Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Εφέ

Ας λάμψουν όλα τα Pedalboards!!!φώτο!!!

<< < (2/131) > >>

Jezus:
Aν εχουν βαρος οι βαλιτσες, τι να πουμε και εμεις που κουβαλαμε καμπινα-κεφαλη-ρακ-κιθαρες κτλ σε καθε συναυλια?  :D
Να μη πω για κατι φιλους (1000mods) που κουβαλανε τουλαχιστον 2 full-stack Orange σε καθε συναυλια (και παιζουν συχνα), καθως και τουλαχιστον half-stack για το μπασο και ενα μεγαλο ντραμ-σετ  ;D

kronus:

--- Παράθεση από: RORY GALLAGHER στις 07/05/08, 13:30 ---Αυτή είναι η δική μου!Γίνεται λίγο της π#$@ανας,αλλά οκ! Το DS1 να ξεφορτωθώ και πιστεύω θα είμαι JET!Ίσως κανα tubescreamer...



--- Τέλος παράθεσης ---

αυτό το κόκκινο που έχεις συνδεδεμένα όλα τα άλλα πετάλια, τί είναι? τροφοδοτικό? μόνος σου του το έφτιαξες? αν ναι, πώς?(σε έπιασα από τα μούτρα ;D)

kronus:
μάλλον κατάλαβα.. δρομολογητής σήματος.. τα drives στην προενίσχυση μπροστά κ στην κιθάρα. κ τα mods στην λούπα.. έτσι??

teo_gp:

--- Παράθεση από: RORY GALLAGHER στις 07/05/08, 13:30 ---Αυτή είναι η δική μου!Γίνεται λίγο της π#$@ανας,αλλά οκ! Το DS1 να ξεφορτωθώ και πιστεύω θα είμαι JET!Ίσως κανα tubescreamer...



--- Τέλος παράθεσης ---


Το DS1 με κανά δύο μόντες μπορεί να γίνει άψογο... Γιατί να το ξεφορτωθείς?... Επίσης έχεις δοκιμάσει να βάλεις το chorus τελευταίο? Μάλλον θα δουλέψει καλύτερα ;) ;) ;)

7:

--- Παράθεση από: teo.gp στις 07/05/08, 17:25 ---
--- Παράθεση από: RORY GALLAGHER στις 07/05/08, 13:30 ---Αυτή είναι η δική μου!Γίνεται λίγο της π#$@ανας,αλλά οκ! Το DS1 να ξεφορτωθώ και πιστεύω θα είμαι JET!Ίσως κανα tubescreamer...



--- Τέλος παράθεσης ---


Το DS1 με κανά δύο μόντες μπορεί να γίνει άψογο... Γιατί να το ξεφορτωθείς?... Επίσης έχεις δοκιμάσει να βάλεις το chorus τελευταίο? Μάλλον θα δουλέψει καλύτερα ;) ;) ;)

--- Τέλος παράθεσης ---

Τι ειδους μοντες εννοεις αδερφε;

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View