Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Μουσικά όργανα και εξοπλισμός

Προτάσεις για πακέτο κιθάρας-ενισχυτή για αρχάριους

<< < (2/9) > >>

Αλκιβιαδης:

--- Παράθεση από: Απόλλων στις 05/02/10, 09:53 ---ΕΠΙΛΟΓΟΣ
...Το συγκεκριμένο post είχε σκοπό να δώσει κάποιες κατευθύνσεις στο θέμα της αγοράς
   πρώτης κιθάρας (και του απαραίτητου ενισχυτή), με συνολικό κόστος (για κιθάρα και
   ενισχυτή) γύρω στα 200 με 300 Ευρώ ή λίγο παραπάνω.
--- Τέλος παράθεσης ---

Καλέ μου Γιώργο εσύ δεν έγραψες απλώς ένα ποστ , εσύ έγραψες ολόκληρη βιβλιοθήκη :)
Μπράβο σου με τα χίλια , κατέβασα ήδη όλο το θέμα σου για να κάνω σε άλλη ώρα browsing σε όλα όσα πολύ ενδιαφέροντα παραθέτεις , links κλπ .
Καλημέρα  :D

themos:
Μπράβο Απόλλωνα. Νομίζω σε συνδυασμό με το πρόσφατο άρθρο του Johnie Darko (http://forum.kithara.gr/index.php?topic=77531.0), οι αρχάριοι συνφορουμίτες διαθέτουν πλέον ένα πολύ καλό σημείο εκκίνησης. Είναι αλήθεια ότι ήταν απαραίτητο κάτι τέτοιο (ειδικά όσο σκέφτομαι πόσες φορές έχουμε προτείνει τις συγκεκριμένες κιθάρες ή ενισχυτές απαντώντας σε σχεδόν πανομοιότυπες ερωτήσεις  :)).
 :up 

zeromancer:
Μπραβο απολλων.Πρεπει μα σου πηρε ωρα και νομιζω πως ειναι οντως πολυ καλες επιλογες...Μπορουμε να προσθεσουμε και κανα δυο λογια για καθε κιθαρα?οχι πολλα π.χ(ροκ στυλ με καλα καθαρα,μεταλ στυλ..)για να δωσουμε και μια ιδεα στους..."αρχαριους"

indie-anos laternative:
Εξαιρετικό άρθρο ως συνήθως!

Αναρωτιέμαι αν θα μπορούσε να υπάρξει κάτι αντίστοιχο για τα μπάσα και τους ενισχυτές τους από τους συνφορουμίτες που γνωρίζουν.

master of puppets:
ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ!!!! απλά.....έγραψε το άρθρο...νομίζω έχεις κάνει πολύ καλή επιλογή σε όλους τους τομείς...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View