Σελίδες:
  • #1 από kpk στις 07 Mar 2003
  • Μάγκες , όποιος θέλει το Guitar Pro 4 Full Version , είναι διαθέσιμο. Ποιός έχει ή μπορεί να φτιάξει ελληνικά τραγούδια σε Guitar Pro format; Βρείτε ένα site να κάνω upload το GUITAR PRO 4 για να το κατεβάσετε.
  • #2 από chr1s_86 στις 01 Apr 2003
  • Το έχω και εγώ το full.
    Να σε ρωτήσω όμως κάτι....
    Χρησιμοποιείς το κουρδιστήρι που έχει;
    Γιατί σε εμένα κολάει η βελόνα του κουρδιστηριού και πρέπει να επιλέξω το κουμπί μιας άλλης χορδής και ξανά πάλι για να επανέλθει.
  • #3 από Σπύρος στις 03 Apr 2003
  • Ποια έκδοση έχεις;
    Την 4.03 ή νεότερη;
  • #4 από Θοδωρής στις 03 Apr 2003
  • Με ενδιαφέρει και εμενα αν υπάρχει.
  • #5 από Σωτήρης στις 03 Apr 2003
  • Παιδια αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειχα καποια στιγμη το εν λογο προγραμμα αλλα δεν το πολυ δουλεψα και δεν το θυμαμαι...μπορει να μου πει καποιος τι μπορει να κανει καποιος μ'αυτο το προγραμμα??..?? Και που μπορουμε να το βρουμε?...www.download.com??
    Περιμενω πληροφοριες.... :)
  • #6 από ScorpVet στις 07 Apr 2003
  • To guitar pro 4 (full) mporeis aneta na to katevaseis apo kazaa(den 3erw apo poy alloy mporeis na to vreis full).Afoy to katevaseis phgaine www.mysongbook.com exei polla gnwsta songs sth morfh poy diavazei to GP4(.gp4 diladi).Einai to kalytero ap'osa exv dei.Dystyxws omws den yparxoyn ellhnika :-\.
  • #7 από Σπύρος στις 08 Apr 2003
  • Δες το topic για το tab editor
  • #8 από MindCircus στις 24 Dec 2003
  • Ρε παιδιά, όποιος έχει χρόνο και δε βαριέται, μήπως μπορεί να μου στείλει με email το Guitar Pro στο stelkork@yahoo.gr? Δυστυχώς δε μπορώ να εγκαταστήσω το kazaa, αλλιώς θα το κατέβαζα μόνος μου.

    Ευχαριστώ!
  • #9 από Καρχαρίας στις 29 Dec 2004
  • Το Guitar Pro 4, version 4.0.7 μπορείτε να το βρείτε στο e-lunatic. Αν πάτε 2-3 σελίδες πίσω θα το βρήτε, επίσεις περιέχει πολλά καλούδια ακόμα.

    Στο www.mysongbook.com υπάρχουν μερικά κομμάτια από Τρύπες (κάντε search και θα τα βρήτε) καθώς και ένα από Rotting Christ. Δυστηχώς τίποτα άλλο δεν έχω βρει. Μια φορά παλιότερα είχα βρει κάποια από Κατσιμοιχαίους σε κάποιο site και δεν τα κατάβασα.... τώρα δεν μπορώ να τα ξαναβρώ...
  • #10 από LiNkIN PaRk στις 03 Feb 2004
  • epaksa sto e-lutanic kai den to vrika  :'(
  • #11 από bluewind στις 03 Feb 2004
  • epaksa sto e-lutanic kai den to vrika  :'(


    Δεν το βρήκες γιατί δεν πήγες αρκετές σελίδες πίσω...ο Καρχαρίας αναφερόταν σε 2-3 πριν από 1 μήνα και. Από τότε αυξήθηκαν.

    Εδώ θα βρεις την εκδοση 4.0.7 κι εδώ τον απαραίτητο key-generator.
  • #12 από LiNkIN PaRk στις 03 Feb 2004
  • thx ;D
  • #13 από Ikaros στις 03 Feb 2004
  •  Bambakouris, Markos - Country/Folk - 1 tab
     Eclipse - Extreme - Melodic Metal - 4 tabs
     Facemanbeauty - Compositions - World Music - 0 tab
     Fortress Of Solitude - Melodic Metal - Extreme - 2 tabs
     Hanowmack - Hard/Heavy - Pop/Rock - 0 tab
     Ksilina Spathia - Pop/Rock - 1 tab
     Moranon - Extreme - Melodic Metal - 4 tabs
     Noone s War - Compositions - Extreme - 10 tabs
     Onar - Pop/Rock - 0 tab
     Pix Lax - Pop/Rock - 2 tabs
     Rusted Diest - Melodic Metal - 0 tab
     Septic Flesh - Extreme - Melodic Metal - 2 tabs
     Ziras, Theodore - Melodic Metal - 0 tab

    http://www.mysongbook.com/?msbp=eng%2Ctab%2Cartist_list&url_country=63
  • #14 από Καρχαρίας στις 04 Feb 2004
  • Υπάρχουν δύο ακόμα που δυστηχώς δεν έχουν καταχωρηθεί στην Ελλάδα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν υπήρχε χώρα Ελλάδα και μπήκαν στα αζήτητα.

    Είναι τα Rotting Christ

    και Τρύπες
Σελίδες: