Η σελίδα της Κιθάρας > Νέα και όχι μόνο

Μπλουζάκια kithara.gr 2005

(1/12) > >>

Βραζίλης:
Mπλουζάκια kithara.gr 2005! :)

Δείτε τα εδώ

Όπως προείπα, η ποιότητα των μπλουζακίων είναι πολύ καλή, και η στάμπα είναι λαστιχένια και δεν ξεθωριάζει.

Η τιμή είναι 7€ για τα κοινά και τα γυναικεία με μανίκι, και 8€ για τα γυναικεία με τιράντα.

Για να τα προμηθευτείτε, στείλτε μου Προσωπικό Μήνυμα για να κανονίσουμε να σας δώσω χέρι με χέρι αν είστε στην Αθήνα ή με ταχυδρομείο αν είστε εκτός Αθηνών.

FSL:
Aν δεν κάνω λάθος στα γυναικεία πίσω η στάμπα είναι μεγαλύτερη από τα αντρικά???

Βραζίλης:

--- Παράθεση από: FSL θέλω DSL... στις 18/05/05, 00:39 ---Aν δεν κάνω λάθος στα γυναικεία πίσω η στάμπα είναι μεγαλύτερη από τα αντρικά???

--- Τέλος παράθεσης ---

Η στάμπα έχει το ίδιο μέγεθος. Το μέγεθος του μπλουζακίου αλλάζει.

Βραζίλης:
Λοιπόν, μοίρασα μερικά μπλουζάκια σήμερα.

Δεν βρέθηκε ακόμα γενικός διανομέας για την Αθήνα και εγώ φεύγω για διακοπές μέχρι 31/5. Παρ'όλα αυτά, αν πάρει κάποιος πρωτοβουλία για αυτήν την περίοδο, ας μου στείλει SMS ή ΠΜ και θα κανονίσουμε κάτι... Υποψη οτι θα έχω πολύ αραιή πρόσβαση στο internet.

Για τη Θεσσαλονίκη, ο έρεβος προσφέρθηκε να μοιράσει μπλουζάκια. Το πρόβλημα είναι οτι δεν ξέρω πόσοι και ποιοί από αυτούς που μου ζήτησαν μπλουζάκια είναι από τη Θεσ/νίκη. Γι'αυτό, όσοι είστε από Θεσ/νίκη και θέλετε μπλουζάκι, πείτε το εδώ ή με ΠΜ στον έρεβο

Όσοι είστε από Κύπρο, πείτε το εδώ ή με ΠΜ στον Σιδηρόπουλος που προσφέρθηκε να διανείμει στην Κύπρο.

Όταν γυρίσω θα δώσω/στείλω σε όλους σας... Προς το παρόν, καλό μου ταξίδι :)

Χάρης(DJ Ha):

--- Παράθεση από: Βασίλης στις 18/05/05, 23:49 ---Λοιπόν, μοίρασα μερικά μπλουζάκια σήμερα.

--- Τέλος παράθεσης ---


Ήμουν ένας άπο τους τυχερούς που "καταφέρανε" να πάρουν
ένα μπλουζάκι ύστερα από σκληρή μάχη που  έδωσα με το πλήθος!  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
 Ποιο πλήθος και "πράσσειν άλογα" ρε , :( :( :(
 κανείς δεν ήρθε,μόνο εγώ ο Βασίλης και ο Πελαργός είμασταν!

  Ήρθε κανείς άλλος πιο μετά και πήρε ή μήπως ήμουν ο μοναδικός?
(το μήνυμα απευθύνεται στους Αθηναίους)

Βασίλη κ' Πελαργέ   , τα χαιρετίσματά μου  .

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View