Σελίδες:
  • #351 από Jo. στις 04 Dec 2005
  • Kala leei re paidia o Thodoris

    Exoume toulaxiston mia selida minimata mono gia tis fotografies
    Otan mporesei o Vasilis tha tis anevasei,kai sigoura to proto pragma pou tha kanei afou tis anevasei tha einai na grapsei sto thema.

    Opos kai na exei mexri tote as vlepoume tis fotgrafies pou mas minan sto myalo :)
  • #352 από Kiratzoharris στις 04 Dec 2005
  • E ενταξει και τι εγινε?Και αυτο μεσα στο κλιμα της συναντησης ειναι..
  • #353 από YmiRLinG στις 04 Dec 2005
  • E ενταξει και τι εγινε?Και αυτο μεσα στο κλιμα της συναντησης ειναι..
    Και ποιο ειναι το κλιμα της συναντησης?
  • #354 από Korgy στις 05 Dec 2005
  • kλίμα τροπικό μου κλίμααα
    αξέχαστα σουξέ ;D ;D
  • #355 από Yngwie who? στις 05 Dec 2005
  • kλίμα τροπικό μου κλίμααα
    αξέχαστα σουξέ ;D ;D

    Που το θυμήθηκες ρε φίλε αυτό?Είναι το τραγούδι της Βίσση "τρελαίνομαι" που στο βίντεο κλιπ στο σόλο της κιθάρας η Βίσση ανέμιζε μια Fender Stevie Ray Vaughan?Eίχα φάει ΤΕΡΑΣΤΙΑ φρίκη όταν το είχα δει.Ιεροσυλία...
  • #356 από Iroukos στις 05 Dec 2005
  • kλίμα τροπικό μου κλίμααα
    αξέχαστα σουξέ ;D ;D

    Που το θυμήθηκες ρε φίλε αυτό?Είναι το τραγούδι της Βίσση "τρελαίνομαι" που στο βίντεο κλιπ στο σόλο της κιθάρας η Βίσση ανέμιζε μια Fender Stevie Ray Vaughan?Eίχα φάει ΤΕΡΑΣΤΙΑ φρίκη όταν το είχα δει.Ιεροσυλία...


    axxaxaxaxxa! πωωωωωωωω! τι πάτε και ξεθαυεται ρε? μη σκαλιζεται ρε τους νεκρους! ειδικα τις κακες αναμηνσεις! :P
  • #357 από marfy στις 06 Dec 2005
  • θα δούμε καμιά φωταφία από την μεγαλειώδη συνάντηση????
    το χρόνου μήπως?ή του παραχρόνου?


  • #358 από Korgy στις 06 Dec 2005
  • σειρά εχει το "μεθυσμένη πολιτεία" ;D ;D ;D το τόπικ εχει γίνει κυτίο παραπόνων ;D ;D
  • #359 από Yngwie who? στις 06 Dec 2005
  • ΑΠΟΝΑ ΣΕ ΛΕΗΛΑΤΗΣΑΑΑΑΑΝ ΚΑΡΔΙΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥ ΟΙ ΤΟΣΕΣ ΟΙ ΑΓΑΑΑΑΑΑΠΕΕΕΕΣ...ΥΜΝΟΣ!!! 8) KORGY ΕΙΣΑΙ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ flashback...ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΩΣΕ!!!
  • #360 από Korgy στις 07 Dec 2005
  • δαίιιιμονεεεεεςςς (μάλλον αυτοί φταίνε που αργεί το πισι του βασίλη να πάρει μπρος ;D ;D ;D)
  • #361 από P.D.L. στις 07 Dec 2005
  • δαίιιιμονεεεεεςςς (μάλλον αυτοί φταίνε που αργεί το πισι του βασίλη να πάρει μπρος ;D ;D ;D)



    Και για να ολοκληρώσουμε μια και καλή το flashback, ας κάνουμε απόψε μια καινούρια αρχή!!!!!!!!!!!!!
  • #362 από Korgy στις 10 Dec 2005
  • χιόοοονια στοοο καμπάνααριο
  • #363 από Iroukos στις 10 Dec 2005
  • ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΛΑΛΙΣΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΟΣ!!! ;D
  • #364 από Candlemass στις 12 Dec 2005
  • POY NAI OI FWTO??

    O          E          O

    POY NAI OI FWTO??
  • #365 από vst@vros στις 12 Dec 2005
  • Μη βαράτε...

    θα τις βάλει να τις δουμε και οι υπόλοιποι 8)

    εξάλλου:

    το καλό πράγμα αργεί...

    γι' αυτό :

    το γοργόν και χαρειν έχει :P
  • #366 από FSL στις 12 Dec 2005
  • Βρε παιδιά ηρεμείστε πια.....είναι αρκετές και έχουν δουλειά......
  • #367 από Yngwie who? στις 12 Dec 2005
  • ...και μέχρι να βγουν οι φωτο,θα σας κάνουμε παρέα με τον Korgy με παλιά αγαπημένα άσματα...Την αρχή θα κάνει ο Τόλης Τσιμογιάννης με το αξέχαστο σουξέ: " Και κάααααανεις και ζημιές,και κάααααανεις και ζημιές,και έχεις κι απαιτήσεις τραπέζι πρώτο θες!..." Korgy θεέ,πάρε το παιχνίδι απάνω σου!
  • #368 από Korgy στις 12 Dec 2005
  • εγώ το θεό μουυυυ τον θέελω αλήηητηηηηηηη ;D ;D
  • #369 από Βραζίλης στις 13 Dec 2005

  • Οι φωτογραφίες πάρθηκαν από 3-4 διαφορετικές φωτογραφικές μηχανές, έπρεπε να μαζευτούν, να γίνει διαλογή, να υποστούν επεξεργασία για βελτίωση της εικόνας, να γραφτούν λεζάντες (οι περισσότερες είναι της FSL), να μπουν σε μια σχετικα καλη σειρα, ωστε το τελικο αποτελεσμα να ειναι ικανοποιητικο... 
    Ελπίζω να σας αρέσει... γιατι αν πειτε οτι δεν σας αρεσει, δεν θα εχει εκπληξη αργοτερα!  ;D
  • #370 από YmiRLinG στις 13 Dec 2005
  • Ναι ειμαι ο πρωτος που τις ειδα απο τους θνητους του σαιτ. Χεχε επιτελους. Να σαι καλα Βασιλη
  • #371 από FSL στις 13 Dec 2005
  • Xμμμ χωρίς να θέλω να στο χαλάσω......δεν είσαι ο πρώτος........
  • #372 από Korgy στις 13 Dec 2005
  • επιτελους!!!
    http://www.kithara.gr/photo/12-11-05/imgpg/image23.html

    την φωτό αυτή θα την βάλω για μόστρα στη καλοκαιρινή περιοδεία μου...Προφιλ   a la Δημητρόπουλος ;D ;D ;D


    ευχαριστούμε για τον κόπο σας! ;)
  • #373 από YmiRLinG στις 13 Dec 2005
  • Xμμμ χωρίς να θέλω να στο χαλάσω......δεν είσαι ο πρώτος........
    Εννοω ο πρωτος απο αυτους που δεν ασχοληθκαν με αυτες τις φωτο
  • #374 από parlats στις 13 Dec 2005
  • Λοιπόν, να δηλώσω ότι πάλι με παραμορφώσατε στις φωτό  ;D

    Επίσης ο υπεύθυνος για τις λεζάντες, να διορθώσει. Ο parlats δεν έπαιζε με τη "θεική" κιθάρα αλλά με τη δικιά του που τυχαίνει να είναι ίδιας μάρκας. Παρακαλώ να καταχωρηθεί στα πρακτικά.  ;D
  • #375 από FSL στις 13 Dec 2005
  • Κάποια στιγμή έπαιζε με τη "θεική" κιθάρα"............και αυτό καταγράφηκε.....
Σελίδες: