Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 9405 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

delfinaki

  • Επισκέπτης
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« στις: 05/08/03, 16:37 »
Μιας και η σελίδα διακοπεύει και οι περισσότεροι έχουν φύγει ήδη, προτείνω μία συνάντηση για τους εναπομείναντες εν Αθήναις. Κατά προτίμηση Σ.Κ. που θα είμαστε πιο ξεκούραστοι και χαλαροί, σε κάνα καφερεμπετομεζεδομπουζουκομάγαζο. Όσοι πιστοί, απαντήστε...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #1 στις: 05/08/03, 17:36 »
Ωραία ιδέα... άντε να μοιράσουμε κανά μπλουζάκι!  ;D Αλλά καλύτερα να το κάνουμε Παρασκευή, γιατί το σουκού μπορεί να πάω/πάμε καμμιά εκδρομούλα :-\

Αποσυνδεδεμένος tri

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Καλό ταξίδι, μάγκες.
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #2 στις: 05/08/03, 20:49 »
Eγώ είμαι μέσα. Κι αν δεν είμαι αθήνα θα είμαι κοντά της, με την προϋπόθεση ότι θα πραγματοποιηθεί. Αλλιώς να κανονίσω τίποτα πιο μακρινό. Απαντήστε, λοιπόν, για να γνωρίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος SoC

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #3 στις: 05/08/03, 20:54 »
Wraia Idea ... An eimaste kala, giati oxi...
alla auto to καφεκιτρινομπλεγαλαζιοροζμαυρομωβρεμπετοσκυλλομεζεδομπουζουκοκιθαρομάγαζο πόση ώρα έκανες να το σκεφτείς και να το γράψεις κιόλας??   ;D

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #4 στις: 06/08/03, 00:40 »
Και εγώ μάλλον θα μπορώ (Βασίλη το μπλουζάκι) φτάνει να υπάρχει φαϊ
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Christof

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Φύλο: Άντρας
  • See Emily Play
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #5 στις: 06/08/03, 01:17 »
Πολύ ωραία ιδέα! Αν και εγώ αυτή τη Παρασκευή φεύγω για το χωριό μου (Καρδίτσα μεριά) και γυριζω μάλλον μες την επόμενη εβδομάδα ή το επόμενο Σ/Κ. Αν το χάσω, καλά να περάσετε, :) αν όχι θα περιμένω details στο forum.   ::) Κάντε πολλά μπάνια, κ προσοχή στον ήλιο με τις υπεριωδεις ακτίνες, οι οποίες ειναι βλαβερές για το δερμ... :-X
I've got new Wings to fly,
But I dont know where to fly to...

delfinaki

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #6 στις: 06/08/03, 10:34 »
Προτείνω την Παρασκευή 08/08, να πάμε στο Θησείο ή στου Ψυρρή, είτε για καφέ, είτε για ποτό, είτε για φαγητό, whatever....

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #7 στις: 06/08/03, 10:53 »
Προτείνω την Παρασκευή 08/08, να πάμε στο Θησείο ή στου Ψυρρή, είτε για καφέ, είτε για ποτό, είτε για φαγητό, whatever....

Συμφωνώ με την ημ/νια... και για το Θησείο... αντε να προτεινω και μια ωρα: 20:00

delfinaki

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #8 στις: 07/08/03, 10:16 »
Λοιπόν, έχουμε ραντεβού στις 20:00 και ημέρα Παρασκευή, 08/08 στο Θησείο, στον ηλεκτρικό.
 'Οσοι είναι να μας τιμήσετε με την παρουσία σας, θα είμαστε εκεί (διαφήμιση για Ολυμπιακούς...
Βασίλη, τα μπλουζάκια μην ξεχάσεις, εγώ θέλω το small ή αν υπάρχει το extra small....
« Τελευταία τροποποίηση: 07/08/03, 10:19 από delfinaki »

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #9 στις: 07/08/03, 22:34 »
Εεε , στο σταθμό που ακριβώς;
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #10 στις: 08/08/03, 08:09 »
Εεε , στο σταθμό που ακριβώς;

Έξω από το σταθμό, στο γεφυράκι... :)

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #11 στις: 09/08/03, 21:01 »
Μαζευτήκαμε τελικά 9 άτομα (κάποιος που θυμάται ονόματα ας τα γράψει).
Περάσαμε ωραία , προσπαθήσαμε να φάμε αλλά ο Βασίλης ήταν γρήγορο πηρούνι και δεν μας άφησε τίποτα.
Μάθαμε τι έγινε στο τέλος της Κάντυ Κάντυ καθώς και τι συνέβη στα serials "Κλείσε τα μάτια" και "Αχ και να'ξερες".
Η Στεφ μας είπε τα πάντα για τον Κότσιρα (μέχρι και ότι δεν φοράει boxeraki οπότε μην του πάρετε τέτοιο δώρο) και για τις μπουρούχες.
Δεν ξέρω αν έφταιγε το ούζο αλλά το βράδυ είδα έναν φοβερό εφιάλτη τόσο ζωντανό σαν να τον έβλεπα στη τηλεόραση. Όταν ξύπνησα θυμόμουνα όλες τις λεπτομέρειες που έκατσα και τον έγραψα.
Ορίστε:

...Έφτασα έξω από την πολυκατοικία, κόσμος ήταν μαζεμένος και υπήρχε μια αίσθηση  ότι ‘περιμέναμε τον γιατρό’. Δεν ρώτησα γιατί αλλά προχώρησα μέσα και περίμενα το ασανσέρ. Ένοιωσα σαν κάποιος να πέρναγε από πίσω μου, γύρισα και είδα έναν τύπο που τρέκλιζε να προσπαθεί να ανέβει τα σκαλιά.
-‘Ποιος είσαι;‘ τον ρώτησα αλλά δεν πήρα καμιά απάντηση.
-‘Τον ξέρει κανείς’ ρώτησα τα άτομα που ήταν μαζεμένα έξω από την είσοδο  αλλά δεν μου απάντησε κανείς.
Γύρισα πάλι προς την σκάλα αλλά είχε εξαφανιστεί. Τότε μπήκε μέσα η Άννα (μια κοπέλα που μένει στον 4ο ).
-‘Δεν είναι παράξενο;’ μου είπε.
-‘Τι πράγμα;’ Της απάντησα.
-‘Ο τοίχος έχει αίματα’.
-Γύρισα και είδα τον τοίχο. Υπήρχαν κάτι κόκκινες γραμμές σαν αίμα. Σαν κάποιος να είχε γρατζουνίσει τον τοίχο και να είχε ματώσει..
-‘Τα έχω δει από πέρσι’ της είπα.
-‘Ναι τα είχα δει και εγώ’ μου απάντησε ‘αλλά τώρα είναι περισσότερα’
Γύρισα προς τους άλλους τοίχους. Πράγματι παντού υπήρχαν σημάδια από αίμα. Άρχισα να ανεβαίνω προς τον 1ο όροφο όταν είδα ότι η κάτω μεριά της σκάλας είχε και αυτή σημάδια σαν να μάτωνε.
-‘Έχει και η σκάλα αίμα’ της είπα και αρχίσαμε να ανεβαίνουμε τα πατώματα κοιτώντας τους τοίχους και τις σκάλες.
Φτάσαμε στον 3ο όροφο όταν ακούσαμε ότι ήρθε ο γιατρός. Τον φωνάξαμε να έρθει αλλά μάλλον δεν μας άκουσε.
-‘Κοίτα εδώ’ μου είπε η Άννα.
Κοίταξα τον τοίχο και είδα ότι το αίμα σχημάτιζε παλάμες, σαν κάποιος να ακούμπησε τα ματωμένα χέρια του πάνω. Άρχισα να κοιτάω γύρω-γύρω τους τοίχους. Παντού υπήρχαν ματωμένες παλάμες!!! Αρχίσαμε να νοιώθουμε ένα φόβο και μια πίεση. Φωνάζαμε τον γιατρό αλλά δεν μας άκουγε.
Τότε ένοιωσα κάποιον να περνάει από πίσω μου. Ήταν ο ίδιος τύπος. Τρέκλιζε και κράταγε ένα μπουκάλι μπύρα.
-‘Ποιος είσαι’ του είπα πάλι αλλά καμιά απάντηση.
Άρχισε να κατεβαίνει τις σκάλες. Σε μια στιγμή τον άκουσα να λέει σαν να απάντησε σε κάποιον που του είπε να προσέχει, ‘Άσε με, είμαι μια χαρά , μπορώ ακόμα και να περπατήσω πάνω στο περβάζι της σκάλας’ και ανέβηκε πάνω στο περβάζι. Προσπάθησε να περπατήσει. Με το πρώτο βήμα έχασε την ισορροπία του και έπεσε στο κενό ανάμεσα στις σκάλα που ανέβαινε και αυτή που κατέβαινε.
Αρχίσαμε να φωνάζουμε και να καλούμε τον γιατρό. Τίποτα. Αποφασίσαμε να κατέβουμε κάτω. Κατεβαίναμε τα σκαλιά όταν στον πρώτο όροφο είδαμε τον τύπο γεμάτο αίματα να προσπαθεί να ανέβει. Όχι από τις σκάλες. Σκαρφάλωνε τον τοίχο...

Εκείνη τη στιγμή ευτυχώς ξύπνησα αλλά απο την ταραχή μου πήρε κάνα μισάωρο να ξανακοιμηθώ.
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Lord-George

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #12 στις: 09/08/03, 23:12 »
Aφού δε σε βίασε, κάνε μετάνοια στο Θεό.

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #13 στις: 10/08/03, 01:40 »
Εγω μαλλον θα ελεγα παλι καλα που δεν ειχε μπουρουχες ο εφιαλτης... τοτε να δεις ποση ωρα θα σου επαιρνε να κοιμηθεις!  :o ;D ;D
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #14 στις: 10/08/03, 19:54 »
Δεν σας πρόλαβα ,γιατί σήμερα μόλις γύρισα απο τις διακοπές .Στην επόμενη...............

delfinaki

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #15 στις: 11/08/03, 09:27 »
'Εγινε και η συνάντηση στο Θησείο....
Με σειρά προέλευσης και όχι ώρας ( ;D ;D):
1) Tri
2) Δελφινάκι
3) Σπύρος
4) Βασίλης και Leilda
5) Νεκταρία με σύζηγο Χαράλαμπο
6) Steph
7) And last but not least, Soc

Μετά από κάμποση ώρα συζητήσεων, καταλήξαμε για ουζάκια στην Ανδριανού (το μαγαζί δεν το θυμάμαι, αν κάποιος, ας το γράψει παρακαλώ). Μεταξύ ούζου, ποικιλίας και πολλών τουριστών, με θέα την φοβερή φωτισμένη Ακρόπολη, συζητήσαμε επί παντός επιστητού, από Κότσιρα ( ;D ;D) και Αντώνη (Ρέμο φυσικά), μέχρι Παπακαλιάτη και Κάντυ-Κάντυ....
Εγώ πέρασα πολύ καλά, με βάρεσε και το ούζο, αλλά αποζημιώθηκα με το εκπληκτικό μπλουζάκι του kithara που το φοράω σαν πιζάμα (καλά που ήταν small  :))...
Και αφού περάσαμε τόσο όμορφα, να το ξανακάνουμε (Νεκταρίααααα...)
Προς Σπύρο: ο Κότσιρας που ήταν στον ύπνο σου?

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #16 στις: 11/08/03, 12:28 »
Προς Σπύρο: ο Κότσιρας που ήταν στον ύπνο σου?
Εννοειται οτι ελειπε, αμα ηταν ο Γιαννης στον υπνο του δεν θα ηταν εφιαλτης... ;) θα ητανε ευχαριστο ονειρο! ;D
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

delfinaki

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #17 στις: 11/08/03, 12:31 »

θα ητανε ευχαριστο ονειρο! ;D
Παράθεση

Είσαι σίγουρη?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος tri

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Άντρας
  • Καλό ταξίδι, μάγκες.
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #18 στις: 11/08/03, 13:49 »
Βασικό καταστάλαγμα της συνάντησης απετέλεσε ότι η ομάδα με τις "Μπουρούχες" πρέπει να μπει στη θέση που της αρμόζει, δηλ. όχι μπροστά-μπροστά στις συναυλίες του Γιάννη, διότι προσβάλλουν την αισθητική της συναυλίας. Για να γίνει αυτό χρειάζεται ρωμαλέα μέλη δικά μας να στέκονται ως σωματοφύλακες στην ομάδα των μη Μπουρουχών (ομάδα ΣΤΕΦ) που θα έχει καταλάβει αυτή την πρώτη θέση. ΄Ετσι οι σωματοφύλακες θα εμποδίζουν τις Μπουρούχες να εκτοπίσουν από την πρώτη θέση τις μη Μπουρούχες.
Τότε, ο Γιάννης θα δώσει τον καλύτερο εαυτόν του στη συναυλία και αυτή θα στεφθεί με μεγάλη επιτυχία. Ουσιαστικά δηλ. όλοι θα αγωνιστούμε για το κοινό καλό, δηλ. την ευχαρίστηση του κοινού της συναυλίας.

Αποσυνδεδεμένος Steph

  • Chef Steph
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 353
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Και τι πας να προφτάσεις, τι κορνάρεις, γιατί?
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #19 στις: 12/08/03, 01:26 »
Πω πωωωω... μονο να μην μπαινει ο Γιαννης στο κιθαρα... ::) ;D ;D ;D

Ας επιστρεψουμε στο θεμα της καντυ - καντυ.... αλλωστε τον Σπυρο τον ενδιεφερε πιο πολυ.... :D
Σ'αυτή τη θάλασσα, σ'αυτή την τρικυμία
για δες παράξενα που απλώνεται η γαλήνη...

Αποσυνδεδεμένος bluewind

  • Γαργαντούας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • Μη μασάς...χαλάει τα δόντια!
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #20 στις: 12/08/03, 01:34 »
Μικρή παρεκτροπή από το θέμα...

Θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος μπορούσε να με ενημερώσει πως τέλειωσε η Κάντυ Κάντυ...ήμουν φαν, αλλά από τότε που πέθανε ο Άντονυ έπαψα να παρακολουθω και να αγοράζω αυτοκόλλητα για το άλμπουμ (και μου είχαν μείνει μόνο 3 :'() και το γύρισα σε Νιλς Χόλγκερσον.

Edit: Έπειτα κι από την παρέμβαση της Vag, κρίνω πως αρμόζει να ανοίξουμε καινούριο thread για να μην κάνουμε μπάχαλο και το παρόν...επανέρχομαι ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 12/08/03, 01:50 από bluewind »

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #21 στις: 12/08/03, 01:41 »
Μικρή παρεκτροπή από το θέμα...

Θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος μπορούσε να με ενημερώσει πως τέλειωσε η Κάντυ Κάντυ...ήμουν φαν, αλλά από τότε που πέθανε ο Άντονυ έπαψα να παρακολουθω και να αγοράζω αυτοκόλλητα για το άλμπουμ (και μου είχαν μείνει μόνο 3 :'() και το γύρισα σε Νιλς Χόλγκερσον.
Και η δική μου ψήφος εδώ... εγώ είχα μείνει εκεί που πήγε να βρει τον θείο της και είδε τον Άλμπερτ (τα νέα μέλη παρακαλώ να μην διαβάζουν :D  συνήθως είμαστε σοβαρό site ;D ) Βρε bluewind είχε αυτοκόλλητα η Κάντυ Κάντυ? :o
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

delfinaki

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #22 στις: 12/08/03, 09:35 »
Μικρή παρεκτροπή από το θέμα...

Θα ήμουν ευγνώμων αν κάποιος μπορούσε να με ενημερώσει πως τέλειωσε η Κάντυ Κάντυ...ήμουν φαν, αλλά από τότε που πέθανε ο Άντονυ έπαψα να παρακολουθω και να αγοράζω αυτοκόλλητα για το άλμπουμ (και μου είχαν μείνει μόνο 3 :'() και το γύρισα σε Νιλς Χόλγκερσον.
Και η δική μου ψήφος εδώ... εγώ είχα μείνει εκεί που πήγε να βρει τον θείο της και είδε τον Άλμπερτ (τα νέα μέλη παρακαλώ να μην διαβάζουν :D  συνήθως είμαστε σοβαρό site ;D ) Βρε bluewind είχε αυτοκόλλητα η Κάντυ Κάντυ? :o
Βρήκες το κατάλληλο άτομο...
Η Κάντυ που λες μετά τον θάνατο του Άντονυ, πηγαίνει σε άλλη πόλη και αφού σπουδάζει και εργάζεται πλέον ως νοσοκόμα, γνωρίζει έναν θεό, τον Τέρυ, με τον οποίο παντρεύονται (αφού περνάει η σχέση δια πυρός και σιδήρου) και κάνουν κ ένα κοριτσάκι, αχ, τι ρομαντικό...
Αυτοκόλλητα είχε, καθώς κ ένα άλμπουμ που το είχα μη στάξει κ μη βρέξει, αλλά η μαμά μου το έβαλε σε έναν τενεκέ με λάδι κ καταστράφηκε (βίωμα από τότε)...
Ελπίζω να σε κάλυψα...
« Τελευταία τροποποίηση: 12/08/03, 09:36 από delfinaki »

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #23 στις: 12/08/03, 09:50 »
Egw pali exw mia aporia........ oloi oi hrwes sthn kandy eixan psiloterastia matia or einai h idea mou ??? ??? ::) ::)

delfinaki

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
« Απάντηση #24 στις: 12/08/03, 10:34 »
Egw pali exw mia aporia........ oloi oi hrwes sthn kandy eixan psiloterastia matia or einai h idea mou ??? ??? ::) ::)

Ναι, ναι δεν σε γελάνε τα μάτια σου. Απίστευτα χρώματα και μεγέθη, ήθελα κ εγώ τέτοια να έχω ....
Τα ρούχα που τα βάζεις? Άσε τα σώματα...
« Τελευταία τροποποίηση: 12/08/03, 10:35 από delfinaki »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1422 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/09, 12:50
από ε?
20 Απαντήσεις
7911 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/09, 09:16
από vagtanplan
9 Απαντήσεις
41850 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/12/11, 00:46
από tasman_
1 Απαντήσεις
1856 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/01/10, 21:19
από gkou
3 Απαντήσεις
2112 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/09/10, 22:00
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ
75 Απαντήσεις
33131 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/12/10, 12:41
από freemind
18 Απαντήσεις
30052 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/11, 20:32
από fanhs
10 Απαντήσεις
18384 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/08/11, 15:01
από margie17
126 Απαντήσεις
75302 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/12, 13:35
από hot_sauce (φλουτσ)
8 Απαντήσεις
7586 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/21, 10:40
από Ikaros