Σελίδες:
  • #1 από SirBlackBass στις 16 Jun 2009
  • ολοι περίπου εδώ μέσα έχετε αγορασει απο του 8ωμά  :D 8α ή8ελα να μου εξηγήσει κάποιος όλες τις διαδικασίες...
  • #2 από Korgy στις 16 Jun 2009
  • 1-ανοιγεις λογαριασμο στον τομαν
    2-επιλεγεις τι θα αγορασεις
    3-σου στελνυον μαιλ με τα στοιχεια του λογαριασμου τους κ το συνολικό ποσο που θα καταθέσεις
    4-μετα απο 3-4 μερες θα ετοιμασουν την παραγγελια σου.ισως την κρατήσουν μεχρι να μαζευτουν ολα τα εκτος στοκ πραματα.
    5-η αποστολη κρατα μαχ 6 μερες
    6-παραλαμβανεις κ χαιρεσαι ;D
  • #3 από Fteo στις 16 Jun 2009
  • Θα σου πρότεινα αντί να ακολουθήσεις τη διαδικασία του εμβάσματος να βγάλεις μια προπληρωμένη κάρτα. Έτσι γλυτώνεις 2 μέρες που κάνουν τα χρήματα να μεταφερθούν από τη μια τράπεζα στην άλλη.
  • #4 από mred-akias στις 16 Jun 2009
  • Υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο που πρέπει να προσέχουμε στην όλη διαδικασία?
  • #5 από Dr Bluz (G.K.) στις 16 Jun 2009
  • Υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο που πρέπει να προσέχουμε στην όλη διαδικασία?

    Να ελεγξεις σωστα τα στοιχεια σου (διευθυνση, αριθμο, περιοχη) για να μην αναρωτιεσαι πως εχει αποκτησει τοσο καλο ηχο ξαφνικα ο τυπος στο διπλανο σπιτι ενω εσυ εχεις ξοδεψει τα μαλλιοκεφαλα σου και ακομα να σου ερθει η παραγγελια..! ;D ;D ;D
  • #6 από SirBlackBass στις 16 Jun 2009
  • Και πρόσεξα οτι 8ελει να βάλουμε διεύ8υνση και το ερώτημα ειναι... στα ελληνικα?? :-X
  • #7 από parantox στις 17 Jun 2009
  • Greeklish ή Αγγλικά.

    Μπορείς να τους αφήσεις και comment στη φόρμα της παραγγελίας για οτιδήποτε αφορά την παράδοση.

    Κατα τα άλλα μπορείς να στείλεις mail στο info@thomann.de ή international@thomann.de και στο θέμα να γράψεις TO: George Angelopoulos για να ρωτήσεις απευθείας τον άνθρωπο που αναλαμβάνει τις ελληνικές "αποστολές" (η απάντηση στο mail ίσως πάρει κανα 2 μέρες).
  • #8 από Υπνοβάτης... στις 17 Jun 2009
  • (η απάντηση στο mail ίσως πάρει κανα 2 μέρες).

    Στη χειρότερη... Είναι πολυ εξυπηρετικοί... ;)
  • #9 από stepap#12 στις 07 Jul 2009
  • Προσοχη οταν ειναι μεγαλος ογκος (π.χ. ενισχυτης) το κραταει το ταχυδρομιο και πας και το παιρνεις εσυ.
    Παραλιγο να μου ξαναγυρισουν πισω τον δικο μου γιατι δν μπηκαν ποτε στον κοπο να με ειδοποιησουν...
    Δν πετας τπτ και ελεγχεις τα παντα πριν φυγει ο τυπος που στα εφερε (αν υπαρχει δυνατοτητα)
    Μετα ειναι τραβηγμα και πολυ δυσκολο να βγαλεις ακρη..+οτι ισως χρειαστουν και λιγα Γερμανικα.
    Αλλα σπανια τυχαινουν στραβες  :)
  • #10 από Mhche στις 07 Jul 2009
  • Εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξεις και το dv247 απ όπου παρείγγειλα εγώ,πιο φθηνό απ το θωμά εξακριβομένα και πολύ εξυπηρετικοί επίσης.Τσεκαρέτο,και όπως είπε και το παιδί πιο πάνω βγάλε μια προπληρωμένη κάρτα είναι καλύτερα.
  • #11 από stepap#12 στις 08 Jul 2009
  • Εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξεις και το dv247 απ όπου παρείγγειλα εγώ,πιο φθηνό απ το θωμά εξακριβομένα και πολύ εξυπηρετικοί επίσης.Τσεκαρέτο,και όπως είπε και το παιδί πιο πάνω βγάλε μια προπληρωμένη κάρτα είναι καλύτερα.

    +1
  • #12 από Staggάρης στις 08 Jul 2009
  • Εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξεις και το dv247 απ όπου παρείγγειλα εγώ,πιο φθηνό απ το θωμά εξακριβομένα και πολύ εξυπηρετικοί επίσης.Τσεκαρέτο,και όπως είπε και το παιδί πιο πάνω βγάλε μια προπληρωμένη κάρτα είναι καλύτερα.

    Υπάρχει και εκεί ένας έλληνας με τον οποίο μπορείτε να μιλήσετε, Θοδωρής Στουρνάρας λέγεται... μάλιστα σε κάτι ηχεία PA έκανε και καλύτερη τιμή από του site κατά πολύ...
  • #13 από parantox στις 09 Jul 2009
  • Υπάρχει και εκεί ένας έλληνας με τον οποίο μπορείτε να μιλήσετε, Θοδωρής Στουρνάρας λέγεται... μάλιστα σε κάτι ηχεία PA έκανε και καλύτερη τιμή από του site κατά πολύ...

    Παντού υπάρχει ένας μύθος... ;D
  • #14 από fenderbass στις 29 Jul 2009
  • Πιστε'υετε πως ο Θωμάς αξίζει πολύ περισσότερο από τα ελληνικα μαγαζιά? ???
  • #15 από SirBlackBass στις 30 Jul 2009
  • Εννοείται οι τιμές ελληνικών μαγαζιών με τον 8ωμά ειναι το αντί8ετο άκρο! ο 8ωμάς νικάει πάντα  :D
  • #16 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 30 Jul 2009
  • Οχι πάντα, αλλα με μεγάλη συχνότητα...
    Αν θυμάμαι καλά χάνει σε κάποια Ibanez....
Σελίδες: