Αποστολέας Θέμα: Μπάντες που μεγάλωσαν αλλά... συνεχίζουν να βγάζουν δισκάρες!  (Αναγνώστηκε 12080 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Ώπα, ξεχάσαμε τους θεούς Porcupine Tree που αν και δεν είναι και τόσο μεγάλη μπάντα ηλικιακά, συνεχίζει και βγάζει δισκάρες...

εεε....τότε να βάλω μέσα paradise lost, my dying bride (των οποιων το καινούριο βγαίνει αύριο και πραγματικα θεριζει), dimmu borgir, morbid angel, OPETH...

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
και οι dream theater αν σκεφτουμε οτι ειναι κι αυτοι λιγο σιτεμενοι...
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
η μόνη μπάντα μεγαλύτερη των 20 ετών που συνεχίζει να κυκλοφορει (έστω και σπάνια) δίσκους που συνεχίζουν να θεριζουν ειναι οι mayhem.....
χαχαχαχα οχι ρε

δεν βλέπω καποιο λογο να γελάς φίλτατε....εδώ φτάσαμε να θεωρούμε αξιόλογα τα xfactor, virtual xi, dance of death των maiden (οι οποιοι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπάντες)....αλλα το να θεωρούμε αξιολογη την δισκογραφική τους πορεια απο το 90 και μετά ειναι ουτοπικό και αφελές.....

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
η μόνη μπάντα μεγαλύτερη των 20 ετών που συνεχίζει να κυκλοφορει (έστω και σπάνια) δίσκους που συνεχίζουν να θεριζουν ειναι οι mayhem.....
χαχαχαχα οχι ρε

δεν βλέπω καποιο λογο να γελάς φίλτατε....εδώ φτάσαμε να θεωρούμε αξιόλογα τα xfactor, virtual xi, dance of death των maiden (οι οποιοι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπάντες)....αλλα το να θεωρούμε αξιολογη την δισκογραφική τους πορεια απο το 90 και μετά ειναι ουτοπικό και αφελές.....

οχι φιλε μου μια χαρα ειναι η πορεια των maiden.απλα επειδη διαφερει απο την παλιοτερη τους δισκογραφια μας ξινιζει.βλεπεις ετσι ειμαστε οι ασχετοι οι ελληνες.15 χρονια διαμαρτυρομαστε οτι οι maiden παιζουν τα ιδια και τα ιδια και οταν κανουν μια στροφη με ομολογουμενως ποιοτικους δισκους (μη μου πεις οτι το dance of death και το brave new world δεν ειναι καλα αλμπουμ θα εκτεθεις...) τοτε λεμε οτι ξεπεσανε και πρεπει να το διαλυσουν...
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
η μόνη μπάντα μεγαλύτερη των 20 ετών που συνεχίζει να κυκλοφορει (έστω και σπάνια) δίσκους που συνεχίζουν να θεριζουν ειναι οι mayhem.....
χαχαχαχα οχι ρε

δεν βλέπω καποιο λογο να γελάς φίλτατε....εδώ φτάσαμε να θεωρούμε αξιόλογα τα xfactor, virtual xi, dance of death των maiden (οι οποιοι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπάντες)....αλλα το να θεωρούμε αξιολογη την δισκογραφική τους πορεια απο το 90 και μετά ειναι ουτοπικό και αφελές.....

οχι φιλε μου μια χαρα ειναι η πορεια των maiden.απλα επειδη διαφερει απο την παλιοτερη τους δισκογραφια μας ξινιζει.βλεπεις ετσι ειμαστε οι ασχετοι οι ελληνες.15 χρονια διαμαρτυρομαστε οτι οι maiden παιζουν τα ιδια και τα ιδια και οταν κανουν μια στροφη με ομολογουμενως ποιοτικους δισκους (μη μου πεις οτι το dance of death και το brave new world δεν ειναι καλα αλμπουμ θα εκτεθεις...) τοτε λεμε οτι ξεπεσανε και πρεπει να το διαλυσουν...

θα εκτεθω? σε σένα? σοβαρά μιλάς? ;D ;D ;D :P οκ λοιπόν....ναι το dance of death δεν είχε απολύτως τπτ να προσφέρει σαν άλμπουμ.....το brave new world ειναι ξεχωριστός γιατι αποτελει το πρώτο άλμπουμ ενος (καθαρά για εμπορικους λόγους) reunion.....το μόνο διαφορετικο που έχουν κάνει οι maiden ήταν το a matter of life and death.....που όντως ήταν κατι διαφορετικό και είχε κομμάτια που μετράνε.....δεν με ξινίζει κάτι στην πορεια των maiden....δεν μου αρέσουν επιλογες στην πορεια τους.....και ξέρεις αυτό λέγεται "άποψη".....τώρα τι μου λες εσύ μου ειναι παντελώς αδιαφορο....γιατι απο ότι φαίνεται ανηκεις στους "άσχετους έλληνες" που όχι μόνο είναι κολλημένοι στις αποψεις τους (χωρίς να είναι ικάνοι να τις υποστηριξουν σοβαρα..παρα μονο με γέλωτα) αλλα και δεν ειναι ικανοί να δεχτούν αλλες απόψεις....οκ? εκτεθηκα αρκετά...?

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
η μόνη μπάντα μεγαλύτερη των 20 ετών που συνεχίζει να κυκλοφορει (έστω και σπάνια) δίσκους που συνεχίζουν να θεριζουν ειναι οι mayhem.....
χαχαχαχα οχι ρε

δεν βλέπω καποιο λογο να γελάς φίλτατε....εδώ φτάσαμε να θεωρούμε αξιόλογα τα xfactor, virtual xi, dance of death των maiden (οι οποιοι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπάντες)....αλλα το να θεωρούμε αξιολογη την δισκογραφική τους πορεια απο το 90 και μετά ειναι ουτοπικό και αφελές.....

οχι φιλε μου μια χαρα ειναι η πορεια των maiden.απλα επειδη διαφερει απο την παλιοτερη τους δισκογραφια μας ξινιζει.βλεπεις ετσι ειμαστε οι ασχετοι οι ελληνες.15 χρονια διαμαρτυρομαστε οτι οι maiden παιζουν τα ιδια και τα ιδια και οταν κανουν μια στροφη με ομολογουμενως ποιοτικους δισκους (μη μου πεις οτι το dance of death και το brave new world δεν ειναι καλα αλμπουμ θα εκτεθεις...) τοτε λεμε οτι ξεπεσανε και πρεπει να το διαλυσουν...

θα εκτεθω? σε σένα? σοβαρά μιλάς? ;D ;D ;D :P οκ λοιπόν....ναι το dance of death δεν είχε απολύτως τπτ να προσφέρει σαν άλμπουμ.....το brave new world ειναι ξεχωριστός γιατι αποτελει το πρώτο άλμπουμ ενος (καθαρά για εμπορικους λόγους) reunion.....το μόνο διαφορετικο που έχουν κάνει οι maiden ήταν το a matter of life and death.....που όντως ήταν κατι διαφορετικό και είχε κομμάτια που μετράνε.....δεν με ξινίζει κάτι στην πορεια των maiden....δεν μου αρέσουν επιλογες στην πορεια τους.....και ξέρεις αυτό λέγεται "άποψη".....τώρα τι μου λες εσύ μου ειναι παντελώς αδιαφορο....γιατι απο ότι φαίνεται ανηκεις στους "άσχετους έλληνες" που όχι μόνο είναι κολλημένοι στις αποψεις τους (χωρίς να είναι ικάνοι να τις υποστηριξουν σοβαρα..παρα μονο με γέλωτα) αλλα και δεν ειναι ικανοί να δεχτούν αλλες απόψεις....οκ? εκτεθηκα αρκετά...?

δε θα εκτεθεις σε εμενα, αλλα σε ολους αυτους που εχουν ιδεα απο μουσικη και ξερουν να κρινουν.το dance of death ηταν μια χαρα αλμπουμ.τραβα δες τι κριτικες πηρε.το brave new world επισης γιατι ηταν σημειο αλλαγης και αλλαγη και στη συνθεση αφου μπηκε 3η κιθαρα. και την αποψη σου εχε την και να τη χαιρεσαι αλλωστε αυτη σε χαρακτηριζει αν ξερεις τι σου γινεται η οχι στην τελικη...και οσο αδιαφορα σου ειναι αυτα που σου λεω τοσο αδιαφορη κι αλλο τοσο μου ειναι η δικη σου αποψη.δε χρειαζεται η επιβεβαιωση ενος πιτσιρικα σαν κι εσενα για να φανει οτι ο Ηarris γραφει ακομα γ**ατη μουσικη..και το ποιος δεν ξερει να συννενοηθει και να υποστηριξει αποψεις φαινεται γιατι κι εγω σιχαινομαι μεχρι αηδιας τους metallica που προφανως εκθειαζεις αλλα δεν αρνουμαι οτι εχουν μια μεγαλη πορεια.
« Τελευταία τροποποίηση: 23/03/09, 01:34 από Απόλλων »
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
οκ.....σεβαστή η (ανωριμα για μια ακομα φορα διατυπωμένη) αποψή σου...εσύ που δεν είσαι πιτσιρικάς....θα μου εξηγήσεις κάτι...? ειναι δυνατόν να στερέψει κάποιος από εμπνευση όταν η εμπνευσή του είναι F G Am ή D C Em.....? ;D ::) :P αφού ξές τόσα πολλά απο μουσική θα μπορούσες να μου το απαντήσεις αυτό τουλαχιστον....? η μήπως κάνω λάθος? απο το iron maiden μεχρι τώρα.....ως επι το πλείστον τα τραγούδια είναι φασολάδες.....ε.....θα δυσκολευτεί κοτζαμαν harris να βγάλει άλλη μια? και ξανατονιζω ότι τους maiden τους λατρεύω....αλλα έχω μαθει να ειμαι και αντικειμενικος ανωριμε -μη πιτσιρικα- φίλε μου....και αν ήταν να διαμορφώνω την αποψη μου βλέπωνας απλώς και μονο τις διαφορες κριτικές.......θα μουν για κλαματα....ευτυχως έχω γούστο,αποψεις και κρίση........

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
και εν πασει περιπτώση το θέμα λέγεται "μπαντες που μεγάλωσαν αλλα συνεχιζουν να βγάζουν δισκάρες"...δισκαρα ειναι το powerslave...δεν γινεται να πω δισκαρα το dance of death......δεν γινεται....δεν μπορω να συγκρινω την ferrari με το αναπηρικο καροτσάκι......

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
οκ.....σεβαστή η (ανωριμα για μια ακομα φορα διατυπωμένη) αποψή σου...εσύ που δεν είσαι πιτσιρικάς....θα μου εξηγήσεις κάτι...? ειναι δυνατόν να στερέψει κάποιος από εμπνευση όταν η εμπνευσή του είναι F G Am ή D C Em.....? ;D ::) :P αφού ξές τόσα πολλά απο μουσική θα μπορούσες να μου το απαντήσεις αυτό τουλαχιστον....? η μήπως κάνω λάθος? απο το iron maiden μεχρι τώρα.....ως επι το πλείστον τα τραγούδια είναι φασολάδες.....ε.....θα δυσκολευτεί κοτζαμαν harris να βγάλει άλλη μια? και ξανατονιζω ότι τους maiden τους λατρεύω....αλλα έχω μαθει να ειμαι και αντικειμενικος ανωριμε -μη πιτσιρικα- φίλε μου....και αν ήταν να διαμορφώνω την αποψη μου βλέπωνας απλώς και μονο τις διαφορες κριτικές.......θα μουν για κλαματα....ευτυχως έχω γούστο,αποψεις και κρίση........

και τι παει να πει αυτο;;;;; δλδ τα blues που ειναι ΟΛΑ βασισμενα πανω σε 5-6 patterns (δωδεκαμετρο, εικοσιτετραμετρο κλπ) εχουν στερευσει;;; εχω ακουσει οτι τραγουδι εχουν βγαλει οι maiden φιλε μου και ποτε δε με ενοχλησε κατι τετοιο παρολο που ολοι το πιπιλανε. και αμα το πας ετσι οι metallica εχουν συνθεσει ολα τα τραγουδια τους σε 3 κλιμακες.δεν εχουν ξεφυγει καθολου κι ομως κανεις δεν λεει οτι επαναλαμβανονται.αμα θες ετσι να το βλεπεις ετσι θα το βλεπεις . αν απλα σου αρεσουν τα τραγουδια σου αρεσουν.το γουστο δεν εχει λογικη και αυτο ειναι! και αφου η μουσικη τους συνεχιζει να εχει ανταποκριση -και μαλιστα στο ιδιο κοινο που ειχαν, σημαντικο αυτο..- τοτε η συνθεση τους ειναι μια χαρα.και ειναι απο τα λιγα γκρουπ που και σε μικρα παιδια που δεν προλαβαν fear of the dark και Number of the beast εχουν ασκησει τεραστια επιρροη ακομα και με τα αλμπουμ που λεςο ιτ δεν προσφερουν τπτ
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
ρε παιδια... cooooool για τους maiden μιλαμε... ενταξει ειναι γνωστο τι παιζουν εδω και και 2 αιωνες...
για ποια μουσικη μιλαμε?? mayhem οντως ο τελευταιος δισκος ηταν αψεγαδιαστος...
οπως ειπωθηκε και πιο πανω... ο The Lies I Sire ειναι πραγματικα διαμαντι!!
αλλα θα επιμεινω...
Neurosis .- :P

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
και εν πασει περιπτώση το θέμα λέγεται "μπαντες που μεγάλωσαν αλλα συνεχιζουν να βγάζουν δισκάρες"...δισκαρα ειναι το powerslave...δεν γινεται να πω δισκαρα το dance of death......δεν γινεται....δεν μπορω να συγκρινω την ferrari με το αναπηρικο καροτσάκι......

οκ εστω να συμφωνησω μαζι σου αλλα μην ερθεις και μου πεις οτι το death magnetic ειναι δισκαρα...
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
οκ.....σεβαστή η (ανωριμα για μια ακομα φορα διατυπωμένη) αποψή σου...εσύ που δεν είσαι πιτσιρικάς....θα μου εξηγήσεις κάτι...? ειναι δυνατόν να στερέψει κάποιος από εμπνευση όταν η εμπνευσή του είναι F G Am ή D C Em.....? ;D ::) :P αφού ξές τόσα πολλά απο μουσική θα μπορούσες να μου το απαντήσεις αυτό τουλαχιστον....? η μήπως κάνω λάθος? απο το iron maiden μεχρι τώρα.....ως επι το πλείστον τα τραγούδια είναι φασολάδες.....ε.....θα δυσκολευτεί κοτζαμαν harris να βγάλει άλλη μια? και ξανατονιζω ότι τους maiden τους λατρεύω....αλλα έχω μαθει να ειμαι και αντικειμενικος ανωριμε -μη πιτσιρικα- φίλε μου....και αν ήταν να διαμορφώνω την αποψη μου βλέπωνας απλώς και μονο τις διαφορες κριτικές.......θα μουν για κλαματα....ευτυχως έχω γούστο,αποψεις και κρίση........

και τι παει να πει αυτο;;;;; δλδ τα blues που ειναι ΟΛΑ βασισμενα πανω σε 5-6 patterns (δωδεκαμετρο, εικοσιτετραμετρο κλπ) εχουν στερευσει;;; εχω ακουσει οτι τραγουδι εχουν βγαλει οι maiden φιλε μου και ποτε δε με ενοχλησε κατι τετοιο παρολο που ολοι το πιπιλανε. και αμα το πας ετσι οι metallica εχουν συνθεσει ολα τα τραγουδια τους σε 3 κλιμακες.δεν εχουν ξεφυγει καθολου κι ομως κανεις δεν λεει οτι επαναλαμβανονται.αμα θες ετσι να το βλεπεις ετσι θα το βλεπεις . αν απλα σου αρεσουν τα τραγουδια σου αρεσουν.το γουστο δεν εχει λογικη και αυτο ειναι! και αφου η μουσικη τους συνεχιζει να εχει ανταποκριση -και μαλιστα στο ιδιο κοινο που ειχαν, σημαντικο αυτο..- τοτε η συνθεση τους ειναι μια χαρα.και ειναι απο τα λιγα γκρουπ που και σε μικρα παιδια που δεν προλαβαν fear of the dark και Number of the beast εχουν ασκησει τεραστια επιρροη ακομα και με τα αλμπουμ που λεςο ιτ δεν προσφερουν τπτ

ρε καρντασι θα με τρελανεις....? σου μιλησα καθολου για μεταλλικα και το πιπιλας συνεχεια? βλέπεις ενα nick και αρχίζεις να λες ότι θες...ημαρτον.....οκ...δεν ταιριαζουν οι γνωμες μας....τελος.....απλα σου ξαναλεω......επειδή σεβομαι τους maiden....δεν θα τολμουσα ποτε να πω δισκαρα ότι κυκλοφορησε απο το 90 μεχρι σήμερα.....


ρε παιδια... cooooool για τους maiden μιλαμε... ενταξει ειναι γνωστο τι παιζουν εδω και και 2 αιωνες...
για ποια μουσικη μιλαμε?? mayhem οντως ο τελευταιος δισκος ηταν αψεγαδιαστος...
οπως ειπωθηκε και πιο πανω... ο The Lies I Sire ειναι πραγματικα διαμαντι!!
αλλα θα επιμεινω...
Neurosis .- :P

το ordo ad chao ήταν άξια και φυσική συνέχεια του de mysteriis.....λες και σταματησε ο χρόνος εκεί... ;) και το the lies i sire δεν το περιμένα τοσο μα τόσο καλο...με εντυπωσιασαν παλι οι mdb.....

για neurosis.....ποτε δεν ειχα ιδαιτερη σχέση με την συγκεκριμένη μπάντα..βασικά δεν έτυχε να την ψάξω πολύ.....θα το κανω κάποια στιγμή και θα επανελθω....

Αποσυνδεδεμένος Jim_Gkountonas(Arpeggiator)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Άντρας
  • !! GUTHRIEEEE GOVANNNN !!
    • Προφίλ
.........17-4-2010......LELE.....

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Οι neurosis είναι απίστευτη υπερμπαντάρα που όμως δεν βλέπω να φέρνουν από Ελλάδα >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
ενταξει ειδαμε cult of luna και amenra ... και isis πριν κατι χρονια... που θα παει.... θα γυρισει ο τροχος...

Αποσυνδεδεμένος boxer

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 76
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep on rocking in a free world
    • Προφίλ
και αμα το πας ετσι οι metallica εχουν συνθεσει ολα τα τραγουδια τους σε 3 κλιμακες.δεν εχουν ξεφυγει καθολου κι ομως κανεις δεν λεει οτι επαναλαμβανονται.

χεχε

ειδικα οι metallica εαν εισπρατανε ενα δολλαριο για καθε φορα που χτυπαγανε την ΜΙ χορδη θα ηταν πιο πλουσιοι απο οτι ειναι τωρα LOL ;D

χωρις να σημαινει κατι αυτο για την αξια τους ετσι ;

Αποσυνδεδεμένος Mean

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • 'Scuse me while I kiss the sky.
    • Προφίλ
Οσο και να προσπαθω να σκεφτω καποια αλλη μπαντα για να ξεφυγω απο τα τετριμμενα,ηταν το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο μολις ειδα το τιτλο:

AC/DC.

A μου ηρθε αλλη μια:Mudhoney,ο τελευταιος τους δισκος σπερνει.Βεβαια εχει αλλαξει λιγο πολυ το lineup ...
I am tired, I am weary
I could sleep for a thousand years
A thousand dreams that would awake me
Different colors made of tears

Αποσυνδεδεμένος RoyBatty

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 475
  • Φύλο: Άντρας
  • Where the Southern Cross meets the Yellow Dog
    • Προφίλ
A μου ηρθε αλλη μια:Mudhoney,ο τελευταιος τους δισκος σπερνει.Βεβαια εχει αλλαξει λιγο πολυ το lineup ...

Εφόσον μιλάμε και για σχετικά νεότερες μπάντες (20ετίας δηλαδή  8) ) καταπληκτικός είναι και ο τελευταίος δίσκος των King's X.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Αποσυνδεδεμένος piperman

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Onslaught
Testament
Artillery
Death Angel
Megadeth
Helstar
Hirax
Motorhead
Overkill
Prophecy
Tankard
Vicious Rumors

twra.. an psaksw kai to winamp mou.. 8a vrw kialla  :P
All in the name of Liberty
http://www.myspace.com/ptomathrash

Αποσυνδεδεμένος grmako

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
U2, scorpions ,acdc, bon jovi !!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
3053 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/06, 11:24
από jacksonas
5 Απαντήσεις
8796 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/08, 12:27
από MACMISIAS
13 Απαντήσεις
5063 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/06/08, 17:12
από Arg0
17 Απαντήσεις
6522 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/09/08, 19:41
από jaymz21
11 Απαντήσεις
4147 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/09/08, 01:18
από ερεβος
1 Απαντήσεις
2588 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/07/09, 17:02
από koufios
66 Απαντήσεις
17631 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/04/09, 18:57
από master of puppets
1 Απαντήσεις
2278 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/11, 19:50
από hot_sauce (φλουτσ)
2 Απαντήσεις
7988 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/01/13, 16:32
από Αλκετας
1 Απαντήσεις
7046 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/05/18, 21:46
από noe13