Αποστολέας Θέμα: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΤΟΥ ΣΚΥΛΛΑ...  (Αναγνώστηκε 17429 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Η πλεον πολυπληθης συναντηση του κιθαρα στα χρονικα εγινε..
25 ατομα παρακαλω!!! :o
Αναλυτικα: FiGaRo, prince, iwnathan, Dave, ΣΤΑΜΑΤΗΣ, Iordanis, Ξωτικουλι, Vasiliki, Vagabond, kappa, vicky23, brian, sotriani, evangelia, Panic Zent, Alice, alex68+1, P@nos, Βασιλης, Μάνια, dshakes, Αναστασια, Χρηστος, SoC και φυσικα ο skyllas που με τις πενιες του καταφερε να βαλει τους περισσοτερους απο μας να χορεψουν εστω κ για λιγο.

Αξιζει ενα μπραβο στον prince κ σε οσους τον βοηθησαν,που καταφερε με πεισμα να μαζεψει ολους αυτους τους κιθαρωδους, κ ελπιζουμε να συνεχισει να ειναι κοντα μας...

Περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!
Οσοι δεν ηρθαν, εχασαν, γιαυτο να φροντισουν ναρθουν στο επομενο γλεντι...ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ!!!!

Φιλικα,
FiGaRo 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 07/04/03, 02:17 από FiGaRo »

Αποσυνδεδεμένος PANIC!<zent>

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
  • no tzatziki?NO PARTY
    • Προφίλ
Η πρωτη μου συναντηση και πιστευω ηρθα στην καλυτερη φαση....χαρηκα που γνωρισα ατομα που μιλαγα στο τσατ και απο κοντα αλλα αυριο θα γραψω περισσοτερα...το κρασι που ρεει στις φλεβες μου δεν με αφηνει να εκφραστω οπως θελω...στο επανιδειν αγαπητοι κιθαριστες μου!!!  :)
« Τελευταία τροποποίηση: 06/04/03, 03:12 από Panic Zent »
Tyler Durden says : "use soap"

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
 :D ;) :)
   ΑΠΟΨΕ εγινε πραγματικοτητα μια προταση,μια ελπιδα,μια σκεψη που καποτε 6 μελη του κιθαρα εκφρασαμε(για την ιστορια:14 φεβρουαριου...Σταματης,Βασιλικη,Dave,alex68,iwnathan,prince)
           ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!

 Οταν μετα απο 2 μηνες το ονειρο μας γινεται πραγματικοτητα,τι αλλο να πουμε;
23+1 ΑΤΟΜΑ ηταν εκει,αυτο  τα λεει ολα,ετσι απλα......
 Ευχαριστω οσους ηρθαν ,και ελπιζω να περασαν τελεια!
 Ευχαριστω οσους προσπαθησαν να ειναι εκει,αλλα  για διαφορους προσωπικους λογους δεν τα καταφεραν(veronic,Soc....)
Ευχαριστω επισης εκεινους που αδιαφορησαν και ουτε καν ασχοληθηκαν,παιδια καλα κανατε,αλλωστε δεν ειχαμε αλλο τραπεζακι!
Ευχαριστω τελος,οσους με ανεχτηκαν ολες αυτες τις μερες και πιεστηκαν πολυ!!
FiGaRo,iwnathan,Dave,Vagabond,dschakes,p@nos,PanicZent,sotriani,mania,vicky23,alex68,brian,skyllas,kappa(ον ξεχασες φιγκαρο),Alice,prince
Σταματης,Βασιλικη,Βασιλης,Ιορδανης,Ειρηνη(τσατ),Βαγγελιτσα,Χρηστος,Αναστασια:ειμασταν η ομαδα που εκαψε το μαγαζι του Νικολη!!!!!
 Ευχομαι και στο μελλον,να ειμαστε περισσοτεροι και  καλυτερα οργανωμενοι-οφειλω συγνωμη αν κατι δεν ηταν οκ-
 ΣΗΜΕΡΑ.ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΝΟΤΕΣ:αξιζει τον κοπο και αλλωστε δικα μας παιδια γεματα ταλεντο ειναι πολυ ομορφο να τα υποστηριζουμε,νομιζω!!!
                                       Φιλικα,
                                                prince!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Υ.Γ κερδισα ενα στοιχημα,καιρος για ακομη υψηλοτερους στοχους!
 Υ.Γ Βασιλη,γεωργια:βαλτε φωτο να θαυμασουμε εαυτους και να δειξουμε οτι ειμασταν εκει!!!
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ
Δεν το πιστεύω... με πρόλαβε ;D περάσαμε πάρα πολύ καλά, και οφείλω να ομολογήσω ότι ο skyllas παίζει καταπληκτικό μπουζούκι ;) το μόνο "αρνητικό" ήταν ότι η γνώμη μας για τα μπιφτέκια παρέμεινε ίδια ;D όπως επίσης οι γνωστοί άγνωστοι "παπαράτσι" μας κατεδίωξαν... μάταια ελπίζω :)
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος SKYLLAS

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Λοιπον να πω καταρχας οτι ο soc κατωρθωσε να ερθει στις 2:30 ,
   Να πω επισης για οσους εφυγαν, οτι μετα που τελειωσα παιξαμε σκετα με το μπουζουκι και τραγουδησαμε. ωραια κομματια(ελπιζω) , σε στυλ παρεας.
   Δυστυχως εγω εκτος απο φυσιογνωμιες δε ηταν δυνατον να γνωρισω καλα τα ατομα γιατι επαιζα συνεχεια. Ελπιζω καπου αλλου να συνατηθουμε και να γνωριστουμε.  Χαρηκα παρα πολυ που ηρθατε οσοι μπορεσατε.
  Να προσθεσω οτι τα παιδια χορεψαν, οχι οσο θα ηθελα βεβαια, αλλα ενταξει ικανοποιητικα.
    Ειναι νομιζω η μεγαλυτερη συγκεντρωση που εχει γινει. Μπραβο.
        και ενα πολυ μεγαλο ΜΠΡΑΒο στον prince.

Ειμαι πτωμα, μα πολυ πτωμα......

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
 :D 23 kitharoφιλοι σε συναντηση? :oΜπραβο παιδια και εις ανωτερα...
   Χαρηκα που περασατε καλα,δυστυχως δε μπορεσα να παρευρεθω (παιδια,σκυλια...ολα του γαμου τα δυσκολα :-\) αλλα εστω και νοερα ημουν μαζι σας...
  Περιμενω να σας δω ολους στη συναντηση τη Κυριακη 13 Απριλη...και ακομα περισσοτερους ;)  
  Παντα τετοια... :)
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Η ώρα είναι 11:30 περίπου. Αν είχα τον Bell δίπλα μου θα τον σκότωνα... ποιός του είπε να ανακαλύψει το τηλέφωνό; εεε; Και ιδίως αυτόν τον απαίσιο ήχο που κάνει όταν σε καλούν ...

Στο θέμα μας. ένα μπράβο κι από εμένα στον prince και σε όσους βοήθησαν για να πραγματοποιηθεί η χτεσινή συνάντηση. Περάσαμε πολύ όμορφα!!! Μαζευτήκαμε πάρα πολλοί. Η επόμενη συνάντηση θα μας βρει περισσότερους.

Το κρασί θα το νιώθω κανένα διήμερο ακόμα οπότε ζητώ την ανοχή σας.. χικ!

Ο skyllas όντως παίζει πολυυυυυυυυ καλό μπουζούκι!!
Την παράσταση την έκλεψε ο ... "Παϊτέρης" !!!

Σήμερα έχω μπιφτέκια γεμιστά ... όσοι δεν μπόρεσαν να τα φάνε εχτές ας κοπιάσουν!!!

Νομίζω ότι οι παπαράτσι έκαναν την δουλειά τους τελικά!!! Τα αποτελέσματα προσεχώς...

Υ.Γ. Προτιμάτε τα μη αμερικάνικα τσιγάρα αν θέλετε να καπνίζετε ανενόχλητοι στην επόμενη συνάντηση!!
"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Alice

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Don't retrace my steps!
    • Προφίλ
 Λοιπόν, έχουμε και λέμε.....παιδιά όλα ήταν άψογα!!!Εγώ πρώτη φορά ήρθα σε συνάντηση και δεν είμαι πολύ καιρό στο chat, αλλά ένιωσα πολύ άνετα και πέρασα πολύ ωραία!!!
Ο Σκυλλάς ....άπαιχτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κρίμα που φύγαμε νωρίτερα.... Δεν μπόρεσα να γνωρίσω όλα τα παιδιά, αλλά ευελπιστώ πως θα τα πούμε σύντομα!

Υ.Γ.Ευχαριστώ ιδιαίτερα και συγχαίρω τον Prince!!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος PANIC!<zent>

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
  • no tzatziki?NO PARTY
    • Προφίλ

  Ευχαριστω οσους προσπαθησαν να ειναι εκει,αλλα  για διαφορους προσωπικους λογους δεν τα καταφεραν(veronic,Soc....)

κι ομως ο soc ηταν εκει!!!! :o...οταν φευγαμε ηρθε!
Tyler Durden says : "use soap"

Αποσυνδεδεμένος PANIC!<zent>

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
  • no tzatziki?NO PARTY
    • Προφίλ
Λοιπον,Prince εισαι πρωτος!thanks for all..(αλλα δεν καταλαβα γιατι εφυγες τοσο νωρις)!
Σκυλλα παιζεις απιστευτα.καλη ξεκουραση,πρεπει να ηταν ωραια αλλα και πακετο τοσες ωρες εκει πανω!
Τα παιδια που γνωρισα απο κοντα ηταν ολα ...περιπτωση!χαρηκα που περασα απτο απροσωπο σταδιο του τσατ και ελπιζω με μερικους να βρεθω και σε αλλη φαση για να τα πουμε μιας και ηταν λιγο δυσκολο να μιλησεις χθες!
Περασα παρα πολυ ομορφα.
thanks again

ΥΓ.ρε brian που σε ξερω γ**το?
Tyler Durden says : "use soap"

Αποσυνδεδεμένος Ypokrisia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Natasa for ever!!!!
    • Προφίλ
Ελπίζω να ήπιατε καλά, να φάγατε καλά...  ;D Η επόμενη συνάντηση να είναι ακόμα πιο καλύτερη! Βρε παιδιά.. μπράβο σας! ;) Φιλάκια! Νόρα από Σαλόνικα!

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ

Η ώρα είναι 11:30 περίπου. Αν είχα τον Bell δίπλα μου θα τον σκότωνα... ποιός του είπε να ανακαλύψει το τηλέφωνό; εεε; Και ιδίως αυτόν τον απαίσιο ήχο που κάνει όταν σε καλούν ...

Ναι και εγώ το ίδιο... συνεννοημένοι ήταν και μας ξύπνησαν ίδια ώρα με ίδιο τρόπο?! >:(


Νομίζω ότι οι παπαράτσι έκαναν την δουλειά τους τελικά!!! Τα αποτελέσματα προσεχώς...

Δεν το νομίζω... απειλήθηκαν δεόντως...  ;D
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Παράθεση
Παράθεση από: Vagabond  το μόνο "αρνητικό" ήταν ότι η γνώμη μας για τα μπιφτέκια παρέμεινε ίδια ;D [/quote


An 3anaparw bifteki se sunanthsh pou 8a vrisketai h poph h anastasia o prince kai o dshakes na me ftusete :D :D :D :D

Prospathw na 3exasw ton klefth tsigarwn  >:( ........
Kata ta alla htan teleiaaaaaaa :)

bartatilas

  • Επισκέπτης
Tι να πω? Με κάλυψαν οι προλαλήσαντες...

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Μα καλα... ουτε ενα ευχαριστω για τον γνωστο - αγνωστο παπαρατσι που ξαφνικα απο μεθυσμενος φωτογραφος εγινα ξενερωμενος ταμιας προσπαθωντας να μας γλυτωσω απο την λατζα???? τι να πω... κριμα....

Σκυλλα... μας εφτιαξες ολο το βραδυ και κυριως μετα το προγραμμα....


Θα ξαναεπανελθω με τις αναλογες απαντησεις στις λασπες που εριξαν μερικοι (ή μερικες) στο προσωπο μου.
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ

Δεν το πιστεύω... με πρόλαβε ;D περάσαμε πάρα πολύ καλά, και οφείλω να ομολογήσω ότι ο skyllas παίζει καταπληκτικό μπουζούκι ;) το μόνο "αρνητικό" ήταν ότι η γνώμη μας για τα μπιφτέκια παρέμεινε ίδια ;D όπως επίσης οι γνωστοί άγνωστοι "παπαράτσι" μας κατεδίωξαν... μάταια ελπίζω :)


και να μην μιλησω για το γεγονος οτι παρ'ολη την λασπη, τους πηγα και στα σπιτια τους αντι να τους αφησω στην μεση του πουθενα στις 4.30 το πρωι!!
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Όσο για τις φωτογραφίες, δεν θα τις βάλω σήμερα τελικά. Θα περιμένω να μου στείλει και ο dshakes και η iwnathan τις δικές τους. Και μετά έχω να γράψω ονόματα στις λεζάντες... :-[

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ

Όσο για τις φωτογραφίες, δεν θα τις βάλω σήμερα τελικά. Θα περιμένω να μου στείλει και ο dshakes και η iwnathan τις δικές τους. Και μετά έχω να γράψω ονόματα στις λεζάντες... :-[


Και αυτο δεν θα γινει σημερα διοτι θα πρεπει να σμικρυνθουν οι φωτογραφιες για να στις στειλω γιατι ειναι 20 ΜΒ!! και μαλλον δεν θα προλαβω να τις τελειωσω...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ


και να μην μιλησω για το γεγονος οτι παρ'ολη την λασπη, τους πηγα και στα σπιτια τους αντι να τους αφησω στην μεση του πουθενα στις 4.30 το πρωι!!



Δεν είσαι εσύ καλό μου ο παπαράτσι... αλλά αυτοί που μας κατεδίωξαν μάταια...  8)
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
   Η συναντηση ηταν εξεσια! Ο πρινς τελικα πρεπει να γινει "επισημος" κιθαρωδομαζοχτης αφου καταφερε με το εναν ή τον αλλο τροπο να μας "συναξει" και να περασουμε καλα! Στο τελευταιο βεβαια καθοριστικη ηταν και η συμβολη του σκυλλα που ομολογουμενως "εσπερνε" με το μπουζουκι του!
  Πλακα ειχε και ο "Παίτερης" που μας εκανε να διασκεδασουμε με τα τραγουδια, και τη ...φατσα του! χαχαχαχα!



ΥΓ  Ο Μπριαν ειναι μεγαλο "λαμογιο" αφου μας ψαρωσε... με τα "σχεδια" του!
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Μπράβο σε όλους και λυπάμαι που δεν μπόρεσα λόγω οικογενειακών προβλημάτων να έρθω .Κάποια άλλη φορα .......

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Οι φωτογραφίες ανέβηκαν!

http://kithara.gr/photo

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ
Βασίλη εγώ μια φορά σε προειδοποίησα... μην πεις... :shoot  ;D
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Εγώ δε ξέρω τίποτα... ο dshakes σε φωτογράφισε...  8)

Αποσυνδεδεμένος Νατάσα

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 88
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.
    • Προφίλ
Καταγγέλω την υπομονευση του προσωπου της Vasilikis! >:(
Κοιταζοντας τις φωτογραφιες απο το τριημερο της Κ.Δευτερας αλλα και απο το μαγαζι του Skylla, δεν τη βρηκα που-θε-να!! >:( Αξιοτιμε κυριε φωτογραφε, τι συνεβη;; Πανε που πανε ολα στραβα και ματαιωνονται ολα τα σχεδια μας να συναντηθουμε με τη Vasilikh, κανεις και πονηριες ;D Ή μηπως αρνηθηκε η ιδια να φωτογραφηθει, γιατι την κουρασαν τα φλας της δημοσιοτητας;; (Βασιλικηηηη....)  ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
20 Απαντήσεις
8392 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/04/03, 00:57
από Vagabond
18 Απαντήσεις
11693 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/04/03, 23:58
από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -
10 Απαντήσεις
4268 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/05, 16:26
από outopios
Ταβερνάκι...

Ξεκίνησε από vert « 1 2 ... 18 19 » Συναντήσεις

456 Απαντήσεις
122538 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/06/06, 11:01
από Symeon
9 Απαντήσεις
13089 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/09/06, 22:05
από freemind
13 Απαντήσεις
4844 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/07, 10:06
από συννεφάκι
224 Απαντήσεις
73968 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/11, 16:09
από papous
62 Απαντήσεις
36853 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/09, 20:21
από lampros.
0 Απαντήσεις
2915 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/09, 10:02
από Ο Νέος Κιθαρωδός
10 Απαντήσεις
61789 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/10, 21:15
από Ο Νέος Κιθαρωδός