Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271523 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

jagmaster

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #125 στις: 02/09/05, 20:40 »
Telika o Ntemis sinexizei na me ekplissei euxarista. Pera oti ton goustara ws paixti, arxizw pleon na ton latreuw ws proedro.Den perimena na einai toso maggas kai na ta valei me tin Original. Olopsixa, makari na ta kataferei an kai oi organwmenoi einai ikanoi gia ola (vlepe PAE APHS). Gia na doume poso tha voithisoun oi skeptomenoi filathloi. Giati apo tous "organwmenous"... ::) :P

Αποσυνδεδεμένος Flanger

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 70
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξεπουλησα επιτελους!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #126 στις: 03/09/05, 15:05 »
οντως ο προεδρος πραγματικα φερθηκε πολυ σωστα και πραγματικα χαρηκα που ο ντεμαρος προσπαθει να μας κανει ευρωπαιους.στην δουλεια μου δεν ειναι και οι πιο "πολιτισμενοι"ανθρωποι και μου λεγανε τον ρουφιανο τον ντεμη και τετοια μεχρι που τους εξηγησα και κτλβ.γενικα αυτοι που ειναι ψιλοαπολιτιστοι διαφωνουν με τον ντεμη.....και δεν εχω να πω τιποτα παρα μονο οτι ολη η original ειναι ανθρωποι χωρις καμια κουλτουρα-δηθεν αντρες με την αρχαια εννοια του ορου που μονο βριζουν και δερνουν(οπως ολοι οι ορανωμενοι)...λυπαμαι για το γεγονος αλλα πραγματικα αν δεν ηταν η original η αεκ θα ηταν μεγαλη ευρωπαικη ομαδα-το ιδιο ισχυει και για τις αλλες ομαδες με λεφτα-ιστορια-κοσμο απλα στην αεκ τα πραγματα ειναι πολυ χειροτερα κυριως γιατι καποιοι παλιοτερα εδωσαν εξουσια σε αυτους τους αθλιους ανθρωπους και τωρα αντε να την παρεις πισω.....δωσε θαρρος στον χωριατη......
I WAS LOST AND FOUND!

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #127 στις: 03/09/05, 16:53 »
εγω δε θα μαι απολυτος και θα διαχωρισω τους οργανωμενους απο τις διοικησεις των οργανωμενων! ο απλος φιλαθλος που ανηκει σε συνδεσμο για να εξοικονομει το διαρκειας του η το απλο εισητηριακι δε φταιει σε τιποτα! αλλα εξοργιζομαι οταν ο προεδρος της οριτζιναλ βγαινει στα ραδιοφωνα και το παιζει θιγμενη γκομενα και προσπαθει να μας πεισει οτι ο κυριος που εριχνε τα μπουνιδια ηταν σε αμυνα και οτι οι οριτζιναλιστας ειναι περισσοτερο αεκτσηδες αποι ολους τους αλλους!!!!! και στις προτροπες των δημοσιογραφων για μια σοβαρη επιχειρηματολογια λεει οπτι του κατεβει!!!

παλι καλα που ο ντεμης εχει κατασταλλαγμενο μυαλο και ξερει οτι η αεκ ειναι πανω απο συνδεσμους και λοιπους!! και τις τελευταιες μερες ακουω πως οι πωλησεις των διαρκειας σημειωσαν αυξηση που σημαινει οτι ο φιλαθλος κοσμος τον στηριζει!
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #128 στις: 06/09/05, 19:15 »
εγώ αυτό που έχω να πω, είναι ότι ο Πρόεδρος, κάνει πράξη τα αρχικά του λόγια, ότι θα προσπαθήσει για μία άλλη ΑΕΚ, ευρωπαϊκών προδιαγραφών χωρίς να μασήσει!
Είναι μαγκιά του που δν φοβήθηκε τα μαγκάκια της Original κ τους "έδωσε"!
Μακάρι να ήταν έτσι κ οι άλλοι "θείοι" των ΠΑΕ, να βλέπαμε κ λίγο ποδόσφαιρο...  :-\
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #129 στις: 11/09/05, 22:57 »
Να και η πρώτη νίκη! Αντε κ εις ανώτερα!  ;D (2-0 τον ηρακλή)
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

delfinaki

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #130 στις: 12/09/05, 11:23 »
Πάντως, το νέο τραγουδάκι της ομάδας σας μου αρέσει, το βλέπω, το νέο χιτάκι στα club (έβαλε πάλι το χεράκι της η Δέσποινα)....

Αποσυνδεδεμένος zappas

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 188
  • Φύλο: Άντρας
  • παντα με επιθετικες προθεσεις.............
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #131 στις: 12/09/05, 11:38 »
Πάντως, το νέο τραγουδάκι της ομάδας σας μου αρέσει, το βλέπω, το νέο χιτάκι στα club (έβαλε πάλι το χεράκι της η Δέσποινα)....





θα  σας  χορεψουμε......με    το  δικο  μας  τροπο!!!!!  ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ  ΘΕΑ!!!!
βρε μονος θα τα γραφω μονος θα τα τραγουδω!!! κι  ας ειναι για πεταμα!!!!

delfinaki

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #132 στις: 12/09/05, 12:05 »
Ανέκαθεν συμπαθούσα την ΑΕΚ, έχω όρεξη άλλωστε για τρελλό χορό

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #133 στις: 12/09/05, 12:17 »
Άιντε αεκάρααααααα!! Πήραν μπρος οι μηχανές!!!

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #134 στις: 12/09/05, 18:04 »
άντε να παίρνουμε μπρος σιγα σιγα!
 :D
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #135 στις: 12/09/05, 22:39 »
Διαβασα οτι κάτι παίζει με Δέλλα, και παραξενεύτηκα γιατί η μεταγραφική περίοδος έχει τελειώσει ΄προ εβδομάδων. Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω?
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #136 στις: 13/09/05, 09:57 »
Αν θυμάμαι καλά ο Δέλλας πάει σε κάποια ιταλική ομάδα...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος oldnavy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
  • http://apythanos.blogspot.com
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #137 στις: 13/09/05, 09:58 »
Αν θυμάμαι καλά ο Δέλλας πάει σε κάποια ιταλική ομάδα...
Σήμερα ερχόμενος για την δουλειά στο ράδιο άκουσα ότι ο Δέλλας ανήκει πια στο δυναμικό της ΑΕΚ

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #138 στις: 13/09/05, 10:05 »
Αν θυμάμαι καλά ο Δέλλας πάει σε κάποια ιταλική ομάδα...
Σήμερα ερχόμενος για την δουλειά στο ράδιο άκουσα ότι ο Δέλλας ανήκει πια στο δυναμικό της ΑΕΚ

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ???
Χαίρομαι ιδιαιτέρως....για να μην πως πως πετάω απ τη χαρά μου.....Μόρας και Δέλλας νομίζω θα αποτελέσουν τοίχος αξεπέραστο στα μετόπισθεν!!
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #139 στις: 13/09/05, 12:39 »
Γι'αυτό ρώτησα και εγώ. Επειδή διάβασα χτες το βράδυ sto sportaim ότι έκλεισε στην ΑΕΚ!

@ FSL Μόνο Μόρας και Δέλλας? Ο Τσιρίλλο και ο Αλεξόπουλος μπρίκια κολλάνε???
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #140 στις: 13/09/05, 13:39 »
ερχεται κι ο μπασινας οπως δειχνουν τα πραγματα! μια χαρα θα φτιαχτει η ομαδα... απαντηση στους επικριτες του ντεμη! οταν οι αλλοι ξερουν μονο να γκρινιαζουν ο ντεμης δουλευει!
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #141 στις: 13/09/05, 14:13 »
ερχεται κι ο μπασινας οπως δειχνουν τα πραγματα! μια χαρα θα φτιαχτει η ομαδα...

Αυτό πάλι που ακούστηκε????? έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται... :-\

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #142 στις: 13/09/05, 14:31 »
ακουγεται στα ραδιοφωνα και διαβαζεται στο

http://www.sport24.gr/html/ent/436/ent.83436.asp
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #143 στις: 13/09/05, 14:37 »
ακουγεται στα ραδιοφωνα και διαβαζεται στο

http://www.sport24.gr/html/ent/436/ent.83436.asp


Μάλιστα...άντε με το καλό...

Αποσυνδεδεμένος frikoulas19

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #144 στις: 13/09/05, 14:39 »
paidia geia sas
eimai kainourgio melos
parakoloutho to kithara kero
apofasisa na grapso molis eida to thema tis AEK
eimai AEK arrostos kai pao sto gipedo edo kai 3 hronia
pistexo omos oti afto poy ekane o ntemis na karfvsei toys opadoys itan royfiania
den boreis kirie na anehesai tin iparxi hooligans 20 hronia kai entelos xafnika mia mera na pigaineis na toys karfoneis stous batsous
giati aftos pou karfonei legetai panta roufianos
alla ti perimeneis apo kapoion poy ehei gia ginaika tin vandi
emeis oi aektzides prepei na kanoyme to pan gia na fygei o ntemis
eftise tin istoria tis omadas mas kai gia na konomisei mas diohnei apo ti nea filedelfeia
aftos poy den ehei valei mia drahmi
aftos pou esteise to persino mats me ton ioniko gia na to parei o kologavros i o kolovazelas
einai ena lamogio kai miso poy den ehei valei 1 evro gia tin aek pou apo tin arhi leitoyrgouse me skedio tin konoma
ta eperne stegna apo tin omada otan i omada eihe anagki kai otan i omada ton hreiastike tin kopanise stin ispania
exo lamogio apo tin aek
aektzides parte to hambari
mono me ton tigri tha doume prokopi

Αποσυνδεδεμένος oldnavy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
  • http://apythanos.blogspot.com
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #145 στις: 13/09/05, 14:44 »
Δεν είμαι ΑΕΚ-τζής πλην όμως ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΕΙΜΑΙ!!!!!. Έχω να πάω στο γήπεδο τουλάχιστον 20 χρόνια και αιτία είναι η καφρίλα που μαζεύεται εκεί.... Αν θες να παίξεις ξύλο μάζεψε τους ομοίους σου σε ένα οικόπεδο και γίνεται κομματάκια.... όχι όμως εκεί που άλλοι θέλουν να απολαύσουν έναν αγώνα.....

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΝΤΕΜΗ. Ελπίζω να βρει και άλλους μιμητές!!!!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #146 στις: 13/09/05, 14:58 »
paidia geia sas
eimai kainourgio melos
parakoloutho to kithara kero
apofasisa na grapso molis eida to thema tis AEK
eimai AEK arrostos kai pao sto gipedo edo kai 3 hronia
pistexo omos oti afto poy ekane o ntemis na karfvsei toys opadoys itan royfiania
den boreis kirie na anehesai tin iparxi hooligans 20 hronia kai entelos xafnika mia mera na pigaineis na toys karfoneis stous batsous
giati aftos pou karfonei legetai panta roufianos
alla ti perimeneis apo kapoion poy ehei gia ginaika tin vandi
emeis oi aektzides prepei na kanoyme to pan gia na fygei o ntemis
eftise tin istoria tis omadas mas kai gia na konomisei mas diohnei apo ti nea filedelfeia
aftos poy den ehei valei mia drahmi
aftos pou esteise to persino mats me ton ioniko gia na to parei o kologavros i o kolovazelas
einai ena lamogio kai miso poy den ehei valei 1 evro gia tin aek pou apo tin arhi leitoyrgouse me skedio tin konoma
ta eperne stegna apo tin omada otan i omada eihe anagki kai otan i omada ton hreiastike tin kopanise stin ispania
exo lamogio apo tin aek
aektzides parte to hambari
mono me ton tigri tha doume prokopi

Αν είναι έτσι οι αεκτζήδες καήκαμε...

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #147 στις: 13/09/05, 15:10 »
ερχεται κι ο μπασινας οπως δειχνουν τα πραγματα! μια χαρα θα φτιαχτει η ομαδα... απαντηση στους επικριτες του ντεμη! οταν οι αλλοι ξερουν μονο να γκρινιαζουν ο ντεμης δουλευει!

Ωπ! Τι γίνεται?Πρώτη φορά το ακούω αυτό! αλλά αυτό θα το μάθουμε οριστικά το Γενάρη.
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος Silega

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • Φύλο: Άντρας
  • And I hear rumours about angels…
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #148 στις: 13/09/05, 15:30 »
EINAI SIGOURO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
KAI DELLAS STON DIKEFALOOOOOOOOOOOO
KALWS HRTHES KOLLOSE!!!!!!!!!!!
I will never beg for mercy - I will never kiss your feet
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #149 στις: 13/09/05, 15:34 »
paidia geia sas
eimai kainourgio melos
parakoloutho to kithara kero
apofasisa na grapso molis eida to thema tis AEK
eimai AEK arrostos kai pao sto gipedo edo kai 3 hronia
pistexo omos oti afto poy ekane o ntemis na karfvsei toys opadoys itan royfiania
den boreis kirie na anehesai tin iparxi hooligans 20 hronia kai entelos xafnika mia mera na pigaineis na toys karfoneis stous batsous
giati aftos pou karfonei legetai panta roufianos
alla ti perimeneis apo kapoion poy ehei gia ginaika tin vandi
emeis oi aektzides prepei na kanoyme to pan gia na fygei o ntemis
eftise tin istoria tis omadas mas kai gia na konomisei mas diohnei apo ti nea filedelfeia
aftos poy den ehei valei mia drahmi
aftos pou esteise to persino mats me ton ioniko gia na to parei o kologavros i o kolovazelas
einai ena lamogio kai miso poy den ehei valei 1 evro gia tin aek pou apo tin arhi leitoyrgouse me skedio tin konoma
ta eperne stegna apo tin omada otan i omada eihe anagki kai otan i omada ton hreiastike tin kopanise stin ispania
exo lamogio apo tin aek
aektzides parte to hambari
mono me ton tigri tha doume prokopi

Σκέψου λιγάκι πιο ώριμα αυτά που λες(όχι οτι είμαι ο πιο ώριμος για να κρίνω κάποιον άλλο,αλλά...)
Θα προσπαθήσω να απαντήσω με τη σειρά σε αυτά που΄έγραψες.

Λοιπόν καλωσήλθες στο κιθαρα. Μπορεί να ήταν ρουφιανιά αυτό που έκανε ο Ντεμης(όπως λες εσυ), αλλά τι άλλο να γινόταν? Να άφηνε ο Ντεμης την ΑΕΚ να τιμωρηθεί για 3-4 που θέλανε να παίξουν ξύλο στο γήπεδο? Μπορεί να ανεχόταν την ύπαρξη χούλιγκαν στα ελληνικά γήπεδα αλλά έχει 1 χρόνο πρόεδρος και πρώτα ήθελε να φέρει την ΑΕΚ στον ίσιο δρόμο. Και αν δεν γινόταν ξαφνικά μια μέρα αυτό που έκανε, πότε και ποιός άλλος θα το έκανε? Μπράβο που είχε τη δύναμη και σκέφτηκε λογικά και οχι συναισθηματικά και οπαδικά! Γιζτί κάποια στιγμή πρέπει να απομακρυνθεί από τα ελληνικά γήπεδα αυτή η τριτοκοσμική κατάσταση στις εξέδρες. Γιατί αναφέρεις το γεγονός ότι έχει γυναίκα την Βανδή?(Μήπως είσαι με τη Βίσση??? :P ;D). Δεν θα περίμενα από κάποιον που αγαπάει την ΑΕΚ να πει ότι πρέπει να φύγει ο Ντέμης. Ακόμα και από οπαδούς άλλων ομάδων ακούω πως πρέπει να του στήσουμε άγαλμα για όλα αυτά που έχει κάνει. Και δεν έχουν και άδικο, γιατί κανένας άλλος δεν θα το έκανε αυτό. Ποιός θα έσωζε την ΑΕΚ? Ο Κούγιας? Ο κόσμος στηρίζει τον Ντέμη και αυτό φαίνεται από τα διαρκείας και από την περσινή χρονιά όπου το γήπεδο πάντα είχε κόσμο που στηριζαν την ομάδα, και κανένας δεν παραπονέθηκε για άδειο ΟΑΚΑ(χαρακτηριστική ήταν η στιγμή του sold-out ΟΑΚΑ στο ματς με τον Ολυμπιακό). Δεν έχει φτύσει την ιστορία της ομάδας, και δεν υπάρχουν αποδείξεις ότι πήρε την ΑΕΚ για να πάρει λεφτά!(Έχει τόσα λεφτα ουτως η άλλως για να θρεψει τα εγγόνια του). Όσο για το γήπεδο όλες οι μεγάλες ομάδες που χτίζουν νέα γήπεδα,δεν τα χτίζουν μεσα στο κέντρο μιας πόλης αλλά προσπαθούν να τα απομακρύνουν.(Έτσι μπορεί να αναπτυχθεί και μια περιοχή εκτός κέντρου). Αν δεν έβαλε δραχμή αυτός και οι υπόλοιποι που βοήθησαν πέρσυ το καλοκαίρι τότε ποιός έβαλε? τώρα για το ματς με τον Ιωνικό μπορεί να μας αφήνει μια πίκρα, αλλά δεν εχω ξανακούσει από κανεναν να μιλάει για στήσιμο! Από μια βλακεία φαγαμε το γκολ, και δεν βάλαμε γκολ επειδή τον Σοαρες τον πιάσανε τα βραζιλιάνικα και προσπαθούσε όλη την ώρα να βάλει γκολ με λόμπα! Και πάλι λέω ότι αν δεν ήταν αυτός θα πάιζαμε πάλι στα Λιόσια με την στήριξη 100 ατόμων. Ούτε λαμόγιο είναι ο άνθρωπος ούτε τίποτα. Πριν από λίγα χρόνια όταν έπαιζε μπάλα ήταν θεός. ε? Τώρα τον κάνανε.... Τέλος για την ''κοπάνα'' στην Ισπανία δεν έφταιγε αυτός. Ήταν επαγγελματίας. Δηλαδή έπρεπε να κάτσει στην ΑΕΚ και να μην πληρώνεται, ή να δώσει λεφτα στην ΑΕΚ ως παίχτης??? Δηλαδή αν αυτός τα πήρε στεγνά από την ΑΕΚ ο Τσιάρτας τι είναι που μεχρι λίγες βδομάδες πριν αν δεν τον εξοφλούσαμε θα έπαιρνε την εγγυητική επιστολή της ΑΕΚ δεν θα συμμετείχαμε στο πρωτάθλημα?

Τελος πάντων. Αυτά τα λίγα. (Α. Αν θέλει κάποιος τον Μελισσανίδη για πρόεδρο να τον πάνε στην ΚΑΕ να δούμε τι θα κάνει!!!)
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman