Αποστολέας Θέμα: Interlude (Ancient) - MP3  (Αναγνώστηκε 2766 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Interlude (Ancient) - MP3
« στις: 28/02/06, 03:09 »
Μετα απο λιγο (σχετικα) καιρο, ειπα να σας ξαναενοχλησω για λιγο και να ζητησω λιγα λεπτα απο τον πολυτιμο χρονο σας (χμ σαν διαφημιση για αιμοδοσια ακουστηκε αυτο)..... Παρακατω ειναι το λινκ για ενα μικρο instrumental που (νομιζω οτι) τελειωσα προσφατα..... Ειναι μολις 2 και κατι λεπτα οποτε ελπιζω να το αντεξουν τα αυτια σας..... ;D

http://rapidshare.de/files/14310299/Interlude__Ancient_.mp3.html

Καθε κριτικη, γνωμη, ιδεα, Χριστοπαναγια, καλοδεχουμενη............. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 02/03/06, 12:23 από Samdreamth »
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Instrumental (MP3)
« Απάντηση #1 στις: 28/02/06, 15:08 »
Kαλο το κοματι σαν συνθεση...Ατμοσφαιρικο και τα συναφη...Μου αρεσει...
Απλα το συνολικο ακουσμα θα ηταν πολυ καλυτερο αν αντικαταστουσες μερικους midi ηχους με καποιο καλο synth...
keep it up! ;)
Alex

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Απ: Instrumental (MP3)
« Απάντηση #2 στις: 28/02/06, 21:46 »
Kαλο το κοματι σαν συνθεση...Ατμοσφαιρικο και τα συναφη...Μου αρεσει...
Απλα το συνολικο ακουσμα θα ηταν πολυ καλυτερο αν αντικαταστουσες μερικους midi ηχους με καποιο καλο synth...
keep it up! ;)
Alex

Σε ευχαριστω πολυ Alex να σαι καλα.... ;)...  Για τον ηχο εχεις δικιο σε αυτο που λες..... αλλα το προβλημα ειναι οτι και να ειχα καποιο synth ΔΕΝ θα μπορουσα να τα παιξω σε real time γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ξερω να παιζω πληκτρα.. :-\.. Υποτιθεται οτι παιζω κιθαρα.. :P...και πρωτα σε κιθαρα γραφω οτι ειναι να γραψω και μετα τα περναω στο προγραμμα (Reason 3)..... Απλα το κακο ειναι οτι δεν το χω μαθει πολυ καλα το προγραμμα (ειναι και τεραστιο) οποτε το αποτελεσμα παντα φαινεται οτι ειναι midi..... Δυσκολο πραγμα η παραγωγη.... :-\.... Παντως πιστεψε με οτι αν ακουσεις καποιο κομματι κανενος πιο εμπειρου σε αυτο το προγραμμα (πχ του Freemind) δυσκολα θα καταλαβεις οτι ειναι midi..... Αnyway και παλι σε ευχαριστω...... ;)
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Interlude (Ancient) - MP3
« Απάντηση #3 στις: 07/03/06, 15:04 »
Θα συμφωνησω με τον Alex οσον αφορα το midi ακουσμα... Παντως ειναι αρκετα ατμοσφαιρικο κ λιγακι ψυχεδελικο... Πολυ εξυπνη ιδεα τα κρουστα που μπαινουν στο 00:21 με inverted phase

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Απ: Interlude (Ancient) - MP3
« Απάντηση #4 στις: 08/03/06, 23:13 »
Θα συμφωνησω με τον Alex οσον αφορα το midi ακουσμα... Παντως ειναι αρκετα ατμοσφαιρικο κ λιγακι ψυχεδελικο... Πολυ εξυπνη ιδεα τα κρουστα που μπαινουν στο 00:21 με inverted phase

Σε ευχαριστω πολυ Fteo να σαι καλα...... Ο ηχος με τον καιρο θα διορθωθει.... Ηδη νομιζω οτι κανω βηματα προς τα μπρος σε αυτον τον τομεα (πχ σε σχεση με το προηγουμενο instrumental που ειχα ανεβασει)....
Anyway και παλι σε ευχαριστω......... ;)
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Απ: Interlude (Ancient) - MP3
« Απάντηση #5 στις: 09/03/06, 12:52 »
 gothic ατμοσφαιρικο!!!Μου αρεσε!!!
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Samdreamth

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάνω απ' όλα Μηχανολόγοι....
    • Προφίλ
Απ: Interlude (Ancient) - MP3
« Απάντηση #6 στις: 10/03/06, 01:45 »
gothic ατμοσφαιρικο!!!Μου αρεσε!!!

Σε ευχαριστω Ικαρε να σαι καλα......... Το ατμοσφαιρκο το δεχομαι, για το gothic δεν ξερω.... Βασικα δεν καταλαβαινω και πως το εννοεις........ Anyway σε ευχαριστω και παλι για τον χρονο σου.......... ;)
To those who understand I extend my hand, to the doubtful I demand take me AS I AM

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
2989 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/09/08, 09:16
από Βραζίλης