Σελίδες:
  • #76 από chorrer στις 17 Nov 2007
  • Μαλλον θα σκασουμε μυτη κατα τις 21.30 .........αφηστε τιποτα να πιουμε κι εμεις εε!! :P
  • #77 από Βραζίλης στις 17 Nov 2007
  • ΟΚ, έφυγα, τα λέμε εκεί :)
  • #78 από bassman(4 String Suicide!) στις 18 Nov 2007
  • Tι εγινε ρε παιδια τελικα με την συναντηση?Τι χασαμε εμεις που δεν ηρθαμε..?
  • #79 από συννεφάκι στις 18 Nov 2007
  • Καλέ!!!!
    Θα μας μει κανείς ή θα μείνουμε στο σημείο που ο Βασίλης φεύγει απο
    το σπίτι του?  >:(
    (.. ή μήπως ξενυχτήσατε και κοιμάστε?  ::) )
    (.. ή μήπως δεν πήγε κανείς ..?  ::) )
    (.. ή μήπως περάσατε χάλια και δεν θέλετε να το συζητήσετε?  ::) )
    (.. ή μήπως δεν ενδιαφέρεστε για όλους εμάς που αγωνιούμε να
    μάθουμε τα κοτσομπολιά??  ;D   ;D   ;D )

    Άντε άντε!!! Ανασκουμπωθείτε!! :)
  • #80 από Σταυροφόρος στις 18 Nov 2007
  • Τίποτα από τα παραπάνω, απλά είμαστε ακόμα εκεί. ;D
  • #81 από Βραζίλης στις 18 Nov 2007
  • Ας πω εγώ...
    Η προσέλευση ήταν σχετικά μικρή. Πέρα από τον καιρό που ήταν χάλια (είχε μια φοβερή μπόρα κατά τις 4-5μμ), παραδέχομαι ότι φταίω και εγώ, που δεν το οργάνωσα αρκετά νωρίς.
    Μια κιθάρα ακουστική είχαμε μόνο, που έφερε ο csd, και που την έπαιξαν μόνο η Ρηνιώ και ο ado.
    Αργότερα έπαιξε ο cavallino για καμιά ώρα, στα ηχεία του μαγαζιού και ακούσαμε λίγη μουσικούλα.
    Κατά τ'άλλα, τα μεζεδάκια ήταν ωραία, είπαμε τα δικά μας, πέρασαν οι ώρες γρήγορα και ευχάριστα.

    Αν υπάρχει όρεξη, ίσως γίνει επανάληψη της συνάντησης κατά τα Χριστούγεννα, υπό άλλες συνθήκες, και τότε θα έχουμε φτάσει και ξεπεράσει τα 20000 μέλη... (εγώ πάντως δεν ξέρω ακόμα αν θα είμαι στην Ελλάδα στις γιορτές).
  • #82 από pascal. στις 18 Nov 2007
  • Η συνάντηση ήταν περισσότερο σα μεγάλη απλή συνάντηση, παρά σαν επετειακή. Απαράδεκτοι οι κιθαρωδοί άνευ χαρτοφυλακίου!! Μία κιθάρα σε τόσα άτομα πού ακούστηκε! Τι να προλάβει και η Ρηνιώ; Η οποία πάντως ήταν φοβερή. Προσωπικά την καταευχαριστήθηκα. Βγάζει ένα μεράκι αυτό το κορίτσι. Μια φοβερή όρεξη για μουσική.

    Κατά τα άλλα και αν τη δούμε σα μια απλή συνάντηση (και προσωπικά μιλώντας πάντα) πέρασα πολύ καλά και χάρηκα πάρα πολύ που είδα γνωστές μουρίτσες, τον alex68 (δε σε λυπάμαι καθόλου εκεί που πας!), την amfenster (καλά που σιγοντάραμε τα κοριτσάκια τη Ρηνιώ, γιατί αν περιμέναμε από τους αρσενικούς...), τον Candlemass (συγκουτσομπόλη μου!), τον Πελαργό (Ρε Ηλία, σε πάω! Πιο πολύ απ' ό,τι σε πάει και ο Χριστόδουλος ακόμα!), τον Cornholio (ή ό,τι απέμεινε εξ αυτού  :P). Και τελευταίο τον Vert ο οποίος μας αιφνιδίασε ευχάριστα! Ρε, θα σου το κάνω το τάβλι. Αρκεί να μου υποσχεθείς ότι δε θα βαράς τα πούλια και θα με κομπλάρεις.

    Φυσικά το διοργανωτή μας Βασίλη, ο οποίος δε νομίζω ότι έκανε τίποτα στραβό στη διοργάνωση, αλλά τον σαμποτάρανε η βροχή και η 17Ν.

    Ο Cavallino μας έπαιξε μουσικούλες κατά τις 10 και τα ιταλικά του και τα αμερικάνικά του και τα ελληνικά του και τα όλα του!

    Εντάξει, για Parlats, Papajohnny και γιατρό δεν κάνω λόγο γιατί και ανάξιοι λόγου είναι και γιατί δεν προλαβαίνω να τους χάσω για πολύ καιρό.

    Να αναφερθώ και στους καινούριους που είδα, την fifi με τη φωνάρα της και τις δεύτερές της και τα απίστευτα μωρά της, τον ado που  ξεκούρασε τη Ρηνιώ κιθαριστικά, την eva με την οποία δε μίλησα λόγω της γνωστής χωροταξίας που πλήττει τις συγκεντρώσεις του Κιθάρα, τον acer79 που ήταν ο ντροπαλός της παρέας και δε μίλησε παρά ελάχιστα (την επόμενη φορά ελπίζω να είναι πιο φιλικά και άνετα για σένα, η 1η φορά είναι πάντα κάπως!) και τέλος τον csd που έφερε ΚΙΘΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!! ΝΑΙ!!!!!!!!! Ο μοναδικός!!!!!!!! Ρε, ας έπαιζα εγώ και θα σας έλεγα...
  • #83 από PAPAJOHNNY στις 18 Nov 2007
  • Θα συμφωνησω και εγω οτι δεν μου εκανε και τοσο επετειακη οσο μια απλη συναντηση του kithara.
    Κατα τα αλλα περασαμε πολυ καλα με πολυ γελιο φαγητο και μουσικουλα (αν και ειμαστε απαραδεκτοι που ειχαμε μονο μια κιθαρα).
    Αντε και του χρονου καλυτερα! :)
  • #84 από D@ve Murray στις 18 Nov 2007
  • Περασαμε καλα... φαγαμε...ηπιαμε... τα ειπαμε... και βραχηκαμε κομματι...


    Αντε και στις επομενες παιδια... ;D
  • #85 από Σταυροφόρος στις 18 Nov 2007
  • Ναι καλά.
    Ας μην το σκεφτόταν ο Βασίλης και θα σας έλεγα εγώ τι κιθάρα θα  είχαμε :P

    Πάντως μια επανάληψη όλου αυτού όπου δε θα είχαμε απουσίες λόγω καιρού και πορείας εμένα δε θα με χάλαγε!
    Άσε που έφυγα και νωρίς και δεν πρόλαβα να βάλω σταγόνα από αλκοόλ στο στόμα μου ( ::))

    Α, και κουμπάρα fifi... εγώ δεν κάνω μόνος μου τη νταντά, φοβάμαι!

    Αυτά τα λίγα...
    Super ήταν πάντως ;)
  • #86 από heineken στις 18 Nov 2007
  • τον acer79 που ήταν ο ντροπαλός της παρέας και δε μίλησε παρά ελάχιστα (την επόμενη φορά ελπίζω να είναι πιο φιλικά και άνετα για σένα, η 1η φορά είναι πάντα κάπως!)

    καταρχην aser79  >:( :P, ναι οντως & παντα στην πρωτη φορα ετσι ειμαι σε ολους :-[, συστηθηκα μονο στον d@ve & parlats γιατι ηταν η μονη που εχω δει φωτογραφια τους και θυμομουν.
  • #87 από Χάρης(DJ Ha) στις 19 Nov 2007
  • Να μαι κ γω... :D

    Ημασταν γυρω στα 20 ατομα ,οχι παραπανω κ αυτο εκανε την συναντηση
    να μοιαζει με συγκεντρωση για καφε, παρα με επετειακη...Αυτο ομως δεν εχει να λεει.
    (Βασικα έχει να λεει >> το οτι στο ροζ μπλοκακι γέμισε η σελιδα απο τις ΑΠΟΥΣΙΕΣ !!!! )  :P

    Ηταν ενας λογος να τα πουμε εκτενεστερα κ να γελασουμε με τα "πηγαδακια" που δημιουργουνταν...
    Χαρηκα που ειδα τις γνωστες φατσες κ μια δυο καινουργιες...

    Εγω ημουνα, μεταξυ αλλων, και στο πηγαδακι με τις κουτσομπόλες Candlemass(Π-ΟΤΕ  :P) ,
    Papa-ρηγα...εεε Papa-johnny ηθελα να πω, Πελαργο και pascal.  ;D ;D ;D Ειπαμε εκει δαφορα... ;D

    Ταυτοχρονα ομως με το αλλο αυτι ακουγα κ τα κοριτσια μας που τραγουδουσαν
    κ χειροκροτουσα καθε φορα  κ δινω συγχαρητηρια κ στον csd που αξιωθηκε να φερει κιθαρα...  ;)
    Φανταστειτε για να μην εφερε ο γιατρος... τι συναντηση ηταν...χαχαχχ ;D

    Μπραβο κ στον Βασιλη που μπηκε στον κόπο να ψαξει
    απο δω κ απο κει  για να βρει που θα καταληξουμε...

    Οσο για την επομενη συναντηση, αυτη θα ειναι στα χιόνια!!!
    (νομιζετε οτι μια φορα πέρισυ , ηταν αρκετη...?χαχα Γελιεστε...!!! φετος δεν θα μου ξεφυγετε... ;D )
  • #88 από - στις 19 Nov 2007
  • -
  • #89 από parlats στις 19 Nov 2007
  • aser ήμασταν οι μόνοι που θυμάσαι γιατί είμαστε αξέχαστοι  ;D

    Καλά περάσαμε, ωραίο το μαγαζί, ωραία η μάσα και βέβαια η παρέα

    pasqualita είμαστε ανάξιοι γενικώς αλλά όχι και λόγου  ;D

    Ελπίζω να τα ξαναπ(ι)ούμε σε κάποια άλλη συνάντηση ειδικά τα παιδιά που δεν μπορέσαμε να τα πούμε
  • #90 από MakisSRV στις 19 Nov 2007
  • ωραία περάσατε.Εμένα μου τα χάλασε η βροχή,αλλά κυρίως ο 40,1 πυρετός :o (όχι δεν πάτησα κάτι λάθος) και δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω,τουλάχιστον σήμερα έχω 38,5.Ελπίζω να σας δώ σε επόμενη συνάντηση.

    Μάκης
  • #91 από συννεφάκι στις 19 Nov 2007
  • Pascal,
    κατατοπιστικότατη! Μπράβο, μπράβο!!!!  ;D
    Ας ελπίσω ότι την επόμενη φορά που θα το πάρω απόφαση,
    δεν θα έχει γ***** απαγορευτικά...  :'(
  • #92 από delfinaki στις 19 Nov 2007
  • Λόγω κρυώματος, δεν μπόρεσα να έρθω, περάσατε καλά? Φωτογραφίες έχουμε?
  • #93 από parlats στις 19 Nov 2007
  • Τράβηξα εγώ πολύ λίγες, άμα είναι να τις συγκεντρώσουμε να ανέβουν όλες μαζί.
  • #94 από Amylo στις 19 Nov 2007
  • Pascal,
    κατατοπιστικότατη! Μπράβο, μπράβο!!!!  ;D
    Ας ελπίσω ότι την επόμενη φορά που θα το πάρω απόφαση,
    δεν θα έχει γ***** απαγορευτικά...  :'(

    ξερετε οτι δεν ηρθα γιατι δεν ηρθε η κυρια νεφος απο πανω :P..και οχι γιθατι ημουν στην πορεια και μετα για κρασακια ::) :D ;D ;D
  • #95 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 19 Nov 2007
  • Εγώ απο την άλλη πήγα μεν πορεία, αλλα μετά στις 12 είχα βάρδια, που δεν επιτρέπει πολλά πολλά πιο πριν... Κάντε την επόμενη Παρασκευή...
  • #96 από pascal. στις 19 Nov 2007
  • Ρε Χάρη, πού να μη μιλούσαμε και τόση ώρα... Σε λησμόνησα! Είδες με το να φεύγεις νωρίτερα;

    Άντε, στο ριπλέι να είμαστε πολλοί πολλοί. Και πολλές πολλές (κιθάρες).
  • #97 από fifi στις 21 Nov 2007
  • Ναι βρε παιδια..πολυ ομορφα ηταν το Σαββατο που περασε .Ελπιζω να ξανασυναντηθουμε συντομα και με περισσοτερες συμμετοχες αυτη τη φορα ...:)


    Υ.Γ:Οι κορες μου ξετρελλαθηκαν...csd ετοιμασου .... ;D
  • #98 από Korgy στις 21 Nov 2007
  • Σας ζηλεύω παίδες (με μια κιθάρα μόνο????)



    Είναι καιρός να συζητάμε σιγά σιγά για την συνάντηση Χριστουγέννων (που σίγουρα θα ειναι καλύτερη απο τα προπέρσινα κάλαντα στην Ερμού!) ;D
  • #99 από Iroukos στις 22 Nov 2007
  • παιδια ζηλευω πολυ!!!
    μη γελασεται αλλα... το ξεχασα!!! :o
    ω,ναι γινονται αυτα!
    τι να πω! ελπιζω να επαναρθωσω!!!  ::)

    kisses!!! :-*
  • #100 από Kerwyn στις 27 Nov 2007
  • Να ξαναγίνει η συνάντηση, να έχω κ εγώ το νου μου, μπας κ έρθω...
    Γιατί πραγματικά δεν πήρα πρέφα... ;D
Σελίδες: