Αποστολέας Θέμα: Η συμμορία των κιθαρωδών......(οργανωση ληστείας στο σπίτι του mace...:P)  (Αναγνώστηκε 25286 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
King_Mob με το παλουκι και τις αντιασφυξιογονες μαχες (ξεμειναν απο την τελευταια πορεια αλληλεγγυης στους διωκωμενους της κιθαριστης εξεγερσης) λεγοντας "εχω ετοιμασει την προκυρηξη για το σημερινο χτυπημα".... οι αλλοι απαντησαν...

...'παλι αυτες οι μαλακιες? δεν παμε να κανουμε τρομοκρατικο χτυπημα, κιθαρες παμε να σηκωσουμε'. Εκεινη την στιγμη....

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
μαζεύτηκαν καποια παλια καδοπεδα σαυτο το thread! Εΐμαι συγκινημένη. Καιρο ειχα να δω τοσους παλιος καδοφιλους μαζεμενους. λετε αυτο να σημαινει την αρχη της επιστροφης του necromayhem?

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
μαζεύτηκαν καποια παλια καδοπεδα σαυτο το thread! Εΐμαι συγκινημένη. Καιρο ειχα να δω τοσους παλιος καδοφιλους μαζεμενους. λετε αυτο να σημαινει την αρχη της επιστροφης του necromayhem?


o necromayhem θα επιστρεψει when the time is right....ειχα μια σύντομη συνομιλία μαζί του και ξέρω........beware......the beast is near.....

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Εφτασε η ευκαιρια σας....ειμαι Θεσσαλονικη απο σημερα μεχρι Σαββατο....μονο ο μοβορος σκυλος-φρουρος εμεινε πισω,κι αυτος οχι σιγουρα.... :) :)
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Φυγαμε φυγαμε... Τα πηραμε ολα? Μηπως ξεχασαμε κανενα καλωδιο μεσα? Μαστεεεεεερ δεν χρειαζεται να παρεις και το μπρελοκ esp αγορι μου εχουμε γεμισει 3 βαν, αν παρεις κι αυτο χρειαζομαστε τεταρτο, θα μας καταλαβουν.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Για ένα μπρελόκ χρειαζόμαστε 4ο βαν??
xaxaxaxax

κάντε ένα τσεκ πριν να φύγουμε ρεεεεεεεεεεεειιι!!!

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Ωχχχ.....επεστρεψα.... :o
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Φυγαμε φυγαμε... Τα πηραμε ολα? Μηπως ξεχασαμε κανενα καλωδιο μεσα? Μαστεεεεεερ δεν χρειαζεται να παρεις και το μπρελοκ esp αγορι μου εχουμε γεμισει 3 βαν, αν παρεις κι αυτο χρειαζομαστε τεταρτο, θα μας καταλαβουν.


ela re....αφου το είδα και μου άρεσε..... :P

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Ωχχχ.....επεστρεψα.... :o
Να σου πω ρε συ περιμενε λιιιγο εξω αν μπορεις γιατι εχουμε ενα θεμα εδω με ενα μπρελοκ. Ναι ναι μην ανηχυχεις σε κλεβουμε απλως. Τι? Οχι οχι δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις κλοπη ρουτινας ειναι, να σου πω επειδη εχουμε ενα θεμα και για να μην κουβαλαμε τωρα τεταρτο βανακι δεν μου λες που εχει ςκαι τα κλειδια του αμαξιου να το παρουμε? Θα στο φερω πισω, απλα κολλησε ο μαστερ με το μπρελοκ μωρε. Να σαι καλα
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Τερμα τα κουβαληματα με αυτοκινητο...τωρα μονο με ελικοπτερα.... ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :)
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Φυσικα η palaiokwstas company συνεργαζεται με το κιθαρα.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE