Αποστολέας Θέμα: Ε, ΑΜΑΝ ΠΙΑ  (Αναγνώστηκε 9055 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:Ε, ΑΜΑΝ ΠΙΑ
« Απάντηση #25 στις: 23/06/03, 12:28 »
Το πρόβλημα με το /ignore είναι οτι δεν το ξέρουν όλοι ή δεν ξέρουν πως να το χρησιμοποιήσουν.
Φανταστείτε έναν αθώο που μπαίνει πρώτη φορά και βλέπει έναν να βρίζει ασύστολα και κάμποσα άτομα (που έχουν κάνει ignore) να τα λένε μεταξύ τους σα να μη συμβαίνει τίποτα!

Είναι ενδιαφέρουσα η ιδέα που είπε o parpen. Θα χρειαστεί να επέμβουμε στο πρόγραμμα. Όμως, από τη στιγμή που θα γίνει ολοκληρωτικό ignore, δεν θα μπορεί πια να μιλήσει με κανέναν, δεν θα τον ακούει κανείς σε περίπτωση που θέλει να απολογηθεί ή άλλη. Επίσης, αν βγει και ξαναμπει, θα μπορεί να ξαναακουστεί ή θα έχει φιμωθεί δια παντός; :-X

Αποσυνδεδεμένος Witchking

  • Μαθουσαλίξ
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1854
  • Φύλο: Άντρας
  • Με τους αγγέλους άγγελος...σκυλί με τα σκυλιά
    • Προφίλ
    • Activeradio
Re:Ε, ΑΜΑΝ ΠΙΑ
« Απάντηση #26 στις: 23/06/03, 12:49 »
Το πρόβλημα με το /ignore είναι οτι δεν το ξέρουν όλοι ή δεν ξέρουν πως να το χρησιμοποιήσουν.
Φανταστείτε έναν αθώο που μπαίνει πρώτη φορά και βλέπει έναν να βρίζει ασύστολα και κάμποσα άτομα (που έχουν κάνει ignore) να τα λένε μεταξύ τους σα να μη συμβαίνει τίποτα!

Είναι ενδιαφέρουσα η ιδέα που είπε o parpen. Θα χρειαστεί να επέμβουμε στο πρόγραμμα. Όμως, από τη στιγμή που θα γίνει ολοκληρωτικό ignore, δεν θα μπορεί πια να μιλήσει με κανέναν, δεν θα τον ακούει κανείς σε περίπτωση που θέλει να απολογηθεί ή άλλη. Επίσης, αν βγει και ξαναμπει, θα μπορεί να ξαναακουστεί ή θα έχει φιμωθεί δια παντός; :-X

Εγώ λέω να μπορεί να ξανακουστεί..ώστε να του δοθεί κάποιο περιθώριο...
Αν συνεχίσει τότε ξανά ignore!!!! μέχρι να καταλάβει τι γίνεται θα έχει βαρεθεί και θα φύγει μόνος του...
...κι΄όποιος θάνατο φοβάται , θα τον κουβαλάει στους ώμους....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
2768 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/04/08, 10:08
από m@ster k@frer
2 Απαντήσεις
3003 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/11/14, 18:06
από paradoxologos