Αποστολέας Θέμα: Η συμμορία των κιθαρωδών......(οργανωση ληστείας στο σπίτι του mace...:P)  (Αναγνώστηκε 25300 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Μη το βλεπεις ετσι....ειναι για καμουφλαζ....θα δειτε τι θα παθετε μπουαααα χα χα χαααααα
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
ολη η περιγραφη και η εικονα που ακολουθησε μου θυμισε το κουνελακι στο Holy Grail.... :P :P

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Νομίζω ότι κάποιοι έχουν ξεφύγει ,απο όλους τους κανόνες .Το ότι η συζήτηση είναι στον κάδο δεν σημαίνει ότι μπορεί να ξεφεύγετε μέχρι αυτο το όριο .

Αποσυνδεδεμένος kronus

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 386
  • Φύλο: Άντρας
  • peace sells, but who's buying it???
    • Προφίλ
ευτυχως η χθεσινη νυχτα ηταν ηρεμη....

είναι που βρισκόμαστε κ σε εξεταστική περίοδο, μην βιάζεσαι 8)... αγάλι-αγάλι κλέβουν τις κιθάρες, του forum, τα μέλη ;D ;D... Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ!!! Η ΠΑΓΚΙΘΑΡΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ ΤΩΝ ΚΙΘΑΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΩΝ ΠΟΥ ΔΩΡΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ ΤΟΥ ΣΙΡΙΟΥ!!! MACE K JEZUS ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 2310-666999 Κ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΤΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΛΕΡΗ ΣΥΝΟΜΟΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 09/02/09, 22:52 από kronus »
Let the sun beat down upon my face, stars will fill my dream, I'm the traveller of both time& space to be where I have been-Kashmir, Led Zeppelin

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Χα χα χα....κι εσυ ρεεεεε?????Φτουυυυυ...πανω που παει να ξεχαστει το θεμα....αληθεια δεν εχει εντολη "empty recycle bin'' το φορουμ  ??? ??? ???  ;D ;D ;D ;D
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Οκ παιδια, η ληστεια εγινε, αντικαταστησαμε ολες τις κιθαρες με αλλες κατασκευασμενες απο χαρτονι για να μην καταλαβει τιποτα ο mace.

Ευχαριστουμε για την συνεργασια σας.

Ovd Gang

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Ωχχχχ  :o :o :o :o :o ??? ??? ??? ??? ??? :-[ :-[ :-[ :-[...ρε λες;;;;;
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος kronus

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 386
  • Φύλο: Άντρας
  • peace sells, but who's buying it???
    • Προφίλ
κ τώρα σειρά έχει ο jezus!!! πρέπει να βγάλουμε μια προκύρηξη που θα δημοσιευτεί στα guitarist, guitar world & guitar techniks αλα Σέχτα Κιθαριστών φάση, που θα δειχνει ποιοι αναλαμβάνουν τις ευθύνες για τα "χτυπήματα"!!! καμιά πένα δεν θα πάει χαμένη στον αγώνα!!!
VENCEREMOS GUITARISTAS!!!


Υ.Γ(να θυμάστε ότι εσείς πρέπει κάθε φορά να έχετε την τύχη με το μέρος σας..... εμάς μία μόνο φορά μας αρκεί.......!!!)
Let the sun beat down upon my face, stars will fill my dream, I'm the traveller of both time& space to be where I have been-Kashmir, Led Zeppelin

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Oι συντονιστες μπορει να παρουν το μερος του..Αν σβησουν τον καδο χαθηκαμε! ;D

Φανταζομαι τον mace να παει χαρουμενος σε προβα στη νεα μπαντα που μπηκε και τους εχει πει για τα γ*** οργανα που εχει..Και μολις τα βγαλει :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Αααααα....εσεις δε βαζετε μυαλο με τπτ δηλαδη...ακου σεναριο που εφτιαξε ο ανθρωπος !!!!!  :D :D :D :D
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ε καλά..δν είπε κ τίποτα...
το σενάριο που θέλω και πρέπει να γραφεί είναι αυτό της ληστείας...! ;D :P
με τις γκάφες του...τους τσακωμούς για τα μοντέλα...η πτώση 1-2 ενισχυτών κατά τη μεταφορά (mace μν πάθεις καρδιακό! έτσι κ αλλιώς δν θα ναι δικοί σου πια! :P )κτλ...κτλ...

αλλά θες να σου βγει σε καλό η όλη φάση?
πήγαινε ασφάλισέ τα όλα! μετά θα πάρεις τόσα λεφτά που οι αποθήκες του thomann δν θα σου φτάνουν να τις γεμίσεις!!! :P

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Δεν ξερω ποσοι θυμουνται το διηγημα του κιθαρα που ειχαμε κανει πριν απο κατι χρονια, αλλα ειστε να κανουμε κατι αναλογο τωρα με θεμα την ληστεια?  :P

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Τρομακτικη ιστορια νομιζω? Ασε ειχε γινει sold out το thread..
http://forum.kithara.gr/index.php?topic=51542.0

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
hot sauce θυμασαι που καταλαθως ριξαμε τον ενισχυτη των 1500 ευρω στο βυτιο με τα σκ***?αλλα και παλι γελασαμε τσουγκρισαμε τις μπυρες μας και συνεχισαμε γιατι ειχαμε και αλλους πιο ακριβους ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
hot sauce θυμασαι που καταλαθως ριξαμε τον ενισχυτη των 1500 ευρω στο βυτιο με τα σκ***?αλλα και παλι γελασαμε τσουγκρισαμε τις μπυρες μας και συνεχισαμε γιατι ειχαμε και αλλους πιο ακριβους ;D

εγω γελούσα όταν ο master kafrer βούτηξε στα σκ**α για να παρει τον ενισχυτή......ε παιδιά....ακόμα μου χρωστάτε τις μπύρες......

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
hot sauce θυμασαι που καταλαθως ριξαμε τον ενισχυτη των 1500 ευρω στο βυτιο με τα σκ***?αλλα και παλι γελασαμε τσουγκρισαμε τις μπυρες μας και συνεχισαμε γιατι ειχαμε και αλλους πιο ακριβους ;D

εγω γελούσα όταν ο master kafrer βούτηξε στα σκ**α για να παρει τον ενισχυτή......ε παιδιά....ακόμα μου χρωστάτε τις μπύρες......
...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
hot sauce θυμασαι που καταλαθως ριξαμε τον ενισχυτη των 1500 ευρω στο βυτιο με τα σκ***?αλλα και παλι γελασαμε τσουγκρισαμε τις μπυρες μας και συνεχισαμε γιατι ειχαμε και αλλους πιο ακριβους ;D


Δεν πειράζει ρε Κιράτζο....θα παίζει πιο βρώμικο μέταλ τώρα αυτός.... ;)
Στην υγειά σου....

Τρομακτικη ιστορια νομιζω? Ασε ειχε γινει sold out το thread..
http://forum.kithara.gr/index.php?topic=51542.0

πωω ρε!
πόσες ώρες θα φάω τώρα για να το διαβάσω!!



ε ε, να το πάρουμε από την αρχή!!! :P


Η νύχτα έπεφτε και η συμμορία των κιθαρωδών έιχε αρχίσει να μαζεύεται ένας ένας στο λημέρι τους έτοιμοι για το 1ο χτύπημα....

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
....μα που στο διαολο ειναι ολοι? αναρωτηθηκαν τα 2 μελη που ηταν τα μοναδικα ατομα που ειχαν φτασει στην ωρα τους.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
...."ας πιούμε καμια μπύρα περιμένοντας"...πρότεινε ο kiratzos.......

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
ενω εδωσε στον μαστερ ενα μανταλακι  αφου το βυτιο ηταν σαπιο και απο καπου εχανε..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
"την τύχη μου την χορευτρια" φωναζε ο master......εκεινη την ώρα πλησιαζε ο ......

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
King_Mob με το παλουκι και τις αντιασφυξιογονες μαχες (ξεμειναν απο την τελευταια πορεια αλληλεγγυης στους διωκωμενους της κιθαριστης εξεγερσης) λεγοντας "εχω ετοιμασει την προκυρηξη για το σημερινο χτυπημα".... οι αλλοι απαντησαν...
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
δεν την παλέβει πλέον αυτό το topic ;D
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
...γιαυτο ειναι ΚΑΔΟ  :D :D
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE