Αποστολέας Θέμα: Και κατι ηρεμο ΧΩΡΙΣ κιθαρες (περιεχεται ΜΡ3) UPDATED με 2 ακομη ΜΡ3...  (Αναγνώστηκε 9260 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Kli Klis, Joef, σας ευχαριστώ πολύ εκ μέρους του φίλου μου..... Το cd, ΔΕΝ είναι προς πώληση..... Απλά μου είχε δώσει από το PC του ότι τραγούδια είχε γράψει και εγώ τα έγραψα σε ενα cd-άκι.... Φυσικά και δεν έχει πρόβλημα να ανεβάζω τραγούδια από το cd αυτό, άλλωστε θέλει να ακούει γνώμες..... Και για να μαζέψω τα (ενεργά) links των τραγουδιών που έχω ανεβάσει, είναι τα έξής:

http://rapidshare.de/files/21757593/10_The_Girl_In_The_Rain.mp3.html   (2005)
http://rapidshare.de/files/23405230/Farewell.mp3.html                          (η πιο πρόσφατη σύνθεση - Ιούνιος 2006)
http://rapidshare.de/files/23444893/11_Unknown.mp3.html              (2005)
http://rapidshare.de/files/24290840/08_Lunatic_Moon.mp3.html                (2005 - ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ upload )

Κάθε κριτική για τα τραγούδια (instrumentals) αυτά, είναι πάντοτε καλοδεχούμενη........
;)
Σας ευχαριστώ όλους που έχετε γράψει εως τώρα στο θέμα αυτό....... ;)

ΥΓ: Είναι πολύ πιθανόν να ανοίξω ένα θέμα με τα τραγούδια που έχει γράψει ο φίλος μου ώστε να υπάρχουν εκεί πιο συμμαζεμένα και με πιθανό τίτλο Space Laboratory......
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Χμ.... Κανείς άλλος δεν έχει να πει τίποτα για τα τραγούδια αυτά??????????
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος Bah

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
  • It's unπίστευταμπλ.
    • Προφίλ
Γειά σου φίλε,εγώ είμαι καινούριος στο site,τώρα μόλις κατέβασα το Farewell και το ακούω,είναι πολύ ατμοσφαιρικό κατά τη γνώμη μου,χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι άσχημο.Ίσα ίσα είναι πάρα πολύ ωραίο.
Θέλω να σε πληροφορήσω πως μπορείς να αλλάξεις το rate των τραγουδιών με το goldwave.Είναι ένα δωρεάν πρόγραμμα στο ίντερνετ για επεξεργασία ήχου.Εγώ κατεβάζω τραγούδια με ηψυλή συχνότητα (αν το λέω καλά, kbps εννοώ) και με το goldwave αλλάζω τα kbps για να χωράνε πιο πολλά στο κινητό μου.
Ελπίζω να κατάλαβες...

Επίσης θα ήλεθα να ρωτήσω αν ξέρεις καμιά διεύθυνση στο ίντερνετ για να κατεβάσω το reason.
Συγγνώμη για την παρανομία,αλλά με τα torrents για όσους ξέρουν δεν μπορώ να το κατεβάσω γιατί κανένας δεν το έχει περασμένο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
                                      Βασίλης
Του άρεσε η μουσική
τον θάμπωσε το κάλλος
μπουζούκι έπαιζε μικρός
μπουζούκι και μεγάλος...

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Σε ευχαριστώ φίλε, να είσαι καλά..... Το goldwave δεν το ήξερα αλλά μιας και το πες θα το ψάξω.... Για το Reason δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί εμένα μου το δώσανε το Reason, δεν το κατέβασα.... Πάντως λογικά όλο και κάπου θα υπάρχει, αν όχι σε torrent σίγουρα σε DC.....

Σε ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σου............ ;)
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
17 Απαντήσεις
6273 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/05, 13:52
από taylor gtr
14 Απαντήσεις
6171 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/02/07, 20:41
από dodgevibe
3 Απαντήσεις
4268 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/06, 19:54
από D@ve Murray
38 Απαντήσεις
14115 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/04/08, 16:30
από Baphomet (Πέτρος)
23 Απαντήσεις
9122 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/10/08, 21:01
από Jezus
40 Απαντήσεις
11833 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/04/09, 18:10
από Germ1984
24 Απαντήσεις
6460 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/09, 22:53
από Snowy
7 Απαντήσεις
3024 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/09, 08:32
από armagedon
8 Απαντήσεις
3205 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/09, 23:39
από Snowy
0 Απαντήσεις
3747 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/04/20, 12:11
από dimitris21