Αποστολέας Θέμα: Μεγάλες αλήθειες  (Αναγνώστηκε 33442 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος KgSoloman5000

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • c'mon kage, bring the thunderrrrrr!
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #75 στις: 06/02/09, 19:23 »
επίσης τσεκάρουμε τη μυρωδιά της κάλτσας μας για να δούμε αν πρέπει να πάει στα άπλυτα ή αντέχει ακόμα

Αποσυνδεδεμένος Vicarious

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #76 στις: 06/02/09, 19:56 »
Μεγάλη αλήθεια:

Είσαι με παρέα και κάθεσαι σε μία καρέκλα από δέρμα. Ξαφνικά ακούγεται ένα "πρρρρτςςς", από το μέρος σου,
και για τα επόμενα 5-6 δευτερόλεπτα προσπαθείς αγχωμένος και με απορημένη φάτσα, να ξανακάνεις τον ίδιο ήχο, κάνοντας κινήσεις μπρος-πίσω.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #77 στις: 06/02/09, 20:20 »
Kανεις μια προβα με μια δεμενη μπαντα και κανεις ενα λαθος. Ολοι ξερουν πως το εκανες εσυ και σε καρφωνουν με τα ματια τους, ακομα κι αν τελικα το οργανο σου δεν ακουγεται καθολου.

Κανεις μια προβα με μια δεμενη μπαντα που εχει νεο κιθαριστα. Οποιος κι αν κανει λαθος, παντα ο νεος κιθαριστας θα υποστει το μαρτυριο του θανατηφορου βλεμματος.

Οσο κι αν προσπαθεις σαν ηχοληπτης να ρυθμισεις το monitor ενος τραγουδιστη θα ανακαλυψεις πως μονο 2 επιλογες υπαρχουν. Ή πολυ δυνατα ή πολυ χαμηλα...

Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος jimmy 1916

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • spicy rice
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #78 στις: 06/02/09, 20:21 »
-μυριζουμε την κλανια μας και κατα βαθος μας αρεσει!! ;D ;D

...errrr....subtle!

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #79 στις: 06/02/09, 20:56 »
-μυριζουμε την κλανια μας και κατα βαθος μας αρεσει!! ;D ;D

...errrr....subtle!
Γιατί κατά βάθος μόνο; Μάλλον και επιφανειακά, επιφανειακότατα...Αλλοιώς θα κρατιόμασταν και μόνοι μας...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος KgSoloman5000

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • c'mon kage, bring the thunderrrrrr!
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #80 στις: 07/02/09, 22:19 »
μεγάλη αλήθεια που συνειδητοποίησα προ ολίγου.
Όταν πας για μπάσκετ όλο και κάποιος θα βρεθεί να πάρει τη μπάλα και να σουτάρει φωνάζοντας "Τρία...Δύο..Ένα...Γκααααααααααααν"

Αποσυνδεδεμένος lordi13

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • the icon of dominance
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #81 στις: 15/08/09, 23:50 »
-ολοι εχουμε κανει τρελα σολο με κλειστο ενισχητη
-ολοι ειχαμε γκομενα στο χωριο μας
-ολοι εχουμε δει εστω και μια ταινια χαρη ποτερ
-ολοι εχουμε βαλει γκοαλ απ τα 40 μετρα
-οταν βλεπουμε τσοντοονειρα θα ξυπνησουμε ακριβως πριν το γα****
 8)

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #82 στις: 06/10/09, 00:29 »
Μεγάλες αλήθειες των ταινιών:

  • Πάντοτε σε μια ταινία όπου κάποιος θα θελήσει να χειριστεί ένα υπολογιστή, θα χρησιμοποιήσει αποκλειστικά το πληκτρολόγιο και ποτέ το ποντίκι, πατώντας δεκάδες κουμπιά με ταχύτατο ρυθμό..
  • Όταν μια μη-αμερικάνικη ταινία σπάσει τα ταμεία, θα γίνει μετά από ένα περίπου χρόνο remake από το Hollywood, το οποίο 9 στις 10 φορές θα είναι μάπα..
  • Σε όλες τις ταινίες τρόμου, όταν φτάνει η σκηνή της επίθεσης του δολοφόνου, θα το καταλάβεις από τη ξαφνική μουσική που θα ακούγεται από πίσω..
  • Στις ταινίες που το σενάριο δεν έχει βάθος, είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα παίξει μια πεντάλεπτη σκηνή τουλάχιστον, με σεξ μεταξύ των πρωταγωνιστών..
  • Σε κάθε παρέα που θα χαθεί στο δάσος με τον μανιακό δολοφόνο, θα υπάρχει σίγουρα μια απίστευτη ξανθιά η οποία τις περισσότερες φορές θα είναι ηλίθια και θα πεθάνει από τους πρώτους, προς απογοήτευση του ανδρικού κοινού..
  • Σε όλα τα αστυνομικά φιλμς, όσο και να μπλέκεται η υπόθεση, στο τέλος αυτός που θα πεθάνει θα είναι ένας μεγαλέμπορας ναρκωτικών ο οποίος θα έχει για τσιράκια 2-3 διεφθαρμένους αστυνομικούς..
  • Όταν πεθαίνει ο πρωταγωνιστής, στην επόμενη σκηνή κάτι θα γίνει και θα αποδειχθεί ότι επέζησε..
  • Όταν η ταινία δεν τελειώνει με happy end (βλ. Drag me to Hell), είναι σχεδόν σίγουρο ότι εισπρακτικά θα πατώσει..
  • Σχεδόν πάντα, όταν η αίθουσα του σινεμά είναι γεμάτη, στις πρώτες βίαιες σκηνές θα ακουστούν γέλια από παντού, τα οποία θα λιγοστεύουν καθώς θα τελειώνει η ταινία..

Αποσυνδεδεμένος corpse_bride

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 95
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #83 στις: 06/10/09, 01:45 »
- Ολοι θυμομαστε στιγμες στο δημοτικο που πηγαιναμε να ξυσουμε -και καλα- τα μολυβια μας αλλα ουσιαστικα για να μιλησουμε με καποιον αλλον εν ωρα ξυσιματος.

- Ολοι εχουμε πει σε γονεις θα βγω με τον/την ταδε φιλο/φιλη ενω εχουμε ερωτικο ραντεβουδακι... ;D

- Πολλοι (πολλες κυριως) οταν ζυγιζομαστε και δειχνει παραπανω κιλα απο οσα την τελευταια φορα, λεμε η ζυγαρια θα φταιει ή συμβαινει λογω κατακρατησης υγρων! ::)

- Ολοι εχουμε απαντησει σε ερωτηση αλλων με ενα 'ναι' η με κουνημα του κεφαλιου ενω στην πραγματικοτητα δεν εχουμε ακουσει την ερωτηση που μας εκαναν.

- Οταν καποιος λεει ενα ανεκδοτο το οποιο δεν καταλαβαινουμε, σκαμε στα γελια ταχα μου οτι το καταλαβαμε.

- Ολοι εχουμε παραμιλησει και τραγουδησει εστω και μια φορα στο δρομο.

- Εχουμε κοιμηθει σε μαθηματα και σκεπασαμε το προσωπο μας σαν να εχουμε πονοκεφαλο για να μη φαινεται... 0:)

- Κρυφοκοιταμε με το που ακουμε σκηνες σεξ σε ταινιες που βλεπουν οι αλλοι.  >:D
- Ολοι εχουμε 'γκουγκλαρει' το ονομα μας για να δουμε τι θα βγει! :P
 ;D  8)
ευωδιαζουν αγριοκερασα οι σιωπες....

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #84 στις: 06/10/09, 02:48 »
δυστυχως η μεγαλη αληθεια ειναι μια...
ολοι μας ψαξαμε εστω μια φορα να βρουμε τον μαλακα σε μια παρεα και αφου δεν τον βρηκαμε καταλαβαμε πως ημασταν εμεις
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #85 στις: 06/10/09, 03:09 »
-Ολοι εχουμε μια μουν@ρ@ ξαδελφη που κανεις δεν εχει δει...
-Ολοι εχουμε κανει πρασιναδα στο πρωτο μας live
-Ολοι ασχολουμασταν με το Michael Jackson και στενοχωρηθηκαμε πολυ που πεθανε
-Ολοι, απο τα πρωτα τραγουδια που βγαλαμε κουτσα στραβα ηταν το smoke on the water και το nothing else matters
-Ολοι εχουμε δει Εμμανουελα
-Ολοι εχουμε ενα ''χωριο'' που εξαφανιζομαστε καθε καλοκαιρι

-Ολοι εχουμε μπει σε μονοδρομο
-Ολοι βριζουμε τον ηλιθιο που μπηκε στο μονοδρομο
-Ολοι οσοι οδηγουν ακριβα αυτοκινητα εχουν διπλα τους μια ωραια ξανθια γκομενα

Ολοι οι φοιτητες λεμε ''το περασα με ...". Αλλιως λεμε ''με εκοψε με..."
Και τελος...Ολοι εχουμε ξυπνησει 7 η ωρα και εχουμε ξαναβαλει το ξυπνητηρι 7.15 λες και θα αλλαξει κατι!  8)


Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #86 στις: 06/10/09, 03:30 »
δυστυχως η μεγαλη αληθεια ειναι μια...
ολοι μας ψαξαμε εστω μια φορα να βρουμε τον μαλ**α σε μια παρεα και αφου δεν τον βρηκαμε καταλαβαμε πως ημασταν εμεις
E?Mιλάς με γρίφους μάγε

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #87 στις: 07/10/09, 01:51 »
-μυριζουμε την κλανια μας και κατα βαθος μας αρεσει!! ;D ;D
Καλα αυτο εννοοιτε ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #88 στις: 07/10/09, 01:52 »
-μυριζουμε την κλανια μας και κατα βαθος μας αρεσει!! ;D ;D
Καλα αυτο εννοοιτε ::)
:metal

Αποσυνδεδεμένος Alexisonfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #89 στις: 07/10/09, 20:24 »
-Ολοι οταν μπαινουμε για μπανιο, και το σοβρακο μας να πεσει στο πατωμα, αντι να το πιασουμε με το χερι, παντα θα το ''γραποσουμε'' με τα δαχτυλα των ποδιων θα το πεταξουμε στον αερα, και αμα τυχει και το πιασουμε με το χερι στην πρωτη προσπαθεια νιωθουμε γ**ατοι.

-Μερικες φορες οταν ειμαστε μονοι μας στο δωματιο μας, κανουμε πως παιζουμε air guitar, τραγουδαμε, χορευουμε ή κανουμε headbanging, ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ θα σκασει μεσα η μανα μας, και εμεις θα αρχισουμε να τριγυριζουμε στο δωματιο, κανοντας οτι κοιταζουμε τα ραφια και γενικοτερα πειραζοντας το πρωτο αντικειμενο που θα δουμε για να την πεισουμε οτι δε μλκιζομασταν μονοι μας.

-Ολοι μας εχουμε δει τουλαχιστον μια φορα τσοντα hentai.

-Ολοι οσοι θελανε να παρουν ηλ κιθαρα αλλα δεν ειχαν καμια σχεση με το αθλημα τοτε, το ΜΟΝΟ πραμα που τους ενοιαζε ηταν να εχει μαυρο χρωμα και ασπρο pickguard.

-Ολοι μας, την πρωτη φορα που ειπαμε '' σ'αγαπω '' δεν ξεραμε 100% την σημασια της λεξης.

-Οταν βλεπει η μανα μας μια σειρα στιν TV και χτυπαει το κουδουνι της πορτας στη σειρα αυτη, ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΩΛΟΣΚΥΛΟ μας θα νομιζει οτι ειναι το δικο μας κουδουνι και θα μας τα πριζει για κανα 5λεπτο με το γαυγισμα του.

-Το παιζεις θρησκος κτλπ, αλλα τουλαχιστον μια φορα στη ζωη σου εχεις ριξει ενα χριστοπαναγιδι τοσο γ**ατο, που αισθανεσαι γεματος για την υπολοιπη μερα.

-Για καποιον ανεξηγητο λογο, ολοι εχουμε κατουρισει στον κηπο μας, εστω κι αν ειχαμε τη δυνατοτητα να παμε στην τουαλετα.

-ΟΛΟΙ παθαμε επιλιπτικο σοκ τη πρωτη φορα που ακουσαμε τη διασκευη της Εφης Θωδη στο Smoke On The Water.





Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #90 στις: 07/10/09, 20:37 »
o alexisonfire έπεσε αρκετά....μέσα! :P

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #91 στις: 08/10/09, 00:50 »
o alexisonfire έπεσε αρκετά....έξω!  :P
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #92 στις: 11/10/09, 15:19 »
- Ολοι εχουμε πει σε γονεις θα βγω με τον/την ταδε φιλο/φιλη ενω εχουμε ερωτικο ραντεβουδακι... ;D
-'Ολοι στη εφηβεία μας το ''σκάσαμε'' απ την πόρτα ή απ το παράθυρο κάνοντας ταρζανιές, για ερωτικό ραντεβουδάκι  προσέχοντας μην ακούσουν οι γονείς μας (ή γαγβίσει ο σκύλος...) και μας άρεσε αυτό διότι ήμασταν για μια φορά ''κατάσκοποι''   ;D

- Πολλοι (πολλες κυριως) οταν ζυγιζομαστε και δειχνει παραπανω κιλα απο οσα την τελευταια φορα, λεμε η ζυγαρια θα φταιει ή συμβαινει λογω κατακρατησης υγρων! ::)
-Πολλοι (πολλες κυριως ) οταν ζυγιζομαστε και δειχνει παραπανω κιλα απο οσα την τελευταια φορα, λεμε ''Α,δεν είναι τίποτα.Φταίει που ζυγίζεσαι με τα ρούχα''  :P
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος onfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #93 στις: 11/10/09, 15:50 »
Ολοι εχουμε γραψει καποια στιγμη σε ενα topic " δεν ξερω αν το ανεφερε κανεις παραπανω..."

Λοιπον, δεν ξερω αν το ανεφερε κανεις παραπανω αλλα ολοι σπαμε τις φουσκαλες απο το προστατευτικο νάυλον συσκευασιας οταν πεσει στα χερια μας.
They tell you black is really white, and moon is just the sun at night and when you walk in golden halls you get to keep the gold that falls...It's heaven and hell

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #94 στις: 11/10/09, 18:38 »
- Ολοι εχουμε πει σε γονεις θα βγω με τον/την ταδε φιλο/φιλη ενω εχουμε ερωτικο ραντεβουδακι... ;D
-'Ολοι στη εφηβεία μας το ''σκάσαμε'' απ την πόρτα ή απ το παράθυρο κάνοντας ταρζανιές, για ερωτικό ραντεβουδάκι  προσέχοντας μην ακούσουν οι γονείς μας (ή γαγβίσει ο σκύλος...) και μας άρεσε αυτό διότι ήμασταν για μια φορά ''κατάσκοποι''   ;D

Mένω στο 2ο όροφο, χωρίς ψευδαισθήσεις για το αν μπορώ να πετάξω...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #95 στις: 11/10/09, 19:11 »
Ολοι ξερουμε πως στις μερες μας το να πουλας ενα προιον δεν εχει μεγαλη εξελιξη,αντιθετα το να πουλας μια υπηρεσια εχει τεραστιες προοπτικες.
Ε λοιπον αν ποτε ανοιξω ενα μαγαζι που θα πουλαει ειρωνια(σαν υπηρεσια δες το) σαν βασικο μου στελεχος θα ειναι(αν θελει  και με τεραστιο μισθο) τοΑυτάρεσκο Καθίκι Isnogood  ...και αυτη ΝΑΙ ειναι μεγαλη αληθεια ειναι ο καλυτερος ολων
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #96 στις: 12/10/09, 02:58 »
Ολοι ξερουμε πως στις μερες μας το να πουλας ενα προιον δεν εχει μεγαλη εξελιξη,αντιθετα το να πουλας μια υπηρεσια εχει τεραστιες προοπτικες.
Ε λοιπον αν ποτε ανοιξω ενα μαγαζι που θα πουλαει ειρωνια(σαν υπηρεσια δες το) σαν βασικο μου στελεχος θα ειναι(αν θελει  και με τεραστιο μισθο) τοΑυτάρεσκο Καθίκι Isnogood  ...και αυτη ΝΑΙ ειναι μεγαλη αληθεια ειναι ο καλυτερος ολων
WOW DUDE!!!
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλα εδώ δεν ειρωνεύτηκα..Σόρρυ κιόλλας αν φάνηκε έτσι...Απλά μου φάνηκε πολύ εξειδικευμένο για να είναι μεγάλη αλήθεια που να ισχύει για όλους..

(Και εννοείται οτι θέλω τεράστιο μισθο...)
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #97 στις: 12/10/09, 10:42 »
WOW DUDE!!!
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλα εδώ δεν ειρωνεύτηκα..Σόρρυ κιόλλας αν φάνηκε έτσι...Απλά μου φάνηκε πολύ εξειδικευμένο για να είναι μεγάλη αλήθεια που να ισχύει για όλους..

(Και εννοείται οτι θέλω τεράστιο μισθο...)
[/quote]

χαχαχαχα..Μη κολλας εχω δει δειγμα της"δουλειας"σου και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.το συγκεκριμενο τοπικ δες το σαν απλο ντεμο...
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #98 στις: 16/10/09, 10:26 »
- Ολοι εχουμε πει σε γονεις θα βγω με τον/την ταδε φιλο/φιλη ενω εχουμε ερωτικο ραντεβουδακι... ;D
-'Ολοι στη εφηβεία μας το ''σκάσαμε'' απ την πόρτα ή απ το παράθυρο κάνοντας ταρζανιές, για ερωτικό ραντεβουδάκι  προσέχοντας μην ακούσουν οι γονείς μας (ή γαγβίσει ο σκύλος...) και μας άρεσε αυτό διότι ήμασταν για μια φορά ''κατάσκοποι''   ;D

Mένω στο 2ο όροφο, χωρίς ψευδαισθήσεις για το αν μπορώ να πετάξω...

Ποτέ δεν είναι αργά για να δοκιμάσεις αν είσαι 7ψυχος... ;D
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεγάλες αλήθειες
« Απάντηση #99 στις: 16/10/09, 12:58 »
εχω την εντυπωση πως δεν εχει ψευδαισθησεις ουτε για αυτο αλλα περιμενω με αγωνια την απαντηση...
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
1993 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/10/05, 22:53
από Niiiiikos
0 Απαντήσεις
2104 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/06, 12:44
από Θοδωρής
48 Απαντήσεις
15682 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/09/07, 18:59
από founio
39 Απαντήσεις
18640 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/08/20, 20:25
από GVen
0 Απαντήσεις
1746 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/08, 11:03
από Foveras
3 Απαντήσεις
2140 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/08, 23:06
από Ωρίωνας
2 Απαντήσεις
3429 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/08/11, 18:17
από hot_sauce (φλουτσ)
17 Απαντήσεις
5810 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/12/12, 22:56
από Metaldon
0 Απαντήσεις
1559 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/18, 16:29
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1605 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/19, 20:17
από Ιππέας