Αποστολέας Θέμα: WRC  (Αναγνώστηκε 21766 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #25 στις: 12/01/07, 02:08 »
Α υπομονή 6 μερούλες εμειναν κ ξεκινάμε στο Monte.. :)πάντα Solberg.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #26 στις: 13/01/07, 23:23 »
Ειιι ανθρωπος που ασχολειται..ΕΕΕΕΕΕΕ ;D
Καλα οσον αφορα το μοντε δεν νομιζω πως ο σολμπεργκ εχει ελπιδες.Προχειρουδουλιες απο τη σουμπαρου.Τα ιδια και η μιτσουμπισι που ακυρωσε τη συμμετοχη της.Αν δεν υπαρχει ευρωπαικος δακτυλος τι να κανουν οι γιαπωνεζοι μωρε?Να δεις που η c4 θα σαρωσει απαρχης! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #27 στις: 14/01/07, 17:38 »
Ναι επιτελους βρηκα κ εγω ατομα "δικα μας"....για να ειμαι ειλικρινης συμφωνω σε αυτα που ειπες...αν κ καινουριο αμαξι η C4 πιστευω θα ειναι παλι μπροστα...!Η subaru ελπιζω να μη κανει τα περσινα :'(!Και αυτη η mitsubishi απο οταν προσπαθησε να φτιαξει WRC αυτοκινητο δεν ορθοποδησε,γιατι επι εποχης makinen ηταν GroupΑ αν δεν κανω λαθος!Κατσε να δουμε κ το Hirvonen φετος :o!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #28 στις: 14/01/07, 17:50 »
Βασικα αν θες αρκετα τετοια ατομα μπες στο φορουμ των 4τροχων αν δεν εισαι ιδη.Γινεται χαμος ;D
Αν και πιστευω πως το hirvonen θα τον κρατησουν για συλλογη βαθμων και ο σανιδας-ο ψηλος-ο φινλανδος θα παει για πρωτιες! ;D..Για τη σουμπαρου κατι αλλο..Δεν μπορει να πρει ενα 2ο οδηγο της προκοπης.Καθεται με τον ατκινσον επειδη εχει καλο χορηγο και τα σκαει!

Οσο για τη μιτσουμπισι ναι Group a ηταν μεχρι το 2001.Aλλα και παλι προχειρουδουλιες.Αν θυμασαι παντα εναν οδηγο ειχαν(μακινεν) και ο αλλος κωλοβαραγε.. :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #29 στις: 14/01/07, 18:16 »
Οχι δε το ηξερα για το 4τροχοι...!Πραγματι οι Ιαπωνικες εταιριες σε οτι αφορα το 2 οδηγο ολο βλακειες διαλεγουν...αν κ η subaru με αυτο τον τροπο εβγαλε 3 πρωταθλητες ως τωρα (McRae,Burns,Solberg)....ενω οι αλλες απο εναν,αλλα το πρωταθλημα κατασκευαστων το κοιτουν απο μακρια....τι να πω....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #30 στις: 14/01/07, 18:20 »
www.4troxoi.gr και πηγαινε στο φορουμ.εχει και section με μηχανες που μαλλον σε ενδιαφερει.

Oσο για τους γιαπωνεζους ισχυει αυτο.Ασε που οποτε πηγαιναν καλα γιαπωνεζικα αυτοκινητα οι ομαδες ηταν ευρωπαικες(πχ σουμπαρου)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #31 στις: 14/01/07, 18:26 »
Ευχαριστωωωω... :)θα το κοιταξω...!Μου αρεσουν οι μηχανες ιδιαιτερα τα motard...!Οπως και να εχει παντως,εγω ελπιζω σε "επιστροφη" των Solberg δηλαδη του θεαματος....θα δουμε...

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #32 στις: 23/01/07, 00:12 »
Παλι ο Loeb... >:(..παλι η Citroen... >:( >:(..δεν αντεχω αλλο.....
Οχι ενταξει εκπληκτικη η C4 κ πανεμορφη....κ ο Loeb φανταστικος.....

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #33 στις: 23/01/07, 19:43 »
  ρε με το ντακαρ ξερει κανεις τι  εγινε??? εβαζε το ουροσπορ που και που αλλα .... μα ειναι δυνατον μια τοσο μεγαλη διοργανωση να μη καληπτεται απο τη κρατικη τηλεοραση?? καλα εδω αν μου πεις ακωμα και το wrc  θαμενο το εχουνε αλλα τεσπα...
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #34 στις: 23/01/07, 21:23 »
 Αυτοκινητα

 
  1.302 PETERHANSEL-COT   MITSUBISHI   
  2.300 ALPHAND-PICARD     MITSUBISHI
  3.310 SCHLESSER-DEBRO  SCHLESSER F
  4.305 MILLER-PITCHFOR    VOLKSWAGEN 
  5.306 MASUOKA-MAIMON  MITSUBISHI 
  6.309 AL ATTIYAH-GUEH    BMW       
  7.313 SOUSA-SCHULZ       VOLKSWAGEN 
  8.320 GORDON-GRIDER    HUMMER
  9.303 SAINZ-PERIN          VOLKSWAGEN 
 10.318 HENRARD-BECUE    VOLKSWAGEN 
 11.301 DE VILLIERS-VON   VOLKSWAGEN 
 12.368 ERRANDONEA-GARC BUGGY       
 13.304 ROMA-CRUZ            MITSUBISHI 
 14.315 SHMAKOV-MESHCHE BUGGY     
 15.307 KLEINSCHMIDT-TH    BMW         

 
  Μηχανες   

  1.  2 C.DESPRES             KTM           
  2 . 8 D.CASTEU               KTM         
  3.  9 C.BLAIS                  KTM         
  4.  6 P-A.ULLEVALSETE    KTM         
  5. 10 H.RODRIGUES        Yamaha   
  6. 23 J.VINTERS             KTM         
  7. 20 M.MARCHINI          Yamaha 
  8. 85 T.BETHYS              Honda       
  9.103 J.KATRINAK          KTM       
 10. 16 J.CZACHOR           KTM       
 11. 11 H.KNUIMAN          Honda   
 12. 19 F.PLANET             KTM         
 13. 24 M.STANOVNIK      KTM     
 14.116 E.VINTERS          KTM       
 15.133 M.MACEK            Yamaha       


 Φορτηγα

  1.501 STACEY-GOTLIB-D     MAN       
  2.527 MARDEEV-BELYAEV   KAMAZ   
  3.512 LOPRAIS-GILAR        TATRA       
  4.513 VAN-TIJSTERMAN-GINAF     
  5.503 DE AZEVEDO-JUST   TATRA     
  6.508 JACQUOT-ALCARAZ  MAN       
  7.505 RESHETNIKOV-MO   KAMAZ 
  8.530 BROUWER-KOETSIE GINAF   
  9.507 SUGAWARA-SUZUKI HINO   
 10.516 ECHTER-RUF-VAN     MAN       
 11.519 TOMECEK-MORAVEK TATRA 
 12.506 VISMARA-CAMBIAG  IVECO   
 13.504 SUGAWARA-HAMURA HINO   
 14.511 BEKX-WILLEMS-MA   DAF       
 15.517 VILA ROCA-TORRE    MERCEDES


Καλα αν περιμενουμε απο τους Ελληνες να δουμε μηχ\τα αθληματα...ζητo που καηκαμε.... >:( >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 05/06/07, 23:21 από Slumming Angel »

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #35 στις: 23/01/07, 23:13 »
H πλακα ειναι που το μονο ειδος μηχανοκινητου που δινουν σημασια ειναι το ντακαρ και σε αυτο γινονται τα περισσοτερα ατυχηματα για να δινουν αφορμες στους πολεμιους! ;D

Παντως στο wrc βλεπω καμποιο μικρο ενδιαφερον φετος..Παρακολυθησα το μοντε απο την ετ1 με την αθλια εκπομπη της οπως παντα και ειδα πως υπαρχει ελπιδα για ανταγωνισμο!
Παντως η c4 σαν σχημα δεν μ αρεσει(ειναι τερας με την κακη εννοια) και ακομα περισσοτερο το focus :P ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #36 στις: 23/01/07, 23:30 »
Που εισαι βρε αδερφε.. :Dπου χαθηκες....!Για να ειμαι ειλικρινης εμενα η C4 μου αρεσε...τωρα για το focus...ε το προηγουμενο μου αρεσε πιο πολυ...!Κατσε να δουμε κ το subaru απο το mexico κ μετα θα ειναι ανταγωνιστικο!Πιστετω κ εγω οτι φετος θα ειναι ωραια εχει αρκετους νεους καλους οδηγους επιτελους....!Αντε επιτελους WRC...... :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #37 στις: 23/01/07, 23:35 »
H πλακα ειναι που φετος θα ειναι η πρωτη φορα που θα χασω ακροπολις μετα απο 10 συνεχομενα χρονια και τα εχω παρει..Θα το δω απο την ετ1 δλδ?Με τις 3 καμερες σε ολο τον αγωνα????οχιιιιιιι ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #38 στις: 23/01/07, 23:43 »
Αστα.... :-[ εγω το περσινο εχασα γιατι ημουν φανταρος... >:( >:( >:(κ σκεψου οτι τους τελευταιους μηνες ημουν Αθηνα κ δε μου εδιναν 2 μερες αδεια οι μ*****ς >:( >:( να πηγαινα, αλλα φετος που εχω κ τη μηχανη.... :)θα το λιωσω κ τις 3 μερες.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #39 στις: 23/01/07, 23:56 »
Το θεμα ειναι οτι με την ηλιθια μορφη που εχει το ακροπολις δεν νομιζω να σε ενθουσιασει και με τη μηχανη..Τουλαχιστον ειναι που ειναι τοσο μικρο(κυριακη 1 η ωρα εχει ξεμπερδεψει) δεν μπορουσε να ειναι  γυρω απο τη λαμια.Στη παυλιανη και στις λιμνες.Εκει ηταν ολα τα λεφτα.Εδω γινεται μεσα στη ξεραιλα τα σκουπιδια και την αφορητη ζεστη..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #40 στις: 24/01/07, 00:06 »
Aυτο μου το ειπαν κ αλλα παιδια...!Καλα Λαμια ηταν κορυφη μακαρι να ξανα πηγαινε εκει(που θα ξανα παει απο οτι λενε)...ειχε ωραιες διαδρομες,τοπια κ.α αυτα σε προκαλουσαν να πας!Οπως κ αυτη η χαζομαρα η ειδικη στο ΟΑΚΑ πρεπει να φυγει(δεν ξερω αν ηδη εγινε)!Τωρα εδω μονο η αποσταση ειναι το συν της της υποθεση......για εμας τους Αθηναιους,για τους υπολοιπους θεατες ειναι εφιαλτης...

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #41 στις: 24/01/07, 14:44 »
   ρε σεις νταξει , παντως το οακα δν πρεπει να φυγει  και  εντελος..αλλα να γινει μια φορα στην αρχη η στο τελος,και οχι με κερδοσκοπικο χαρακτηρα( τα εισητηρια ειναι υπερβολικα λεφτα..)!! και επιπλεον, να γυρισει πισω στη λαμια!! περισυ εγω πηγα μονο οακα , ( μαλακιες..) και ευτυχος οχι στις καινουργιες ιδικες, και λεω ευτυχος γιατι πιστευω θα απογοητεβομουν , παντως θα ηταν ωραια να υπαρχει κατηγορια στο ραλλυ οπως κανουν στη σουηιδια, δλδ να μπορει να τρεξει ο καθενας με αυτοκινιητο που να μη ξεπερνα σε αξια τα  1000 ευρο ας πουμε,( στη σουιδια ειναι 600 νομιζω..) αυτο θα ηταν θεαμα!!!!!! ;D  η να γινονται γενικα και αλλοι αγωνες τετοιου χαρακτηρα ( για τους φτωχους) γιατι και οι αναβασεις εχουν καταντισει πλικτικες... :(
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: WRC
« Απάντηση #42 στις: 24/01/07, 15:56 »
H πλακα ειναι που φετος θα ειναι η πρωτη φορα που θα χασω ακροπολις μετα απο 10 συνεχομενα χρονια και τα εχω παρει..Θα το δω απο την ετ1 δλδ?Με τις 3 καμερες σε ολο τον αγωνα????οχιιιιιιι ;D

Τί κάνουν οι Πανελλήνιες ε ?  :P
Πάντως και εγώ στο Ακρόπολις αυτό που μου άρεσε εκτός από το θέαμα ήταν , ήταν όλη η βαβούρα... Επειδή είμαι απο πιο μακριά, νοικιάζαμε δωμάτια σε ένα χωριό κοντά στις ειδικές και ήταν σαν εκδρομή... Ψήσιμο μέσα στις ειδικές... καλά η λίμνη ήταν η αγαπημένη μου...
Τώρα γύρω από την Αθήνα δεν με προσελκύει και πολύ αν και μου αρέσει πολύ το WRC  :(

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #43 στις: 24/01/07, 17:17 »
   ρε σεις νταξει , παντως το οακα δν πρεπει να φυγει  και  εντελος..αλλα να γινει μια φορα στην αρχη η στο τελος,και οχι με κερδοσκοπικο χαρακτηρα( τα εισητηρια ειναι υπερβολικα λεφτα..)!! και επιπλεον, να γυρισει πισω στη λαμια!! περισυ εγω πηγα μονο οακα , ( μαλ***ες..) και ευτυχος οχι στις καινουργιες ιδικες, και λεω ευτυχος γιατι πιστευω θα απογοητεβομουν , παντως θα ηταν ωραια να υπαρχει κατηγορια στο ραλλυ οπως κανουν στη σουηιδια, δλδ να μπορει να τρεξει ο καθενας με αυτοκινιητο που να μη ξεπερνα σε αξια τα  1000 ευρο ας πουμε,( στη σουιδια ειναι 600 νομιζω..) αυτο θα ηταν θεαμα!!!!!! ;D  η να γινονται γενικα και αλλοι αγωνες τετοιου χαρακτηρα ( για τους φτωχους) γιατι και οι αναβασεις εχουν καταντισει πλικτικες... :(
Μα τι νοημα εχει πια το ΟΑΚΑ ρε Εμμα?εγινε μια εγινε 2 ενταξει τελειωσε..Τωρα εβαλαν ολες οι χωρες ξανα υπερειδικη(υπηρχαν και παλιοτερα).Ας κανουν κατι αναλογο σε ενα σταδιο της Λαμιας.Και θα γεμισει και θα εχει ωραιο κλιμα και δεν θα χαλαστουν τοσα λεφτα για αηδιες..(ναι περυσι πηρα τζαμπα ticket αλλα ειμαι εναντιον 8))..

Οσο για τους φτηνους αγωνες υπαρχουν προσπαθειες απλα δεν φαινονται..Τωρα τα 600 η τα 100 ευρω ειναι υπερβολικα..Εισαι σιγουρη?? ::)
Εδω γινεται 206 junior cup οπου με 14000 15000 εχεις ωραιο αμαξακι για αρκετους αγωνες με πολυ ανταγωνισμο και ωραιοι θεαμα(ενταξει 75 αλογα ειναι)..Αλλωστε με χλια ευρω δεν παιρνεις ουτε ρολ μπαρ..αρα δεν καλυπτουμε αναγκες ασφαλειας αρα αγωνες γιοκ.(ενα ατυχημα ακομα να γινει οι αγωνες θα ειναι παρελθον)...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #44 στις: 24/01/07, 17:45 »
Βασικα δεν ειναι μονο το στησημο του αυτοκινητο...εξαλλου ενα καλο ρολ μπαρ παει περιπου στα 800...!Ειναι κ το κοστος συμμετοχης σε αγωνα, το οποιο ειναι τοσο ψηλο που πρεπει να βρεις χορηγο....κ τωρα αμα δεν εχεις καμια δικια σου εταιρια ποιος αλλος θα στηριξει ιδιωτη που θα τρεξει απλα να τερματισει.....?Ενας γνωστος μου που τρεχει στα Ακροπολις με ενα Daewoo Lanos(δεν παει για θεση απλα να τρεξει) πληρωνει περιπου 3.000 ευρω τη συμμετοχη.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #45 στις: 24/01/07, 17:50 »
Ε ναι αυτο το καπ που λεω παρεχει αρκετα ανταλλακτικα και αρκετα εξοδα.Ειναι γενικα ωραια ιδεα για νεους οδηγους που εχουν μια ΣΧΕΤΙΚΗ οικονομικη ανεση(χωρις αυτην δεν κανεις τπτ)

Τωρα για το Ακροπολις τα πραγματα ειναι διαφορετικα.Ειναι 3000 ευρω η συμμετοχη και αλλες 3000 τα ομολογκασιον καυσιμα οποτε...Αλλωστε ετσι οπως εχει γινει το Ακροπολις δεν με τραβει(οπου και αν γινει αθηνα λαμια κλπ)..Εδω μπορεις να εγκαταλειπεις καθε μερα και την επομενη να ξαναμπαινεις στον αγωνα...Ραλυ ειναι αυτα?Θυμαμαι που οταν ημουν μικροτερος το ονειρο μου ηταν να τρεξω σε ενα ακροπολις..τωρα μου εφυγε..

Ο φιλος σου ειναι ο Τσαμακος?Μαλλον ε..τον θυμαμαι που τα εβγαζε περα και τερματιζε!Ωραιος!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #46 στις: 24/01/07, 17:57 »
Ναι μπραβο ο Τσαμακος ειναι....τινα κανει το παλευει....!!!Πραγματι αυτο με τις εγκαταλειψεις ειναι απαραχτο!!!Αλλα ηταν κ αναγκαστικο θα φυγει εντελως ο κοσμος...αφου πλεον οι συμμετοχες ποσες ειναι 40-50 κ πολλες λεω....με τετοιο κοστος δε μπορουν οι ιδιωτες να τρεξουν...θυμασε που καποτε ηταν 90-120...γεμιζε το ματι θεαμα.....

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #47 στις: 24/01/07, 17:58 »
sorry απαραδεχτο ηθελα να γραψω..... :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #48 στις: 25/01/07, 15:46 »
Ρε παιδια μηπως γνωριζει κανεις αν εχει κυκλοφορησει DVD με την ανασκοπηση του WRC 2006 απο κανα περιοδικο ή σε video club....???Ε...???

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #49 στις: 30/01/07, 22:52 »
Κανενας..... ??? ??? ??? ???