Ειδικά θέματα > Καταστήματα, αγορά

ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ THOMANΝ

(1/144) > >>

2be:
θέλει κάποιος από αθηνα να αγοράσει κάτι από thoman?
 να συμπληρώσουμε 300 euro να γλιτώσουμε τα μεταφορικά ?

οποιος θέλει κάτι στέλνει το link
και του στέλνω τον αριθμό τις τραπέζης για την κατάθεση
μαζί με τα τηλεφωνα μου.

και κάτι άλλο αν θέλετε κάτι που δεν είναι διαθέσιμα μην μασάτε
μου είπαν ότι θα το στείλουν ξεχώριστα otan tha iparxi
και θα επιβαρυνθεί o thomann με τα μεταφορικά
αρκεί η παραγγελια που θα γίνει να ξεπερνά τα 300 .
αυτό σημαίνει ότι δεν θα καθυστέρηση η αποστολή τον διαθεσιμων ειδών.

φίλοι μου λόγο του ότι η διαδικασία μαζικής παραγγελίας έχει κάποιο κόστος σε χρόνο και σε χρήμα και επειδή δεν έχω σκοπό να κερδίσω χρήματα από αυτήν αλλα ούτε και να πληρώσω απ την τσέπη μου τα τυχόν έξοδα
θα σας παρακαλέσω όταν κάνετε κάποια κατάθεση να βάζετε κάτι παραπάνω (κατά συνείδηση) ώστε να με διευκολύνετε να καλύπτω τα τυχόν έξοδα (κυρίως τηλεφωνικά διεθνή).ώστε κι εγώ να μπορώ να σας εξυπηρετώ χωρίς να επιβαρύνομαι .thanx !

ακόμα αν κάποιος φίλος θέλει να αγοράσει κάτι από το guitar store  στη σουλτάνη εξάρχεια έχω πίστωση για 75 euro κι επειδή δεν θέλω να αγοράσω  κάτι θα με εξυπηρετήσει αν κανονίσουμε κάτι.

 φίλοι μου αν μπορείτε να διαθέσετε λίγο από το χρόνο σας και να σβήσετε τα post που έχετε κάνει στο θέμα thoman  και δεν αφορούν άμεσα τις παραγγελιες η που δεν ισχύουν πια ώστε να μείνουν μονο τα απαραίτητα για να βρίσκω άκρη με τις παραγγελιες θα ήμουν ευγνώμων thanx!

και ρε παιδιά σας παρακαλώ όταν μου στέλνετε pm πατάτε παράθεση κι όχι απάντηση για να θυμάμαι τι έχουμε πει πριν .σούπα μούπες δηλαδή!!!
και για πιο εύκολη επικοινωνία όσοι έχετε msn messenger στείλτε μου μήνυμα to msn sas  tsak bam !!!

zoltan:
Για ποτε το σκεφτεσαι?Εγω ειμαι μεσα.

Evangelos 123:
είμαι Γιάννενα θέλω το DOD VX250V στα 35Ε αν σας διευκολύνει συμπεριλάβετέ με και μένα αν έρθει το πολύ να μου το στείλει κάποιος ή να σε συναντήσει κάποιος γνωστός μου σε Αθήνα. 

Symeon:
και εγω ειμια μεσα για καποια πραγματακια...ισως και ενας φιλος με καλα λεφτα. αθηνα...

RORY GALLAGHER:
guys,θέλω και γωωωω!το fish&chips eq της danelectro κάνει 39 ευρώ....το θέμα είναι πώς θα γίνει η δουλειά????
1ον,μένω πάτρα...αλλά θα έρθω athens για μια μέρα το σάββατο του λαζάρου...όποιος είναι ας μου στείλει ένα πμ να κανονίσουμε!

καλή φάση πάντως αυτές οι ομαδικές παραγγελίες!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View