Αποστολέας Θέμα: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο  (Αναγνώστηκε 20588 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #50 στις: 19/07/18, 12:18 »
Οχι φιλε.μου απο μεσολοντον ειμαι  ;D

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #51 στις: 19/07/18, 12:21 »
Σε καποιο ταστο κοντα στο σημειο που αρχιζει η κλιση (15 αν θυμαμαι καλα), το ταστο ειναι παραμορφομενο απο τη κατω του μερια . θα μου πειτε πως το ειδα.. Ειναι λιγο σηκωμενο και σαν να εχει κοπει στο κεντρο λιγακι (στο σημειο αυτο χωρουσε λιγακι το νυχι μου να φανταστειτε.) Δεν ειναι ακριβως μια ομιομορφη κκαμπυλη οπως τα υπολοιπα..ολα αυτα στην πλευρα που " ακουμπα" την ταστιερα. Δεξια αριστερα πανω ειναι ολα οκ μιας κ εχει φαγωθει λογικα για να ταιριαζει με τα γυρο του. Δε ξερω αν ειναι συμπτωση η εχει μπει χερι στη ταστιερα .. Αλλα εγω απο οσο την προσεξα δε μου φανηκε κατι υποπτο, εκτος και αν ειναι τοσο καλα τα μαστορια που κρυβουν τα παντα. Αλλα μετα θα αφηναν σταβη την ταστιερα η ενα ταστο με τετοια χαλια? Δεν βγαζει λογικη. Μαλλον εργοστασιακο λαθος ειναι, η λαθος αποθηκευση η στεγνωσε η καημενη.
Ασχετο αλλα παιδια το floyd rose eειναι ταλαιπωρια. Tune o matic  αλλη φορα

Saved Μπασο??? Παλαβωσες??? :D
Είπες οτι ταστάρει απο το 15 και δεξιά, έτσι δεν είναι?
χμμμ
προσπάθησες να δοκιμάσεις με ένα "fret rocker" να δεις αν έχεις κάποιο τάστο ψηλότερο ή χαμηλότερο απο τα υπόλοιπα?
όλα αυτα τους τα είπες του αρμάου??




Οσα θυμομουν τα ειπα ναι. Λογικα μπαζαρι διοτι λογο κλισης της ταστιερας ειναι χαμηλο το action toy floyd για να παλευεται στα 1-12 ταστα.

Αποσυνδεδεμένος vegos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα μεγαλώσω, θα γίνω κιθαρίστας...
    • Skype - amagla
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • MoschatoWeather
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #52 στις: 19/07/18, 12:28 »
Το να τρίζει μπορεί να είναι φυσιολογικό.Παίζει ρόλο το action αλλά το βασικότερο, ο παίκτης. Εγώ είμαι τόσο αγαρμπίλας που μπορώ να κάνω να μπαζάρει με 10cm action  ;D ;D ;D
Το να εξέχουν τάστα αφού έχει έρθει ίσια η ταστιέρα με το trussrod δεν είναι φυσιολογικό.Ούτε το να είναι στραβό το ξύλο της.

Αποσυνδεδεμένος panixgr

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2698
  • Φύλο: Άντρας
  • Συνταξιούχος Thrasher
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #53 στις: 19/07/18, 12:37 »
Λοιπον παιδια μιλισα με το καταστημα. Η κιθαρα μου ειπαν ειναι κομπλε κ οτι ειναι φυσικο να εχει μια κλιση.  Το 0,1 relief του φανικε υπερβολικο αν κ μου ειπε μπορει να την φερει εκει (0,1) εγω διαφωνησα διοτι το προβλημα κατ εμε ειναι αλλου. Αλλη αμεσα δε μπορει να μου παραγγειλει οποτε συμφωνησαμε να μου επιστρεψει τα χρηματα. Ρωτησα για την js22 που ειναι ιδια αλλα δηχως floyd rose και μου ειπε οτι κ αυτης η ταστιερα ειναι ιδια. Εχει δλδ μια μικρη κλιση. Οπως κ σε ολες τις jackson. Ειναι φυσικο δλδ διοτι αλλιως τριζει η ταστιερα .. Ισχυει?
πάρε τα λεφτάκια σου και όπου φύγει φύγει....
ρε συ ο Στόλλας δεν είναι εκει κοντά πάτρα? δεν πας να δοκιμάσεις καμια κιθαρούλα???

Αρα το μάθημα που πήρες αλλά και μας έδωσες εδω μέσα είναι το εξής!! δεν τσεκάρουμε μια κιθάρα μόνο στα βασικά, ΑΛΛΑ επίσης !!! μετράμε το relief σε 3 δόσεις!!
a) 1ο με 24ο τάστο
b)  1ο με 12ο
c) 12ο με 24ο
ΔΕΝ θα πρέπει να υπάρχει ασυνέχεια, ανωμαλία, ασυμμετρία μεταξύ της b) και c) μέτρησης, θα πρέπει να είναι περίπου ίσο το relief και φυσικά λιγότερο απο ότι η a) μέτρηση.

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #54 στις: 19/07/18, 13:13 »
Το να τρίζει μπορεί να είναι φυσιολογικό.Παίζει ρόλο το action αλλά το βασικότερο, ο παίκτης. Εγώ είμαι τόσο αγαρμπίλας που μπορώ να κάνω να μπαζάρει με 10cm action  ;D ;D ;D
Το να εξέχουν τάστα αφού έχει έρθει ίσια η ταστιέρα με το trussrod δεν είναι φυσιολογικό.Ούτε το να είναι στραβό το ξύλο της.


Συμφωνω απλα στη περιπτωση μου νομιζω ηταν αδυνατο να ερθει αυτη η ταστιερα στην ευθεια.  Που νομιζω ειναι απαραιτητο σε ολες τις κιθαρες. Τωρα μπορει αυτες οι jackson na λειτουργουν διαφορετικα κ να πρεπει να εχει μια κλιση .

Αποσυνδεδεμένος modfori

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1866
  • less gain .. more grain!
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #55 στις: 19/07/18, 13:26 »
ρε σεις μήπως είναι απλώς το fall away στα τελευταία τάστα ;

Life is a lot like Blues,
it's Best when you Improvise!

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #56 στις: 19/07/18, 14:16 »
Κατσε να το γκουγκλαρω αυτο φιλε γιατι δεν εχω ιδεα τι ειναι

Αποσυνδεδεμένος vegos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα μεγαλώσω, θα γίνω κιθαρίστας...
    • Skype - amagla
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • MoschatoWeather

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #58 στις: 19/07/18, 15:08 »
Μαλιστα.. Αν καταλαβα καλα ομως αυτο γινεται στα ταστα ριχνοντας το παχος στα τελευταια με μια μικρο κλιση κατεβαινοντας στη 1η χορδη ( λογο του παχους της 6ης που ταλαντωνεται περισσοτερο).κ οχι στη ταστιερα σωστα? Καποια στιγμη οταν χαλαρωσα τελειως τις χορδες η ταστιερα ηρθε πολυ ισια. Σχεδον τελεια. Οταν ξανα κουρδισα παλι τα ιδια. Θα το ψαξω λιγο καλυτερα σε καμια ωριτσα αυτο .

Αποσυνδεδεμένος vegos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα μεγαλώσω, θα γίνω κιθαρίστας...
    • Skype - amagla
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • MoschatoWeather
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #59 στις: 19/07/18, 15:11 »
Μαλιστα.. Αν καταλαβα καλα ομως αυτο γινεται στα ταστα ριχνοντας το παχος στα τελευταια με μια μικρο κλιση κατεβαινοντας στη 1η χορδη ( λογο του παχους της 6ης που ταλαντωνεται περισσοτερο).κ οχι στη ταστιερα σωστα? Καποια στιγμη οταν χαλαρωσα τελειως τις χορδες η ταστιερα ηρθε πολυ ισια. Σχεδον τελεια. Οταν ξανα κουρδισα παλι τα ιδια. Θα το ψαξω λιγο καλυτερα σε καμια ωριτσα αυτο .
Κάτσε γιατί τώρα αλλάζουν όλα...
Με το truss-rod ήρθε δηλαδή ολόισια η ταστιέρα;

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #60 στις: 19/07/18, 16:42 »
Μαλιστα.. Αν καταλαβα καλα ομως αυτο γινεται στα ταστα ριχνοντας το παχος στα τελευταια με μια μικρο κλιση κατεβαινοντας στη 1η χορδη ( λογο του παχους της 6ης που ταλαντωνεται περισσοτερο).κ οχι στη ταστιερα σωστα? Καποια στιγμη οταν χαλαρωσα τελειως τις χορδες η ταστιερα ηρθε πολυ ισια. Σχεδον τελεια. Οταν ξανα κουρδισα παλι τα ιδια. Θα το ψαξω λιγο καλυτερα σε καμια ωριτσα αυτο .
Κάτσε γιατί τώρα αλλάζουν όλα...
Με το truss-rod ήρθε δηλαδή ολόισια η ταστιέρα;


Οχι ρε συ. Τι καταλαβες κ λες αλλαζουν ολα? Οταν λεω ηρθε σχεδον ισια , οχι με το trust rod αλλα οταν χαλαρωσα τελειως τις χορδες.. Λες και τραβαγαν την ταστιερα καπως. Η ταστιερα δε γινεται να ερθει ισια κ το εχω γραψει σε καμια 10αρια μνματα τουλαχιστον. Για αλλη μια φορα ετσι οπως την ειδα οταν την ειχα στα χερια μου 1-12 ταστο (χοντρικα παντα ) ηταν ολοισια.. 12- 17 καμπυλη προς τα μεσα. 17 - 24 ισια.  Αν το 12-17 ειναι το  fall away  και ειναι στη ταστιερα κ οχι στα ταστα και δικιολογει το μεγαλο relief sto 9 ( λογικα μετραμε στο 9 διοτι σε αυτο το σημειο ειναι το μεγαλυτερο relief , αν και στη δικη μου στο 12 νομιζω ειχε τη τη μεγαλυτερη αποσταση ) τοτε ειναι δικο μου λαθος γιατι δεν το γνωριζα και συγνωμη κ για τη ταλαιπωρια που σας εβαλα να ψαχνετε μαζι μου αλλα κ για το μαγαζι που οι ανθρωποι ειναι τερμα επαγγελματιες. Εχω σκοπο να παω αυτες τις μερες στο νακα στο αγρινιο να δω μια ιδια
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/18, 16:45 από bc poor »

Αποσυνδεδεμένος vegos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα μεγαλώσω, θα γίνω κιθαρίστας...
    • Skype - amagla
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • MoschatoWeather
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #61 στις: 19/07/18, 16:44 »
Έγραψες ότι ίσιωσε η ταστιέρα κι ότι έγινε σχεδόν τέλεια.Αν όντως έγινε αυτό, τότε το trussrod λειτουργεί και ισιώνει κανονικά το μπράτσο, και ο λαιμός είναι ίσιος.

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #62 στις: 19/07/18, 16:46 »
Έγραψες ότι ίσιωσε η ταστιέρα κι ότι έγινε σχεδόν τέλεια.Αν όντως έγινε αυτό, τότε το trussrod λειτουργεί και ισιώνει κανονικά το μπράτσο, και ο λαιμός είναι ίσιος.


Διαβασε μια παλι γιατι εγινα λιγο πιο συγκεκριμενος

Αποσυνδεδεμένος vegos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα μεγαλώσω, θα γίνω κιθαρίστας...
    • Skype - amagla
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • MoschatoWeather
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #63 στις: 19/07/18, 16:49 »
Παράθεση
Οταν λεω ηρθε σχεδον ισια , οχι με το trust rod αλλα οταν χαλαρωσα τελειως τις χορδες.. Λες και τραβαγαν την ταστιερα καπως. Η ταστιερα δε γινεται να ερθει ισια κ το εχω γραψει σε καμια 10αρια μνματα τουλαχιστον. Για αλλη μια φορα ετσι οπως την ειδα οταν την ειχα στα χερια μου 1-12 ταστο (χοντρικα παντα ) ηταν ολοισια.. 12- 17 καμπυλη προς τα μεσα. 17 - 24 ισια.
Αυτό σημαίνει ότι το truss-rod λειτουργεί. Ισιώνει το μπράτσο.Με χαλαρές έγραψες τις χορδές.Άρα θεωρητικά πάντα -γιατί δεν έχουμε εδώ την κιθάρα- με περαιτέρω ρύθμιση του truss-rod θα εξισορροπήσεις την τάση των χορδών.

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #64 στις: 19/07/18, 16:57 »
Παράθεση
Οταν λεω ηρθε σχεδον ισια , οχι με το trust rod αλλα οταν χαλαρωσα τελειως τις χορδες.. Λες και τραβαγαν την ταστιερα καπως. Η ταστιερα δε γινεται να ερθει ισια κ το εχω γραψει σε καμια 10αρια μνματα τουλαχιστον. Για αλλη μια φορα ετσι οπως την ειδα οταν την ειχα στα χερια μου 1-12 ταστο (χοντρικα παντα ) ηταν ολοισια.. 12- 17 καμπυλη προς τα μεσα. 17 - 24 ισια.
Αυτό σημαίνει ότι το truss-rod λειτουργεί. Ισιώνει το μπράτσο.Με χαλαρές έγραψες τις χορδές.Άρα θεωρητικά πάντα -γιατί δεν έχουμε εδώ την κιθάρα- με περαιτέρω ρύθμιση του truss-rod θα εξισορροπήσεις την τάση των χορδών.


Ποτε δεν ειπα οτι δεν λειτουργει. Ειπα οτι η ταστιεραεχει μια καμπυλη στα τελευταια ταστα που το trast rod δεν εχει επιδραση εκει κατω. Με εντελος χαλαρες τις χορδες παρατηρησα οτι η ταστιερα δεν ειχε αυτα τα χαλια αλλα δεν ηταν και τελεια. Ολες τις αλλαγες στο rod τις εκανα με κουρδισμενη κιθαρα αλλα οπως ειπα στο σημειο που ηθελα να κανει κατι ηταν περα απο την εμβελια του trust rod. Οταν ηταν κουρδισμενη οι χορδες τραβαγαν την ταστιερα
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/18, 16:58 από bc poor »

Αποσυνδεδεμένος panixgr

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2698
  • Φύλο: Άντρας
  • Συνταξιούχος Thrasher
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #65 στις: 19/07/18, 17:01 »
αλλη θεωρία.... φίλε σύμφωνα με τα τελευταια δεδομένα :
1-12 ίσια
17-24 ίσια
12-17 κλίση
χμμμμ

ρε μηπως το truss rod είναι απλώς .... κοντό? ???
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/18, 17:03 από panixgr »

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #66 στις: 19/07/18, 17:02 »
αλλη θεωρία.... φίλε σύμφωνα με τα τελευταια δεδομένα :1-12 ίσια17-24 ίσια12-17 κλίση

χμμμμ

ρε μηπως το truss rod είναι απλώς .... κοντό? ???




Ισως. Μπορει ακομα.και το.μπρατσο σε εκεινο το σημειο να ειναι καπως αδυναμο και οταν η κιθαρα ειναι κουρδισμενη την τραβαει
« Τελευταία τροποποίηση: 19/07/18, 17:06 από bc poor »

Αποσυνδεδεμένος panixgr

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2698
  • Φύλο: Άντρας
  • Συνταξιούχος Thrasher
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #67 στις: 19/07/18, 17:03 »
Αυτό σημαίνει ότι το truss-rod λειτουργεί. Ισιώνει το μπράτσο.Με χαλαρές έγραψες τις χορδές.Άρα θεωρητικά πάντα -γιατί δεν έχουμε εδώ την κιθάρα- με περαιτέρω ρύθμιση του truss-rod θα εξισορροπήσεις την τάση των χορδών.
ναι αλλά το παληκάρι έχει γράψει πολλάκις οτι το πρόβλημα στα 12-17 ΔΕΝ λύνεται με καμία ρύθμιση του truss rod.

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #68 στις: 19/07/18, 17:07 »
Μενει κανεις κοντα στο συγκεκριμενο καταστημα?

Αποσυνδεδεμένος panixgr

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2698
  • Φύλο: Άντρας
  • Συνταξιούχος Thrasher
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #69 στις: 19/07/18, 17:08 »
για να είναι αδύναμο το μπράτσο (γουστάρω ορολογία!!! εμείς στην δυτική/βορειο-δυτική ελλάδα το λέμε μπράτσο, άλλοι τον λένε λαιμό, μανίκι, κτλ!!) θα πρέπει η ταστιέρα να είναι φανερά ταλαιπωρημένη γύρω στα τάστα 12-17, η να μην είναι κολημένη καλά, αλλά και πάλι to truss rod θα έκανε δουλιά, η τουλάχιστον θα το αισθανόσουν να παλεύει να την φέρει στα ίσια. Οταν το έσφιγγες με τις χορδές πάνω τι αίσθηση έδινε? οτι έχει τερματίσει απο μόνο του ? ή ότι προσπαθεί με τα 1000 ζόρια να φέρει το μπράτσο στα ίσια?

Αποσυνδεδεμένος panixgr

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2698
  • Φύλο: Άντρας
  • Συνταξιούχος Thrasher
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #70 στις: 19/07/18, 17:10 »
Μενει κανεις κοντα στο συγκεκριμενο καταστημα?
μήπως να πάρεις τα λεφτάκια σου και να μην το σκεφτείς άλλο....

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #71 στις: 19/07/18, 17:22 »
Η μεγαλύτερη απόσταση πρέπει να είναι στο 12. Το truss rod πες μας λίγο πώς το δουλεύεις...πόσες μοίρες το γυρίζεις, πόση ώρα περιμένεις κτλ.

@panixgr
Ας καταλάβουμε πρώτα αν όντως έχει πρόβλημα η κιθάρα και μετά, ναι, ας μιλήσουμε για επιστροφή.


Αποσυνδεδεμένος vegos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1072
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα μεγαλώσω, θα γίνω κιθαρίστας...
    • Skype - amagla
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • MoschatoWeather
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #72 στις: 19/07/18, 17:30 »
Η μεγαλύτερη απόσταση πρέπει να είναι στο 12. Το truss rod πες μας λίγο πώς το δουλεύεις...πόσες μοίρες το γυρίζεις, πόση ώρα περιμένεις κτλ.
Αυτό #1. Αν και η μεγαλύτερη απόσταση πρέπει να είναι στο κέντρο του trussrod, κάπου στο 9.Γενικά, στη μέση της ταστιέρας μετρώντας από το πρώτο τάστο μέχρι αυτό που πιάνει στο σώμα.
Παράθεση
@panixgr
Ας καταλάβουμε πρώτα αν όντως έχει πρόβλημα η κιθάρα και μετά, ναι, ας μιλήσουμε για επιστροφή.
Αυτό #2. Να δούμε αν όντως έχει πρόβλημα...

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #73 στις: 19/07/18, 17:44 »
Παιδια νομιζω οτι λεμε τα ιδια και τα ιδια. Το ροντ το αφηνα κανα πενταλεπτο αν και τα αποτελεσματα στη ταστιερα ηταν φανερα απο την αρχη. Το γυριζα λιγο λιγο πρωτα clockwise mexri na dw pws paei και οταν εβλεπα οτι χαλαει αντι να φτιαχνει παλι πισω. Οπως ειπα στα πρωτα μνμ ρε παιδια εσφιγκα αρχιζαν τα πρωτα ταστα και πριζονταν. Εβαζα το χαρακα πανω και εκανε τρεμπαλα. Μετα απο την αλλη που και παλι δεν εκανε δουλεια μιας κ οπως ειπα το ροντ στο 14-15 δεν ειχε κανενα απολυτος αποτελεσμα

Αποσυνδεδεμένος bc poor

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: ερώτηση για εκθεσιακό μοντέλο
« Απάντηση #74 στις: 19/07/18, 17:48 »
Την εικονα την εφτιαξα απο το κινητο. Δε ξερω αν βοηθαει αλλα καπως ετσι ειναι τα πραγματα. Το ροντ λογικα ειναι πιο περα απο το 12 αλλα ετσι κ αλλιως δε νομιζω να εχει την παραμικρη επιδραση στο 15 ταστο

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
10 Απαντήσεις
5303 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/07, 22:47
από Jezus
43 Απαντήσεις
17807 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/06/11, 01:39
από fanhs
5 Απαντήσεις
3433 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/08, 10:46
από mace
1 Απαντήσεις
2325 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/06/08, 19:48
από drakoumel
7 Απαντήσεις
3550 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/07/08, 00:52
από Ibanezακιας
3 Απαντήσεις
3360 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/10/08, 21:53
από Jezus
43 Απαντήσεις
13062 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/09, 09:04
από Κ.Dee
9 Απαντήσεις
3350 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/09, 07:52
από Gabriel6th
12 Απαντήσεις
6012 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/08/12, 02:09
από nikolas32
0 Απαντήσεις
5823 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/15, 12:27
από paokz