Διάφορα > Λοιπά

Πως προεκυψε η προτασουλα που συνοδευει την εικονα σας?

<< < (2/68) > >>

fox:
   poly swsto vriskw ayto to thema.... eprepe na anoixei....
  "agapw olo to kosmo ma pio poly esena..."   esena poy akoma den se vrhka.... esena poy panta se anazhtw.... esena poy tha lampseis fwteinos san hliaxtida...sto skotadi ths psyxhs moy.... esena...
 


  p.s. an k nomizw pws ayth h dieykrinhsh den htan anagkaia alla den mporoysa na mhn thn kanw.... ;D ;D ;D ;D ;D
  me xarakthrizei....

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:
    O μανατζερ του γκρουπ μας, Bill "The Bil" Georgelis, μου κολλησε αυτο το προτοτυπο, για τοτε, "οσα ξερει ο κιθαριστας δεν τα ξερει ο κοσμος ολος", εννοοντας οτι ο,τι και αν ελεγα ή εκανα ηταν (...και ειναι) σωστο! ;D
   Και βεβαι υπαρχει και η συντομογραφια Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο.



ΜΕΓΑΣ ΚΙΘΑΡΙΣΤΑΣ

Steph:
Εμενα δεν θα μπορουσε να ειναι τιποτα αλλο απο ενα τραγουδι του Κοτσιρα...

'Και τι πας να προφτασεις, τι κορναρεις γιατι, λες και πρωτος θα φτασεις, στ' ουρανου το γιαπι...'

Απλα ειναι απο τα αγαπημενα μου τραγουδια... προσπαθω να το θυμαμαι οποτε με πιανει αγχος και βιασυνη.... :)

Jo.:
"Exo anagi na se agapao"
paliotera itan "Exo anagi na agapao"i megaliteri anagi tou anthropou,omos tora pia ayti i anagi mou kalifthike kai tora exo tin anagi na agapao mono tin Eirini mou

D@ve Murray:
Εμενα προηλθε απο τι αλλο φυσικα??? απο την απεριοριστη λατρεια,αγαπη κλπ που εχω για τον εαυτο μου...τον καλυτερο εαυτο του κοσμου...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View