Σελίδες:
  • #1 από never στις 25 Apr 2010
  • Δεν βρηκα καποιο παρομοιο ποστ και πιστευω οτι μπορει να φανει χρησιμο σε καποιους.
    Καταστηματα που να κανουν ανταλλαγες παιρνοντας τα παλια μας οργανα και αγοραζοντας καποιο καινουριο.
    Εχει κανεις υπ'οψιν του καποιο στην Θεσσαλονικη?

  • #2 από m@ster k@frer στις 25 Apr 2010
  • Δεν πιστευω να κανει καποιο μαγαζι στη θεσσαλονικη αυτο το πραγμα...
    Αν το κανει καποιο καταστημα ειμαι περιεργος να μαθω ποιο, οχι οτι με ενδιαφερει να ανταλλαξω οργανο, παντα υπαρχουν και οι αγγελιες, αλλα περιεργεια κ μονο... :P
  • #3 από Stinky στις 26 Apr 2010
  • Aυτα τα κολπα στα Αμερικανικα pawn shops μονο :-*
    Ουτε εγω ξερω κατι στη Θεσσαλονικη
  • #4 από kostas80 στις 27 Apr 2010
  • Ούτε στην αθήνα έχει παιδιά  :(
    Αν είχε ξέρω κάποιους που θα ήταν 2 φορες την εβδομάδα εκεί ... :P
     
    Το πολύ πολύ να αφήσεις κάποιο όργανο προς πώληση .... και όταν πουληθεί να μείνουν τα χρήματα κάβα για να πάρεις κάτι άλλο . Αλλά και αυτό σε κάποια μόνο καταστήματα που έχουν τη διάθεση να κάνουν την εξυπηρέτηση .
  • #5 από Lo.Lee.Ta στις 27 Apr 2010
  • Μάλλον θα πρέπει να ανοίξουμε κάποια τέτοια επιχείρηση! ιδιαίτερα με τα πρόσφατα γεγονότα, προβλέπετε να δουλέψει πολύ μεταχειρισμένο!
  • #6 από never στις 27 Apr 2010
  • Λετε να την κανουμε την δουλεια?......... ;D
    Μην δεινετε ιδεες που θελουν φραγκα.........χαχαχαχα
  • #7 από john_ziak στις 28 May 2012
  • δείτε εδώ:

    www.organopoieio.com/el/exchange.html

    και εδω δειτε τι λεει στο πορτοκαλι πλαισιο:

    http://www.klarina.gr/catalog/product_info.php?products_id=6189&osCsid=792bdf30e0550c2aaa5047dfb4c01f1d
  • #8 από kkmspm (φλουτσ) στις 28 May 2012
  • παιδια υπαρχει μαγαζι στην αθηνα που κανει ανταλλαγες και μαλιστα εχει τιγκα μεταχειρισμενα οργανα και ενημερωμενο site. δεν θυμαμαι πως το λενε αλλα καπου εχω την καρτα του. αν σας ενδιαφερει να ψαξω...




    ... το βρηκα. [size=78%]http://www.guitarland.gr/[/size]. πραγματικα πολυ ωραιος τυπος. πρόθυμος και εξυπηρετικότατος!!!
Σελίδες: