Αποστολέας Θέμα: AC/DC 28 ΜΑΙΟΥ 2009 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ (ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)  (Αναγνώστηκε 76100 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καταλαβαινω αυτα που λες.

Ο καθενας εχει τις προτεραιοτητες του. Ειναι αληθεια πως κι εγω θα τα εδινα για εναν η δυο καλλιτεχνες ολους κι ολους, αλλα δεν θα τους δικαιολογουσα κι ολας.

Αποκλειεται να απαιτουνται 80.000 (ατομα)Χ80ευρω (μεσος ορος τιμης εισητηριου), για να καλυφθουν τα εξοδα της συναυλιας και να βγει και αξιοπρεπες κερδος.
Τα ποσα ειναι υπερογκα.

Αποσυνδεδεμένος KgSoloman5000

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • c'mon kage, bring the thunderrrrrr!
    • Προφίλ
η Ελλάδα πληρώνει το τίμημα του ότι δεν υπάρχει πουθενά στο μουσικό χάρτη. Από τη μέρα που ήρθαν οι Sabbath και ύστερα έχει αρχίσει να μπαίνει η Ελλάδα στην ατζέντα των μουσικών γεγονότων και προφανώς η αγορά των Βαλκανίων προσφέρεται πολύ περισσότερο για κέρδος από την αγορά των χορτασμένων Βρετανών.

Τι να κάνουμε όμως , AC/DC είναι αυτοί. Είναι στα 4-5 ονόματα παγκοσμίως που μπορούν να γεμίσουν στάδια. Και θα το γεμίσουν κατα πώς φαίνεται. Είναι από τα λίγα ονόματα που μαζεύουν κοινό από όλο το φάσμα ηλικιών. Εδώ είχα σκάσει 50 € σαν μαλ**ας για τους Deep Purple. Ίσως σε μερικά χρόνια που και το ελληνικό κοινό θα έχει δει αρκετά μεγάλα ονόματα live να πέσει η ζήτηση.

Και στην τελική καλά μας κάνουνε γιατί είμαστε αξιολύπητοι. Ήρθαν οι REM στο καλλιμάρμαρο τσάμπα και φεύγανε μετά το losing my religion ορδές ενώ πολλοί δεν ήρθαν για να δούνε το ντέρμπυ ΟΣΦΠ - ΑΕΚ. Άμα είχαν σκάσει 50-60 € να δεις πως θα τους έτσουζε. Βλεπουν έξω ότι είμαστε χαζολαός και χτυπάνε τις τιμές ανάλογα.

Αποσυνδεδεμένος delos999

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace dude:)
    • Προφίλ
Πανω στις πανελληνιες????Μια ζωη ονειρευομαι να τους δω...Δεν ειναι δυνατον,γιατι σε 'μενα???γιατι???
......................................

Αποσυνδεδεμένος boxer

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 76
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep on rocking in a free world
    • Προφίλ
Μπουκοταζ στους acdc δεν παιζει.

Με τιποτα.

Αρενα και μπροστα μπροστα.


Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
επιτέλους μου ειχαν λείψει παρομοιες συζητήσεις για τις τιμές των εισητηρίων.πάντως αν ερχόντουσαν πέρσυ(εδινα πανελλήνιες) τετοιον καιρο δεν θα ήξερα τι να κάνω.περίμενα πάντως να τους φέρουν rockwave.καλυτερα τωρα γιατι γλιτωνουμε το χωμα και επιπλέον δεν αποκλείει καποιο άλλο μεγαλο ονομα που μπορει να ερθει τον ιουλιο

Αποσυνδεδεμένος Metal_Throne

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • tsabacopia.gr
Θεωρώ οτι η τιμή για το πάνω διάζωμα (60€) είναι μια πάρα πολύ ικaνοποητική λύση. Καλύτερη ακουστική, τα βλέπεις όλα (σκηνή, κόσμο) και αν είσαι χαμηλά στο διάζωμα είσαι ο καλύτερος του χωριού. Όσοι έχουν πάει στο ΟΑΚΑ ξέρουν τι λέω.

Μην κάνει κανείς το λάθος και δεν πάει, εαν και εφόσον γουστάρει τη μπάντα. Εαν δεν ξανάρθουν (πράμα λογικό λόγω ηλικίας) θα χτυπάτε το κεφάλι σας όπως   το χτυπάω εγώ που δεν πήγα το 89 Pink Floyd.

Αποσυνδεδεμένος Tagima

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Άντρας
  • Mr.Ibanezakias
    • Προφίλ
τρέλα η συζήτηση...κλασσική βαρετή γκρίνια για τις τιμές...δεν βαριέστε? τα λεφτά είναι πολλά δεν λέω, αλλά για πείτε ποιος θα ρίσκαρε να μποικοταρει αυτή συναυλία??? εγώ με τίποτα!!! όποιος δεν θέλει ας μη πάει πολύ απλά...
Life Its running, don't dance too fast
Just catch the rythm, and follow it with your heart

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Μην κάνει κανείς το λάθος και δεν πάει, εαν και εφόσον γουστάρει τη μπάντα. Εαν δεν ξανάρθουν (πράμα λογικό λόγω ηλικίας) θα χτυπάτε το κεφάλι σας όπως   το χτυπάω εγώ που δεν πήγα το 89 Pink Floyd.

+1
Είναι μια από τις μεγαλύτερες, ενεργές rock 'n' roll μπάντες. Αν είσαι fan τα μαζεύεις ευρώ-ευρώ και πας. Πιθανότατα δεν θα έχεις την ευκαιρία να τους ξαναδείς.

Εγώ τους Floyd τους είχα δει, αλλά κάποιο φίλοι μου που κόλλησαν στο ότι οι Floyd ήταν "κωλόγεροι και συμβιβασμένοι" τότε και δεν πήγαν, το μετάνιωσαν πολύ!

Αυτό βέβαια δεν αναιρεί το γεγονός ότι το εισιτήριο είναι πολύ ακριβό και όλοι θα πρέπει να βρούμε ένα τρόπο διαμαρτυρίας στον διοργανωτή. Προς θεού όχι να βάλουμε φωτιά στο τέλος της συναυλίας και να τα κάψουμε όλα...
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Αποκλειεται να απαιτουνται 80.000 (ατομα)Χ80ευρω (μεσος ορος τιμης εισητηριου), για να καλυφθουν τα εξοδα της συναυλιας και να βγει και αξιοπρεπες κερδος.
Τα ποσα ειναι υπερογκα.

Μόνο που μην έχουμε κι αυταπάτες και περιμένουμε 80.000 κόσμο στην συναυλία των AC/DC...  ::)

Kαι βέβαια το να πάρεις το ΟΑΚΑ για 4 μέρες (1 της συναυλίας και 3 για στήσιμο-ξεστήσιμο) ανεβάζει κατά πολύ το κόστος παραγωγής. Από κει και πέρα εξαρτάται επίσης από το αν θα δούμε ολόκληρη την παραγωγή του συγκροτήματος ή όχι. Μη ξεχνάμε οτι είναι σύνηθες το φαινόμενο συγκροτήματα να κάνουν περικοπές στο show τους όταν βρίσκονται αντιμέτωπα με τη δύσκολη, γεωγραφικά μιλώντας, θέση της Ελλάδος.

Ότι η συναυλία θα βγάλει κέρδος για όλους είναι σίγουρο. Από την άλλη όμως αφ' ενός επιρρεάζει το Rockwave (όσο αφορά ονόματα και ημερομηνία) και αφ' εταίρου επιρρεάζει και το κοινό.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος darthvader8119

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 212
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
αφου πω κι εγω: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!! ΑΦου λιωσαμε τα DVD του στυλ Live At Donington (μεχρι και στο σινεμα το ειχα δει οταν ειχε βγει για οποιoυς θυμουνται με κουπονακι απο το metal Hammer) ηρθε η ωρα να δουμε Live το μεγαλειο του συγκεκριμενου γκρουπ!

Αν θα το πληρωσουμε? Yes. Lots!!!!
Αν αξιζει 80 ευρω? NAI....υπαρχουν και με 60Ε παντως...!

το στοιχημα και η κουβεντα πρεπει να ειναι: ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΣΤΙΣ 28 ΜΑΪΟΥ????

προσωπικη μου εκτιμηση οτι πανω απο 30χιλιαδες δε θα ειμαστε...!!! που ειναι πολυ ευκολο να καταλαβει καποιος ποσο αδειο ειναι το ΟΑΚΑ με τοσο λιγο κοσμο αν πανω απο τους μισους ειναι στην αρενα. Θα ζησουμε ημερες Guns N' Roses ΜΑϊΟΣ '93....! που αυτο δεν ειναι καθολου καλο....Ελλαδιτσα καημενη εισαι μονο για καμια MADONNA..!

αλλα δε με ενδιαφερει...θελω να δω....AC/DC!!!!!!!!!
Rock n Roll all Night and Party every Day

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Όντως, είναι πολλά τα λ7.   :down
Το καλό είναι ότι η συναυλία είναι δίπλα από το σπίτι μου  :up

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
καταρχην καλες γιορτες και καλη μουσικη χρονια φιλοι μου.οσον αφορα για τις τιμε δεν θα μπω στην διαδικασια να το συζητησω .τα γεροντινια θα τα σπασουν και θα ειμαι εκει φυσικα.δεν ειναι οτι πεθαινω  για ac dc αλλα ειναι ασχετο .ειναι ενα σχημα που ειναι σημειο αναφορας στην rock αι προφανως αξιζει να τους απολαυσουμε.
 80,00 ευρω ειναι ακριβο?
 εσεις απο Αθηνα ξερετε καλυτερα απο εμενα τις τιμες στα μπουζουκια αυτες τις μερες.μηπως ειναι αδειο κανενα μαγαζι?
 ειχε ερθει Πατρα κατι Παπακ/νου Μπουλας κ.σια και τρωγαμε κατι 150 αρες στην μπουκαλα και τελικα φευγαμε αφου ειχαμε πιει 3 μουκαλες!
δηλαδη θα ειχαμε δει 4 ac dc.
οποτε ας ευχηθουμε να ειναι ζορικοι και να περασουμε καλα και ξεχαστε τα φραγκα.

Αποσυνδεδεμένος darthvader8119

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 212
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
καταρχην καλες γιορτες και καλη μουσικη χρονια φιλοι μου.οσον αφορα για τις τιμε δεν θα μπω στην διαδικασια να το συζητησω .τα γεροντινια θα τα σπασουν και θα ειμαι εκει φυσικα.δεν ειναι οτι πεθαινω  για ac dc αλλα ειναι ασχετο .ειναι ενα σχημα που ειναι σημειο αναφορας στην rock αι προφανως αξιζει να τους απολαυσουμε.
 80,00 ευρω ειναι ακριβο?
 εσεις απο Αθηνα ξερετε καλυτερα απο εμενα τις τιμες στα μπουζουκια αυτες τις μερες.μηπως ειναι αδειο κανενα μαγαζι?
 ειχε ερθει Πατρα κατι Παπακ/νου Μπουλας κ.σια και τρωγαμε κατι 150 αρες στην μπουκαλα και τελικα φευγαμε αφου ειχαμε πιει 3 μουκαλες!
δηλαδη θα ειχαμε δει 4 ac dc.
οποτε ας ευχηθουμε να ειναι ζορικοι και να περασουμε καλα και ξεχαστε τα φραγκα.


ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ!!!


αν και το target group των AC/DC ειναι πιτσιρικαδες που μπορει να μη τα εχουν...τουλαχιστον το μαθανε μεσα στα Χριστουγεννα...να βγουνε να πουν τα καλαντα να μαζεψουνε λεφτα γαι το ticket! Για τους μεγαλυτερους δε το συζηταω! οσο "ροκαδες" και να ειμαστε ....2-3 φορες το χρονο τα ακουμπαμε χοντρα σε "φτωχους" μουσικους οπως Θηβαιος, Παπακωνσταντινου, Νταλαρας κτλ κτλ.....για μην αναφερω καφριλες του τυπου Σφακιανακη, Πλουταρχο και αλλες αηδιες.

στους AC/DC δε θα τα σκασουμε?????
Rock n Roll all Night and Party every Day

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Το όλο θέμα τόσο καιρό δεν είναι σε ποιούς θα επιλέξουμε να τα σκάσουμε, αλλα γιατι έχουν ανέβει οι τιμές τόσο πολύ σε αυτή τη μορφή ψυχαγωγίας...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
στους AC/DC δε θα τα σκασουμε?????
Όχι, δε θα τα σκάσεις στους AC/DC, θα τα σκάσεις στη Didi Music κυρίως... Κι αυτό είναι που με ενοχλεί περισσότερο!!

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
εαν ημουν ας πουμε 17 χρονων θα ελεγα οτι ειναι πολυ ακριβο το εισητηριο.τωρα ειμαι 33 και καποτε ημουν 17 και θυμαμε λοιπον οτι τοτε οι τιμες για ενα δισκο ηταν εξωφρενικες.μαζευα κανα φραγκο για το τρενο και την εκανα μοναστηρακι για used.προτιμουσα να μην παω για καφε με τα φλωρακια του σχολειου και τα χαζογκομενακια που με βλεπαν με τσιγαρο και ελεγαν ''αυτος ειναι αναρχικος'' γιατι γουσταρα να τα ριξω τα λεφτα σε αυτο που λατρευα.''την μουσικη''. αν ημουν παλι 17 και μου ελεγαν οτι ερχονται οι ac dc δεν υπηρχε περιπτωση να το σκεφτομουν.
 προφανως και μας κλεβουν αλλα δεν πειραζει  δεν ειναι η πρωτη φορα.

Αποσυνδεδεμένος darthvader8119

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 212
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
στους AC/DC δε θα τα σκασουμε?????
Όχι, δε θα τα σκάσεις στους AC/DC, θα τα σκάσεις στη Didi Music κυρίως... Κι αυτό είναι που με ενοχλεί περισσότερο!!


Ακριβως !!!
γιατι εχει δεν εχει κοσμο οι AC/DC τα λεφτα τους θα τα παρουν!
Rock n Roll all Night and Party every Day

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
^^^ Ειρωνικό το σχόλιο?

Αποσυνδεδεμένος darthvader8119

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 212
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
^^^ Ειρωνικό το σχόλιο?

ΚΑΘΟΛΟΥ!
Rock n Roll all Night and Party every Day

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
OK τότε, sorry...

Αποσυνδεδεμένος d3vilsoul

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
ti lete re m***kes, ti eine 80 euro gia ACDC, apo kipro eimai kai taxideuw europi gia na do sinavlies, kai ta kalytera lives eine ELLADA!!!
Eixa dei w.a.s.p. londino itane giro sta 80-100 atoma xenerotoi.
Ti tha edina na dw AC/DC sto Olympiaco Stadio dex xero, apla exo isitirio AC/DC gia londino kai plirosa peripou 260-300 euro na to paro kai tora pou anakinothike ellada skeftomai na to pouliso epidi stin ellada eine ta kalytera lives me diafora. Oxi na pao na do AC/DC me tous xenerotous tous egglezous.

Giati kano auto to post? epidi kapios elege me 80 euro tous vlepei sto exoteriko...Auta eine m***kies.. AC/DC tha dei REEE!!!!

\m/

signomi gia ta Greeklish :)

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
αχχαχαχ....
σε όλο το μήνυμα μας κράζεις αλλά ζητάς συγνώμη για τα greeklish... :P
δλδ κατά τη γνώμη σου 260-300Ε δν είναι πολλά για ένα εισητήριο μιας συναυλίας που θα μαζέψει πόσες χιλιάδες κόσμο?
αναλογίες είναι αυτές....και δν νομίζω να χρειάζονται να ανεβάσουν τόσο πολύ το εισητήριο για να καλύψουν τα λειτουργικά τους έξοδα...
απλά αυξάνουν το κέρδος...
και δν έιναι πως δν θα τα δώσουμε...
θα τα δώσουμε αλλά το εισητήριο θα μπορούσε να είναι και φθηνότερο...

Αποσυνδεδεμένος BluesMe

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Music is the universal language of mankind..
    • Προφίλ
αχχαχαχ....
σε όλο το μήνυμα μας κράζεις αλλά ζητάς συγνώμη για τα greeklish... :P

xaxaxaxaxaxa.... ;D ;D ;D  :P

Αποσυνδεδεμένος onfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
-ti lete re m***kes,...Auta eine m***kies.. AC/DC tha dei REEE, βάλε μπιπ στα greeklish. ;D
They tell you black is really white, and moon is just the sun at night and when you walk in golden halls you get to keep the gold that falls...It's heaven and hell

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Μποικοταζ στους AC/DC στην ελλάδα... μπράβο με κάνατε να γελάσω!!!
Τι είναι ρε παιδιά για να τους κάνουμε μποικοταζ, γάλα που έχουμε να επιλέξουμε μέσα από 10 μαρκες και σαμποταρουμε αυτές που πουλάνε το λίτρο πάνω από 1€? Ή νομίζει κανένας ότι αν το κάνουμε και πάμε 10000 άτομα στο ΟΑΚΑ στην επόμενη περιοδεία τους ( αν υπάρχει ) θα πουν οι μανατζερ "ας κλείσουμε στην ελλάδα με άλλη εταιρία και ας απαιτήσουμε φθηνα εισιτήρια"... ΕΛΕΟΣ!!! Ή βρήκατε σε άλλες χωρες πολύ φθηνότερα εισιτήρια? Εγώ για να σας πω την αλήθεια όταν οριστηκοποιήθηκε ο χώρος και είδα τα 60€ έπαθα ένα πολύ ευχάριστο σοκ... Περίμενα τις τιμές τουλάχιστον 20€ ψηλότερα...
Όπως και να το κάνουμε οι AC/DC ίσως είναι το κορυφαίο συγκρότημα του είδους (σύμφωνα με την ιστορία του, τα σοου που κάνει, τις πωλήσεις του δίσκου και τα σολντ αουτ των λαιβ ) αυτή την περίοδο και τα 60€ ένα πολύ μικρό αντίτιμο για την εμπειρία που θα ζήσουμε... αλήθεια ποιος νοιώθει άνετος όταν βγει ένα βράδυ και έχει 60€ στην τσέπη του? Εγώ πάντως όχι...
Πιστεύω ότι θα μαζευτούμε τουλάχιστον 50000 άτομα και θα περάσουμε τέλεια ( γιατί όντως στην ελλάδα το κοινο που παρακολουθεί τέτοια λαιβ μπορεί να είναι περιορισμένο αλλά σε καμια περίπτωση δεν το λες ξενερωτο )...
Οπότε ας αφήσουμε την γκρίνια και ας εστιάσουμε στο γεγονός: ΟΙ AC/DC ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!

Υ.Γ.1. Μην μου πει κανεις ότι έχω συμφέροντα και τα γράφω αυτά γιατί δεν έχω... απλά βαρέθηκα αυτή τη τσίχλα των ακριβών εισιτηρίων...

Υ.Γ.2. Χρονια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1866 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/08, 20:00
από DREAM AWAY
6 Απαντήσεις
3892 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/09, 02:10
από zeromancer
10 Απαντήσεις
5414 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/01/09, 08:32
από philip the great
160 Απαντήσεις
53904 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/09, 03:15
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
0 Απαντήσεις
3448 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/12/08, 19:52
από Βραζίλης
94 Απαντήσεις
29442 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/01/09, 00:14
από taxfreesax
47 Απαντήσεις
15565 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/09, 20:59
από D@ve Murray
73 Απαντήσεις
19822 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/03/09, 14:47
από hoba
155 Απαντήσεις
38165 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/09, 21:19
από Spell@lchemist!
182 Απαντήσεις
53659 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/07/09, 04:36
από Vaiking