Σελίδες:
  • #1 από Costa στις 20 Apr 2005
  • www.kingsofmetal.gr ή www.manowar.com

    Death To False Metal -- Hail Manowar!
  • #2 από master of puppets στις 20 Apr 2005
  • Άντε πάλι τα ίδια..
  • #3 από D@ve Murray στις 20 Apr 2005
  • Κιθαρες απο σιδερο και ντραμς απο μπετο...Baby Oil και γουνινα σωβρακακια... All bands play...Manowar play-back....πολυ σηζυτημενο...ψαξε λιγο πριν βαλεις kαινουριο θεμα....



    Ειμαι γραφικος τελικα...
  • #4 από master of puppets στις 20 Apr 2005
  • Ειμαι γραφικος τελικα...

    Πολύ ;D ;D ;D
  • #5 από Costa στις 20 Apr 2005
  • Οχι ρε σεις, αφου δεν υπηρχε αντιστοιχο link.
  • #6 από master of puppets στις 21 Apr 2005
  • Οχι ρε σεις, αφου δεν υπηρχε αντιστοιχο link.

    Γενικά έχουν συζητηθεί πολύ οι Manowar όμως εδώ μέσα... ;)
  • #7 από jazzer_n_rocker στις 23 Apr 2005
  • Λοιπον,το θεμα με τους Metalαδες μου την εχει βαρεσει!Εμ μερικοι απο εδω μεσα ακουν metal(τι μερικοι?)anyway,αλλα δεν τους φτανει αυτο ακουνε και Φασιστικη metal,''brothers everywhere raise your hands into the air,we're warriors..we're warriors of the world.. :P... :P....... :P
           ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΡΕ!!!
  • #8 από TrueMetal στις 23 Apr 2005
  • Λοιπον,το θεμα με τους Metalαδες μου την εχει βαρεσει!Εμ μερικοι απο εδω μεσα ακουν metal(τι μερικοι?)anyway,αλλα δεν τους φτανει αυτο ακουνε και Φασιστικη metal,''brothers everywhere raise your hands into the air,we're warriors..we're warriors of the world.. :P... :P....... :P
           ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΡΕ!!!

    Πλάκα κάνεις έτσι?
  • #9 από jazzer_n_rocker στις 24 Apr 2005
  • Λοιπον,το θεμα με τους Metalαδες μου την εχει βαρεσει!Εμ μερικοι απο εδω μεσα ακουν metal(τι μερικοι?)anyway,αλλα δεν τους φτανει αυτο ακουνε και Φασιστικη metal,''brothers everywhere raise your hands into the air,we're warriors..we're warriors of the world.. :P... :P....... :P
           ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΡΕ!!!

    Πλάκα κάνεις έτσι?
    Που θεωρεις οτι κανω πλακα?Στο οτι η Metal τον Μanowar ειναι φασιστικη?Δεν εχω κατι με την Metal γενικα,αλλα οσον αφορα τους Manowar ειμαι εντελως αρνητικος.
  • #10 από Baphomet (Πέτρος) στις 24 Apr 2005
  • κατα τα αλλα ειμαστε ολοι μουσικοφιλοι και δεν ασχολουμαστε παρα μονο με την μουσικη...γι αυτο αλλωστε ειμαστε πολεμιοι των reality και ειδικα του fame story..γιατι ασχολειται και με τον χαρακτηρα ή τα προσωπικα των παιδιων περα απο τις μουσικες τους ανησυχιες και ικανοτητες...παρολα αυτα ολοι ξερουμε να κραζουμε οποιονδηποτε, επειδη ειναι ψωνιο ή επειδη εχει Image που δε μας αρεσει ή επειδη εχει αποψεις που δε συμφωνουμε... κι εγω δε τους παω τους Manowar και τις δηλωσεις τους και τα καραγκιοζιλικια που λενε και κανουν ειναι γνωστα και μονο ενας ΒΛΑΚΑΣ θα μπορουσε να τα δεχεται αυτα... αλλα απο εκει και περα ειναι ενα συγκροτημα με μεγαλη ιστορια στην μεταλ σκηνη που εχει ανοιξει τον δρομο για πολλους και σαν μουσικοι ειναι (ή ηταν για καποιους) παναξιοι και πολυ γουσταρω να ακουω τα τραγουδια τους. ας επικεντρωθουμε σε αυτο καλυτερα...
  • #11 από Ross The Boss στις 29 Oct 2005
  • Hail To The Kings
  • #12 από parlats στις 30 Oct 2005
  • ...γι αυτο αλλωστε ειμαστε πολεμιοι των reality και ειδικα του fame story..γιατι ασχολειται και με τον χαρακτηρα ή τα προσωπικα των παιδιων περα απο τις μουσικες τους ανησυχιες και ικανοτητες...

    Ποιος είπε ότι είμαστε πολέμιοι του Fame Story?  ;D
  • #13 από jacksonas στις 30 Oct 2005
  • Death to false fame story metal!!!
    Maim and kill them,
    rape their women and children!!!
  • #14 από Σιδηρόπουλος στις 30 Oct 2005
  • δειτε και το Kafrillion - Kings of Feta :P
  • #15 από George_JimMorrison στις 30 Oct 2005
  • δειτε και το Kafrillion - Kings of Feta :P

    Αυτο ειναι Ανωριμοι. Οπως επισης και ο υπερτατος δισκος Into Floroi Ride
  • #16 από Joef - Über Alles στις 31 Oct 2005
  • Drink To Your Brothers Who Are Never To Fall
    We're All Brothers Of Metal Here In The Hall

    Brothers Of Metal
    We Are Fighting With Power And Steel
    Fighting For Metal Metal That's Real
    Brothers Of Metal Will Always Be There
    Standing Together With Hands In The Air

    οχι και φασιστικοι αυτοι οι στιχοι???
Σελίδες: