Αποστολέας Θέμα: carbonated lemonade -Lenore  (Αναγνώστηκε 8601 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
carbonated lemonade -Lenore
« στις: 08/12/06, 16:24 »
  γεια σας!!! ειχα βαλει και παλιοτερα για τις carbonatedlemonade! αλλα τοτε ειχαμε μονο δυο απο τα κομματια μας...αυτο το καιρο γραφουμε ενα καινουργιο κομματι το οποιο παρεκληνει προς το lenore και θελουμε να δουμε αν η ατμοσφαιρα αυτη σας αρεσει γιατι σκεφτομαστε να συνεχισουμε καπως ετσι...επισεις σε τι ειδος θα το προσδιοριζατε??!
    διαβαζοντας  τα παλια ποστ στο πρωτο θεμα θα ηθελα να δω, οι ιδιοι που ειχατε ακουσει τα κομματια μας και ειχατε κανει καποιες παρατηρισεις αν βλεπετε τωρα καποιες βελτιωσεις! επισεις αν σας αρεσει γενικα η ολη ατμοσφαιρα του κομματιου!! καποια σχολια για το lenore ειχαν υποθει και στο θεμα του schoolwave,αλλα εδω μπορειτε να ακουσετε τη κανονικη ηχογραφιση που καναμε πριν αρκετο καιρο ειναι η αληθεια! αλλα οταν ειχα βαλει το lenore σα συνεχεια στο προηγουμενο θεμα δν ειχε αναταποκριθει κανεις..
   ευχαριστω πολυ!!! το Lenore θα το βρειτε στο www.myspace.com/carbonatedlemonade  καλη ακροαση!  :)
            (a!!! επισεις για τoυς στοιχους θα τους βρειτε στο κουτι με τα κομματια εκει που λεει κατω απο το κομματι download κλπ..)
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #1 στις: 08/12/06, 17:16 »
Oυαου....
Εντυπωσιακη η βελτιωση...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #2 στις: 08/12/06, 17:29 »
Ξεκίνησα να ακούω για πρώτη φορά τα τραγούδια σας... νομίζοντας ότι θα ακούσω κάποια σχολική μπάντα που ταλαιπωρεί άσκοπα τα όργανά της. Όμως πολύ γρήγορα τέντωσα τα αυτιά μου για να ακούσω καλύτερα!...
Κάτι γίνεται εδώ, το άρωμά σου με σέρνει (που λέει και το τραγούδι)... Ένα ρομαντικό άρωμα που αφήνουν τα έργα σας, που είναι πρωτότυπα, καλά δουλεμένα σαν συνθέσεις, με όμορφες μελωδικές γραμμές που χαράσσονται με πολλές καμπύλες από τα γυναικεία φωνητικά και τις διφωνίες τους.
Νομίζω ότι ο ήχος σας θα μπορούσε να είναι καλύτερος με μια καλύτερη παραγωγή... αλλά κι έτσι μ'αρέσει, ο ήχος ακούγεται κάπως πρωτόγονος, μυστηριακός, σκοτεινός, ρομαντικός...

Ειδικότερα,
το Lenore είναι σκοτεινό και ταξιδεύει τη φαντασία. Μπράβο επίσης που καταφέρατε να κάνετε το τραγούδι να ακούγεται στο Rock FM. Πραγματικά αξίζει.
το Floating μ'αρέσει για τα διπλά φωνητικά του. Νομίζω όμως ότι στο τέλος το synth ακούγεται υπερβολικά δυνατά.
το Shopping είναι το λιγότερο πρωτότυπο απ'όλα, αλλά όμορφα ρυθμικό και χοροπηδητό...
το Michelcover να υποθέσω ότι είναι διασκευή; (cover). Πολύ μονότονο και αμερικάνικο, για τα δικά μου γούστα.

Αδυνατώ να προσδιρίσω το είδος μουσικής σας, ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με τις ταμπέλες.
Συνεχίστε να παίζετε και να δημιουργείτε, και μην αφήνετε να σας παρασύρει καμία μόδα, καμία μάζα :)
« Τελευταία τροποποίηση: 08/12/06, 17:30 από Βραζίλης »

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #3 στις: 08/12/06, 17:44 »
Δεν εχετε την επιλογη του download ομως και θα σας μαλωσω... :P
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #4 στις: 08/12/06, 18:03 »
  100000 ευχαριστουμε Βραζιλη σου υποσχομαι οτι καμια ορεξη να μπλεξουμε με τη μαζα δν εχουμε! εκτος αν η μαζα μπλεξει με εμας ( μεγαλο ονειρο να αλαξουμε τη μαζα ::))!!! το download δν το εχουμε για καθαρα προσατατευτικους λογους...μολις τελειωσουμε με τη διαδικασια της κατοχηρωσης θα το κανουμε και αυτο... ;)
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #5 στις: 09/12/06, 19:01 »
Βασικα αμα θελει καποιος να κλεψει τα κομματια σας..μπορει να τα κλεψει και χωρις να μπορει να τα κατεβασει.Τροποι υπαρχουν.Αφου ετσι και αλλιως το ακουει οποτε θελει.Η μπορει να το σωσει με καποια πατεντα αμα το ψαξει.Εκτος αυτου η κατοχυρωση δεν σας προστατευει και ιδιαιτερα.Παλι μπορει να το κλεψει καποιος.Οσο υπαρχει ο Φοιβος..τρεμετε!!! 8)
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #6 στις: 09/12/06, 19:51 »
 Αν σκεφτεί κανείς ότι είσαστε μόλις 17 ετών, τότε κανένα σχόλιο δεν χρειάζεται. Μπράβο σας. Δεν περίμενα να ακούσω κάτι τέτοιο από έλληνες της ηλικίας σας. Έχετε ταλέντο, όρεξη αλλά και γούστο. Συνεχίστε...!

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #7 στις: 10/12/06, 17:36 »
Αν σκεφτεί κανείς ότι είσαστε μόλις 17 ετών, τότε κανένα σχόλιο δεν χρειάζεται. Μπράβο σας. Δεν περίμενα να ακούσω κάτι τέτοιο από έλληνες της ηλικίας σας. Έχετε ταλέντο, όρεξη αλλά και γούστο. Συνεχίστε...!
   
    ελληνιδες   ;) ;D(εξερηται ο ντραμερ) ευχαρισουμε παρα πολυ!!! οσο για το φοιβο!! LOL!!
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος kostiiis

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #8 στις: 12/12/06, 00:54 »
το floating καταπληκτικο...θυμιζει το κινημα των grllls bands στα nineties kai λιγο makebelieve...διπλα φωνητικα,ωραιοι στιχοι,δυνατη και δουλεμενη μουσικη...για τα γουστα μου τελειο...αναμενω νεα κομματια...α,και μην τα παρατησετε ολα λογω σχολειου...λεφτα ισως να μην βγαλετε απο την μουσικη σας αλλα θα κανετε φιλους που θα γουσταρουν να ακουνε νεα σας...οπως εμενα που σας ακουω ασταματητα απο το πρωι που εμαθα την υπαρξη σας...αλλωστε παντα εχω αδυναμια σε γυναικεια φωνητικα...και λιγο στην μαρινα  ;)

Αποσυνδεδεμένος blueb

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • the yuppies networking... OKC
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #9 στις: 13/12/06, 10:22 »
Συμφωνώ με τον Βραζίλη 100%.
Κι εγώ έβαλα να ακούσω προκατειλημμένος για κάτι χαριτωμένο,απλοϊκό κλπ και έπαθα πλάκα.
Πολλά συγχαρητήρια ;)

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #10 στις: 13/12/06, 10:42 »
Δε θα κάτσω να αναλύσω όλα τα κομμάτια απλά να πω ότι οι συνθέσεις είναι φοβερές και ότι οι φωνές έχουν σημαντικότατη βελτίωση από την προηγούμενη φορά. Προσκυνώ παιδιά 17 ετών που φτιάχνουν τέτοια μουσική, εγώ στα 17 δεν ήξερα ούτε μία νότα!

Πολλά πολλά μπράβο και συνεχίστε να γράφετε  ;) :)

Αποσυνδεδεμένος Doadim44

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #11 στις: 20/12/06, 14:03 »
Είδα το dvd από το schoolwave 2006 και είσασταν πολύ καλές.Μου άρεσε πολύ το Lenore και αν και άσχετος με μουσική έμεινα κάγκελο (ειδικά με τα διπλά φωνητικά στο 2ο μέρος).Δένετε πολύ μεταξύ σας ως φάτσες και αισθητική.Επίσης μου άρεσαν πολύ οι Illusion,Danger by Design (αν κ δεν ακούω τέτοιου είδους κομμάτια...μπουγκρρ κλπ), οι Valkyries, Tough Cookies kai oi Entropia.Είμαι fun της dark/ebm  σκηνής  και θα θελα να σε ρωτήσω αν έχετε ακουσει ελληνικά group των 80ς όπως South of No North (Anabelle Lee από Ε.Α. Poe),Metro Decay αλλά και ξένα όπως Skeletal Family k Ghost Dance( ίδια τραγουδίστρια) .(Αν έχετε κανά μεγάλο mail k dsl μπορώ να στείλω κάτι). Τέλος ρίξτε και καμιά ενημέρωση  πως προχωράτε.Σας μανατζάρει κανείς; Πάτε για δίσκο; Επόμενη συναυλία;                     
               Δημήτρης (τλιαντατλιών ετών)
ΥΓ τα floating,michelcover kai shopping ήταν πολύ καλά με ένα πρώτο άκουσμα.Να δούμε και σε βάθος χρόνου

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #12 στις: 22/12/06, 18:28 »
καποιες βλέπουν  πολλές ταινίες του Burton...  ;)

Πλακα κανω γαμ τα κομμάτια είναι κατα την αποψή μου από τα πολύ καλά του ΔΒΔ

Αποσυνδεδεμένος Jeditraitor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #13 στις: 25/12/06, 17:09 »
Το Lenore είναι καθαρά το καλύτερο συνθετικά και εκτελεστικά και ερμηνευτικά κομμάτι από το DVD του Schoolwave. Και εγώ πρόσφατα το είδα ;D
Προσκυνώ παιδιά 17 ετών που φτιάχνουν τέτοια μουσική

Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο.

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #14 στις: 25/12/06, 21:22 »
Αληθεια, το ντιβιντι απο το Schoolwave που θα το βρουμε; Στην Καθημερινη κυκλοφορησε;
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #15 στις: 25/12/06, 21:25 »
 ναι κυκλοφορισε την περασμενη δυετερα..τωρα παει το εχασες!!:P
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #16 στις: 25/12/06, 22:00 »
@!@&#^%!#^&!!!!!!!!!!!!!!


Εντωμτξ γιατι δεν μπορω να δω τους στιχους;;;;;
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #17 στις: 25/12/06, 22:08 »
Ουαου!!!!!!! Γαματο το lenore!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και τα διπλα φωνητικα γαματα!!!!!!!! Σαν να ακους ενα πολυπειρο συγκροτημα!!!!!!!


ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ $%~!*& ΤΟ BANDWITCH ΞΕΡΩ ΓΩ ΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΟΛΟ.......!!!!!!!!
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος rolander

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
  • E N T R O D U C E R
    • Προφίλ
    • ENTROPIA
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #18 στις: 27/12/06, 20:56 »
Ειστε πολυ ωραια μπαντα και το lenore μου αρεσε παρα πολυ!!Ελπιζω να συνεχισετε ετσι..Η φαντασια που εχετε λειπει σημερα απ'τη μουσικη.. ;)

Αποσυνδεδεμένος Jeditraitor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 36
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #19 στις: 27/12/06, 22:03 »
Μια παρένθεση: Το DVD κυκλοφόρησε από την Ελευθεροτυπία και όχι από την Καθημερινή ;)
Aris13888, Θα σου έλεγα να δοκιμάσεις και τηλεφωνικώς μήπως στο στείλουν, μπορεί να βρεις άκρη

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #20 στις: 29/12/06, 19:09 »
Είδα το dvd από το schoolwave 2006 και είσασταν πολύ καλές.Μου άρεσε πολύ το Lenore και αν και άσχετος με μουσική έμεινα κάγκελο (ειδικά με τα διπλά φωνητικά στο 2ο μέρος).Δένετε πολύ μεταξύ σας ως φάτσες και αισθητική.Επίσης μου άρεσαν πολύ οι Illusion,Danger by Design (αν κ δεν ακούω τέτοιου είδους κομμάτια...μπουγκρρ κλπ), οι Valkyries, Tough Cookies kai oi Entropia.Είμαι fun της dark/ebm  σκηνής  και θα θελα να σε ρωτήσω αν έχετε ακουσει ελληνικά group των 80ς όπως South of No North (Anabelle Lee από Ε.Α. Poe),Metro Decay αλλά και ξένα όπως Skeletal Family k Ghost Dance( ίδια τραγουδίστρια) .(Αν έχετε κανά μεγάλο mail k dsl μπορώ να στείλω κάτι). Τέλος ρίξτε και καμιά ενημέρωση  πως προχωράτε.Σας μανατζάρει κανείς; Πάτε για δίσκο; Επόμενη συναυλία;                     
               Δημήτρης (τλιαντατλιών ετών)
ΥΓ τα floating,michelcover kai shopping ήταν πολύ καλά με ένα πρώτο άκουσμα.Να δούμε και σε βάθος χρόνου
   ευχαριστουμε παρα πολυ! για τα σχολια σου , τα συγκροτηματα που αναφερεις πρωσοπικα δν τα εχω ακουσει , δν χρειαζεται να στειλεις κατι , τα προγραμματα που κατεβαζουν τι τα εχουμε???:P  , οσο για το μανατζαρισμα που ρωτας!! προς θεου :o ! δν μας μανατζαρει κανεις!, ακωμα ειναι πολυ αρχη για τετοια , ενημερωση θα εχεις σιγουρα!!! παρεπιπτοντος! ερχεται καινουργειο κομματι την αλλη βδομαδα!!!  ;D
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #21 στις: 31/12/06, 23:10 »
Για τις ηλικίες σας είναι πολύ προχωρημένη αυτή η σύνθεση, εύχομαι η συνέχεια να είναι το ίδιο καλή όσο και το τραγούδι σας.


ΥΓ Έχετε επιρροές από radiohead?

Αποσυνδεδεμένος Jimi Pap

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 429
  • Make music,not priests!!
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #22 στις: 01/01/07, 05:33 »
Aκουσα το Lenore,αριστο κομματι δεδομενης της ηλικιας σας,παρα πολυ καλο γενικοτερα.Με σωστοτερη εκτελεση και καλη παραγωγη θα μπορουσε να ειναι εκπληκτικο!Συνεχιστε ετσι,πανω απ ολα με αισθητικη!

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: carbonated lemonade -Lenore
« Απάντηση #23 στις: 03/01/07, 01:14 »
Ξέρατε ότι:

Ο Ville Valo έκανε tattoo στην πλάτη του τα μάτια του Edgar Allan Poe; Μπράβο carbonated lemonade!!

Λοιπόν,το κομμάτι είχα την τιμή να το ακούσω και όταν ήμουν στο schoolwave(ήθελα να δω πώς θα ήταν μιας που την επομένη παίζαμε εμείς ;D),και πραγματικά είναι πολύ καλό! Άντε να κάνουμε καμιά συναυλία μαζί!

Αποσυνδεδεμένος Alex Panagis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Κithara.gr Forum Rules!!!!
    • Προφίλ
Echo Etude by Yngwie Malmsteen!!!
« Απάντηση #24 στις: 03/01/07, 02:15 »


Echo Etude του βασιλιά Yngwie. Είναι χωρίς να ανοιγοκλείνω το volume αλλά δεν είμαστε όλοι σαν τον βασιλιά.΄ :)

Εnjoy!!!


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
32 Απαντήσεις
10203 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/07, 01:41
από Too Late
0 Απαντήσεις
1888 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/07, 14:50
από Ε!ΜΑ
10 Απαντήσεις
4916 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/08/08, 19:00
από hot_sauce (φλουτσ)
30 Απαντήσεις
10411 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/13, 11:39
από hot_sauce (φλουτσ)
28 Απαντήσεις
9883 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/03/09, 17:44
από vangelis
14 Απαντήσεις
4790 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/09, 01:53
από Holyshock
2 Απαντήσεις
1967 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/09, 19:51
από hot_sauce (φλουτσ)
1 Απαντήσεις
3465 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/09/11, 22:11
από Υπνοβάτης...