Αποστολέας Θέμα: Κωνσταντινίδης Αντρέας  (Αναγνώστηκε 7627 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimtsik

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Κωνσταντινίδης Αντρέας
« στις: 20/04/05, 11:53 »
Δείτε την επίσημη σελίδα του Αντρέα Κωνσταντινίδη , 3ου νικητή του Famestory III στο www.antreas.gr . Περιμένω τις παρατηρήσεις σας .

Αποσυνδεδεμένος maria_gr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU ONLY LIVE ONCE!!
    • Προφίλ
ψώνιοοοοοοο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος guitarlover

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα σταματήσεις να χαμογελάς σταματάς και να ζεις
    • Προφίλ
Tι έγινε ρε παίδες επιδημία του fame story έπεσε. Δεν μπορώ να καταλάβω. Απο ποιό είναι αυτός; Αν είναι από το τρίτο τί έγινε είπαν να το τελειώσουν επιτέλους. Μα γιατί δεν το κράτησαν κανα δυο χρόνια ακόμα να τους πάνε μετά κατεφθίαν στο δαφνί;
Things gonna change I heard
by the time I 'm gonna be dead

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Μαζεύτε τους!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος xartaetos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
άλλο φρούτο!!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος dessypris

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζεις καλλίτερα με μουσική
    • Προφίλ
    • http://www.dessypris.com
Φίλε...Άστο...Δεν είναι για εδώ τα περί Αντρέα και περί (Πέρρυ) Famestorika...Δοκίμασε αλλού....

Αποσυνδεδεμένος Kική

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Βαλε φωτιά !
    • Προφίλ
Φίλε...Άστο...Δεν είναι για εδώ τα περί Αντρέα και περί (Πέρρυ) Famestorika...Δοκίμασε αλλού....

Για πρώτη φορά θα συμφωνη΄σω μαζί σου!

Αποσυνδεδεμένος dessypris

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζεις καλλίτερα με μουσική
    • Προφίλ
    • http://www.dessypris.com
kiki...Μάλλον την έχεις δει ανάποδα με μένα, παρ ότι φυσικά, έχεις το Δικαίωμα της γνώμης σου...Τώρα, αν θες να σου "μιλήσω" μπας κι έρθει στα ίσα του το πράγμα, έτσι, για να σου απαντήσω στη μόνη "γλώσσα" που ξέρω καλά,μέσα από τραγούδι, στείλε μου ένα email στο  info@dessypris.com , με κάποια διεύθυνση, για να σου στείλω "δουλειές" μου ν ακούσεις και να κρίνεις, έτσι ώστε μετά να λες "ποιός στο καλό είναι αυτός ??" και ναχεις την απάντηση...Φιλικά dessypris

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
Έλεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςς >:( >:( >:( Παιδιά αύριο θα βγάλω και εγώ site γιατί με αναγνωρίσαν κάτι φίλοι μου στο δρόμο...

nick_rocks

  • Επισκέπτης
ΟΥΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Μην μπαίνετε ούτε καν στο κόπο να το επισκεφτείτε.
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
o φιλος που ανοιξε το συγκεκριμενο θεμα ειναι προφανως ο δημιουργος της ιστοσελιδας και θελει απλά ενα feedback... δε χρειαζεται να κραξουμε ολοι για χιλιοστη φορα το περιεχομενο... και τα "δεν ειναι εδω για περι και αντρεα" κτλ να μη τα λετε γιατι μπορει καποιον να τον ενδιαφερει και δεν ειναι καθολου ευγενικο να μιλατε εκ μερους 8500 ανθρωπων που εχουν εγγραφει εδω μεσα. προσωπικα δε με ενδιαφερει, απλα μου αρεσει να κανω τον δικηγορο του διαβολου... ;D

Αποσυνδεδεμένος atzolina

  • Η εκδίκηση της ξανθιάς !!!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 532
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ζωντανή,επειδή σε αγάπησα......
    • Προφίλ
Απορία...ο Περικλής έχει επίσημη σελίδα ? 
Κοιτάζω την ταυτότητα,
ετών τριάντα...θα μείνω πάντα.

Αποσυνδεδεμένος jimtsik

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Ευχαριστώ όλους για την κριτική τους !!!
Φυσικά και είμαι ο δημιουργός της ιστοσελίδας του συγκεκριμένου καλλιτέχνη . Ο μόνος λόγος που ζήτησα την γνώμη των μελών του Kithara ήταν απλά να πάρω γνώμες από ανθρώπους που προφανέστατα έχουν δει και άλλες ιστοσελίδες καλλιτεχνών . Το περιεχόμενο της ιστοσελίδας φυσικά δεν το έχω καθορίσει εγώ !!! Ελεος !!!. Απλά μια δουλειά κάνω όπως όλοι μας και ζήτησα τη γνώμη σας .
Ειλικρινά απλά ζητάω την γνώμη σας , ως προς το περιεχόμενο , τις φωτογραφίες , την λειτουργικότητα , το σχεδιασμό κλπ . Αν εχω κάνει λάθος για το χώρο στον οποίο απευθύνομαι , ζητώ απλά συγνώμη .
Μετά τιμής
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Έχω μείνει άναυδος!!!!
Τι σχόλια είναι αυτά? Θα απαγορέψετε εσείς σε κάποιον που είναι τραγουδιστής να φτιάξει ιστοσελίδα και μάλιστα θα απαγορεύσετε να βάλει κάποιος λινκ προς αυτήν σε ένα μουσικό forum όπως αυτό?
Υπάρχει κανένας περιορισμός σε αυτή την κατηγορία που να απαγορεύει κάτι τέτοιο σε όσους έχουν γίνει γνωστοί από τηλεπαιγνίδια?
Ποιός είστε εσείς κύριε Δεσύπρη που μπορείτε να αποτρέπετε την ύπαρξη ενός συνδέσμου σε αυτό το χώρο εν ονόματι μας?

Αρκετά καλή η ιστοσελίδα φίλε. Ελπίζω να αποκτήσει και πραγματική καλλιτεχνική αξία στην συνέχεια.
« Τελευταία τροποποίηση: 22/04/05, 09:07 από parpen »
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Πες τα ρε Παρη...Γεμισαμε με σωτηρες της (γενικως εννουμενης) ποιοτητας....

Jimtsik, καλη δουλεια....Εχεις βαλει και phphmychat ειδα!  ;)

Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Έχω μείνει άναυδος!!!!
Τι σχόλια είναι αυτά? Θα απαγορέψετε εσείς σε κάποιον που είναι τραγουδιστής να φτιάξει ιστοσελίδα και μάλιστα θα απαγορεύσετε να βάλει κάποιος λινκ προς αυτήν σε ένα μουσικό forum όπως αυτό?
Υπάρχει κανένας περιορισμός σε αυτή την κατηγορία που να απαγορεύει κάτι τέτοιο σε όσους έχουν γίνει γνωστοί από τηλεπαιγνίδια?
Ποιός είστε εσείς κύριε Δεσύπρη που μπορείτε να αποτρέπετε την ύπαρξη ενός συνδέσμου σε αυτό το χώρο εν ονόματι μας?

Αρκετά καλή η ιστοσελίδα φίλε. Ελπίζω να αποκτήσει και πραγματική καλλιτεχνική αξία στην συνέχεια.

επιτελους...το ειπε και καποιος πιο "επισημος". ;)

Αποσυνδεδεμένος dessypris

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζεις καλλίτερα με μουσική
    • Προφίλ
    • http://www.dessypris.com
Αγαπητέ Parpen...
Φυσικά και δεν είμαι εγώ αυτός, που θα "απαγορέψει" σε κάποιον να προωθήσει το link του, μιας και είμαι κι εγώ, όποτε γράφω κάτι, υπογράφω με το δικό μου...Συν το ότι η σελίδα του Δημήτρη, πραγματικά είναι καλά στημένη...
Αυτό που του έγραψα, είχε να κάνει με το ότι, όσοι έχω προσωπικά αντιληφθεί να διαβάζουν το forum Kithara, δεν έχουν και ιδιαίτερη συμπάθεια σ αυτού του είδους μουσικής τους καλλιτέχνες...Και μ αυτό το σκεπτικό, πρότεινα "να προσπαθήσει αλλού"...
Πιθανότατα, αντιμετώπισα το όλο θέμα εσφαλμένα, και δεν μπορώ παρά να ζητήσω συγγνώμη απ τον Δημήτρη...
Φιλικά, Δεσύπρης.-

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Μια χαρα ειναι το site... Εχει και υλικο για downloads...

Καλη δουλεια jimtsik... Απλα την εισαγωγικη σελιδα να προσεξεις λιγο... Ισως ενα flashακι...  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος guitarlover

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα σταματήσεις να χαμογελάς σταματάς και να ζεις
    • Προφίλ
Και εγώ τα όσα είπα μόνο για τον εν λόγο "τραγουδιστή" τα είπα και όχι για το περιεχόμενο. Ο λόγος που απάντησα ήταν ότι ε΄χω φύγει και ότι ακούω για αυτούς είναι διάσπαρτο και΄δεν ήξερα ότι το είχαν λίξει. Τώρα για το σαιτ... Αρκετά καλό και εύχριστο σε σχέση με άλλα επίσημα σαιτ τραγουδιστών ή συγκροτιμάτων. Το μόνο που μου χτύπησε λίγο και με κούραση ήταν η συνεχής κίνηση του φόντου που ίσως σε αποσπάει για λίγο. Κατα τα άλλα πολυ καλή δουλειά.
Things gonna change I heard
by the time I 'm gonna be dead

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Το site έίναι αρκετά καλό...
Ευχαρστούμε που έκρινες όι τα οαιδιά του κιθάρα είναι άξιοι να σου πουν η γνώμη τους ώς "ειδικοι"
και ας σε αντιμετωπισαμε με το χειροτερο δυνατό τρόπο...

Αποσυνδεδεμένος Candlemass

  • Τα ξέρω ΟΛΑ
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 459
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχουμε κάνει πλούσιο τον Γκαρούτσο...
    • Προφίλ
    • Kapsoura Club
Ευχαριστώ όλους για την κριτική τους !!!
Φυσικά και είμαι ο δημιουργός της ιστοσελίδας του συγκεκριμένου καλλιτέχνη . Ο μόνος λόγος που ζήτησα την γνώμη των μελών του Kithara ήταν απλά να πάρω γνώμες από ανθρώπους που προφανέστατα έχουν δει και άλλες ιστοσελίδες καλλιτεχνών . Το περιεχόμενο της ιστοσελίδας φυσικά δεν το έχω καθορίσει εγώ !!! Ελεος !!!. Απλά μια δουλειά κάνω όπως όλοι μας και ζήτησα τη γνώμη σας .
Ειλικρινά απλά ζητάω την γνώμη σας , ως προς το περιεχόμενο , τις φωτογραφίες , την λειτουργικότητα , το σχεδιασμό κλπ . Αν εχω κάνει λάθος για το χώρο στον οποίο απευθύνομαι , ζητώ απλά συγνώμη .
Μετά τιμής
Δημήτρης

xmmm, den 8a ekana ton kopo na xalasw ena klik apo to pontiki mou gia na anoi3w th selida aytou tou pswnismenou karagkiozakou, alla kati me trabh3e san magnhths (prepei na einai to 8anathforo blemma me to eye-liner pou bazei o antrikos... ;D ;D)

ayto pou mou ekane entypwsh einai oti parousiazeis mia selida enos kallitexnh kai zhtas th gnwmh kapoiwn an8rwpwn mono ws pros thn sxediash ths. dld an hmoun egw fan tou sygkekrimenou kallitexnh kai h8ela perissoteres plhrofories gia ton antriko ap' oti prosferontai, den 8a eprepe na krinw to sygkekrimeno site kai ws pros to periexomeno tou??

H gnwmh mou (frash-kleidi, etsi?? ;) ) einai oti to site einai mia klassikh selida prow8hshs enos tragoudisth (kai me poly kalh fwnh) xwris kati to prwtoporiako emfanisiaka (ena flashaki sto index.htm einai nomizw aparaithto pleon) kai leitourgika (php-nuke an den kanw la8os :))

an kai san sthsimo einai arketa kalo, mou apopneei thn ais8hsh tou home-made ;) :)

prospa8hsa na eimai oso pio antikeimenikos mporw, alla oi antipa8eies den krybontai ;D

Αποσυνδεδεμένος Ο Γενίτσαρος cmaj7

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 191
  • Φύλο: Άντρας
  • ΧΑΜΠΑ ΟΥΓΚΑ ΟΥΓΚΑ
    • Προφίλ
Καλά ρε είναι δυνατόν?
Το www.antreas.gr το κατοχύρωσε αυτός ο τύπος?
Δηλαδή αυτός είναι Ο ΑΝΤΡΕΑΣ?
".... Αν είσαι ROCK   -   είσαι ΠΑΜΟΚ ..."

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Δε θα σχολιάσω το περιεχόμενο καθώς θεωρώ ασήμαντο να ασχοληθώ με τον κακομοίρη.
Πάντως η σελίδα με τον firefox έχει πρόβλημα στο encoding των Ελληνικών καθώς επίσης το δεξί κλίκ που υποτίθεται ότι απαγορεύεται εμένα γίνεται κανονικά και μπορώ να σώσω και τις φωτογραφίες ( δεν είμαι φαν μη βαράτε απλά δοκίμασα να σώσω μια για δοκιμή :P ) βέβαια μου πετάει κανονικά το μήνυμα που λέει "Right-clicking is not possible in this document" αλλά μπορώ κάλλιστα να το αγνοήσω. Αυτά. Εύχομαι να το χακέψει κάποιος γρήγορα! :P

Αποσυνδεδεμένος Candlemass

  • Τα ξέρω ΟΛΑ
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 459
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχουμε κάνει πλούσιο τον Γκαρούτσο...
    • Προφίλ
    • Kapsoura Club
έχει πρόβλημα το δεξί κλίκ που υποτίθεται ότι απαγορεύεται εμένα γίνεται κανονικά και μπορώ να σώσω και τις φωτογραφίες ( δεν είμαι φαν μη βαράτε απλά δοκίμασα να σώσω μια για δοκιμή :P ) βέβαια μου πετάει κανονικά το μήνυμα που λέει "Right-clicking is not possible in this document" αλλά μπορώ κάλλιστα να το αγνοήσω. Αυτά.

ayto ginetai se oles tis selides me javascript ;)
pantou sou petagetai to mhnyma, alla kai pali mporeis na swseis tis fwtografies!!
Firefox RuLeZzZzZzzzzaaaaa! :D


Εύχομαι να το χακέψει κάποιος γρήγορα! :P

kai egw!! ;D ;D