Διάφορα > Αθλητισμός

Ραλι Ακροπολις

<< < (2/17) > >>

Staggάρης:
Ναι εσάς σας βολεύει... εγώ είμαι από νομό Ηλείας.... Στις ειδικές πήγαινες ? εμείς μέναμε εκεί σε ένα χωριό και ήταν σαν εκδρομή... αυτό το ωραίο με το ακρόπολις... και εκδρομή και θέαμα και καλαμπούρι και ψητούρες στις ειδικές !! ;D ;D

Kerwyn:
An, opws paei to pragma, den ginei h eksetastikh toy Ioynioy, 8a ta kataferv kai 8a eimai ekei...

(Sorry gia ta greeklish, alla ta pc edw sthn Estia den einai sta kala tous... ;D ;D)

Kiratzoharris:

--- Παράθεση από: Staggάρης στις 10/05/06, 22:28 ---Ναι εσάς σας βολεύει... εγώ είμαι από νομό Ηλείας.... Στις ειδικές πήγαινες ? εμείς μέναμε εκεί σε ένα χωριό και ήταν σαν εκδρομή... αυτό το ωραίο με το ακρόπολις... και εκδρομή και θέαμα και καλαμπούρι και ψητούρες στις ειδικές !! ;D ;D

--- Τέλος παράθεσης ---
Ναι φυσικα αυτο ηταν το ωραιο με το Ακροπολις εκανες την εκδρομη σου εψαχνες τις ειδικες κοιτουσες τα περασματα ετρωγες τα ψητα σου κοιμοσουν εκει γυρω η ακομα και σε σκηνη κλπ.Τωρα ολα αυτα χαθηκαν εδω στην Αθηνα...Αλλα τεσπα ετοιμαζομαι για το 10ο μου Ακροπολις!
@τζοτζος ναι ρε αντε! ;D

Kerwyn:
Μαλλον εκει θα ειμαι...Πολλες πιθανοτητες να αρχισω να γραφω απο 18 Ιουνιου και περα...Οποτε, μια μερουλα διαβασμα δεν ειναι τιποτα μπροστα στο υπερθεαμα...

Ρε Κιρατζο, εισαι 16 χρονων και εχεις παει σε 10 Ακροπολις??
Εγω 20αρισα και δεν εχω παει σε κανενα... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kiratzoharris:
Απο το 1997!Τοτε το Ακροπολις εφτανε σχεδον μεχρι Λαρισσα..

Τελικα θα ειμαι και φετος στη διαδρομη Κινεττα μαζι με το βιβλιο ιστοριας αφου εκεινη τη δευτερα γραφω... ???

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View