Αποστολέας Θέμα: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο  (Αναγνώστηκε 671513 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2975 στις: 24/04/09, 19:10 »
Εχω ψιλοβαρεθει(μην πω χοντροβαρεθει) να ακουω περι σωστης δουλειας και τα τοιαυτα..Οποιοσδηποτε βρισκοταν πχ στο σκηνικο που εγινε τις προαλλες στα Εξαρχεια πως θα εκανε σωστα τη δουλεια του?Δεν θα βαραγε?Οι εντολες ηταν αυτες..Και αν δεν βαραει τι θα κανει..Θα τους φοβιζει να φυγουν?Η θα κοιταει τους συναδελφους να σαπιζουν στο ξυλο κοσμο και μετα να λενε οτι ΣΚΟΝΤΑΨΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑΝ...Σωστα και λαθος..Μπαρουφες κατ' εμε.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος SneakySneaky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2976 στις: 24/04/09, 20:32 »
Εχω ψιλοβαρεθει(μην πω χοντροβαρεθει) να ακουω περι σωστης δουλειας και τα τοιαυτα..Οποιοσδηποτε βρισκοταν πχ στο σκηνικο που εγινε τις προαλλες στα Εξαρχεια πως θα εκανε σωστα τη δουλεια του?Δεν θα βαραγε?Οι εντολες ηταν αυτες..Και αν δεν βαραει τι θα κανει..Θα τους φοβιζει να φυγουν?Η θα κοιταει τους συναδελφους να σαπιζουν στο ξυλο κοσμο και μετα να λενε οτι ΣΚΟΝΤΑΨΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑΝ...Σωστα και λαθος..Μπαρουφες κατ' εμε.
Κοίτα,  στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν κατηγορείς τον απλό αστυνομικό για την δουλειά του,  αλλά αυτούς που του δίνουν τις εντολές.  Στην προκείμενη περίπτωση αυτοί δεν έκαναν σωστά την δουλειά τους ( ;D).  Γιατί να είναι "μπαρούφες" το αν κάποιος κάνει σωστά ή λάθος την δουλειά του?  Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω την ένστασή σου.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2977 στις: 25/04/09, 10:55 »
To θεμα ειναι οτι αυτο επαγγελμα δεν ειναι σαν και αυτο...του δασκαλου ας πουμε..Εκει μπορεις να μιλησεις για σωστη και λαθος δουλεια..Εδω ομως?
Αν δεν ειχε εντολες ανωτερων δηλαδη τι θα εκανε?Δεν θα βαραγε?Ποιες θα μπορουσαν να ειναι εντολες ανωτερων?(ξαναρωταω)..Αν δικαιολογουμε το ξυλο επειδη απλα ειναι εντολη ανωτερων ειμαστε σε πολυυυ λαθος δρομο.Και να ειναι μπαρουφα να πουμε για σωστη και λαθος δουλεια.
Ο σωστος αστυνομικος τι θα κανει?Δεν θα βαραει κοσμο?Αφου αυτες ειναι εντολες.. ::) :P
..Απο τη στιγμη που θα γινεις μπατσος και δη ματατζης ξερεις ποια ειναι η δουλεια σου.Να εχεις εξουσια και οπλο.Δεν χρειαζεται να συνεχισω...
« Τελευταία τροποποίηση: 25/04/09, 10:57 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος SneakySneaky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2978 στις: 25/04/09, 12:46 »
Μα αφού όπως είπες "έγινε ντου και τις έφαγε αρκετός αθώος κόσμος".  Δεν είναι λογικό να θεωρηθεί αυτή η εντολή των ανωτέρων λάθος εξαρχής?  Δεν είπα ότι το ξύλο που έριχναν οι μπάτσοι ήταν δικαιολογημένο επειδή είχαν τις εντολές.  Αυτοί που ευθύνονται κατά κύριο λόγο όμως είναι αυτοί που δίνουν κάθε μ**ακία εντολή.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2979 στις: 25/04/09, 13:28 »
Ναι το θεμα ειναι οτι αυτη η εντολη δεν ειναι ενα μεμονομενο περιστατικο..Στην πλειονοτητα των περιπτωσεων αυτο γινεται.Οποτε αυτοι εκτελουν εντολες δερνουν..χμμ ωραιο επαγγελμα..
Αλλα ας το παρουμε και αλλιως..Πες οτι δερναν αυτους που  τους εβρισαν η που εσπασαν μια τζαμαρια η που πεταξαν πετρες..Πολυ ωραιο να δερνεις ετσι?Τοτε κανουν σωστα τη δουλεια τους..χμμμ
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2980 στις: 25/04/09, 13:44 »
Μα τι συζηταμε? Συγνωμη υπαρχει καποιος που μπορει να μου δικαιολογησει την υπαρξη ενος σωματος που σκοπο του εχει την "αποκατασταση της ταξης" ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μονο με την βια? Οχι μονο δεν μπορουμε να που για σωστη και λαθος δουλεια, αυτο το πραγμα ΔΕΝ ειανι δουλεια. Αν ειναι να λεμε για δημοκρατιες και δεν συμαζευετε ας ξανασκεφτουμε αν γινεται να πουμε οτι η δουλεια του ΜΑΤατζη ειναι σωστη. Και δεν ειαι ζητημα εντολων, αφου υπαρχει ενα σωμα με σκοπο το ξυλο, τοτε και οι εντολες θα λενε να δερνουν, λογικο ειναι. Το λαθος ειναι οτι υπαρχει ενα σωμα της αστυνομιας με σκοπο του, να δερνει προκειμενου να "βαζει σε ταξη" τους πολιτες. Ζητω η δημοκρατια...
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος SneakySneaky

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 160
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2981 στις: 25/04/09, 16:01 »
Μα ρε παιδιά,  δεν λέω τίποτα διαφορετικό.  Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ το ξύλο σωστό.  Όταν λέω να κάνουν σωστά την δουλειά τους,  εννοείται ότι το ξύλο δεν πρέπει να αποτελεί μέρος της. 

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2982 στις: 25/04/09, 16:23 »
Μα ρε παιδιά,  δεν λέω τίποτα διαφορετικό.  Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ το ξύλο σωστό.  Όταν λέω να κάνουν σωστά την δουλειά τους,  εννοείται ότι το ξύλο δεν πρέπει να αποτελεί μέρος της. 
Ε ναι αλλα πανω κατω, μονο αυτη ειναι η δουλεια ενος ΜΑΤατζη. Γιατι αν πει καποιος οτι υπαρχουν για να προστατευουν, το ιδιο κανουν και οι ειδικοι φρουροι. Τα ΜΑΤ ειναι μοναδες αποκαταστασης ταξης.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2983 στις: 04/05/09, 09:24 »
Τα μηνύματα περί πανεπιστημιακού ασύλου συγχωνεύτηκαν με την ήδη υπάρχουσα σχετική συζήτηση: Πανεπιστημιακό άσυλο
Παρακαλώ συνεχίστε εκεί σχετικά με το πανεπιστημιακό άσυλο.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2984 στις: 05/05/09, 01:57 »
σωστη και λαθος δουλεια δεν υπαρχει.υπαρχει μονο σωστη και λαθος εντολη.οταν οι υψηλοβαθμοι λενε στο παιδακι των 21 και 22 να βαρεσουν,θα βαρεσουν,γιατι εχουν γαλουχηθει (τα περισσοτερα) στο να ακουνε παθητικα χωρις να λενε και τη γνωμη τους. φανταστειτε εναν αστυνομικο 22 χρονων να πρεπει να τα βαλει με συνομιληκους. τι διαφορα εχει; επειδη φοραει μια στολη...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2985 στις: 05/05/09, 02:03 »
φαντάσου να πάει το 22χρονο παιδάκι αστυνομικός να πει στον 50χρονο ανώτερό του:
"όχι δν πάω γιατί δεν συμφωνώ με την εντολή"

ποια στιγμή ακριβώς περιμένεις να τον αρχίσουν στις φάπες??
και επίσης, σκέψου πως όταν επέλεγε τη δουλειά ήξερε πως θα πέσει και σε τέτοιες καταστάσεις...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2986 στις: 06/05/09, 18:24 »

και επίσης, σκέψου πως όταν επέλεγε τη δουλειά ήξερε πως θα πέσει και σε τέτοιες καταστάσεις...
Και δεν ειναι μονο οι καταστασεις..Ειναι η γενικοτερη εννοια αστυνομικος που συνδεεται με τις εννοιες εξουσια,ασφαλεια κλπ..Βεβαβαι συνδεεται και με εννοιες οπως δημοσιο και σταθερος μισθος αλλα 1.υπαρχουν παρα πολλες δουλειες στο δημοσιο 2.το να ειναι καποιος σε αυτους που κατα κυριο λογο βαρανε(ΜΑΤ) το επιλεγει.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2987 στις: 07/05/09, 15:18 »
φαντάσου να πάει το 22χρονο παιδάκι αστυνομικός να πει στον 50χρονο ανώτερό του:
"όχι δν πάω γιατί δεν συμφωνώ με την εντολή"

ποια στιγμή ακριβώς περιμένεις να τον αρχίσουν στις φάπες??
και επίσης, σκέψου πως όταν επέλεγε τη δουλειά ήξερε πως θα πέσει και σε τέτοιες καταστάσεις...

να φάει φαπα! επειδη υπαρχουν τετοιες καταστασεις δε σημαινει οτι πρεπει να αποσιωπουνται

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2988 στις: 07/05/09, 18:28 »
φαντάσου να πάει το 22χρονο παιδάκι αστυνομικός να πει στον 50χρονο ανώτερό του:
"όχι δν πάω γιατί δεν συμφωνώ με την εντολή"

ποια στιγμή ακριβώς περιμένεις να τον αρχίσουν στις φάπες??
και επίσης, σκέψου πως όταν επέλεγε τη δουλειά ήξερε πως θα πέσει και σε τέτοιες καταστάσεις...

να φάει φαπα! επειδη υπαρχουν τετοιες καταστασεις δε σημαινει οτι πρεπει να αποσιωπουνται
Αμα ετρωγε φαπα καλα θα τανε, τη φυλακη τη σκεφτεται? ::) Δεν αποσιωπονται τετοιες καταστασεις, αλλα ο μπατσακος δεν μπορει να πει στον ανωτερο του δεν εκτελω. Οπως και στο στρατο. Οταν πας επειδη ακριβως ειανι γνωστες αυτες οι καταστασεις ξερεις οτι θα πρεπει να εκτελεσεις και διαταγες αμφιβολου ποιοτητως. Επομενως μαλλονδ εν εχουν κανενα προβλημα να τις εκτελουν.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2989 στις: 07/05/09, 22:46 »
ακομα γραφετε σε αυτο το θεμα;;; χαχαχαχαχα ελεος ...
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2990 στις: 07/05/09, 22:54 »
ακομα γραφετε σε αυτο το θεμα;;; χαχαχαχαχα ελεος ...
Μόλις είδα ότι είχες ποστάρει ήμουν σίγουρος για το περιεχόμενο της απάντησής σου.χαχαχαχαχαχ
GET A LIFE

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2991 στις: 08/05/09, 03:48 »
ακομα γραφετε σε αυτο το θεμα;;; χαχαχαχαχα ελεος ...
Μόλις είδα ότι είχες ποστάρει ήμουν σίγουρος για το περιεχόμενο της απάντησής σου.χαχαχαχαχαχ
GET A LIFE

σε μενα παει το GET A LIFE ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  ;D ;D ;D τρομερο...  :P
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2992 στις: 08/05/09, 21:58 »
ακομα γραφετε σε αυτο το θεμα;;; χαχαχαχαχα ελεος ...
Μόλις είδα ότι είχες ποστάρει ήμουν σίγουρος για το περιεχόμενο της απάντησής σου.χαχαχαχαχαχ
GET A LIFE

σε μενα παει το GET A LIFE ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  ;D ;D ;D τρομερο...  :P
Ρε φιλαρακι, δεν γουσταρεις το θεμα μας το εχεις πει 34098701982374 φορες, γιατι μπαινεις και τρολλαρεις βρε αγορινα μου? Θες για καποιο λογο να μας σπασεις τα νευρα?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2993 στις: 09/05/09, 02:30 »
τι σε ενδιαφερει που μπαινω ρε; αδεια θα σου ζητησω; και να μπω και να μην μπω θα συνεχισεις να λες τα ιδια και τα ιδια μεχρι να φτασει το thread τις 1000 σελιδες οποτε κανε το πανηγυρακι σου κι ασε με εμενα
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2994 στις: 09/05/09, 12:54 »
^^^^
Απορώ πως τόσοι admins και mods που υπάρχουν εδώ μέσα δεν σου έχουν κάνει σύσταση για καλύτερη συμπεριφορά ή ban κατευθείαν!!! Έτσι μιλάς με τους φίλους σου; Ειρωνικά και επιθετικά; Ηρέμησε λίγο..

Αποσυνδεδεμένος TheMaC

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 103
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • my YouTube channel
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2995 στις: 09/05/09, 15:36 »
^^^^
Απορώ πως τόσοι admins και mods που υπάρχουν εδώ μέσα δεν σου έχουν κάνει σύσταση για καλύτερη συμπεριφορά ή ban κατευθείαν!!! Έτσι μιλάς με τους φίλους σου; Ειρωνικά και επιθετικά; Ηρέμησε λίγο..

αμα σε ενοχλει η συμπεριφορα μου να με αναφερεις στους διαχειριστες και για να μην μου εχουν κανει συσταση παει να πει οτι η συμπεριφορα μου ειναι μια χαρα αφου ουτε εβρισα ουτε προσεβαλλα γιαυτο αμα δε σου αρεσει διαβασε αλλο thread
Saint gone astray with a scepter and a gun

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2996 στις: 09/05/09, 17:33 »
^^^^

Δεν είναι η δουλειά μου να ρουφιανεύω και δεν μου αρέσει κιόλας.. Την αναφορά στον συντονιστή θα την έκανα αν κάποιος έβαλλε κατά προσωπικού.. Το ότι δεν σου έχει γίνει καμία σύσταση μέχρι στιγμής μου κάνει εντύπωση αλλά όχι για το λόγο που νομίζεις.. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι συμπεριφορές σαν τη δική σου περνάνε απαρατήρητες.. Θα μου πεις αν δεν σου αρέσει "ξεγράψου" από το forum.. Δεν νομίζω ότι όμως για 5-10 θρασύδειλους που κρύβονται πίσω από το πληκτρολόγιο αξίζει κάποιος να τα βροντήξει.. Μπορεί να μην βρίζεις, αλλά ο τρόπος που γράφεις (ακόμα και αν δεν το καταλαβαίνεις) είναι ενοχλητικός για κάποιον που σε διαβάζει.. Πολύ "τσάμπα-μαγκισμός" αν με καταλαβαίνεις.. Τέλοσπάντων, το ξεχείλωσα...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2997 στις: 09/05/09, 18:03 »
αμα σε ενοχλει η συμπεριφορα μου να με αναφερεις στους διαχειριστες και για να μην μου εχουν κανει συσταση παει να πει οτι η συμπεριφορα μου ειναι μια χαρα αφου ουτε εβρισα ουτε προσεβαλλα γιαυτο αμα δε σου αρεσει διαβασε αλλο thread

Σου έχει γίνει σύσταση κι άμα δε βελτιώσεις την συμπεριφορά σου θα ληφθούν άλλα μέτρα.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2998 στις: 09/05/09, 20:57 »
αμα σε ενοχλει η συμπεριφορα μου να με αναφερεις στους διαχειριστες και για να μην μου εχουν κανει συσταση παει να πει οτι η συμπεριφορα μου ειναι μια χαρα αφου ουτε εβρισα ουτε προσεβαλλα γιαυτο αμα δε σου αρεσει διαβασε αλλο thread

Σου έχει γίνει σύσταση κι άμα δε βελτιώσεις την συμπεριφορά σου θα ληφθούν άλλα μέτρα.

Κι αλλη μια συσταση εχω κανει εγω!
ConstantinM, για τον λόγο οτι ψεύδεσαι, σε συνδυασμό με την συνεχιζόμενη εριστική συμπεριφορά σου, σου επιβλήθηκε 5ήμερη απαγόρευση δημοσίευσης μηνυμάτων. Μετά, τα ξανασυζητάμε.

Αποσυνδεδεμένος constantin1

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2999 στις: 10/05/09, 00:23 »
αμα σε ενοχλει η συμπεριφορα μου να με αναφερεις στους διαχειριστες και για να μην μου εχουν κανει συσταση παει να πει οτι η συμπεριφορα μου ειναι μια χαρα αφου ουτε εβρισα ουτε προσεβαλλα γιαυτο αμα δε σου αρεσει διαβασε αλλο thread

Σου έχει γίνει σύσταση κι άμα δε βελτιώσεις την συμπεριφορά σου θα ληφθούν άλλα μέτρα.

Κι αλλη μια συσταση εχω κανει εγω!
ConstantinM, για τον λόγο οτι ψεύδεσαι, σε συνδυασμό με την συνεχιζόμενη εριστική συμπεριφορά σου, σου επιβλήθηκε 5ήμερη απαγόρευση δημοσίευσης μηνυμάτων. Μετά, τα ξανασυζητάμε.

ευχαριστω δε θα παρω  ;D