Σελίδες:
  • #26 από ερεβος στις 10 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.



  • #27 από V_for_vedouza στις 11 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    και εφοσον ενα ειδος συγκινει εστω και ενα ατομο τοτε κανενας κομπλεξικος δεν εχει δικαιωμα να θεωρησει αυτον φλωρο για το ειδος που ακουει.... Ειναι τελειως ηλιθιο..... ;D
  • #28 από YmiRLinG στις 12 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )
  • #29 από V_for_vedouza στις 12 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )
    Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )
    Χαχαχαχα! Ενταξυ μωρε εφοσον συγκινει και ενα ατομο μην το λες..... Οχι! δεν ακουω εγω κιαμο αλλα καποιοι φιλοι και φιλες ιδιαιτερα φιλες ακουνε τατοια τυπου χολιδη γιαννια κιαμου ρεμου τα οποια εγω απευχθανομαι και δεν μπορω να ξεχωρισω ποιος τραγουδαει... :p
  • #30 από master of puppets στις 12 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )

    Σφήριξα και έληξες.....φλώρε.... :P
  • #31 από ερεβος στις 13 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )


    Γιατι ρε τι εχει ο Κιαμος? Μια χαρα ειναι, στην επομενη μπαντα μου θα τον κοτσαρω καπου αναμεσα σε Ov Hell και Dodheimsgard  :P
  • #32 από bassman(4 String Suicide!) στις 13 Nov 2011
  • Οπως ελαλησε ο αγαπητος Ερεβος θα συμφωνησω και εγω.Καμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους,ουτε για σκληρους ουτε για τπτ.Θα συμφωνησω επισης με τον Rockdude.Οτι μουσικη αγαπας και οτι σε συγκινει να την ακους.Μονο αυτο μετραει.

    Να σημειωσω οτι επισης δεν ημουν ποτε φαν των λαικοσκυλελε...αλλα παρολα αυτα..οπως και σε μενα δεν μου αρεσει να με κρινουν απο την μουσικη μου.Βεβαια παλαιωθεν σε μικροτερη ηλικια οπου και ανωριμος δυστυχως το εκανα σε αλλους και συνειδητοποιησα ποσο κακο ειναι.Οποτε..απλα τα πραματα...ακουστε οτι γουσταρετε...αυτα οριζει ο καθενας μονος...και αφηστε τον καθενα να λεει οτι θελει.
  • #33 από profsokin στις 13 Nov 2011
  • πιστεύω ότι η κλασική μουσική είναι για φλώρους
  • #34 από hot_sauce (φλουτσ) στις 13 Nov 2011
  • πιστεύω ότι η κλασική μουσική είναι για φλώρους

    και αυτό λέγεται flame...
  • #35 από master of puppets στις 13 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )


    Γιατι ρε τι εχει ο Κιαμος? Μια χαρα ειναι, στην επομενη μπαντα μου θα τον κοτσαρω καπου αναμεσα σε Ov Hell και Dodheimsgard  :P

    θα με πάρεις frontman?  :P
  • #36 από V_for_vedouza στις 13 Nov 2011
  • πιστεύω ότι η κλασική μουσική είναι για φλώρους

    και αυτό λέγεται flame...
    trolling λεγεται!  :P
  • #37 από Vaiking στις 14 Nov 2011
  • Ο'ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΠΕΜΠΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΙΚΟ!!! ΟΥΓΚ!!!! :P :P :P
  • #38 από ερεβος στις 14 Nov 2011
  • Γενικα καμμια μουσικη δεν ειναι για φλωρους ή για μη φλωρους. Ολα τα ειδη μουσικης μπορουν υπο τις καταλληλες προυποθεσεις να συγκινησουν ολα τα ειδη ανθρωπων.
    Εκτός από τον Κιάμο (maaaaaaaster που είσαι :P )


    Γιατι ρε τι εχει ο Κιαμος? Μια χαρα ειναι, στην επομενη μπαντα μου θα τον κοτσαρω καπου αναμεσα σε Ov Hell και Dodheimsgard  :P

    θα με πάρεις frontman?  :P


    Εννοειται. Σ εχω ηδη βαλει στα Credits  :P
  • #39 από Kosthrash στις 18 Nov 2011
  • Εμενα τα αγαπημενα μου κλασσικα κομματια (στην κιθαρα) ειναι αυτα:





    Παλευω καθημερινα και ευχομαι καποια στιγμη να μπορεσω να τα παιξω...
  • #40 από Ammon Jerro στις 18 Nov 2011
  • Γιατι ρε τι εχει ο Κιαμος? Μια χαρα ειναι, στην επομενη μπαντα μου θα τον κοτσαρω καπου αναμεσα σε Ov Hell και Dodheimsgard  :P

    Tον σκεφτομουν και εγω για να σου πω την αληθεια στη θέση του Κvost να ερμηνευει το Vendetta assasin.
    Kατι θα εκανε...
  • #41 από ερεβος στις 23 Nov 2011
  • Γιατι ρε τι εχει ο Κιαμος? Μια χαρα ειναι, στην επομενη μπαντα μου θα τον κοτσαρω καπου αναμεσα σε Ov Hell και Dodheimsgard  :P

    Tον σκεφτομουν και εγω για να σου πω την αληθεια στη θέση του Κvost να ερμηνευει το Vendetta assasin.
    Kατι θα εκανε...




    Xaxaxaxaxax Θα ηταν απολυτα επικ!!!!
  • #42 από ohmygodtheykilledkenny στις 23 Nov 2011
  • ρε παιδιά απορώ πως καταναλώσατε τόσο χρόνο να εξηγήσετε για τί η κλασική μουσική δεν είναι για φλώρους..Δεν υφίσταται καν σαν ερώτηση κάτι τέτοιο, αν κάποιος είναι σωστός μουσικός ακόμα και αν δεν ακούει κλασική μουσική δεν είναι δυνατόν να την χαρακτηρίζει έτσι.
  • #43 από V_for_vedouza στις 29 Dec 2011
  • ρε παιδιά απορώ πως καταναλώσατε τόσο χρόνο να εξηγήσετε για τί η κλασική μουσική δεν είναι για φλώρους..Δεν υφίσταται καν σαν ερώτηση κάτι τέτοιο, αν κάποιος είναι σωστός μουσικός ακόμα και αν δεν ακούει κλασική μουσική δεν είναι δυνατόν να την χαρακτηρίζει έτσι.
    Iσχυει αλλα εδω προσπαθουμε να εξηγησουμε στο δημιουργο του thread πως να την πει σ'αυτον που λεει οτι η κλασσικη ειναι για φλωρους.....
  • #44 από fuZZed στις 30 Dec 2011
  • ρε κατι τσιμεντολιθοι.......
  • #45 από gas-13 στις 30 Dec 2011
  • Ψυχραιμια παιδια,
    η μουσικη ΔΕΝ ειναι μια και οι ηχοι απειροι.Εχετε ακουσει μουσικη απο μεταλλικα σκουπιδια?
    Εχετε ακουσει την ορχηστρα των λαχανικων? Γενικως οτι δεν μας αρεσει η δεν καταλαβαινουμε
    δεν σημαινει οτι το αφοριζουμε κιολας.Οσο για τα περι ''φλωρων'' αναξιο συζητησης.Δεν υπαρχει
    μουσικο ειδος που να μην εχει υποστει επιδραση απο αλλο.
    Με αγαπη GAS-13
Σελίδες: