Αποστολέας Θέμα: Ασχετα απο ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΙΘΑΡΑΣ ΣΤΟ YOUTUBE-ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑ  (Αναγνώστηκε 35558 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Στο kithara.gr απαγορευονται τα greeklish, συμφωνα με τους κανονισμους.

Παράθεση
8. Στα μηνύματά σας στο φόρουμ πρέπει να γράφετε ελληνικά, με ελληνικούς χαρακτήρες. Αποφύγετε τα greeklish γιατί το μήνυμά σας πιθανόν να διαγραφεί.


Τα μηνυματα που δεν πληρουν τους κανονες, διαγραφονται αυτοματως με βαση αυτον τον κανονισμο:

Παράθεση
12. Σε κάθε περίπτωση, οι διαχειριστές και συντονιστές διατηρούν το δικαίωμα να διαγράψουν μηνύματα ή να τα τροποποιήσουν αν κρίνουν ότι αυτό είναι απαραίτητο.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος orestisguitar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 65
  • ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • www.orestisguitar.com
κανενα προβλημα για τα greeklish,απλα στειλε μου σε παρακαλω που ακριβως βρισκοντε οι κανονες του φορουμ ,γιατι τους εψαξα και δεν τους βρηκα πουθενα.αν ειναι τοσο συμαντικοι,βαλτε τους καπου να φενονται και να μπορει ο κοσμος να τους βρισκει και να τους διαβαζει ευκολα
ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Στο post μου εχω κανει link στους κανονες! Υποτιθεται πως τους διαβασες οταν εγγραφηκες στο forum!

Και τελοσπαντων, ακομα και στους κανονες να μην ειναι, οταν βλεπεις πως σε ενα forum ολοι γραφουν ελληνικα ( οπως τα γραφουν γιατι κι εγω ατονικο συστημα ακολουθω για ευκολια ), μαλλον κατι σημαινει αυτο!


 
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος orestisguitar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 65
  • ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • www.orestisguitar.com
Στο post μου εχω κανει link στους κανονες! Υποτιθεται πως τους διαβασες οταν εγγραφηκες στο forum!

Και τελοσπαντων, ακομα και στους κανονες να μην ειναι, οταν βλεπεις πως σε ενα forum ολοι γραφουν ελληνικα ( οπως τα γραφουν γιατι κι εγω ατονικο συστημα ακολουθω για ευκολια ), μαλλον κατι σημαινει αυτο!



Δεν εκατσα να κανω γκαλοπ ουτε ερευνα για να δω αν χρησιμοποιουνε ελληνικα η οχι ολοι εδω μεσα.Τα greeklish υπαρχουν παντου και δεν ειναι παραλογο αν καποιος τα χρησιμοποει.Αν θες να διαβαζει ο κοσμος τους κανονες σου,να τους βαλει καπου φατσα καρτα και να μην ειναι κατω χαντακωμενοι οπου να ναι.Θες να μου πεις δλδ οτι το πρωτο πραμα που θα μου ρθει στο μυαλο οταν γραφτω στο φορουμ,ειναι να πατησω σε ενα απο τα 30 ταμπς που εχεις ,που λεγετε Βίκι,και οτι εκει καπου θα βρω τους κανονες?Τελος στο φορουμ εγραφτηκα το 2007 ,απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα και στον κοσμο του ιντερνετ και στο φορουμ.Πορισμα?Δεν θα ξαναχρησιμοποιησω greeklish,βαλε τους κανονες καπου να φαινονται!
ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Σε όλα τα φόρουμ της προκοπής που δεν απαρτίζονται από haxz0rz pwNGE GosU 12χρονα, ο κόσμος γράφει ελληνικά κι όχι greeklish. Γίνεται για λόγους ευκρίνειας κυρίως, τα κατεβατά σε greeklish και χωρίς σημεία στίξης, απλά δε διαβάζονται χωρίς να προκαλέσουν πονοκέφαλο. Και ειδικά από τη στιγμή που ζητά κανείς μια συμβουλή, το ελάχιστο που μπορεί να κάνει, είναι να σέβεται το χρόνο και τα μάτια αυτού στον οποίο απευθύνεται.

Χωριά που δες τι έχουν κάνει τα greeklish στην ορθογραφία σου, ανάθεμα κι αν υπάρχει μια σωστή λέξη σε κάθε ποστ. Καλά, τόνοι ούτε για αστείο.
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...