Σελίδες:
  • #1 από Πέτροc στις 08 Sep 2003
  • ... Και για όσους δεν έχουν ξυπνήσει ακόμη ... ;D  κυκλοφόρησε το πρώτο (και αναμένονται άλλα τρία ) τεύχος της σειράς :
    _Κιθαρωδών Ψηφιακές Περιπέτειες (Τεύχος 1ο)_

    Μπορείτε να το προμηθευτείτε πάραυτα ... http://portal.kithara.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=268 ... καταβάλλοντας απλώς μια διθυραμβική κριτική στο παρόν θέμα ...  ;D ;D

    Απευθύνεται σε κιθαρωδούς (και μη) οι οποίοι/ες θέλουν να επεκτείνουν τη θαυμαστή τους με τη μουσική σχέση, στο άνυδρο και αφιλόξενο τοπίο των Προσωπικών υπολογιστών...  ;D (πω πω ... κέφια έχω σήμερα !!  ;D)

    Τα αρθράκια που θα παίξουν μπάλα είναι :
    1. Εισαγωγή στο μουσικό Hardware  (που μόλις κυκλοφόρησε)  8)
    2. Πως να φτιάξετε ένα Studio στο σπίτι (προτάσεις μηχανημάτων για μικρά ή ΜΕΓΑΛΑ βαλάντια...) :P
    3. Πως να ΜΗΝ πνιγείτε στον κόσμο των μουσικών Προγραμμάτων (Μουσικό Λογισμικό και επεξηγήσεις)
    ... και το σουξέ  ;D ... :
    4. Μεθοδολογία μουσικής δημιουργίας με Υπολογιστή (π.χ.εισαγωγή σε Cubase, Sonar κ.λ.π.)  :P :P

    ... έτσι για να σας έχω σε αγωνία ...  ;D ;D
    /nEwBiE  8)
  • #2 από Βραζίλης στις 08 Sep 2003
  • Εύγε και πάλι εύγε! Πάντα αναριωτιόμουν πως θα γίνει να έχουμε μερικά τέτοια άρθρα, γιατί υπάρχουν πολλές απορίες στο συγκεκριμένο θέμα. Το πρόβλημα ήταν να βρεθεί κάτσει κάποιος που να έχει ολοκληρωμένες γνώσεις και το κέφι και το χρόνο για να τα γράψει... "Είναι μια βρωμοδουλειά, αλλά κάποιος πρέπει να τη κάνει" ;D
  • #3 από Πέτροc στις 08 Sep 2003
  • Ευχαριστώ Βασίλη ... (αλλά όταν έγραφα για διθυραμβική κριτική δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλό μου ...  ;D ;D ;D)
  • #4 από Βραζίλης στις 08 Sep 2003
  • Ευχαριστώ Βασίλη ... (αλλά όταν έγραφα για διθυραμβική κριτική δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλό μου ...  ;D ;D ;D)

    Ναι βρε, το καταλαβα  :) Απλα εγραψα αυτο που ενιωσα οταν το ειδα. Προς το παρον δεν εχω αλλα σχολια επι του θεματος.
  • #5 από Σπύρος στις 08 Sep 2003
  • Μπράβο και πάλι μπράβο (αν και το έκανες για να γλυτώσεις το μαστίγωμα)
  • #6 από dshakes στις 10 Sep 2003
  • Ευχαριστώ Βασίλη ... (αλλά όταν έγραφα για διθυραμβική κριτική δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλό μου ...  ;D ;D ;D)

    Αισχος! Ντροπή! Τι πραγματα ειναι αυτά? Κρίμα το μποι σου καλέ!

    Κατι τέτοιο ειχες στο μυαλο σου? Αν ναι, χαιρομαι που βοηθησα...
     :P
  • #7 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 06 Oct 2003
  •    ...και πως ανεβαζουμε τα αρθρα μας?
Σελίδες: