2004..ενταξει δεν ξερω..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #131 στις: 04/09/07, 22:45 »
Άτομα που ειναι οχτώ μήνες στο φόρουμ μιλάνε για την ιστορία του ....και δεν είναι θέμα κόμπλεξ παλιου με καινούριο γιατι κι εγώ της καινούριας γενιάς του φόρουμ είμαι...λίγο έλεος ρε παιδια να πούμε....η κατασταση αυτή έχει αρχίσει να γίνεται αφόρητη...:/ αν ψάξετε καπου στο θεμα ΙΣΤΟΡΙΑ του φόρουμ θα δειτε ότι έχω ποστ που λεει ότι εκατσα τρεις με τεσσερις ώρες και το είχα διαβάσει όλο.....όντως ατνιπροσωπεύει διαφορετικές εποχές του kithara και βγάζει και αποτυπώνει σχέσεις...ουσιώδεις....αλλα τον τελευταιο καιρο κάποιοι το ξεφτύλισαν.....οπως και παλιότερα.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ...θεμά ασυδοσίας ορισμένων είναι....

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #132 στις: 18/11/07, 14:31 »
Τελικά με τι κριτηρια μπαινει ενα θεμα στον καδο? Οταν ειναι πολυ παλιο? Οταν ειναι χωρις ουσια? οταν ειναι ασχετο με τη μουσικη? Ειδα και τις 2 σελιδες του καδου, και τα εξης θεματα ειναι που με εκαναν να ρωτησω:

-Πειραματισμός στη μουσικη (Πειραματισμός στη μουσική)
-Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!! (Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!!)
-Οpeth (Opeth)
-ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν? (ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν?)

αλλα και καποια ακομη, που θα μπορουσαν ανετα (νομιζω) να βρισκονται σε πινακες οπως "μουσικα νεα και συζητησεις" κλπ...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #133 στις: 19/11/07, 00:26 »
συμφωνώ..υπάρχουν θέματα τα οποία δεν καταλαβαίνω τον λόγω που πρέπει  να βρίσκονται στον κάδο
Βραζίλη, να προτείνω το κάτι? Κάθε φορα που διαγράφεται ένα θέμα νομίζω πως θα ήταν καλό να γράφει αυτός που το διαγράφει και τον λόγο

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #134 στις: 19/11/07, 08:33 »
Όταν ένα θέμα πάει στον κάδο δεν "διαγράφεται" αλλά μεταφέρεται εκεί...
Αν διαγράφει παύει να υφίσταται δια παντός....
Fairy έχει γίνει αυτό που λες αλλά αν το παρατήρησες υπήρχαν αντιδράσεις γιατί προφανώς αυτός που το άνοιξε και αυτοί που συμμετέχουν διαφωνούν με το να μεταφερθεί στον κάδο το θέμα...
Γι αυτό και υπάρχει αυτό εδώ το θέμα ώστε αν κάποιο θέμα αξίζει να παραμείνει στους πίνακες να επιστρέψει εκεί από τον κάδο.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #135 στις: 21/11/07, 21:25 »
Τώρα αυτό είναι θέμα για κάδο? ???

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #136 στις: 23/11/07, 21:24 »
Ελα ντε...

Εγω παντως απαντηση δεν εχω παρει...
« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/07, 21:26 από Laura »
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #137 στις: 23/11/07, 23:59 »
Τα κριτηρια ειναι πολυ σχετικα, και η κριση υποκειμενικη. Αν πειστουμε οτι λανθασμενα καποιο θεμα μετακινηθηκε στον Καδο, βεβαια θα γυρισει πισω εκει που ανηκει.

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #138 στις: 26/11/07, 11:38 »
Τα κριτηρια ειναι πολυ σχετικα, και η κριση υποκειμενικη. Αν πειστουμε οτι λανθασμενα καποιο θεμα μετακινηθηκε στον Καδο, βεβαια θα γυρισει πισω εκει που ανηκει.

Μπορεις εσυ να δωσεις καποια αιτιολογια για τα θεματα που ανεφερα μερικες απαντησεις πιο πανω? γιατι το οτι διαγραφηκαν με "υποκειμενικα κριτηρια" εμενα δεν με καλυπτει...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #139 στις: 29/11/07, 01:34 »
Τελικά με τι κριτηρια μπαινει ενα θεμα στον καδο? Οταν ειναι πολυ παλιο? Οταν ειναι χωρις ουσια? οταν ειναι ασχετο με τη μουσικη? Ειδα και τις 2 σελιδες του καδου, και τα εξης θεματα ειναι που με εκαναν να ρωτησω:

-Πειραματισμός στη μουσικη (Πειραματισμός στη μουσική)
-Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!! (Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!!)
-Οpeth (Opeth)
-ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν? (ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν?)

αλλα και καποια ακομη, που θα μπορουσαν ανετα (νομιζω) να βρισκονται σε πινακες οπως "μουσικα νεα και συζητησεις" κλπ...


Τυχαία που είδα το women guitar heroes, μάλλον δεν έχεις δει πώς κατήντησε το θέμα  ;)
Δυστυχώς πολλοί στην προσπάθειά τους να αυξήσουν τα μηνύματά τους ή απλά για να δώσουν το γραπτό παρών, απλά μπουρδελολογούν και ουσιαστικά καταδικάζουν το θέμα.
Αντί να βάζετε χέρι συνέχεια σε μας, βάλτε και λίγο χεράκι και σ'αυτούς

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #140 στις: 29/11/07, 02:12 »
Τελικά με τι κριτηρια μπαινει ενα θεμα στον καδο? Οταν ειναι πολυ παλιο? Οταν ειναι χωρις ουσια? οταν ειναι ασχετο με τη μουσικη? Ειδα και τις 2 σελιδες του καδου, και τα εξης θεματα ειναι που με εκαναν να ρωτησω:

-Πειραματισμός στη μουσικη (Πειραματισμός στη μουσική)
-Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!! (Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!!)
-Οpeth (Opeth)
-ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν? (ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν?)

αλλα και καποια ακομη, που θα μπορουσαν ανετα (νομιζω) να βρισκονται σε πινακες οπως "μουσικα νεα και συζητησεις" κλπ...


Τυχαία που είδα το women guitar heroes, μάλλον δεν έχεις δει πώς κατήντησε το θέμα  ;)
Δυστυχώς πολλοί στην προσπάθειά τους να αυξήσουν τα μηνύματά τους ή απλά για να δώσουν το γραπτό παρών, απλά μπουρδελολογούν και ουσιαστικά καταδικάζουν το θέμα.
Αντί να βάζετε χέρι συνέχεια σε μας, βάλτε και λίγο χεράκι και σ'αυτούς


Ok, για καποιον λογο το θεμα επανηλθε. Εξαλλου εχει μονο μια σελιδα και τουλαχιστον οι μισες απαντησεις ειναι μια χαρα συζητηση. Τελος παντων, αυτο ειναι απλα η γνωμη μου. Το θεμα ειναι οτι εκανα μια ερωτηση. Οπως εκανε και ο gers. Το να ρωταμε γιατι ενα θεμα ειναι στον καδο, δε σημαινει οτι πρεπει απαραιτητα να παει πισω, σημαινει απλα οτι θα θελαμε να μαθουμε πως και βρεθηκε εκει. Εσυ τωρα θεωρεις οτι "σας βαζουμε χερι", λες και ειστε αλλη κατηγορια ανθρωπων. Ξεκολληστε λοιπον, και μην τα παιρνετε ολα τοσο στραβα, απλη κουβεντα κανουμε, και ρωταμε για να μαθαινουμε και να καταλαβαινουμε. Ενιοτε διαφωνουμε, αλλα δεν το κανουμε ως πνευματα αντιδρασης, ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω.

Το "δεν εχεις  δει πως καταντησε το θεμα" προφανως δεν ισχυει, αφου για να το εχω εκει, θα υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο το θεωρησα χρησιμο. Δεν βλεπω ομως ουτε εσενα (που μου τη λες κιολας :P) ουτε και κανεναν αλλο να εξηγει γιατι ηρθε στον καδο (οκ ας πουμε οτι μου απαντησες σ αυτο), ουτε και γιατι επανηλθε, αν και η επαναφορα απο μονη της σημαινει οτι δεν ειμαι η μονη που εχει αυτη τη γνωμη. Επισης εχει 10 μερες που ρωτησα, εσυ αποφασισες να μου απαντησεις αφου μεταφερθηκε το συγκεκριμενο, και δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο.
« Τελευταία τροποποίηση: 29/11/07, 02:17 από Laura »
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #141 στις: 29/11/07, 12:22 »
Εσυ τωρα θεωρεις οτι "σας βαζουμε χερι", λες και ειστε αλλη κατηγορια ανθρωπων.

Το "αλλη κατηγορια ανθρωπων" ειναι δικη σου αστηρικτη θεωρια.

Αυτο που θελει να πει ο Παρης, και για μενα τουλαχιστον ειναι προφανες, ειναι οτι καλο θα ηταν να μην απευθυνεστε αποκλειστικα στους συντονιστες και διαχειριστες για την τηρηση της ποιοτητας των συζητησεων σε υψηλο και πολιτισμενο επιπεδο, αλλά παραλληλα να την συντηρειτε κι εσεις, με το να δειχνετε στους "ταραξιες" οτι δεν εχουν θεση εδω μεσα, και γενικοτερα με την συμπεριφορα σας σε αυτο το φορουμ.

Δεν βλεπω ομως ουτε εσενα ουτε και κανεναν αλλο να εξηγει γιατι ηρθε στον καδο ουτε και γιατι επανηλθε,

Δεν ειναι δυνατον να γραφουμε αιτιολογηση για καθε κινηση συντονισμου του φορουμ. Ο ογκος θα ηταν τρομακτικος.

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #142 στις: 22/12/07, 18:16 »
Ζητώ την επαναφορά του θέματος "Καλλίτερο φαγάδικο (σουβλάκια-κρέπες κ.λπ)" με την αφαίρεση (αν θεωρηθεί απαραίτητο) των παρακάτω μηνυμάτων.

#30-36, 66, 67, 73*
#39**





  *ασχολούνται με την ορθογραφία του τίτλου
**άσχετο

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #143 στις: 29/05/08, 01:19 »
Προτείνω να ανοιχτεί ο κάδος, και να ξεκλειδωθούν όλα τα θέματα. Το κλείδωμα και ο περιορισμός του δε νομίζω να είχε κανένα θετικό αντίκτυπο στο κανονικό κομμάτι του κιθάρα.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #144 στις: 29/05/08, 09:37 »
Για εξήγησε τι εννοείς γιατί ούτε είναι όλα τα θέματα του Κάδου κλειδωμένα ούτε απαγορεύεται η πρόσβαση στον Κάδο σε μέλη του forum.

Εκτός αν εννοείς την άρση του περιορίσμου των 3 μηνυμάτων ανά χρήστη ανά ημέρα. Αυτή έχει επιβληθεί για τον απλό λόγο οτι ο Κάδος δεν αποτελεί κατηγορία του forum αλλά σημείο εναπόθεσης των μηνυμάτων και θεμάτων που για διαφόρους λόγους δεν πρέπει να είναι σε άλλες κατηγορίες του forum κι αυτό προσωρινά πρίν διαγραφούν τελείως.

If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #145 στις: 29/05/08, 12:11 »
Ναι, να μπορούμε να γράφουμε πάνω από 3 μνμ τη μέρα. Κάπου μπορούμε να γράφουμε πιο ανάλαφρα με τους φίλους μας κιθαρωδούς, κι όχι αναγκαστικά στο chat που για κάποιο λόγο να μη θέλουμε να μπούμε. Δε μπορούμε όλη την ώρα να συζητάμε σοβαρά...
« Τελευταία τροποποίηση: 30/05/08, 12:28 από moonchild* »

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #146 στις: 30/05/08, 18:51 »
Η χρήση του κάδου όμως δεν είναι για να ξεσκάμε ή για να κάνουμε πλάκα.

Για πλάκα υπάρχει η κατηγορία "Διασκέδαση"
Για ο,τιδήποτε άλλο υπάρχουν τα πμ, το msn, τα e-mail κλπ.
Πρέπει αυτά που λέτε μεταξύ σας να είναι πάντα σε κοινή θέα?

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #147 στις: 30/05/08, 19:08 »
Οκ εγώ την άποψη μου είπα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #148 στις: 30/05/08, 20:34 »
Συμφωνω με τον προλαλυσαντα...ή τουλαχιστον καποια θεματα ας πανε στη Διασκεδαση

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: * Αιτήσεις επαναφοράς θεμάτων *
« Απάντηση #149 στις: 06/06/08, 19:18 »
Τελικά με τι κριτηρια μπαινει ενα θεμα στον καδο? Οταν ειναι πολυ παλιο? Οταν ειναι χωρις ουσια? οταν ειναι ασχετο με τη μουσικη? Ειδα και τις 2 σελιδες του καδου, και τα εξης θεματα ειναι που με εκαναν να ρωτησω:

-Πειραματισμός στη μουσικη (Πειραματισμός στη μουσική)
-Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!! (Ποιός λέει ότι δεν υπάρχουν γυναίκες guitar heroes? Jennifer Batten!!!)
-Οpeth (Opeth)
-ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν? (ξερετε συγκροτηματα που δεν ειναι γνωστα αλλα αξιζουν?)

αλλα και καποια ακομη, που θα μπορουσαν ανετα (νομιζω) να βρισκονται σε πινακες οπως "μουσικα νεα και συζητησεις" κλπ...


Τυχαία που είδα το women guitar heroes, μάλλον δεν έχεις δει πώς κατήντησε το θέμα  ;)
Δυστυχώς πολλοί στην προσπάθειά τους να αυξήσουν τα μηνύματά τους ή απλά για να δώσουν το γραπτό παρών, απλά μπουρδελολογούν και ουσιαστικά καταδικάζουν το θέμα.
Αντί να βάζετε χέρι συνέχεια σε μας, βάλτε και λίγο χεράκι και σ'αυτούς



Το τόπικ αυτό ήταν έτσι όταν σβήστηκε ή έχουν διαγραφεί μηνύματα? Γιατί, όπως το είδα μια χαρά είναι. Υπάρχουν και κάποια αστειάκια, αλλά ούτε χοντράδες είναι ούτε αλλάζουν το θέμα. Αναφερθηκαν κ'αποιες αξιόλογες κιθαρίστριες και παρατέθηκε και υλικό τους. Μια χαρά...
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai