Σελίδες:
  • #1 από zeromancer στις 03 Sep 2009
  • καλο χειμωνα...το ξερω ειναι σπαστικο να το λεει καποιος 3 σεπτεμβρη αλλα το κανω για να σας την σπασω....
    ρε παιδια μπορει κανεις να μου πει κανενα καλο ιντερνετικο καταστημα για να παρω καποια cdακια απο:
    russian circles,Silver Mt zion,The evpatoria report,explosions in the sky,upcdowncleftcrightcabc,this is tour captain speaking,if these trees could talk,mono κτλ κτλ..στην θεσσαλονικη ξερω μονο ενα(λοτος) αλλα επειδη τωρα δεν ειμαι θεσ.θελω να τα παρω απο νετ...
  • #2 από Kundera στις 03 Sep 2009
  • Χωρίς να το έχω ψάξει, είμαι αρκετά σίγουρος ότι στο amazon θα βρεις σχεδόν τα πάντα...
  • #3 από Kiratzoharris στις 03 Sep 2009
  • Kοιτα και στο play.com..Ισως βρεις καποια απο αυτα..φυσικα δεν ειναι για ποστ ειδικα.
  • #4 από zeromancer στις 03 Sep 2009
  • @kunderα τι ειδα φιλε στο amazon..sto .u.k δεν ειχε μερικα αυτη τη στιγμη ενω στο .com τα εξοδα αποστολης ηταν πολλα...ευχαριστω παντως
  • #5 από Kundera στις 03 Sep 2009
  • @kunderα τι ειδα φιλε στο amazon..sto .u.k δεν ειχε μερικα αυτη τη στιγμη ενω στο .com τα εξοδα αποστολης ηταν πολλα...ευχαριστω παντως

    Γερμανίες, Γαλλίες κ.λπ.;
  • #6 από Kli Klis στις 03 Sep 2009
  • Kοιτα και στο play.com..Ισως βρεις καποια απο αυτα..φυσικα δεν ειναι για ποστ ειδικα.


    Δες και στο e-bay uk κατα προτίμηση, (πλέον υπάρχουν και καταστήματα που πουλάνε καινούρια μέσω αυτού) π.χ. http://cgi.ebay.co.uk/RUSSIAN-CIRCLES-STATION-CD-NEW_W0QQitemZ130325512623QQcmdZViewItemQQptZMusic_CDs?hash=item1e580181af&_trksid=p3286.m63.l1177 (άψογος δίσκος btw)
Σελίδες: