Σελίδες:
  • #1 από Καρχαρίας στις 19 Jul 2007
  • Γεια χαρά,
    νομίζω ότι στο ΦΑΚ Μουσικών Οργανών πρέπει να μπει μια υποκατηγορία "Φιγούρα".. ή καλύτερα "Ποζεριά".. τι λέτε?
  • #2 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 19 Jul 2007
  • Γεια χαρά,
    νομίζω ότι στο ΦΑΚ Μουσικών Οργανών πρέπει να μπει μια υποκατηγορία "Φιγούρα".. ή καλύτερα "Ποζεριά".. τι λέτε?

    Χμμμ... και τι ακριβώς θα μπαίνει εκεί; ;D
  • #3 από Καρχαρίας στις 19 Jul 2007
  • :sing "Μη το λες Ηλία... μη το λες παιδί μου.." :D:D

    Αυτοί... ξέρουν...!
  • #4 από freemind στις 19 Jul 2007
  • Καρχαρια, εαν γινει κατι τετοιο, θα σηκωσω τα χερια μου ψηλα :P Θα μας παιρνει 24 ωρες να κατατοπισουμε μηνυματα 2 ωρων :P
  • #5 από Anaximandros στις 19 Jul 2007
  • Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! Σωστός! Καλά, έτσι και μπει θέμα για τη φιγούρα, θα γίνει χαμός! Ένα σωρό παιδιά (όχι μουσικοί) θέλουν ηλεκτρική κιθάρα για φιγούρα! Και δε μιλάω για ένα μπασίστα που είδα (που μάλλον για φιγούρα) που έπαιζε το μπάσο στο γόνατο!
       Εντάξει, η φιγούρα υπάρχει ίσως γι αυτούς που έχουν ανάγκη να ξεφύγουν από το ηχητικό μέρος της παρουσίας τους στον κόσμο αυτό και να πάνε σιγά σιγά σε ένα ας το πούμε πιο θεατρικό μέρος. Δε θέλουν όλοι να είναι μουσικοί, κάποιοι θέλουν να είναι ηθοποιοί και κάποιοι τα θέλουν και τα δύο!
       Πάντως η φιγούρα σαν τεχνική (νομίζω) δε βοηθάει και πολύ (αν και ο Μπαντούκ Αποστολάκης παίζει την κιθάρα σχεδόν στο γόνατο κι όμως παίζει καλά! ).
  • #6 από Καρχαρίας στις 19 Jul 2007
  • Δεν αναφέρομαι στη φιγούρα που θέλουν να κάνουν ορισμένοι που δεν έχουν σχέση με το άθλημα, αλλά στη φιγούρα που κάνουν όσοι έχουν σχέση. Παρακολούθησε το φόρουμ....
  • #7 από freemind στις 19 Jul 2007
  • ...ουδεις αναμαρτητος ομως...
Σελίδες: