Αποστολέας Θέμα: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!  (Αναγνώστηκε 108768 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #25 στις: 11/03/08, 22:13 »
δεν ξέρω γιατί αλλά πάντα με τρόμαζαν αυτες οι ιστοριες  :-\...τεσπα θα πω 2 που ξέρω

1η)   Βγαινει ενας απτο σπιτι του, ξαναμπαίνει μέσα πηδάει απτο μπαλκόνι και λιγο πριν φτασει στο έδαφος παθαίνει συγκοπή.

Λύση: Ο τύπος βγήκε και τους ειδε όλου νεκρούς και νόμιζε οτι οι πάντες εχουν πεθάνει, παει λοιπον να αυτοκτονήσει και  λίγο πριν φτάσει στο έδαφος ακούει το τηλέφωνο να χτυπάει....


2η)  Βγαινει ενας απο ένα κτήριο, μπαίνει στο τρένο. το τρένο μπαίνει σε ενα τουνελ, και οταν βγαίνει αυτός ειναι νεκρός
Λύση: Ο τύπος ήταν τυφλός και πήγε σε ένα νοσοκομίο για εγχήρηση και ξαναβρήκε το φως του. Μπήκε στο τραίνο και κοιμήθηκε και ανοιξε τα ματια του μεσα στο τουνελ. Νόμιζε οτι ξανατυφλώθηκε και αυτοκτόνησε

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #26 στις: 11/03/08, 22:50 »
Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση γιατί κάπου σκάλωσα..??? Τί είναι οι μπλέ ιστορίες??? Εμείς εδω μόνο τρομαχτικές ιστορίες λέγαμε.Έχουν καμια σχέση..??

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #27 στις: 11/03/08, 23:45 »
Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση γιατί κάπου σκάλωσα..??? Τί είναι οι μπλέ ιστορίες??? Εμείς εδω μόνο τρομαχτικές ιστορίες λέγαμε.Έχουν καμια σχέση..??
καμια..οι μπλε ιστοριες ειναι γριφοι οι οποοιοι λες το τελος μιας ιστοριας και μεσω ερωτησεων με απαντησεις ναι-οχι προσπαθεις να βριες την αρχη της ιστοριας ;)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #28 στις: 11/03/08, 23:50 »
Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση γιατί κάπου σκάλωσα..??? Τί είναι οι μπλέ ιστορίες??? Εμείς εδω μόνο τρομαχτικές ιστορίες λέγαμε.Έχουν καμια σχέση..??
καμια..οι μπλε ιστοριες ειναι γριφοι οι οποοιοι λες το τελος μιας ιστοριας και μεσω ερωτησεων με απαντησεις ναι-οχι προσπαθεις να βριες την αρχη της ιστοριας ;)

Μπλέ ιστορίες είνα ασυναρτησίες, που η άμυλο δεν έχει με τι άλλο να το κάψει και το καίει με αυτές...  :P
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #29 στις: 11/03/08, 23:51 »
Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση γιατί κάπου σκάλωσα..??? Τί είναι οι μπλέ ιστορίες??? Εμείς εδω μόνο τρομαχτικές ιστορίες λέγαμε.Έχουν καμια σχέση..??
καμια..οι μπλε ιστοριες ειναι γριφοι οι οποοιοι λες το τελος μιας ιστοριας και μεσω ερωτησεων με απαντησεις ναι-οχι προσπαθεις να βριες την αρχη της ιστοριας ;)

Μπλέ ιστορίες είνα ασυναρτησίες, που η άμυλο δεν έχει με τι άλλο να το κάψει και το καίει με αυτές...  :P

Αυτό το χα καταλάβει...!!  ;D

Φυσικά αμυλάκι μου και κάνω πλακίτσαα!! ;)

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #30 στις: 11/03/08, 23:51 »
Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση γιατί κάπου σκάλωσα..??? Τί είναι οι μπλέ ιστορίες??? Εμείς εδω μόνο τρομαχτικές ιστορίες λέγαμε.Έχουν καμια σχέση..??
καμια..οι μπλε ιστοριες ειναι γριφοι οι οποοιοι λες το τελος μιας ιστοριας και μεσω ερωτησεων με απαντησεις ναι-οχι προσπαθεις να βριες την αρχη της ιστοριας ;)

Μπλέ ιστορίες είνα ασυναρτησίες, που η άμυλο δεν έχει με τι άλλο να το κάψει και το καίει με αυτές...  :P
αχ αν ηταν η ζηλια ψωρα... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #31 στις: 11/03/08, 23:53 »
Συγγνώμη να κάνω μια ερώτηση γιατί κάπου σκάλωσα..??? Τί είναι οι μπλέ ιστορίες??? Εμείς εδω μόνο τρομαχτικές ιστορίες λέγαμε.Έχουν καμια σχέση..??
καμια..οι μπλε ιστοριες ειναι γριφοι οι οποοιοι λες το τελος μιας ιστοριας και μεσω ερωτησεων με απαντησεις ναι-οχι προσπαθεις να βριες την αρχη της ιστοριας ;)

Μπλέ ιστορίες είνα ασυναρτησίες, που η άμυλο δεν έχει με τι άλλο να το κάψει και το καίει με αυτές...  :P
αχ αν ηταν η ζηλια ψωρα... :P

η ζήλεια ας ήταν, η βλακεία να μην ήταν...  :P
(καλα μην το παίρνεις στα σοβαρά, πλάκα κάνουμε. τέλος όμως τώρα το off topic:P)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος μαρίνα Ρο

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #32 στις: 06/08/10, 20:17 »
LOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!teleio!!! ;D ;D ;D ;D ;D

o typos epeze monopoly, swsta? :P

Αποσυνδεδεμένος Anaximandros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 595
  • Τα καλύτερα έρχονται!
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #33 στις: 08/11/10, 01:50 »
Δεν ξέρω αν είναι μέσα στο θέμα η δική μου ιστορία. Πάντως λύση, δεν έχω βρει, οπότε σίγουρα είμαι μπλε:


Είμαστε σ' ένα χωριό, όπου υπάρχει ο κυρ-Κώτσος ο μπαρμπέρης. Αυτός, ξυρίζει μόνο αυτούς που δεν ξυρίζονται μόνοι τους. Αυτός όμως, ξυρίζεται;

Αποσυνδεδεμένος children of bodom

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • everytime i die
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #34 στις: 21/11/10, 17:14 »
αφου οι αλλοι δεν ξυριζονται δηλαδη δεν ξυριζουν μονοι τους τον εαυτο τους,καποιος απο αυτους ξυριζει τον μπαρμπερη.


η εχει γενια και δεν ξυριζεται ποτε :P
« Τελευταία τροποποίηση: 21/11/10, 23:36 από children of bodom »
children of bodom

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #35 στις: 11/08/11, 15:38 »
Εμαθα κι άλλες

1. Ενας τύπος βρίσκεται νεκρός και βρεγμένος πάνω σε ένα καμμένο δέντρο. What's going on?

2. Ο τζακ και η μέρυ είναι νεκροί στο πάτωμα πάνω σε νερά. Το παράθυρο του δωματίου έιναι ανοιχτό. What's going on?

Αποσυνδεδεμένος monoxeiras

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Αγαπα με αληθινα και θα σε δανειζω
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #36 στις: 11/08/11, 16:30 »
Δεν ξέρω αν είναι μέσα στο θέμα η δική μου ιστορία. Πάντως λύση, δεν έχω βρει, οπότε σίγουρα είμαι μπλε:


Είμαστε σ' ένα χωριό, όπου υπάρχει ο κυρ-Κώτσος ο μπαρμπέρης. Αυτός, ξυρίζει μόνο αυτούς που δεν ξυρίζονται μόνοι τους. Αυτός όμως, ξυρίζεται;


1. Οχι. Εχει μουσια.


2. Αν δεν εχει μουσια δυο οι πιθανοητες.
α. Ξυριζεται σπιτι του (αρα μονος και οχι σε μπαρμπερικο. Ο Κυρ Κωτσος εκεινη τη στιγμη δεν ειναι και μπαρμπερης αφου η εργασια κουρεας τελειται σε συγκεκριμενο μερος και ωραριο)
β. Πηγαινει στο μπαρμπερικο αρα χρησιμοποιει υπηρεσιες μπαρμπερη
ι) μαυρες, χωρις αποδειξη οποτε οταν τον ρωτησουν πρεπει να πει ξυριστηκα σπιτι ΜΟΝΟΣ μου
ιι) κοβει αποδειξη για το αυτο-ξυρισμα του, οποτε ο κυρ Κωτσος ο μπαρμπερης ειναι αυτος που ξυρισε τον Κωτσο.


Δεν ειναι ιδιαιτερα περιεργο. Ακομα και στο ΙΚΑ ενας μπογιατζης που θελει να βαψει το ιδιο του το σπιτι πρεπει να κολλησει ενσημα ως εργοδοτης για επιχρισματα ακομα και στον εαυτο του ως μπογιατζη.

Αλλαζουμε τον κοσμο, παιζουμε μονο με Gibson.

Αποσυνδεδεμένος VaBassix

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Groove..!
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #37 στις: 11/08/11, 17:10 »
Δεν ξέρω αν είναι μέσα στο θέμα η δική μου ιστορία. Πάντως λύση, δεν έχω βρει, οπότε σίγουρα είμαι μπλε:


Είμαστε σ' ένα χωριό, όπου υπάρχει ο κυρ-Κώτσος ο μπαρμπέρης. Αυτός, ξυρίζει μόνο αυτούς που δεν ξυρίζονται μόνοι τους. Αυτός όμως, ξυρίζεται;

Αν ναι,τοτε οχι. Και αν οχι,τοτε ναι!  (παραδοξο του ρασελ)...

Δεν ξερω αμα το πας εκει και εγω δεν εχω καμια ιδεα απο αυτα απλα το διαβασα στο logicomix(πολυ ωρεο βιβλιο)..!

Αποσυνδεδεμένος monoxeiras

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Αγαπα με αληθινα και θα σε δανειζω
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #38 στις: 11/08/11, 17:14 »
Δεν ξέρω αν είναι μέσα στο θέμα η δική μου ιστορία. Πάντως λύση, δεν έχω βρει, οπότε σίγουρα είμαι μπλε:


Είμαστε σ' ένα χωριό, όπου υπάρχει ο κυρ-Κώτσος ο μπαρμπέρης. Αυτός, ξυρίζει μόνο αυτούς που δεν ξυρίζονται μόνοι τους. Αυτός όμως, ξυρίζεται;

Αν ναι,τοτε οχι. Και αν οχι,τοτε ναι!  (παραδοξο του ρασελ)...

Δεν ξερω αμα το πας εκει και εγω δεν εχω καμια ιδεα απο αυτα απλα το διαβασα στο logicomix(πολυ ωρεο βιβλιο)..!
Ειναι αυτα τα αυτο-αποκλειομενα, τυπου αν ο Θεος μπορει να τα κανει ολα μπορει να φτιαξει μια πετρα τοσο βαρια που να μην μπορει να τη σηκωσει? Οπου ο,τι και να απαντησεις, τελικα ο Θεος δεν μπορει να τα κανει ολα (αφου η αδυνατει να φτιαξει τετοια πετρα η αδυνατει να τη σηκωσει)
Αλλαζουμε τον κοσμο, παιζουμε μονο με Gibson.

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #39 στις: 11/08/11, 19:10 »
Εμαθα κι άλλες
1. Ενας τύπος βρίσκεται νεκρός και βρεγμένος πάνω σε ένα καμμένο δέντρο. What's going on?

O μπετόβλακας που έκανε scuba diving στη λίμνη που ανεφοδιάζουν τα Canadair της Πυροσβεστικής?

Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #40 στις: 11/08/11, 21:39 »
Εμαθα κι άλλες
1. Ενας τύπος βρίσκεται νεκρός και βρεγμένος πάνω σε ένα καμμένο δέντρο. What's going on?

O μπετόβλακας που έκανε scuba diving στη λίμνη που ανεφοδιάζουν τα Canadair της Πυροσβεστικής?



oh yeah! Btw, αυτο λενε οτι βασιζεται σε αληθινη ιστορια !

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #41 στις: 11/08/11, 21:41 »
Εμαθα κι άλλες
1. Ενας τύπος βρίσκεται νεκρός και βρεγμένος πάνω σε ένα καμμένο δέντρο. What's going on?

O μπετόβλακας που έκανε scuba diving στη λίμνη που ανεφοδιάζουν τα Canadair της Πυροσβεστικής?



oh yeah! Btw, αυτο λενε οτι βασιζεται σε αληθινη ιστορια !

Ναι, ειχε συμβει 3 ή 4 χρονια πριν.

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #42 στις: 12/08/11, 02:41 »

2. Ο τζακ και η μέρυ είναι νεκροί στο πάτωμα πάνω σε νερά. Το παράθυρο του δωματίου έιναι ανοιχτό. What's going on?


O Τζακ και η Μέρυ είναι χρυσόψαρα. Ήταν στη γυάλα τους, μπήκε ο αέρας από το ανοιχτό παράθυρο, έριξε τη γυάλα στο πάτωμα και τα ψάρια πέθαναν από ασφυξία.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #43 στις: 12/08/11, 03:16 »

2. Ο τζακ και η μέρυ είναι νεκροί στο πάτωμα πάνω σε νερά. Το παράθυρο του δωματίου έιναι ανοιχτό. What's going on?


O Τζακ και η Μέρυ είναι χρυσόψαρα. Ήταν στη γυάλα τους, μπήκε ο αέρας από το ανοιχτό παράθυρο, έριξε τη γυάλα στο πάτωμα και τα ψάρια πέθαναν από ασφυξία.

O Tζακ και η Μερυ ειναι ποτα...Jack Daniel's και Bloody Mary. Εξω παιζανε μπαλα κατι τσογλανια και μια τσοφλα περασε απο το ανοιχτο παραθυρο και εριξε τα ποτηρια στο πατωμα. The rest is history.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #44 στις: 12/08/11, 14:40 »

2. Ο τζακ και η μέρυ είναι νεκροί στο πάτωμα πάνω σε νερά. Το παράθυρο του δωματίου έιναι ανοιχτό. What's going on?


O Τζακ και η Μέρυ είναι χρυσόψαρα. Ήταν στη γυάλα τους, μπήκε ο αέρας από το ανοιχτό παράθυρο, έριξε τη γυάλα στο πάτωμα και τα ψάρια πέθαναν από ασφυξία.

Ναι εγω το ξερω οτι μπήκε γάτα. ;)



O Tζακ και η Μερυ ειναι ποτα...Jack Daniel's και Bloody Mary. Εξω παιζανε μπαλα κατι τσογλανια και μια τσοφλα περασε απο το ανοιχτο παραθυρο και εριξε τα ποτηρια στο πατωμα. The rest is history.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! χαχα χα χα χα χα




Αποσυνδεδεμένος RORY GALLAGHER

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 476
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΛΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!!!
« Απάντηση #45 στις: 21/08/11, 09:49 »
εγώ το ξέρω ότι έγινε σεισμός και κουνήθηκε η γυάλα και έσπασε
.......sex fai skata kai ypnos!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1793 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/09/05, 12:31
από DEROS
0 Απαντήσεις
1583 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/05/07, 18:40
από Χρυσάνθη
19 Απαντήσεις
8300 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/11/08, 16:16
από Jezus
Ιστορίες overdrive...

Ξεκίνησε από Απόλλων « 1 2 3 » Εφέ

72 Απαντήσεις
20984 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/14, 02:29
από Απόλλων
0 Απαντήσεις
1849 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/14, 14:33
από ivikos
0 Απαντήσεις
1726 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/15, 16:21
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1718 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/08/15, 09:24
από ivikos
0 Απαντήσεις
18559 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/12/16, 19:14
από krios80
3 Απαντήσεις
3404 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/17, 19:31
από Καθόδιος (φλουτσ)
3 Απαντήσεις
2271 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/22, 23:40
από charllestone