Αποστολέας Θέμα: ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!  (Αναγνώστηκε 9094 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« στις: 28/06/03, 12:29 »
Χτες στο "γνωστο" γηπεδο έγινε ένας συναρπαστικός αγώνας προετοιμασίας.

Η παρουσία του manager/coach Dave ήταν καταλυτική ως προς την εξέλιξη του αγώνα...

Οι οπαδοί άλλη μια φορά συγκινητικοί (εμένα προσωπικά με έκαναν να δακρύσω ειδικά στην φάση που έπεσαν κάτω απο τα γέλια!)

Η μεγάλη μεταγραφή του sourwtiri από μεγάλη ομαδα της Αγγλιας (δεν λέμε ονοματα αλλα έχει πάρει το Champions League) έφερε τα πάνω κάτω ειδικά στα μέσα του αγώνα που η ομάδα έχανε με 5-2.

Ο ron-T εκπληκτικός, για άλλη μια φορά, αν και έπαιξε λίγο σκληρά πάνω στον γιο του.
Ο P@nos αν και τραυματίας σταμάτησε τις περισσοτερες επιθέσεις των αντιπάλων και έτρεξε την ομάδα μπροστά...
Ο Zappas κρυφό χαρτί αλλά ένας απαραιτητος all-around παικτης μπαλαντέρ για κάθε ομάδα.
Οσο για τον τερματοφύλακα μας, τι να πω? Δεν λέω τιποτα.  ;D

Δυστυχώς, για την επίθεση της ομάδας, εγώ δεν κατάφερα να παίξω καλά διότι ψιλο-τραυματιστηκα στην αρχή του αγώνα (μου γύρισε το γόνατο) συν του ότι όποτε έπαιρνα την μπάλα ΟΛΟΙ ουρλιάζανε ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ (ούτε ο ρουβάς να ήμουν), αλλα η απόδοση μου δεν είχε σημασία μια και ΝΙΚΗΣΑΜΕ!!

Τέλος θα ήθελα να κάνω ένα παράπονο διότι για μια ακόμη φορά δεν υπήρχε ιατρικό τιμ (νοσοκόμες ξανθιές με ζαρτιέρες κλπ κλπ).

Για την ιστορία ο αγώνας έληξε 13-11.

Περιμένουμε δηλώσεις από προπονητές, παίκτες και δημοσιογράφους - παπαρατσι που βρίσκονταν στο γήπεδο...

Αυτα...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Panos324

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 255
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #1 στις: 28/06/03, 13:03 »
Σκίζουμε - σκίζουμε!
Πάντα τέτοια! ;D
Μπράβο παλληκάρια.

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #2 στις: 28/06/03, 13:32 »
  ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!!!
   Η προσπαθεια που εκαναν ολα τα παιδια ηταν συγκινητικη.Αψηφωντας τη ζεστη και τη κουραση απο τις συνεχεις προπονησεις(λεμε τωρα και καμμια μλκ ;D) εδωσαν το καλυτερο εαυτο τους και η νικη ηρθε πανυγηρικα! :D
   Η μεταγραφη του Christo Sourwtiri αξιζε τα λεφτα που δαπανησε η διοικηση της ομαδας που εκπροσωπηθηκε επαξια απο το Manager Dave.
   Che guevara (τερματοφυλακας)ετσι κι αλλιως μια δυσκολη θεση για το 5χ5...Εμεινε αρκετες φορες εκτεθειμενος αλλα και αρκετες φορες να κοιταει αλλου...δε λεω τιποτε αλλο ;D
   Zappinio (κεντρικος μπακ-χαφ) Πολυ καλος και στα αμυντικα αλλα κυριως στα οργανωτικα καθηκοντα.
   P@nos(all around)Η εκπληξη της ημερας.Αμυνοταν με παθος αλλα πετυχε και το καλυτερο γκολ του ματς.
   Sourwtiri (ρε σεις αυτος ειναι πολυ ψηλος) Πολυ καλη καταρτιση και αψογη συνεργασια με ολη την ομαδα.Εκοβε,οργανωνε,σκοραρε κατα βουληση.Δυστυχως δεν θα ειναι μαζι μας παντα γιατι θα επανελθει στα παλια του λημερια(Αγγλια).                                                    
   Σακηη!!!!Προερχομενος απο μια ψυξη η αιχμη της ομαδος ο Δον Τζιοβανι dshakes δεν απεδωσε τα αναμενομενα...Ισως εφταιγε και το αγχος που ειχε για την ανανεωση του συμβολαιου,καθοτι ο bodymanager Dave καραδοκουσε... ;D
  Ron-t (Ας μιλησει καποιος αλλος για μενα  8))
  Ο Sts Ikaros πηρε μεταγραφη για ενα αγωνα στην αντιπαλη ομαδα και ηταν απο τους καλυτερους του γηπεδου...Ευτυχως δεν στοιχισε η απουσια του στην ομαδα μας.. :D
  Οι οπαδοι μας για φορα ακομη ηταν η δυναμη που εσπρωχνε και εμψυχωνε την ομαδα(εστω και με τα γελια τους ;D).  
  Η ομαδα μονταρεται  αγωνα με τον αγωνα και συντομα θα ειμαστε σε θεση να διεκδικησουμε καποιο κυπελλο...Champions League,Διηπειρωτικο,Ανω-Κατω Κολοπετινιτσας κατι τελος παντων... ;)
  Συγχαρητηρια σε ολους... :D :) 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 28/06/03, 13:34 από RON-T »
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #3 στις: 30/06/03, 03:10 »
tha apantisw sto ifos tou megaliterou onomatos tou evrwpaikou podosfairou:

pirame aksia ti niki giati eimastan pio aksioi!eimastan kaliteroi kath oli ti deiarkeia tou agwna ektos apo to prwto kai to trito dekalepto pou xasame kefali sto skor!!itan enas poli wraios agwnas pou kerdisame efkola an kai diskoleftikame!sigxaritiria se ola ta paidia gia tin prospatheia!!to mialo mas twra einai ston epanaliptiko!de thelw na lew megala logia alla tha kerdisoume ki ekei giati eimaste kaliteroi!efxaristw
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #4 στις: 30/06/03, 09:27 »
Εγώ θέλω για μια ακόμη φορά να καταγγείλω την ομάδα. Σας έκατσε καλά ο newbie και κάνετε παράπονα? Απαιτώ απάντηση από το Νιόνιο! ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ, ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ

Αποσυνδεδεμένος Sts_Ikaros

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι κακός
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #5 στις: 30/06/03, 09:50 »
Έχω να δηλώσω τα εξής:
   Πρώτον: Πρέπει να γινει μνεια για τις υπηρεσιες μου σαν κατασκοπος, ρουφιάνος και σαμποτέρ της αντιπάλης ομαδας. (Η θυσια μου πρεπει να αναγνωριστει)
   Σε οποια ομάδα εχω παίξει...έχει χάσει...(κλαψ)

Ο επόμενος αγώνας πρέπει να είναι σε παραλία.

Δε με λεν' Σταύρο.
Με λέν' Σταύρο και κυρ Σταύρο και αφέντη τσουτσουλομύτη

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #6 στις: 30/06/03, 09:59 »
Έχω να δηλώσω τα εξής:
   Πρώτον: Πρέπει να γινει μνεια για τις υπηρεσιες μου σαν κατασκοπος, ρουφιάνος και σαμποτέρ της αντιπάλης ομαδας. (Η θυσια μου πρεπει να αναγνωριστει)
   Σε οποια ομάδα εχω παίξει...έχει χάσει...(κλαψ)
Μα τυχαία νομίζεις ότι σε δώσαμε στους άλλους? :D

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #7 στις: 30/06/03, 11:45 »
Λοιπον παμε ολοι για ανανεωση....και σιγουρα ο κατασκοπος ρουφιανος,μιας και μου θυμιζει τα νιατα μου...μπραβο παιδια θα εισηγηθω την παραμονη ολων...αυτον τον αγγλο σουπερσταρ να δω αν θα μπορεσω να κρατησω..
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #8 στις: 30/06/03, 12:14 »
Εγώ θέλω για μια ακόμη φορά να καταγγείλω την ομάδα. Σας έκατσε καλά ο newbie και κάνετε παράπονα? Απαιτώ απάντηση από το Νιόνιο! ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ, ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ

Κατ' αρχην ομονοια αναμεσα στους παικτες...
Απαντηση απο Νιονιο : λεω δημοσιως οτι ο Τσε αγωνα με τον αγωνα βελτιωνεται.. Υπαρχει ενα θεμα αποσπασης της προσοχης του απο αιθεριες υπαρξεις στις εξεδρες του γηπεδου αλλα θα το λυσουμε και αυτο... Και για την ιστορια σε αυτο τον αγωνα δεν εβαλε ΚΑΝΕΝΑ αυτογκολ!!!
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #9 στις: 30/06/03, 12:28 »
Εγώ θέλω για μια ακόμη φορά να καταγγείλω την ομάδα. Σας έκατσε καλά ο newbie και κάνετε παράπονα? Απαιτώ απάντηση από το Νιόνιο! ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ, ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ

Κατ' αρχην ομονοια αναμεσα στους παικτες...
Απαντηση απο Νιονιο : λεω δημοσιως οτι ο Τσε αγωνα με τον αγωνα βελτιωνεται.. Υπαρχει ενα θεμα αποσπασης της προσοχης του απο αιθεριες υπαρξεις στις εξεδρες του γηπεδου αλλα θα το λυσουμε και αυτο... Και για την ιστορια σε αυτο τον αγωνα δεν εβαλε ΚΑΝΕΝΑ αυτογκολ!!!

Καιρός ήταν να αποκατασταθεί η ιστορική αλήθεια προς το πρόσωπό μου...!

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #10 στις: 30/06/03, 12:32 »
tha simfwnisw ws pros tis epiroi tis eksedras!sigekrimena i vasiliki dilwse pws kratouse to nero mou kai otan meta apo iperanthrwpi prospatheia sto gipedo eniwsa pws xreiazomoun ligi drosia...mou eipe pws to xe piei olo >:(

episis o manager se kapoia stigmi piastike apo to fako sto aristero dokari tou goalkeeper che!!arage diapragmatevotane to neo simvolaio tou teleftaiou vlepontas tin apodosi tou???
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #11 στις: 30/06/03, 12:38 »
Η αλήθεια είναι ότι ήρθε να μου δώσει λεφτά αλλά μόλις κατάλαβε ότι είχε ξεχάσει το πορτοφόλι του κι έτσι μου έδωσε μια μπουγάτσα και λίγο νερό!

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #12 στις: 30/06/03, 13:28 »
Μαλλον μονο εγω ξερω τις συνθεσεις,οποτε... ;D
  Η ομαδα του kithara:
    Che guevara, P@nos,dshakes,Zappas, sourwtiri,ron-t.
  Η ομαδα του Σιμπεμολ:
    Κιμων,Silk,Κωστας,Τζιμης,Τριανταφυλλος, Sts Ikaros.
   
   Ραντεβου τη Πεμπτη 3/7 στις 22.00 στο ιδιο γηπεδο... 8) :D  
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #13 στις: 30/06/03, 14:28 »
Οι φημες για μενα που αφορουν μπουγατσισμο τερματοφυλακα ειναι ανυποστατες...τις διαψευδω....και ριξω και ενα προστιμο....
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #14 στις: 30/06/03, 14:39 »
Οι φημες για μενα που αφορουν μπουγατσισμο τερματοφυλακα ειναι ανυποστατες...τις διαψευδω....και ριξω και ενα προστιμο....

Την ταυτότητα και το δίπλωμα να μου δώσεις κι άσε τα πρόστιμα και τις διαψεύσεις...!

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #15 στις: 30/06/03, 14:40 »
Μολων λαβε....






υ.γ. καπως ετσι δεν γραφεται????
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #16 στις: 30/06/03, 14:45 »
Μολων λαβε....υ.γ. καπως ετσι δεν γραφεται????

Έτσι γράφεται...! Καλά...θα τα πούμε ρε...!

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #17 στις: 30/06/03, 22:19 »
Μετά από την μεγάλη νίκη η διοίκηση της ομάδας αποφάσισε να ελλατώσει το πρόστιμο σε μονάχα 20€ για τον κάθε παίκτη. Μπορείτε να περάσετε από τα ταμεία της ομάδας μέχρι το τέλος του μήνα (έχετε μιάμιση ώρα ακόμα) . Όποιος αργεί θα πληρώνει επιπλέον τόκους 10% τη μέρα.
Ευχαριστούμε.
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #18 στις: 01/07/03, 08:36 »
tha simfwnisw ws pros tis epiroi tis eksedras!sigekrimena i vasiliki dilwse pws kratouse to nero mou kai otan meta apo iperanthrwpi prospatheia sto gipedo eniwsa pws xreiazomoun ligi drosia...mou eipe pws to xe piei olo >:(
To nero MOY to kratousa k to hpia...to nero SOY to hpies  >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 02/07/03, 07:46 από Vasiliki »

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #19 στις: 01/07/03, 09:36 »
Μετά από την μεγάλη νίκη η διοίκηση της ομάδας αποφάσισε να ελλατώσει το πρόστιμο σε μονάχα 20€ για τον κάθε παίκτη. Μπορείτε να περάσετε από τα ταμεία της ομάδας μέχρι το τέλος του μήνα (έχετε μιάμιση ώρα ακόμα) . Όποιος αργεί θα πληρώνει επιπλέον τόκους 10% τη μέρα.
Ευχαριστούμε.

  Αστα αυτα κε Προεδρε...Αν η θρυλικη ομαδα :P του kithara τα καταφερει και στον επαναληπτικο της Πεμπτης ετοιμασου:"Θελω στα μπουζουκια αποψε να μας παααας"... ;) ;D
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

jagmaster

  • Επισκέπτης
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #20 στις: 01/07/03, 10:43 »
prosexe thanasi min ginei kamia anapodi kai anti na pas mpouzoukia sou ferei kana mpouzouki sto kefali o "proedros"... ;D

Αποσυνδεδεμένος Πέτροc

  • Γητευτής Ήχων
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 750
  • Φύλο: Άντρας
  • Είναι η Σιωπή που Τώρα ξεκινά ...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #21 στις: 01/07/03, 12:12 »
Βεβαίως οφείλω να ομολογήσω ότι νίκη χωρίς nEwBiE είναι μισή ..νίκη (ας πούμε είναι νι... ) ;D
Ας όψεται η Παρασκευή όπου ενώ εσείς παίζατε εγώ έπινα τα τσιπουράκια μου στο Βόλο ..  ;D ;D (Ουπσ... μάλλον δεν έπρεπε να το πω αυτό...  :o ελπίζω να μην εγείρει κυρώσεις...  ::) )
Απ ότι καταλαβαίνω όμως περάσατε καλά !  :D :D
Και επειδή δε γίνεται να απουσιάζει ο nEwBiE από τέτοια events, δηλώνω ότι θα κονταροχτυπηθώ με τον Che την άλλη Πέμπτη για τη θέση του Τερματοφύλακα
(για να μπορεί να κοιτάζει πιο άνετα την εξέδρα βρε παιδί μου..  ;D :P)
Πάντα τέτοια Ομαδάρα μας !  :D :D
ps. Κρίμα που έχασα τον τρυπητό (sourwtiri) Που θα πάει όμως θα τον πετύχω ..  8)
Σε έμβρυα στάση να αναθρέφω χαραυγές ...

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #22 στις: 01/07/03, 14:50 »
  Νομιζω οτι ο Αγγλος ασθενης... ουπς παιχταρας ηθελα να πω  ;D Christo sourwtiri θα ειναι μαζι μας τη Πεμπτη... :D
  Ετσι δεν ειναι Χρηστε?? ???
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #23 στις: 01/07/03, 15:14 »
Ας όψεται η Παρασκευή όπου ενώ εσείς παίζατε εγώ έπινα τα τσιπουράκια μου στο Βόλο ..

3 μηνη διακοπή συμβολαίου χωρις αποδοχες, 4 υποχρεωτικες παρουσιες στους επομενους αγωνες, 4 σουβλακια γυρο χωρις τζατζικι και δυο μπυρες για τον καθενα παικτη, και δηλωση του νομου 105 οτι δεν θα ξανακανεις τετοιες δηλωσεις!!!
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Πέτροc

  • Γητευτής Ήχων
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 750
  • Φύλο: Άντρας
  • Είναι η Σιωπή που Τώρα ξεκινά ...
    • Προφίλ
Re:ΝΙΚΗ!!! Η ΟΜΑΔΑ ΠΕΤΑΕΙ!!!
« Απάντηση #24 στις: 01/07/03, 15:43 »
[quote author=dshakes link=board=17;threadid=4747;start=25#msg45078 date=1057061647
3 μηνη διακοπή συμβολαίου χωρις αποδοχες, 4 υποχρεωτικες παρουσιες στους επομενους αγωνες, 4 σουβλακια γυρο χωρις τζατζικι και δυο μπυρες για τον καθενα παικτη, και δηλωση του νομου 105 οτι δεν θα ξανακανεις τετοιες δηλωσεις!!!
Παράθεση

Ένσταση .. ’Ενσταση...
Προς τον Κο Πρόεδρο.. Κο Προπονητή .. και λοιπούς ...  ;D
Ο συμπαίκτης και συμπολεμιστής dshakes μου επέβαλε εξοντωτική τιμωρία - μόνο και μόνο για μια αρμαθιά 25αράκια  :P  ;D
Με ποιά ιδιότητα λοιπόν ? Δε θυμάμαι να τον ψήφισα αρχηγό της ομάδας (αντιθέτως ψήφισα τον RON-T ο οποίος εκτιμά το καλό τσιπουράκι !!  ;D ;D)
Παρακαλώ λοιπόν την αναθεώρηση της επιβληθείσας ποινής .. και επίπληξη στον dshakes για υπερβάλλοντα ζήλο !  ;D ;D


p.s H Ένσταση ισχύει εφόσον η νέα ποινή θα είναι χαμηλώτερη ...  ;D ;D  
Σε έμβρυα στάση να αναθρέφω χαραυγές ...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
78 Απαντήσεις
27734 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/01/09, 22:01
από LILAKI
1 Απαντήσεις
2673 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/10, 23:22
από discoballs
0 Απαντήσεις
2607 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/09, 22:17
από krios80
3 Απαντήσεις
2778 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/10/10, 12:47
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2248 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/11, 17:16
από kpapageo
37 Απαντήσεις
12319 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/11, 13:34
από kyriakos_t
4 Απαντήσεις
3116 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/10/11, 23:00
από ilias73
16 Απαντήσεις
11643 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/07/12, 16:10
από Καθόδιος (φλουτσ)
2 Απαντήσεις
12905 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/18, 10:40
από Stratos VR
0 Απαντήσεις
1149 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/23, 23:45
από krios80